Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby robić uniki swoim "gladiatorem" na lewo i prawo to naciska się kwadrat i trójkąt, a żeby odskoczyć do tyłu to przycisk Move.

A w ping pongu to machasz tylko rakietką - czyli Move ;)

Edytowane przez SzczurekPB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnego oprogramowania do tego. Po prostu włączasz i grasz.

w gladiatorach postać sama podchodzi do drugiej postaci.

Po co ci wogóle navi ? pierwsze gry które będą to na poważnie obsługiwać to scoom i killzone 2 a do tego czasu możesz 100 zł zaoszczędzić i używać zamiast navi pada + move

Dzięki za odpowiedz. Myślałem, że w tych gladiatorach navi się poruszasz a move walisz mieczem czy czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co ci wogóle navi ? pierwsze gry które będą to na poważnie obsługiwać to scoom i killzone 2 a do tego czasu możesz 100 zł zaoszczędzić i używać zamiast navi pada + move

Tak. oczywiście... Ty to już wiesz. Grałeś w np. Heavy Rain Move Edition? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak wam idzie ? ^^

Został mi jeden mecz do wymaksowania siatkówki. Niestety znacznie gorzej mi idzie w golfie. :/ NIe moge tych rotacji zczaić do końca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. oczywiście... Ty to już wiesz. Grałeś w np. Heavy Rain Move Edition?

zapomniałem co prawda o heavy rain, RE4 i r.u.s.e ale to tylko 3 gry więc 100zł za pół dual shocka 2 jest raczej nie warto wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że parę postów wyżej napisałeś że kz2 będzie obsługiwany przez move to teraz jeszcze re4 weś chłopie się cyferek naucz bo ludzi w błąd wprowadzasz i już się napalili że pograją sobie w kz2 :confused:

edit:zapomniałem napisać że dual shock 3 a nie 2 i nie scoom tylko socom,ale się czepiam :biggrin:

Edytowane przez sev-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki trochę tych błędów jest ale biorę prochy mocne więc może dlatego. :). W każdym bądź razie mi osobiście z moimi dużymi łapami grało się dość znośnie na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś w walkach gladiatorów do złotego pucharu ?? Ja aktualnie jestem na srebrnym, ale ciężko mi idzie. Moją jedyną taktyka jest zwabianie przeciwnika na koniec ringu i próbowanie go zepchnąć, bo pokonac kogoś inaczej jest według mnie niemożliwe. W ogóle nie moge trafic, bo zasłaniają sie tarczą i kontratakują, a ja nie moge nic zrobić :( macie jakieś taktyki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedł ktoś w walkach gladiatorów do złotego pucharu ?? Ja aktualnie jestem na srebrnym, ale ciężko mi idzie. Moją jedyną taktyka jest zwabianie przeciwnika na koniec ringu i próbowanie go zepchnąć, bo pokonac kogoś inaczej jest według mnie niemożliwe. W ogóle nie moge trafic, bo zasłaniają sie tarczą i kontratakują, a ja nie moge nic zrobić :( macie jakieś taktyki ?

Dzisiaj zdobyłem złoty puchar, choć nie było łatwo. Taktyk jest kilka ale mimo wszystko trzeba trochę szczęścia i wyczucia. Czasami lepiej się po prostu zasłaniać i czekać aż przeciwnik chcę cie uderzyć, w tym momencie się blokujemy i atakujemy go czyli tak zwany atak z kontry. Albo inna opcje jest atak z tarczy, przeciwnik gdy zostanie trafiony traci na chwile równowagę i można go szybko trafić, niestety jest na to tylko kilka sekund wiec to trochę ryzykowne, ponieważ trzeba uderzyć z tarczy i od razu z miecza nie mając pewności ze przeciwnik dostanie z tej tarczy, jeśli nie dostanie to na ogół kończy się to trafieniem jego nam w plecy. Inny sposób jest robienie uników i atakowanie np unik, atak, unik, atak itd. Taka mała rada na koniec, jeśli przeciwnik się wywróci a jesteście nie daleko jego, zróbcie mocny zamach od dołu, podbije go to do góry i albo poleci kolo was i będziecie mogli jeszcze parę razy go uderzyć zanim wstanie albo go odrzuci daleko (czasami nawet leci od razu za ring).

SPOILER:

Za złoty puchar mogłem walczyć o to:

http://img295.images...0100918028.jpg/

http://img228.images...0100918029.jpg/

A za wygraną dostałem to:

http://img825.images...0100918027.jpg/

Sorry za jakość zdjęć były robione komórką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler:

1. Ten gość, którego wygrałeś ma jakieś imię? :tongue:

2. Można go używać we wszystkich dyscyplinach czy tylko w gladiatorach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler:

1. Ten gość, którego wygrałeś ma jakieś imię? :tongue:

2. Można go używać we wszystkich dyscyplinach czy tylko w gladiatorach?

Spoiler:

1. Titus

2. Tak i w niektórych śmiesznie wygląda np z paletką do ping ponga :)

Edytowane przez <Verin>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie dział Trofea, a tam nie ma wątku z tą grą, więc pytam tutaj:

wie ktoś jakie jest to ukryte trofeum? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja dorzuce swoich kilka groszy ...

Gra jest naprawde dobra, sterowanie intuicyjne i łatwe do ogarnięcia w 5 sekund :D

Kupując nastawiałem sie przede wszystkim na pingla ... gladiatorów oraz łucznictwo ...

Z tej trójki najlepiej wypadają gladiatorzy a łucznictwo mnie zaskoczyło ... na + .... można sie zdrowo namachać wbrew pozorom :)

Co do tenisa stołowego to ... hmmm ... gra się w sumie dobrze ale na tle powyższych bez rewelacji

co do pozostałych tytułów

dysk golf i bocce - bardzo dobra zabawa ale przede wszystkim we 2+ ... ja gram z żoną i zabawa przednia ... a komentarze przy tym nieocenione :)

siatkówki jeszcze nie ograłem więc się nie wypowiadam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping pong jest po prostu genialny. Odwzorowanie paletki jest niesamowite. Jak sie zrobi jakis blad to naprawde nie ma sie poczucia, ze gra nas oszukala albo zle zinterpretowala nasz ruch. Po kazdym złym zagraniu wiedzialem co zrobiłem zle. O ping pongu mam jakies tam pojecie ( wicemistrzostwo szkoły lata temu :D ) i podczas gry naprawde mozna sie niezle wczuc. Fajne jest to, ze kazdy przeciwnik ma swoj styl do ktorego trzeba sie albo dostosowac albo narzuc mu swoj wlasny. Aktualnie walcze ze srebrem i podoba mi sie to, ze jest mniej podpowiedzi (brak trajektorii lotu czy jak to sie pisze), i to ze trzeba sie wiecej ruszac, nie tylko po bokach ale i do przodu i do tyłu bo przeciwnik lubi czesto zmienaic tempo zagrania i raz puszcac krotkie pilki a raz długie. Mozliwosc podkrecania pilki z kazda mozliwą rotacją oraz wypracowanie sobie mozliwosci scięcia po uprzednio 20 odbiciach pilki jest niesamowite. Ta gre mozna byloby spokojnie sprzedawac jako samodzielny produkt.

W inne dyscypliny tak długo nie grałem ale moge powiedziec, ze jak dokupie drugą gałe to na pewno pozostane na dłuzej przy gladiatorach (chociaz mozliwosc bronienia tarczą przy jednym move jest zrobione bardzo wygodnie) oraz strzelaniu z łuków (mnie po 10 minutach wysiadła ręka). Rzucanie dyskiem rowniez wydaje sie byc przyjemne aczkolwiek podobnie jak inni mam problem z jego kontrolą. Nie wiem w ktorą strone zacznie skrecac przez co rzucam raczej na farta. Siatkowka jest ładnie zrobiona ale fajnie sie tylko scina bo chyba tylko wtedy masz wrazenie, ze cos zalezy od ciebie i tego jak poruszysz movem. Rzucania bulami jeszcze nie wyprobowałem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ping pong jest po prostu genialny.

Podpisuje się pod tym i resztą posta zresztą też. Jestem na przedostatnim ludku w Gold i jest cholernie ciężko. Rozpracowanie jednego gostka to minimum wiadro potu.

czy mozna w ping ponga grac przez siec?

Po raz 32984651982345614953961487589134623564574785378679609 NIE MOŻNA W ŻADNĄ GRĘ W SPORTS CHAMPIONS GRAĆ PRZEZ SIEĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt golf jest trudny, te rotacje zależą od ruchu nadgarstkiem, kąta pochylenia dysku i momentu wypuszczenia... troche dużo ale trochę praktyki i się to i opanuje. :)

Siatka z kolei jest strasznie prosta mam do pokonania secret boss'a bilans meczy 30-4 chyba z czego 3 porażki na tym dodatkowym bossie :P

To całe bocce jest dobre, żeby odpoczać po pinglu(latam po całym pokoju:P) albo gladiatorach :)

I udało mi się odblokować tego takiego ducha z którym treningi mamy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem przedwczoraj i muszę przyznać, że gra jest po prostu genialna. Szczególnie ping pong. Szybko przedarłem się bronze i srebro i teraz gram na złotym poziomie. jest na prawde trudno i intuicyjnie. Odwzorowanie ruchów jest rewelacyjne. Można dokładnie wyznaczyć tor piłeczki jakim chcemy ją posłać. Grałem wcześniej na Wii, ale to po prostu nie ma co porównywać, bo na chwilę obecną to Wiilot przy Move stoi na równi z pistoletem do pegazusa. Fajnie tez się gra w rzut dyskiem, bardzo ciekawa gra, szczególnie na kilka osób. Jednym słowem- polecam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A polecacie tą grę dla jednego gracza?

Jak najbardziej. Można grać z komputerem, a do tego w ping ponga to nawet wypada grac w pojedynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem, to nie ma. Nie znalazłem takiej opcji :) Ping pong jest po prostu zajebisty :). na drugim miejscu dałbym gladiatorów, a na trzecim łucznictwo. Z całego serca polecam każdemu PS MOVE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×