Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

Punkty za DNF są od monako, poprzednie DNF pozostają tak jak były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do uwagi. Wyścig to nie rynsztok.

Chevbacca46 zastanów się co mówisz w czasie wyścigu i przed nim, co drugie słowo to kurwa, pomyśl że może kogoś dzieci też oglądają wyścig, albo np. ktoś ma gości. Nikomu nie zaimponujesz tym że umiesz przeklinać -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka Jakie czasy kręcicie?

Na razie około 1.35.400, muszę dziś potrenować, a może 1sec. gdzieś jeszcze urwę.Jak u ciebie czasy wyglądają ?SC oczywiście włączony do końca sezonu ?

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Babcia widze ,ze pilnujesz tabelki .To dobrze .Sir musi byc grubo zapracowany jak widac . W koncu trzeba wszystko ogarnac. Bluzgi co drugie slowo?? No to nie ja. ,Ale jezeli nagminnie cos poszlo w jakiejs sytuacji to moglo mi sie wymsknac i sory wielkie za to, ale prosze jak juz wczesniej powiedzialem nie dokladac sobie bo ja wcale nagminnie nie bluznie, a wrecz przeciwnie. I rozumiem twoj punkt widzenia Luzzaq bo jak syn jest przy mnie to wiem jak to jest, ale zeby miec gosci na sesje??? Troche dziwne no ale zycie jest dziwne i wszystko sie moze zdazyc, wiec goscie niewykluczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zeby miec gosci na sesje???

Nie wiem czy wiesz ale nie mam jeszcze 18 lat więc muszę z rodzicami mieszkać, a że pracują w dni powszednie to w weekend też chcą się spotkać z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpozo.Tak jak powiedzialem.Zycie jest rozne,wiec wszystko trzeba wziasc pod uwage. Czyli np.twoich rodzicow z kumplami.hehehe Bede oszczedzal jezyk, a czy masz 14 czy 16 czy ile tam masz . Nie znaczy ze nie bede bluznil bo bluznierstwa slyszysz wszedzie a nie tylko tutaj , Wiec oszczedz gadke chociaz o swoim wieku bo napewno nie raz sam zabluznisz sobie jak cos pojdzie nie tak.Nie mowie ze tutej w grze tylko ogolnie hehehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1-35-9xx ale o 20.00 i tak czasy będą inne hehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tor do dupy.Jezdziłem na nim tylko godzine.Czas 1:35.9xx na twardych oponach.

Mam nadzieje ze dzis bedzie komplet i ze połowa osob sie nie rozwali w pierwszych pieciu minutach kwali :tongue:

PS.Narazie super.Rozwaliłem sie w kwali,a wczesniej za to ze wjechałem w bande dostałem 10 pozycji do tylu

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje kochanej grze ze wspaniały weekend ! Ale zacznijmy od początku. Q bardzo dobre P3 , idealny wynik. R , start wspaniała gra chyba chciała mnie troszeczke zatrzymac bo obawiała sie że bede miał atomowy start i gdy wszyscy juz ruszyli ja miałem2 czerwone światło hmm... ktoś we mnie wjechał ( nie dziwie sie , bo chyba tez sie nie spodziewal ze nie wystartuje) i oczywiście ja zostałem ukarany za kolizje. Później kolejna kara chyba za ścinanie zakrętów jak myśle. Żeby tego było mało bo chyba gra nie chciała żebym dojechał do mety zjeżdzam na pit stop i oczywiście otrzymuje wety jakby inaczej. Musiałem sie dotoczyc do pitu i w między czasie troche przeszkodziłem chevbace - sory za to. Późnij gdy moje nerwy już były na wyczerpaniu zblizylem sie do babci i straciłem panowanie nad bolidem i w niego wjechałem. Obaj zrobiliśmy spina i chyba jeszcze pózniej roki próbował mnie wyprzedzić i też coś chyba sobie zrobił przezemnie i na koniec ładny wjazd w ściane ... Przepraszam wszystkich chłopaków którzy ucierpieli z mojego powodu ale już byłem maksymalnie wkurw*ony i nie panowałem nad tym co robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwalifikacjach rozwaliłem siena 3 kolku a na pierwszym kółku dostałem kare 10 pozycjido tyłu za to ze wjechałem w bande.:whistling: Start z ostatniej pozycji

Na początku wyścigu ktoś nie wystartował i w niego wjechałem.Prawdopodobnie był to tasma.Sory, nie spodziewałem sie ze ktos nie wystartuje.Wyscig jak wyscig.Ogólnie spokojny.Pare kolizji sie przytrafiło.Pod koniec byłem 6 i jechałem bardzo wolno az w pewnym momencie roki mowil cos ze ma nademna przewage i ze moze dojedzie.Ja szybko zrozumiałem ze cos zmajstrował wiec zwiekszyłem tempo.Dzięki temu zająłem 5 pozycje.Tak naprawdę miałem farta bo połowa sie rozwaliła.

Filmik z kanady i walencji w tym tygodniu.Tabelka także :smile:

Edytowane przez babciakundzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku perfecto weekendo . hheheh Pole and win. Bez wiekszych przygod.Jedynie na szykanie lewo prawo czyli 2/3 zakret w pewnym momencie tak przycialem tel lewy ze zaczepilem tylnym kolem , ale moje szybka reakcja pozwolila na nie zrobienie konkretnego spina badz tez uniknalem rozwalemnia sie o bande , ale cieplo sie zrobilo bo po tym zdarzeniu Bolo nadrobil i byl tuz za mna. Tasma spoko oko ale troche sie zesralem ze bedzie kolizja bo myslalem ze puscisz mnie z prawej i poprostu zwolnisz a ty odbiles wlasnie do prawej i pusciles mnie na zakrecie.Prawdopodobnie nie spodziewales sie ze tak szybko nadjerzdzam . hehehe . Podium dla red buli HURRRA . Dawaj bolo odbijamy od poczatku pechowego sezony i nakrecamy coraz szybciej . To jeszcze nie koniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj co niektórym perfekcji zabrakło... ale jest ok

zobaczcie start

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  To były jakieś jaja . Roki jeśli chodzi o 1.32, możesz wnosić o karę dla mnie, tak się wkurzyłem początkiem że zapomniałem gdzie jest punkt hamowania. Na temat Yelon-a powiem tylko tyle, wnoszę o karę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopacy że poczekaliście na mnie.

Niestety chyba lepiej jakbym nie jechał w tym wyścigu bo tak się zagotowałem jak nigdy.

Na starcie przede mną startował Kisiel, który widząc że Taśma stoi w miejscu ominął go.

Zrobił to w ostatniej chwili i ja już nie miałem szans na minięcie i przywaliłem Taśmie w dupę.

Za to dostałem 1 karę.

Potem dojeżdżam do zakrętu nr 1 a tam przejazd jest zabarykadowany. Przywalam w kogoś i dostaję 2 karę.

Potem bez nosa nie wchodzę w następny zakręt i mam problemy w każdym następnym.

Na końcowych zakrętach ktoś wjeżdża mi w tyłek i dostaję DSQ.

Po prostu ta gra mnie nie lubi!!!!!

Jeszcze raz dzięki że poczekaliście.

Do następnego wyścigu chyba się nie będę przygotowywał bo znowu coś się wydarzy nieoczekiwanego.

Poniżej filmik z całego mojego wyścigu.

Nara

Edytowane przez blablable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że miałem ciekawe pierwsze okrążenie.

Edytowane przez komarzycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roki-81- tak jak ci obiecałem nagrałem to wyprzedzanie

meta wyścigu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru wnosić o kare dla ciebie Evil jak byśmy sie mieli karać to połowa startujących w tym wyścigu dostała by kare, a to co superluksio wyprawiał na torze to po prostu mistrzostwo demolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roki,

Nie wiem o jakiej demolce mówisz. Przez cały wyścig w nikogo nie wjechałem, a demolka na pierwszym kółku była tradycyjnie efektem czyjegoś wjazdu w mój zadek (trzeci raz z rzędu na pierwszym kółku). Dostałem strzała w zakręcie, obróciło mnie i nie miałem żadnej kontroli nad dalszymi wydarzeniami. Tyle w temacie.

Pozdrawiam

Nie mam zamiaru wnosić o kare dla ciebie Evil jak byśmy sie mieli karać to połowa startujących w tym wyścigu dostała by kare, a to co superluksio wyprawiał na torze to po prostu mistrzostwo demolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie moge zobaczyc tabeli ;( otwieram spoiler i widze czarne pole;( ktos cos wie czy tylko mi tak sie dzieje. Moze ktos da linka to mi sie uda zobaczyc ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmniejszono 57% (oryginalne wymiary 944 x 361) - kliknij by powiększyć do normalnych wymiarówliga4.jpg

Zmniejszono 99% (oryginalne wymiary 538 x 466) - kliknij by powiększyć do normalnych wymiarówkonstr.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×