Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zerknijcie na promocję u operatora Play: LINK

Gdybym nie miał już PS3 i gdyby kończył mi się już teraz abo to pewnie został bym przy obecnym tel i wziął konsolę. Do tego jest Move oraz Sport Champions!

W abonamencie LongPlay telefon 69zł konsola jest za 349zł! Całkiem atrakcyjna promocja. Dzięki temu pewnie w klubie Playstation będzie kilku fanów więcej.

Pozdrawiam

Crux

Edytowane przez crux
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe promocja. Aczkolwiek umowa pewnie minimum na dwa lata to wychodzi ponad 2 tysie ta konsola :) Tak czy siak pomysł dobry dla tych co akurat chcą zmienić operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie chyba wezmę PSP, bo jest za 1zł i do tego jeszcze 2 gry dodają :smile: Tak czy inaczej, promocja świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to play muszę powiedzieć niezłych ma speców od marketingu, że wpadli na taki pomysł, powiedziałbym genialny bo wolałbym konsole czy to psp czy ps3 zamiast fona i pewnie wielu się skusi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to nowość, ale spójrz sobie na ebay'u ile takich promocji jest za granicą. Operatorzy telefonii komórkowych sprzedają wszystko - konsole, laptopy i inne bzdety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze pokales tak to bym nawet nie wiedzial : ) akurat konczy mi sie umowa a telefonu nie chce zmieniac to wezme sobie psp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ceny konsol na rynku wtórnym spadną i pewnie będzie duża różnica cenowa (2 do 3 stówek) pomiędzy ps3 kupioną w sklepie, a nową z allegro.

Wchodząc w ofertę abonamentowa Play warto dodać iż LongPlay telefon 69 kosztuje miesięcznie 59pln

http://www.playmobile.pl/pl/play-abonament/longplay-telefon-69/index.html

Edytowane przez vaski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ceny konsol na rynku wtórnym spadną i pewnie będzie duża różnica cenowa (2 do 3 stówek) pomiędzy ps3 kupioną w sklepie, a nową z allegro.

Wchodząc w ofertę abonamentowa Play warto dodać iż LongPlay telefon 69 kosztuje miesięcznie 59pln

http://www.playmobil...n-69/index.html

Witam,

Biorąc abo na 24m-ce w LongPlay Telefon 69 przez internet płacimy 59zł i mamy:

* 176 minut do wszystkich sieci w ramach abo / 383 smsy do wszystkich sieci

* przez 6 m-cy dodatkowe 100min do wszystkich

* PS3 250GB, gra + kontroler Move za 349zł

Obecnie jestem posiadaczem Xboxa 360'tki, więc mogę się nie znać, ale...

59*24=1416zł

Na Allegro jeszcze nie widziałem zestawu z Move, ale wydaje mi się, że cena bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę, że jeszcze dzwonimy .... Sam rozważam taką opcję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi lepiej niż np w electro worldzie:

http://www.electroworld.pl/produkt/sony-playstation-3-slim-250gb---gry-infamous-ratchetwipeout-hd-32199/?partner=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-09&utm_content=32199

u nich za 1417 zł jest ps3 bez move'a .. raty wychodzą po 73,21 zł x 24 miesiące

jakbym nie miał ps3 - nie zastanawiałbym się nawet (sim używać nie trzeba :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wychodzi lepiej niż np w electro worldzie:

http://www.electroworld.pl/produkt/sony-playstation-3-slim-250gb---gry-infamous-ratchetwipeout-hd-32199/?partner=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2010-09&utm_content=32199

u nich za 1417 zł jest ps3 bez move'a .. raty wychodzą po 73,21 zł x 24 miesiące

jakbym nie miał ps3 - nie zastanawiałbym się nawet (sim używać nie trzeba :) )

No właśnie - biorąc PS'a na raty to spłacasz konsolę, a w PLAY'u płacisz co miesiąc za abo, z którego dodatkowo sobie korzystasz) i masz PS-kę za 349zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem PSP dzieki sieci PLAY , kto z was jeszcze skorzystal :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dzis stalem sie szczesliwym posiadaczem PSP dzieki sieci PLAY , kto z was jeszcze skorzystal :)?

No i ja skorzytałem:) PS3 zakupiona wczoraj w Playu. Jeden dzień testów za mną. Ping pong na move wymiata. Chyba mam delikatne zakwasy:rofl:

Pierwszy post na forum,więc witam:thumbsup:

Nastąpiła przesiadka z x360. Co prawda klocek jeszcze żyje i nadal będzie używany.Ale póki co nastała era PS3.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam, pierwszy mój post na forum;). Przymierzam się do zakupu PS3 i mam pytanko do kolego Szopan:

Czy faktycznie PS3 z Play to model CECH-20xx? Jaki dostałeś? i czy w skład zestawu wchodzi także kamerka? Pozdrawiam wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochu bez sensu zamówiłem ps3 przez eshop 2 września i niewiadomo kiedy przywiezie kurier a tu się okazuje że ps3 jest już w salonach od wczoraj,ciekawe jak z dostępnością czy są czy może komuś się udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pierwszy mój post na forum;). Przymierzam się do zakupu PS3 i mam pytanko do kolego Szopan:

Czy faktycznie PS3 z Play to model CECH-20xx? Jaki dostałeś? i czy w skład zestawu wchodzi także kamerka? Pozdrawiam wszystkich.

Nie mam pojęcia,czy to model CECH-20xx.Wieczorem mogę Ci odpisać,jak sprawdzę. Wiem,że był soft 3.30.Może to Ci pomoże.Na razie jeśli chodzi o PS3 jestem niemalże laikiem:pardon:

W zestawie była PS3, starter MOVE(kontroler,kamerka,płytka z demami) oraz full wersja Sports Champions.

Pozdro!!!

Trochu bez sensu zamówiłem ps3 przez eshop 2 września i niewiadomo kiedy przywiezie kurier a tu się okazuje że ps3 jest już w salonach od wczoraj,ciekawe jak z dostępnością czy są czy może komuś się udało.

Wejdź sobie Kolego na stronę Playa i znajdź listę salonów w swoim mieście.A potem telefon i pytaj o dostępność. Jeśli jest,to pojedź i sobie kup. Nie czekaj na eshop - ja zamówiłem online 02.09.2010 i do tej pory nie miałem żadnego info dot.mojego zamówienia.

Wczoraj kupiłem stacjonarnie i wysłałem maila z rezygnacją do eshopu. Jedna wielka lipa z nimi.

Jeśli chodzi o dostępność - wczoraj w Lublinie na 12 (chyba) salonów, PS3 była tylko w jednym. Reszta miała mieć:angry: Czekali na dostawę.

Zresztą w salonach nie ma żadnej oficjalnej kampanii z konsolami zamiast telefonu. Dostali tylko zalecenie by informować klientów o takiej możliwości.I tyle. Kto wie,ten kupi.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy trwa ta promocja? bo dla mnie to w tej chwili najlepsza okazja żeby zastąpic moje PS3 z YLOD-em:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kiedy trwa ta promocja? bo dla mnie to w tej chwili najlepsza okazja żeby zastąpic moje PS3 z YLOD-em:)

Nie ma zadnego info do kiedy , poprostu jest ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnego info do kiedy , poprostu jest ;s

Kolego -każda promocja w sieciach sprzedaży objęta jest regulaminem i nie ma tak,że po prostu jest:rofl:

Zgodnie z regulaminem tej konkretnej promocji w Play - "...obowiązuje od 15.09.2010r. do wyczerpania zestawów objętych tym cennikiem (regulaminem) lub jego odwołania, jednakże nie dłużej niż do 31.12.2010r.".

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do salonu jest dostępne ps3 ale przed chwilą dostałem meila z eshopu że wysłane więc niemoge już zrezygnować .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to wam się trochę dziwie. Nie lepiej poprosić rodziców o kupno takiej konsoli z move w media albo gdziekolwiek indziej? Raty 0% i jazda. Też się nad playem zastanawiałem, tylko ja już ps3 mam, a napaliłem się na pewien model telefonu. Ale jak sobie przekalkulowałem ile pieniędzy im wcisnę przez te 24 miesiące umowy z abonamentem 69zł to podziękowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten abonament jest promocja i płaci się 59zł,zależy jaką kto ma sytuacje mamie skończyła się umowa i wzieła w playu niepotrzebuje telefonu to wziołem ps3 ja abonamentu niebęde płacił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego -każda promocja w sieciach sprzedaży objęta jest regulaminem i nie ma tak,że po prostu jest:rofl:

Zgodnie z regulaminem tej konkretnej promocji w Play - "...obowiązuje od 15.09.2010r. do wyczerpania zestawów objętych tym cennikiem (regulaminem) lub jego odwołania, jednakże nie dłużej niż do 31.12.2010r.".

Pozdro!!!

Kolego dzis w salonie pytalem do kiedy maja ta promocje to sami nie wiedzieli. Mowili ze "poprostu jest"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzis w salonie pytalem do kiedy maja ta promocje to sami nie wiedzieli. Mowili ze "poprostu jest"

Podałem Ci oficjalne informacje z nowego regulaminu Play wprowadzjącego do cennika podstawowego operatora konsole PSP i PS3. Wieć promocja ma ograniczenia ilościowe i czasowe.

Może te ludki w salonie ,w którym byłeś, "po prostu są tam" i tyle:thumbsup: Nie czytają nawet regulaminów,które ich obowiązują.

Pozdro!!!

Witam, pierwszy mój post na forum;). Przymierzam się do zakupu PS3 i mam pytanko do kolego Szopan:

Czy faktycznie PS3 z Play to model CECH-20xx? Jaki dostałeś? i czy w skład zestawu wchodzi także kamerka? Pozdrawiam wszystkich.

Mój model z Playa o CECH-21xx.

Ma to jakieś znaczenie?

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Szopan - dzięki za informację. Tak ma to znaczenie - konsola oznaczona CECH-21xx zużywa mniej prądu od starszej wersji CECH-20xx, a co za tym idzie mniej się grzeje, a to w rezultacie powinno przekładać się na dłuższą jej żywotność. Poczytaj FAQ - znajdziesz więcej informacji o tym czym jeszcze różnią się oba modele. Dodam że kilka dni temu pojawił się model CECH-25xx, który jak się domyślasz jest jeszcze "lepszy" niż CECH-21xx a dodatkowo ma 320 GB dysk (lub 160 w zależności od wersji).

Jeszcze jedno - zwykły pad sixaxis w zestawie od Play jest tylko jeden tak? kabalka HDMI także nie ma?

Pozdrawiam.

Edytowane przez yonash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szopan - dzięki za informację. Tak ma to znaczenie - konsola oznaczona CECH-21xx zużywa mniej prądu od starszej wersji CECH-20xx, a co za tym idzie mniej się grzeje, a to w rezultacie powinno przekładać się na dłuższą jej żywotność. Poczytaj FAQ - znajdziesz więcej informacji o tym czym jeszcze różnią się oba modele. Dodam że kilka dni temu pojawił się model CECH-25xx, który jak się domyślasz jest jeszcze "lepszy" niż CECH-21xx a dodatkowo ma 320 GB dysk (lub 160 w zależności od wersji).

Jeszcze jedno - zwykły pad sixaxis w zestawie od Play jest tylko jeden tak? kabalka HDMI także nie ma?

Pozdrawiam.

Jeden pad,kabelka HDMI nie ma. Ale to wydatek rzędu 20zł (mówię o kablu,nie padzie:tongue: ),więc nie problem.

A z tymi oznaczeniami PS3 już poczytałem,więc kumam.

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×