Skocz do zawartości
crux

Play > Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Kierownika nie ma, bo gdzieś wyszedł, czy w ogóle nie ma? Ja w swojej sprawie dzwoniłem do BOKu i kazali mi rozmawiać z kierownikiem, mówili, że każda placówka ma kierownika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda placówka ma kierownika i praktycznie codziennie jest on w salonie, do tego mają jeszcze regionalnych na poszczególne miasteczka albo okolice. Kwestia obsługi gwarancyjnej może faktycznie kuleje, bo jednak jest przygotowana dobrze obsługa telefonów bo codziennie wysyłają kilka-kilkanaście sztuk. A konsole to nowy temat, do innego serwisu musi to jechać i tyle. Spróbujcie nie narzekać jak na polaka przystało tylko zrozumieć, a jak chcecie super ultra gwarancje z odbiorem sprzętu z domu to zapłaćcie za nią 300zł w mediaM. Tylko w Play tyle za konsole płacicie całą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nazywam sie Katarzyna Gutowska i jestem doradcą sieci Play.

Jeżeli kogoś z Państwa interesuje promocja LongPlay TELEFON wraz z PlayStation 3, bądź PlayStation Portable, to zapraszam serdecznie do rozmowy! :)

Wszystko szczegółowo objaśnię i pomogę w dopasowaniu odpowiedniego abonamentu.

Numer kontaktowy : 791546627

Pn-Pt od 8 do 16

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Myski, nie przesadzaj, jeśli play nie może sobie poradzić z serwisem to niech się nie bierze za sprzedaż konsol. Wysyłają te konsole do swojego serwisu, który nawet nie sprawdza sprzętu tylko wymienia na nowy. Pojęcia nie mają, że w padzie jest czujnik ruchu, bo jak napisałem, że właśnie mi ten czujnik nie działa, to wymienili mi move bo pomyśleli, że jak jakiś czujnik to pewnie tam, i zostałem z uszkodzonym padem. Jeśli postanowili sprzedawać konsole to niech opanują chociaż podstawowe parametry tychże. Pyle czeka tyle czasu na swoją konsolę a założę się, że nikt się nią nie zajmuje, pewnie leży gdzieś w magazynie i czeka aż ktoś sobie o niej przypomni. Jak można nie narzekać na takie coś? Nie myśl sobie, że play jest taki dobroduszny i wspaniałomyślny i rozdaje konsole za 300zł, oni robią na tym świetny interes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, ale Ci co się decydują na kupno konsoli w Play też widzą w tym dobry dla siebie interes. Jak się szuka oszczędności to zawsze będą jakieś minusy - takie są prawa rynku. Grunt że to są te same konsole co w innych sklepach, nowe modele, mają standardową gwarancje. Przynajmniej jest uczciwie i nie rozdają starych 120Gb czy coś.

@Dziunia,

zamiast szukać łatwych klientów proponuje się najpierw przysłużyć i np. wyjaśnić czemu serwis tak działa. A nie tylko zarobić zarobić:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię, ale Ci co się decydują na kupno konsoli w Play też widzą w tym dobry dla siebie interes. Jak się szuka oszczędności to zawsze będą jakieś minusy - takie są prawa rynku. Grunt że to są te same konsole co w innych sklepach, nowe modele, mają standardową gwarancje. Przynajmniej jest uczciwie i nie rozdają starych 120Gb czy coś.

@Dziunia,

zamiast szukać łatwych klientów proponuje się najpierw przysłużyć i np. wyjaśnić czemu serwis tak działa. A nie tylko zarobić zarobić:)

Tak a później po podpisaniu umowy praktycznie po rozłożeniu w czasie płacisz więcej niż konsola jest warta. bo każde dziecko w powiecie wie ze ta konsola nie kosztuje tylko 345zl czy tam ile.

@Dziunia

Mogla byś wrzucić kopie przykładowej umowy??

pewnie 5 lat abonamentu hihihi:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a później po podpisaniu umowy praktycznie po rozłożeniu w czasie płacisz więcej niż konsola jest warta. bo każde dziecko w powiecie wie ze ta konsola nie kosztuje tylko 345zl czy tam ile.

[...]

pewnie 5 lat abonamentu hihihi:pardon:

Bo to nie są raty, a abonament - dostajesz jeszcze możliwość dzwonienia i to dość sporo - więc oferta jest dla tych, którzy właśnie tego potrzebują.

Przykładowo - 24m-ce (długość abonamentu) x 69zł/m-c + 599zł za konsole (oferta z większą ilością minut co miesiąc) = 2255zł wszystkie wydatki na dwa lata.

2255zł - 1400zł (przybliżona wartość PS3 z Move i grą SC) = 855zł

855zł / 24m-ce = 35,60zł miesięcznie płacisz abonamentu za dzwonienie.

Po prostu jak komuś nie potrzebna komórka bo kupił wcześniej to jest ciekawe. Równie dobrze możesz sprzedać telefon, który wybierzesz w abonamencie i kupić konsole w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie. Wie ktoś może kiedy będą mieli jakąś dostawę tych konsol ps3? bo na stronie internetowej play są niedostępne i tak samo w moim mieście w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś w innym salonie? Jak brałem to w jednym nie było nic na magazynie i kazali mi pojechać do innego punktu i bez problemu odebrałem slimka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę ale na stronie play ten salon jest oznaczony jako Salon sprzedaży Play Online . Nie wiem co to jest play online , ale też nie wiem czy tam załatwiają abonamęt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole mogą mieć w każdym salonie. Ja swoją kupiłem w stoisku w empiku, gdzie była jedna gablotka, stolik i szafka i w tej szafce była moja konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to może mi się uda jutro coś załatwić w tym drugim salonie. Jak tam nic nie załatwię to z tego pierwszego ponoć mają mi zadzwonić jak dostaną do salonu. Może lepiej poczekać w tym co na razie nie mają tych konsol to bym dostał tą 320GB ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem wiadomosc ze konsola została niby wysłana i ma byc niby w piątek, zadzwonie jutro jak nie bedzie to... jak tam nie wpadne biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dzwoniłem chyba do 5 salonów i nigdzie nie mają ps3. Nie wiedzą nawet kiedy będzie , wszystkie magazyny play są wyczyszczone z ps3 i czekają ponoć na nową dostawę. Na infolini też nie wiedzą kiedy będą mieć. Fajnie są poinformowani ogólnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh dzwoniłem chyba do 5 salonów i nigdzie nie mają ps3. Nie wiedzą nawet kiedy będzie , wszystkie magazyny play są wyczyszczone z ps3 i czekają ponoć na nową dostawę. Na infolini też nie wiedzą kiedy będą mieć. Fajnie są poinformowani ogólnie.

Przerabiałem to samo rolleyes.gif

W kilku salonach nie było i nie wiadomo kiedy będą..do kilka nie dało się w ogóle dodzwonić..ale w jednym...były 4 sztuki 320GB...rezerwacja przez telefon.... 15km . jazdy i jestrolleyes.gif

Edytowane przez astalavista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, miesiąc czekania ale sie opłaciło nowa konsolka, i jeszcze takie gry jakie chciałem czyli motor storm i gt, bo wczesniej mialem tekkena to bylo takie gówno, w sumie to jestem zadowolony chociasz pudełko było lekko poniszczone, najbardziej nie zadowolony jestem z serwisu MIESIĄĆ CZEKANIA!??, no ale nic mam konsolke i od nowa wszystko robie. tongue.gif ciesze sie teraz jak małe dziecko :D laugh.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

potwierdzam dzisiaj dostałem konsole z Play-a z dyskiem 320 Gb...miła niespodzianka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

potwierdzam dzisiaj dostałem konsole z Play-a z dyskiem 320 Gb...miła niespodzianka.

jaki soft miales kolego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki soft miales kolego ?

3,5 nici z piractwa!

Fajnie ze dzieki playowi rusza sie tak sprzedaz ps3 i tym samym gier w kraju:] duzo osob ma w koncu szanse doswiadczyc tej przyjemnosci:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam mam pytanie, czy ktoś się może orientuje czy PS3 dalej jest w ofercie Play ? Ponieważ póki co to zmienili ofertę na stronie i jest tylko PSP GO , i jak to wygląda jeżeli jestem studentem ? Przychodzę z legitymacją studencką i dowodem osobistym ? Z góry dziękuje za pomoc.

Edytowane przez Phoenix505

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prosciej pojsc i zapytac sie w play'u czy jest promocja, jakie dokumenty sa potrzebne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie prosciej pojsc i zapytac sie w play'u czy jest promocja, jakie dokumenty sa potrzebne....

 Owszem ale gdyby nie noga w gipsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 z Move będą jakoś po 15 listopada najwcześniej ;-) póki co będą dostępne PS3 z dyskiem 320gb i Ps3 z 2 mikrofonami i Singstar ;-)

Edytowane przez edekxxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×