Skocz do zawartości
Sir Siekier

Liga 4

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje uprzejmie teraz juz wszystko widze i widze tez ze mamy 2 tyg . przerwy . wiec zycze wszystkim najlepszego i szczescia w zyciu pozdrawiam Ja Jarzabek hihi ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie już koniec wyścigów w tym roku więc zdrowych i wesołych świąt wam życzę

pozdro Kisiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka zaaktualizowana :)

Do waszej ligi dolacza:

sharent (psnid: sharent) - (DFGT)

Otrzymuje on Mercedesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

tak jak wyżej Sir Siekier napisał.

Może powiem kilka słów o sobie na dobry początek.

Mam 23 lata, aktualnie kończę studia. Lubię czystą jazdę, unikając kłopotów, czego niestety nie dało się zrealizować w wyścigach online. Co do swojego poziomu - nie mam pojęcia, zobaczymy w praniu. Jeżdżę bez asyst na Legend, używam kierownicy DF GT.

Mam nadzieję, że będzie nam się wspólnie miło jeździło.

PS. (nie jestem pewien czy to dobre miejsce do tego typu postów) Wypadałoby nabyć jakiegoś dobrego headseta. Na szybko googlując dowiedziałem się, że b. dobrym urządzeniem jest PS3 Headstet Bluetooth od Sony, ewentualnie to od Giotecka. Co wg was się najlepiej sprawdzi? Oba urządzenia mają podobną cenę.

Pozdrawiam serdecznie,

Sharent, Mercedes AMG Petronas F1 Team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Fajnie że jesteś z nami liga4 dostała fajny prezencik na gwiazdkę :D więc proszę żebyś zapoznał się z regulaminem i 1 postem w naszej lidze 4 znajdziesz Tam z jakimi asystami jeździmy i różne interesujące rzeczy.

Dodam że:

WYŚCIG ODBYWA SIĘ W NIEDZIELE O GODZINIE 20-tej :)

Edytowane przez KISIEL17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że dziś i za tydzień jest przerwa świąteczna, żebyś nie czekał na nikogo :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. (nie jestem pewien czy to dobre miejsce do tego typu postów) Wypadałoby nabyć jakiegoś dobrego headseta. Na szybko googlując dowiedziałem się, że b. dobrym urządzeniem jest PS3 Headstet Bluetooth od Sony, ewentualnie to od Giotecka. Co wg was się najlepiej sprawdzi? Oba urządzenia mają podobną cenę.

Pozdrawiam serdecznie,

Sharent, Mercedes AMG Petronas F1 Team :)

Ja mam GIOTECK EX 01 i super się spisuje.

Więc polecam go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Gioteck EX-01 i znam wiele osób, które również go mają i są zadowolone.

Osobiście go polecam, ale jak chcesz dogłębniej zbadać temat to polecam przeczesać ten temat: Headset do Ps3

Dużo razy był już poruszany temat tego headset' a. Na pewno z wyborem nie będziesz miał problemu :thumbsup:

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chyba zdecyduję się na tego giotecka, bo jednak jest o połowę tańszy, i z tego co wyczytałem nieco wygodniejszy od sony.

PS. Jeszcze jedna rzecz, odnośnie samej ligi - gracie raczej z kontrolą trakcji, czy bez niej? Pytanie kieruję do posiadaczy kierownic, wiadomo, że na padzie bez tego byłoby ciężko. Ja sam nie wyobrażam sobie jazdy z włączoną TC, ponieważ odebrałbym tym sobie połowę przyjemności z jazdy, czyniąc grę strasznie arcadeową. Jeśli jednak wszyscy grają z TC, być może musiałbym się do was dostosować by być konkurencyjnym.

E: Transakcja dokonana. Kupiłem nówkę giotecka ex-01 na allegro za 59,50 z wysyłką. Paczka powinna już czekać na mnie grzecznie na poczcie gdy wrócę po świętach do chaty.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej lidze chyba wszyscy grają z kontrolą trakcji. Chyba, komarzycho ma tylko wyłączoną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem kolega odchodzi od was i laduje w 2 lidze.. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( Szkoda error prezent nam zabrałeś :D Więc Dawaj dalej ziomków do nas jak będą jacyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za robienie nadziei, ale jednak z tymi asystami ciężko by było mi grać... No nic, zawsze można sobie popykać w tygodniu niezależnie od ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do waszej ligi wedruje:

TureczekPL (psnid: TureczekPL) - Pad

Dostaje on mercedesa..

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak Jak Jaaa :D ale będzie dobrze :D Od Dziś pasuje wznowić treningi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czwartek turniej GT5 wiec przygotowania s;y pod sesjie ale nw weekendzie na pewno cos pojezdze i sie troche przygotuje bo ponad 2 tyg. przerwy to troche duzo hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ligi waszej dolacza:

fox.trot88 (psnid: fox_trot88) - DFGT

Dostaje on Ferrari... Prosze sie przywitac.

Zakladam ze w tej lidze na chwile obecna jest komplet... Pozatym fascynuje mnie to ze tak duze wziecie ma ta liga :) Ciekawe czemu ?

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nowych graczy. Każdy z Komarzychem chce wygrać ;]

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich nowych thumbsup.gif

widać rośniemy w siłe

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

teraz dluzszy weekend wiec trzeba potrenowac, gram od moze trzech miesięcy ale to co związane z ligą wszech ogarniam,F1 tez juz mam opanowane,wiec setup-y i inne sprawy nie są mi obce. Teraz tylko trzeba technike jazdy poprawiać i kombinować gdzie tu urwać te setne. Napewno macie doświadczenie od poprzedniej edycji 2010 wiec bez presji ale z pokorą będe podchodzil do wyscigu. Grywam w też inne pozycje na ps3 wiec po dodaniu do znajomych zapraszam można się zawsze zgadać.Headset posiadam, To tyle na początek, licze na fair rywalizacje w dobre atmosferze wiec 'widzimy się w niedziele' na torze.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×