Skocz do zawartości
Gość cysio

Pilot Sony Bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie zastanowiłem się i... przy kupnie drugiego Blu-Ray'a do kompletu dobiorę pilocik  :)

Ale to dopiero jak "300" albo "Piraci z Karaibów 3" wyjdą  ;D

Dzięki za przekonanie mnie  8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam standardowe baterie posłałem oknem w stronę chodnika lol i zapodałem akumulatorki, śmiga już jakieś 2 miesiące bez ładowania. Piloty maja to do siebie, że nie potrzebują zbyt dużo prądu. Myślę, że przy normalnym korzystaniu rok powinno pociągnąć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak podświetlanych przycisków bardzo fajnie rozwiązali w kinach domowych - przyciski po prostu fosforyzowały - nie świeciły mocno ale wszystko było czytelne - nawet w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wydaje się wam że kupowanie pilota do konsolki która ma bezprzewodowego pada to już... lekka przesada? W sumie z pada masz to samo nie?

Ja sma do tej pory do PS2 nie kupiłem pilota a DVD odpalam padem 

Własnie, że to nie przesada. Pada nie położę na stoliku między innymi pilotami bo wyglada paskudnie przy nich Pad sobie leży pod tv wraz z innym padem, klawierka i myszką. Natomiast ten pilot jest koło innych pilotów na stoliku Zresztą obsługiwanie filmów z tego pilota jest dla mnie bardziej naturalne. Wczesniej miałem zwykły DVD Sony i pilot wyglądał niemal identycznie, więc i funkcie są niemal identyczne, przyzwyczaiłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam standardowe baterie posłałem oknem w stronę chodnika lol

To akurat bardzo nieekologicznie Wiesz jakie skażenie robią takie baterie w glebie ? Powinno się je zbierać i po zebraniu kilkuset sztuk oddać do specjalnego punktu. Mam już przez 5 lat kilkaset i niebawem oddam, bo to bomba ekologiczna, tylko mało kto o tym wie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To akurat bardzo nieekologicznie Wiesz jakie skażenie robią takie baterie w glebie ? Powinno się je zbierać i po zebraniu kilkuset sztuk oddać do specjalnego punktu. Mam już przez 5 lat kilkaset i niebawem oddam, bo to bomba ekologiczna, tylko mało kto o tym wie

Hehe to była przenośnia, wrzuciłem do kosza przed domem. Stoi tam takich kilka ładnych, kolorowych z różnymi hieroglifami, co gdzie wrzucać. W tygodniu wrzucam oddzielnie, ale przy weekendzie, czasami nie odróżniam co do czego i wrzucam jak leci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe to była przenośnia, wrzuciłem do kosza przed domem.

Trochę lepiej, ale to też nie dobrze Takie kubły lecą na sortownię, te baterie pewnie trafią gdzieś na wysypisko jako nieprzesortowane śmieci. Tak jak mówię, zresztą warto zwracać uwagę każdemu. Należy zbierac zuzyte baterie w jakims szczelnym pudełku, zadzwonić do gminy lub poszukac w necie i oddac do specjalnego punktu, który bezpiecznie recyklinguje lub składuje tego typu produkty. Powinnismy myśleć o przyszłosci naszej planety, bo nasze dzieci będą świeciły po nocach Proszę wszystkich o rozwagę Pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktos przedstawic jak zainstalowac pilota. Co dokladnie zrobic zeby go uruchomic? kupilem pilota bez instrukcji obslugi i nie wiem co i jak. czekam na pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mógłby mi ktos przedstawic jak zainstalowac pilota. Co dokladnie zrobic zeby go uruchomic? kupilem pilota bez instrukcji obslugi i nie wiem co i jak. czekam na pomoc

Odpowiadam na czuja.

Jak znasz angielski to:

Idz do ustawień, tam znajdziesz: urządzenia peryferyjne albo coś podobnego. Najprawdopodobniej urządzenia bluetooth. Tam zacznij wyszukiwanie szprzętu. W tym momencie naciśnij przycisk ps na pilocie.

P.S Instrukcja do ps3 wystarczy Ci w zupełności do takich pytań. Wydaje mi sie tylko, że trzeba nacisnąć jakąś kombinację klawiszy, ale nie wiem jaką(chyba w tym temacie ktoś o tym mówił).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdy wyszukuje urządzenie bluetooth i wciskam przycisk ps to nic sie nie zmienia ?? kto wie czemu tak sie dzieje, co mam zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w menu konsoli wchodzisz do settings-accesory settings-register BD remote control pozniej na pilocie naciskasz na chwilke przycisk start i menu :] i wszystko smiga

ps. pilot jest ok tylko troche za dup**ny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było bez czegos takiego. Wystarczy włączyć konsole i przytrzymać na pilocie START i ENTER. :smile:

Edytowane przez J@kub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym świstku, który dostałeś z pilotem wszystko jest ładnie wyjaśnione. Ten 'gadget' otrzymałem wraz z konsolą i powiem Wam, że jestem BAARDZO zadowolony ! Nie idzie oglądać filmów bez tego cacka :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to mam pytanie czy opłaca się kupic tego pilota ?? jest u mnie w mieście w empiku i tak się zastanawiam ?!

card.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dostałem pilot jako "dodatek" do konsoli i jestem z niego bardzo zadowolony :) Ciężko sobie teraz wyobrazić oglądanie filmów przy użyciu pada... :D Jeśli ktoś ogląda sporo filmów, to na pewno warto kupić ten gadżet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to mam pytanie czy opłaca się kupic tego pilota ?? jest u mnie w mieście w empiku i tak się zastanawiam ?!

Ja użyłem go raz... od dwóch lat się kurzy :) Być może nie dostrzegłem jego użyteczności, dlatego, że właśnie użyłem go tylko raz i poniekąd nie dałem mu szansy, ale przy tonie pilotów nie ma dla niego miejsca pod ręką... Jak widać są jednak tacy, który pilot pasuje :) Jak dla mnie jednak nie warto (przynajmniej za 99zeta, nie wiem ile teraz kosztuje)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a ja osobiscie jestem baaaaardzo zadowolony.... do filmow i muzyki dużo lepszy niz pad.... jak ktos sporo oglada divx dvd bd, niech smialo bierze.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety moje ostatnie obserwacje nt. cen pilota SONY są niezbyt pocieszne...

ponieważ pilot przez ostatni miesiąc podrożał w sklepach o średnio 20zł... w Saturn kosztuje już 99zł... a jeszcze niedawno 79zł...

pilota kupiłem za 49,99zł :)

i jestem bardzo zadowolony. obsługa o niebo wygodniejsza niż padem.

Edytowane przez vasco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, czy ten pilot można również używać do TV SONY? bo jak nie to mi drugi kloc niepotrzebny na stole :D dzięki za odp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. pilot jest na BT i działa tylko z PS3. Jeśli chcesz pilot uniwersalny, to chyba jedynym wyjściem jest zakupienie pilota Logitech Harmony i przystawki do PS3 (będzie działać identycznie jak zwykły pilot do PS3) ale to już większy wydatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie. pilot jest na BT i działa tylko z PS3. Jeśli chcesz pilot uniwersalny, to chyba jedynym wyjściem jest zakupienie pilota Logitech Harmony i przystawki do PS3 (będzie działać identycznie jak zwykły pilot do PS3) ale to już większy wydatek

Dzięki za odpowiedź. To widzę, że nie ma sensu bo mam okazję kupić taki pilot za 8 funtów i się zastanawiałem czy warto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kilka dni temu na allgero za 29zł :D, nówka ze sklepu, paragon itd. Jak za tę kasę to można wydać, 80zł bym w życiu nie dał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten pilot jako dodatek do konsoli, jak dla mnie bezużyteczny gadget, leży i się kurzy. Pad jest bezprzewodwy, więc z nim też można sobie gdzieś usiąść i włączać/wyłączać/przewijać filmy czy muzykę ;) Tym bardziej, że moja kolekcja różnorakich pilotów jest zbyt duża ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×