Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

dostepnosc zenada.... widzialem juz X roznych dat premiery tej gry a nigdzie jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostepnosc zenada.... widzialem juz X roznych dat premiery tej gry a nigdzie jej nie ma.

Mamy już datę... gra wychodzi 16.11.2010 w Polsce, czyli jutro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie w Katowicach, widzialem juz w piatek. (149zl lub 139zl).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! W końcu mam swoją grę:) Ostatnia kopia jaką mieli w empiku... dzisiaj będę miał machanie przed TV ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to napisz jak wrażenia bo też zastanawiam się nad tą grą :thumbsup:

Wczoraj grałem u brata, przy piwku i powiem tak: kupuj w ciemno, jest naprawdę zajebista, grałem 2 h i nie mogli mnie od TV odciągnąć ;)... Jutro jeszcze zamawiam kolejne dwa kontrolery move, żeby grać offline 1v1.

Grę bardzo polecam, ale trzeba sobie z kondycją poradzić, bo gra jest naprawdę męcząca. Move jest bardzo precyzyjny, więc o sprawy techniczne nie ma się co martwić. Kampani jeszcze dużo nie grałem, dzisiaj sobie dopiero rozpocznę u siebie w domku...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kupiłem,ale na razie nie miałem czasu aby spokojnie rozminic co i jak. W kazdym razie informacja dla wszystkich którzy nie maja dwóch rózdżek. Można grac trzymajac w jednej dłoni pada a w drugiej rózdżke. Nie wiem czy to bardzo niewygodnie, ale grac mozna. Druga sprawa która rzuciła mi sie w oczy,to gra wymaga mocnego oswietlenia(chyba że mam cos z kamerka). Bo o ile podczas kalibracji dobrze widzi ruchy rąk, to juz ruchy głowy(a więc robienie uników) słabo odczytuje i są z tym problemy.Na razie lekki zawód,bo wyprowadzane ciosy są troche takie niemrawe(od razu dodam że cos tam kumam czaczę,jako że 2 lata trenowałem jedna z odmian kung-fu). No ale muszę się bardziej do tego tytułu przysiaść(a raczej wklepac) to może pokaże on swoje pazurki.

A jeszcze jedno,rzeczywiście trzeba mieć do tej gry co najmniej dobra kondycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś napisze spostrzeżenia ?:)

podpisuje się pod pytaniem ... przed premierą wszyscu równo jechali po dokładności odwzorowania ruchów w grze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niestety kupa i zdecydowanie nie polecam. Odwzorowanie ciosów anemiczne. Ty machasz z powerem i szybko a postac robi jakieś niemrawe ruchy.Czasami prędkośc wskakuje i cios zadawany jest dosc wiernie, a za chwilę bez powodu wszystko zwalnia. Co chwilę gubi detekcję głowy i przez to uniki są słabiutkie.Podczas kalibracji , mimo dobrego podświetlenia pokoju(2 lampki specjalnie zamontowałem) komunikat o słabym lub przecietnym doświetleniu postaci. Nie wiem jak jasno musi być w pomieszczeniu. Może jest to wina mojej kamerki(nówka- swietnie działa ze Champions Sport czy Shoot), albo tego że za sobą mam jasną ścianę(sprawdzę to jeszcze w mieszkaniu u kumpla),ale coś z tym jest nie halo. Dalej, zadajesz cios w jedno miejsce(ruch jest powtarzalny) a twój awatar nagle bije niżej albo w ogóle z boku. Gra dla mnie niedopracowana i idzie do sprzedazy. Szkoda bo klimat jest fajny ale oceny na różnych branżowych forach w granicach 4/10 mówia same za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bardzo fajna gra. Jezeli chodzi o Head Tracking, to faktycznie jest cos nie tak i kamerka nie potrafi uchwycic podczas kalibracji naszej glowy w 100% (zazwyczaj przecietnie - jakos tak jest napisane). Ale uniki glowa pomimo tego i tak mozna wykonywac. Jezeli chodzi o szybkosc ciosow i celnosc to na poczatku nasz zawodnik ma minimalne statystyki. Ale od tego mamy treningi w ktorych zdobywamy punkty i mozemy je przeznaczyc wlasnie na takie atrybuty jak szybkosc, sila, itd.itp.

Przy tej grze naprawde trzeba miec niezla kondycje.

Tutaj maly gameplay help : http://www.youtube.com/watch?v=Moakj4HhP08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze w treningu można podnosic swoje umiejetnosci(10 minut tłuczenia w worek to jest to),ale bałem się,ze to za bardzo nie wpływa na obraz zadawanych ciosów.W takim razie dam jeszcze gierce szansę i troche ją pomeczę. A jakiej kamery uzywasz,bo przy niektórych kiepsko widac gdzie zadaje ciosy i gdzie zrobic unik na cios przeciwnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, myślę nad kupnem The Fight. Mam niestety tylko 1 move'a (ciężko kupić drugiego a poza tym trochę mi szkoda kasy bo poza T F. do niczego bym jej nie użył (gram sam na ps3)), wiem że można grać z padem w lewej ręce.

Gra ktoś z padem?   Jest to wygodne (w sensie czy daje rade tak grać czy jest to do niewygodne)? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupilem dwa kontrolery move, a nie mam zestawu startowygo. Czy bede mogl nimi zagrac w the fight bez jakiegos oprogramowania albo innych pierdol?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprogramowania dodatkowego nie potrzebujesz. Oczywiście musisz posiadac kamerkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie tej gry jest naprawdę trudne... byłem w wielu Empikach, Saturnach i sklepach nie dla idiotów, ale The Fight po prostu nie ma... cóż zawsze zostają sklepy internetowe. Słyszałem, że gra wymaga sporej praktyki i jest dość precyzyjna więc losowe machania łapami jak w boksie w Wii Sports odpada :D Rzekomo najlepsza gra na Move póki co... ale głowy nie da bo nie grałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie tej gry jest naprawdę trudne... byłem w wielu Empikach, Saturnach i sklepach nie dla idiotów, ale The Fight po prostu nie ma... cóż zawsze zostają sklepy internetowe. Słyszałem, że gra wymaga sporej praktyki i jest dość precyzyjna więc losowe machania łapami jak w boksie w Wii Sports odpada :D Rzekomo najlepsza gra na Move póki co... ale głowy nie da bo nie grałem ;)

ja The Fight już widziałem m.in. w Saturnie w lubinie i w MM w galerii dominikańskiej we Wrocku... a powiedzcie mi czy gra jest precyzyjna jak się już wprawy nabierze? czy ruchy są wiernie odwzorowane? bo boje się że nie jest to do końca dopracowane... i czy takie czynniki jak prędość machania Move'em mają wpływ na siłę uderzenia?

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezienie tej gry jest naprawdę trudne... byłem w wielu Empikach, Saturnach i sklepach nie dla idiotów, ale The Fight po prostu nie ma... cóż zawsze zostają sklepy internetowe. Słyszałem, że gra wymaga sporej praktyki i jest dość precyzyjna więc losowe machania łapami jak w boksie w Wii Sports odpada :D Rzekomo najlepsza gra na Move póki co... ale głowy nie da bo nie grałem ;)

Ja swoją kopie kupiłem przez sklep empik.pl, kurier do salonu empik dotarł dnia następnego. Wyszło tak samo jak na allegro z zwykłą przesyłką pocztową- 139zł. Odnośnie gry, szału nie ma, ale zła nie jest ;) można się pobawić i troszkę namęczyć by czysto trafić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim The Fight to nie gra dla kazdego, nie ma tu zagadek do rozwiazywania czy precyzyjnego opanowania pada w celu przeskoczenia jakiejs przeszkody, The Fight to przede wszystkim ruch prawie calym ciałem, ostry trening po ktorym zakwasy czujesz na kazdym miesniu powyzej pasa przez kilka pierwszych dni. W moim przypadku po 2 godzinach grania parkiet wokol mnie byl zlany potem i dopiero po tym czulem sie zrelaksowany. Zadna zrecznosciowka czy przygodowka Wam tego nie da.

Kilka porad poczatkujacego gracza bo gre mam dopiero tydzien:

-zaczynajcie gre od treningu za kazdym razem gdy ja wlaczycie

-najlatwiej punkty zdobyc na treningu celnosci (trwa okolo 3 minuty i zdobywasz max 50 pkt)

-oczywiscie do treningu potrzebujesz kasy wiec musisz wygrac pare walk w turnieju( najlepiej poczatkowe z zakladami szybko zrobisz kase)

-warto tez poczytac cos na temat dopalaczy i w pierwszych walkach po zdobyciu zdolnosci do ktorych potrzebujesz punktow z treningu odblokowac je(dopalacze)

Tyle na początek powinno wystarczyc

Dla mnie najlepsza gra jaka do tej pory stworzyl czlowiek polecam ja wszystkim dla ktorych ruch jest podstawowa forma rozrywki reszta moze sobie kupic sports champions i spokojnie rzucac dyskiem ;)

Grajcie rozwijajcie sie i moze spotkamy sie na turniejach online

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One są związane z trofeami, zobacz sobie jakie są wymagania na dane trofeum.Nazwa dopalacza i trofea się pokrywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×