Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki panowie! Dobrze się uwinęliśmy z tą sprawą. :thumbsup: Trochę humor psują te wiadomości o opóźnieniach premiery, łatkach (lub nie) i dziwnych akcjach jak znikanie bolidów itp. ale i tak w piątek lecę do sklepu. Teamy przydzielone :) Ja jestem zadowolony, dostałem nr 2 z mojej listy. Mówcie mi Rubens :whistling:

Będę się starał w miarę sprawnie pododawać Was do znajomków.

Pozdrawiam

Edit: Biorę wersję ANG. Jakoś będę się czuł bezpieczniej...

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i o to chodzi i oby tak dalej.Teraz czekamy na gre LEM nie spieprzcie tego bo bedzie kaplica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje kolejna wzorowa liga. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, biurokratyczna czesc formalnosci za nami. Najwyzsza pora na oficjalne treningi. Drievrs start your engines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu uczestników naszej ligi posiada już swoje kopie i czy w najbliższym czasie będzie można jakieś próbne jazdy razem wykonać? Ja już się cieszę swoją ANG wersją.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas czekam i moze bede juz dzisiaj szczesliwym posiadaczem (mam nadzieje ):thumbsup:

Niestety online bede mogl pograc dopiero od 30 wrzesnia bo mam zmieniane lacze i korzystam z netu tylko w pracy.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas czekam i moze bede juz dzisiaj szczesliwym posiadaczem (mam nadzieje ):thumbsup:

Niestety online bede mogl pograc dopiero od 30 wrzesnia bo mam zmieniane lacze i korzystam z netu tylko w pracy.

Pozdro

Spoko. To już niedługo. I akurat będziesz miał chwilkę na obycie się z torami i bolidem.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet sobie dwa dni urlopu wzialem na koniec tygodnia zeby pocwiczyc ;) bo wiekszosc to juz smiga i bedzie Was ciezko pewnie dogonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc to juz smiga i bedzie Was ciezko pewnie dogonic

Nie będzie tak źle... Zawsze się znajdą takie (anty)talenty jak ja, którzy będą zamykać stawkę i liczyć na błędy masterów z czołówki. Na wczorajszych testach dzięki takiej "strategii" udało mi się nawet wygrać Singapur :ninja:

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa...a mi urwać koło już po pierwszych zakrętach XD Szczerze mówiąc po raz pierwszy w grze :)

Przynajmniej będę wiedział, żeby tam uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co powiecie na wspolne jazdy probne dzis wieczorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie WRESZCIE dotarł kurier z grą... Chyba nie wysiedzę w pracy do późnego popołudnia  :biggrin:. Jak coś to będe on-line wieczorem i możemy śmigać testy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie. Ja też siedze w pracy jak na szpilkach, giera lezy obok i zamiast zająć sie robota to przegladam forum.

Czyli wieczorem testujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to świetnie. Ja też siedze w pracy jak na szpilkach, giera lezy obok i zamiast zająć sie robota to przegladam forum.

Czyli wieczorem testujemy.

Tylko nie znies jaja :D Na stronie ultima zmienili strone główna i z tego co tam widac premiera juz jest ale status mojego zamówienie jeszcze sie nie zmienił.Mam nadzieje ze dzis wysla bo sam jajo zniose :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kto z obecnych nie ma jeszcze swojej kopii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że chyba już każdy ma swoją kopie. Kiedy robimy spotkanko próbne na torze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuje przeprowadzić generalny test w niedzielę o godzinie 21 na torze Bahrain

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proponuje przeprowadzić generalny test w niedzielę o godzinie 21 na torze Bahrain

Pozdrawiam.

Jestem za. Dobrze jakby wszyscy mieli hs, będzie ułatwiało komunikację i ustalanie szczegółów. Proponuje kilka krótkich wyścigów (10%) na obycie się grupy, a następnie jakiś 20% - pit stop'y. Jak będzie dobrze szło, to może nawet spróbować 50% dystansu (jak próba generalna, to generalna) ;)

Może będzie ktoś chętny na dniach do niedzieli na luźne treningi/testy, tak po 21:00?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Bahrain to moge sie pisac.To jedyny tor na którym jezdze.Ogólnie jeszcze nie gram multi bo nie znam tras(zagrałem raz Monako,pierwsze pole startowe,pierwszy zakret,czołowa z banda przy maksymalne otwartej przepustnicy.Dziekuje :D) Chłopaki to mieli niezła polewe...zreszta ja to samo :D

PS.nie wysyłajcie zaproszen bo poki co multi jest u mnie wyłaczony. w niedziele trening mozemy zrobic,godz.odpowiada

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Dobrze jakby wszyscy mieli hs, będzie ułatwiało komunikację i ustalanie szczegółów. Proponuje kilka krótkich wyścigów (10%) na obycie się grupy, a następnie jakiś 20% - pit stop'y. Jak będzie dobrze szło, to może nawet spróbować 50% dystansu (jak próba generalna, to generalna) ;)

Może będzie ktoś chętny na dniach do niedzieli na luźne treningi/testy, tak po 21:00?

Pozdrawiam

Świetny pomysł. Jestem jak najbardziej za.

Jeśli chodzi o luźne treningi na tygodniu to ja z przyjemnością wezmę w nich udział tyle ze pora w jakiej mogę startować to po 2130 a nawet później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł. Jestem jak najbardziej za.

Jeśli chodzi o luźne treningi na tygodniu to ja z przyjemnością wezmę w nich udział tyle ze pora w jakiej mogę startować to po 2130 a nawet później.

To nic. Zwyczajnie jak widzicie kogoś z naszej ligi na PSN, to wyślijcie inva jak akurat możecie hostować. Jak ktoś jedzie karierę, czy robi coś innego, to zwyczajnie nie dołączy. A jak ktoś będzie później, to niech się odezwie i jak będziemy w lobby, to się wyśle zaproszenie. Dobrze by było zebrać jak najwięcej kolegów z ligi aby mieć jakie takie pojęcie jaki poziom reprezentujemy i jak ta nasza liga będzie wychodzić w praniu... Ale oczywiście jak będzie nas mało, to można oczywiście zapraszać znajomych i kolegów z innej ligi - proste.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest. Mamy 5 potwierdzonych i jak jeszcze Banzai i Sir Daro odpiszą o niedzieli, to mamy ponad połowę składu z ligi :D

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planów na niedzielę nie nie mam lub na razie o nich nie wiem ;)

Także dołączam do testów w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×