Skocz do zawartości
PanPawcio

The Fight

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrzebujemy bomby, sami się wykończymy. Ja się ostatnio zastanawiam, jak Wy ludzie poradzicie sobie w życiu.

Na dysk możesz wgrać poprzez np. pendriva lub poprzez media serwer z pc. Niestety nie wszystkie formaty będą odgrywane.

o prosze ... pierwszy kontak z istotą "innego rozumnego" gatunku ... czyżby kosmita ?? :P :)

żeby nie było tylko offa to ... podpisuje się ... pendrive powinien załatwić sprawe :) :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Przeszedłem cała karierę, cały czas walczę online, i powiem szczerze, gra jest genialna, nie jest to po prostu gra w której macha się łapami, do przodu i na boki, trzeba ,,wymierzyć'' by przeciwnik dostał w łeb, jest to naprawdę trudne.

Druga sprawa, ostatnio powiedziałem sobie ze zdobędę w niej platynę, noto biorę się do roboty, mam już +50 % pucharków, lecz iryutje mnie jedna rzec, trofeum - Twardziel :pardon:( Zwycięż we wszystkich imprezach kariery) Myslalem ze przejdę cała karierę i wpadnie, a to tak nie jest, chyba chodzi oto żeby mieć wszystkich przeciwników na 2 gwiazdki, czyli cala ,,mapę'' na 3 gwiazdki, jest tak to zaczne odnowa, i napisze jak wpadnie,albo nie wpadnie. Jak zrobię platynę to gwarantuje ze napisze poradnik, bo jeszcze takowego nie można ujrzeć nigdzie w necie. Platyn jest bardzo mało, czyt max 20? Do zobaczenia!

BTW : Proponuje zrobienie w dziale trofea, miejsce dla tej zajebiście meczącej gierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż ciekawy jestem czy faktycznie mnie tak wciągnie jak was. Dostałem pod choinkę ale jestem na razie po za zasięgiem ps3. Pucharki mnie aż tak nie interesują ale czy tam nie ma głupich pucharków typu, utrzymaj się w czołówce na online?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko Faiterzy, przymiezam sie do tej gierki i czytając wasze wypowiedzi pewnie jutro ja kupie, ale mam pytanko czy mozna uzywac hedseta do rozmowy z przeciwnikiem?????Pozdrawiam i do zobaczenia online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFFF.... Po 4 godzinach przechodzenia full przykoksany kariery, udało sie, zrobienie ostatnich przeciwnikow na 2 gwiazdki to naprawde wyczyn, szczególnie jeden, z ktorym mamy wygrac nie tracac mniej niz 25% hp. Mordowałem sie z nim z 30 minut, był pot,wiązanki, az chciałem dildosem w TV walnąc, ale jakos dało rade. I Trofeum Twardziel wpadło, jest to naprawde ciezkie i czasochłone trofeum, ale jaka radość :thumbsup:

Denver666 Są dwa trofea, typu : Zostań Championem areny, tzn 1 z 10, musisz miec najwyzszy ranking, z posród wszystkich, i drugie które jak juz jestes czempionem to muszisz obronic ten tytul 5 razy, ( chyba chodzi oto ze jestes czempionem i wygrywasz 5 walk, ale niejestem pewien)

polopm, tak da sie rozmawiac z przeciwnikiem.

Ta platyna, to naprawde bardzo duże wyzwanie, ale stawiłem sobie cel ja zrobic, spalilem juz ponad 5000 kalorii ^^ a jestem chudzielcem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi jeszcze jedno, czy mozna wyprowadzac akcje typowo bokserskie typu lewy-prawy-lewy, albo unik-lewy prosty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można, jak dobrze skalibrujesz, i będziesz miał włączone sledzenie twarzy to niema problemu, ja czesto robie takie akcje, że prawy, lewy prawy, podbródkowy, i sierp w czubek głowy, bardzo skuteczne, albo łokieć, prawy, podbródek i plask. :thumbsup:

Teraz szukam wariata, który poświęci mi z pół godziny czasu, i specjalnie podłoży mi sie z 10/15 razy, bym zdobył 1 miejsce w rankingu, i 5 razy wygrał jak bede 1 w rankingu, wtedy bedzie o ciut od platyny! Wiec jeśli ktoś gra, i ma podłączenie pod neta, to naprawde prośba by tu napisał :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem tą grę i powiem szczerze, że jest ciężko. Nie potrafię często trafić przeciwnika gdyż moje ręce go nie dosięgają. Tak samo często nie mogę zrobić gardy ani skutecznie się bronić. Kalibruję tak jak jest na obrazku nawet próbowałem oszukiwać, zgiąłem ramiona i zamiast wsadzić move w podbródek to zakryłem połowę twarzy. Efekt trochę lepszy ale też nie do końca o to mi chodziło.

Edytowane przez gierej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby uderzać skutczeniej, porpstu wal ,,kólkami'' swiecącymi do przodu tzn (pokaze w obrazku :laugh:) ====O | TV | wtedy będzie wiele skuteczniej, i polecam na początek dużo trenować najlepiej trening wytrzymałosciowy, dochodzic do 20 tys pkt i przestawać, i od nowa (wtedy dostaje sie full pkt) i mam do ciebie pytanie, masz podłączenie do internetu w konsoli? Jesli tak to moze chciałbyś mi pomóc ? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wracam do wrocka i będę wolny do końca tygodnia (chyba, że będą jakieś rozmowy o pracę :D ). Mogę Ci się podłożyć i dać się obić :). I tak nie dał bym Ci rady na początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie, a jak jest z dystansem, podchodząc do tv skracasz dystans czy jak to sie robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim :) Jestem tu nowy jak widac^^

Ostatnio kupilem The Fight, mimo ze gra jest niedopracowana to i tak warto ja zakupic. Dzisiaj pierwszy raz gralem online i musze powiedziec ze gra wymiata. Mam tez pytanie.. jezeli mam statystyki okolo 60 a przeciwnik 100 to zadawane obrazenia lub wytrzymalosc sa takie same? Czy odniesione kontuzje wplywaja negatywnie na zawodnika na multi? Bo wylogowywac sie po to zeby wyleczyc to troche lipa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

denvar, dzieki wielki, to jak bedziesz to odrazu dodaj mnie na PSN, to sie ustawimy, :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, mam THE FIGHT, wieczorem skalibruje, potrenuje i mozemy powalczyc on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co denver, kiedy bedziesz miał czas? Najbardziej pasowało by mi dzisiaj, chyba ze ktos inny ma czas i jest chetny pomoc? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa ale się spociłem :). Mam tylko problem z DS, wygląda jak bym musiał nim ruszać wolniej żeby w ogóle cios wyszedł z lewej ręki. Leczenie strasznie drogie, pierwsza walka na plus 75$ a leczenie ręki 50$ :(. Gdzieś czytałem, że najlepiej inwestować w wytrzymałość.

Napisałem do Ciebie wiadomość. Nie odezwałeś się. Teraz to wychodzę z psem a później jakiś film. Jeżeli po filmie będziesz online to się odezwę. Pod warunkiem, że mnie dodasz do znajomych :).

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pindole, ale odjazd, pot płynie po twarzy, tylko trzeba miec dobre oswietlenie co by kamera dobrze zczytywała uniki,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuję mnie ciągła kalibracja. Jak wam idzie z treningiem?. Na razie nie jestem w stanie opanować ciężkiego worka i gruszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy a jak unikac ciosów w tłów???

Wszedłem na chwile w online-----A,HA

Ale dostałem łomot,hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udaje Ci się zrobić taki coś? Mnie wyszło tylko podczas pokazu, praktycznie muszę położyć się na ziemi a nie schylić. Mam jedną uwagę do was, dlaczego nie ostrzegliście przed tą polonizacją??????. Koszmar.

Mieliśmy małe potyczki online. Niestety nie wiem dlaczego ale gra dwa razy mi się kompletnie zawiesiła, wywala z hosta i nie ma możliwości ani zaprosić ani wybrać z kim chcesz grać. Tak przynajmniej mi się wydaję, że masz tylko aktualnie jedną osobę do walki.

Może bardziej doświadczeni napiszą czy rozwijać postać we wszystkich grupach czy może skupić się na dwóch, trzech?. Chciałem sobie przed każdą nową walką w pojedynkę rozwijać postać do 20 każdej umiejętności ale chyba będzie to zbyt czasochłonne.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuję mnie ciągła kalibracja. Jak wam idzie z treningiem?. Na razie nie jestem w stanie opanować ciężkiego worka i gruszki.

Gruszka wbrew pozorom to najbardziej banalna rzecz w treningu (i jedyna którą wykonuje, bo raz że się nie męczysz, dwa ze 50 pkt do statsów ;) )

Nie staraj się jej uderzać, tak jak robił to Rocky :P

Po prostu uderz z prawej, niech się "odbije" 2-3 razy i uderz z lewej i znowu po chwili z prawej. Można to robić naprawdę wolno, a jest bardzo skuteczne. Po ok. 3 min dojdziesz do 14-15k pkt co Ci zapewnia maxa pktów treningowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak miałem, tzn zdobyłem 15 punktów. Ja jednak starałem się ją płynnie odbijać jak na filmach i się nie udało :).

Zastanawia mnie, czy później ludzie są faktycznie lepsi w uderzaniu czy po prostu przez to, że postać jest lepsza, lepiej uderza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFFF.... Po 4 godzinach przechodzenia full przykoksany kariery, udało sie, zrobienie ostatnich przeciwnikow na 2 gwiazdki to naprawde wyczyn, szczególnie jeden, z ktorym mamy wygrac nie tracac mniej niz 25% hp. Mordowałem sie z nim z 30 minut, był pot,wiązanki, az chciałem dildosem w TV walnąc, ale jakos dało rade. I Trofeum Twardziel wpadło, jest to naprawde ciezkie i czasochłone trofeum, ale jaka radość :thumbsup:

Denver666 Są dwa trofea, typu : Zostań Championem areny, tzn 1 z 10, musisz miec najwyzszy ranking, z posród wszystkich, i drugie które jak juz jestes czempionem to muszisz obronic ten tytul 5 razy, ( chyba chodzi oto ze jestes czempionem i wygrywasz 5 walk, ale niejestem pewien)

polopm, tak da sie rozmawiac z przeciwnikiem.

Ta platyna, to naprawde bardzo duże wyzwanie, ale stawiłem sobie cel ja zrobic, spalilem juz ponad 5000 kalorii ^^ a jestem chudzielcem ^^

siemka jak znajdziesz kogos na te podkladke daj znac tez w to pykam jest zajjjjj juz prawie przeszlem wszystko na dwie gwiazdki i te dwa zlotka by sie przydaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się podkładałem koledze. Te pucharki to nie taka prosta sprawa. Trzeba się namęczyć a jak będziesz więcej graczy to będzie jeszcze trudniej. Dodatkowo podkładanie kosztuje mnie leczenie, więc to dla mnie strata kasy i tracę ranking. Wywalało mnie i kolegę, a dodatkowo komunikacja przez pisanie na pada to jednak nie jest fajna sprawa i bardzo uciążliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, najłatwiejsza, i najszybszą forma treningu jest sparing wytrzymałosciowy, ja osiągam 50 pkt w 1:30 / 1:45. Bijesz kolesia jak popadnie, aż wpadnie Ci 10, i pozniej klepiesz go rownymi ciosami byle by cos dostawal, musisz miec 20k pkt wyzwania, zeby dodalo ci 50 pkt, i jest to naprawde łatwe, ja zazwyczaj w 3 rundzie gdy zdobede 20k pkt wylaczam i od nowa, albo jeszcze lepszy sposob na trening jest taki, jak ja to zrobilem (cfaniak zemnie) ze zaprosiłem na domowke 10 osob, i kazdy byl najarany na tą gre, to mowie grajcie, ale tylko trening wytrzymałosciowy, mineła cała noc a z rana patrze a tu... prawie 2k pkts do rozdania :thumbsup:

EKHMMM.... BARDZO SIE ZIRYTOWAŁEM, ZDOBYŁEM NAJWYŻSZA RANGE W TURNIEJU ONLINE, i ZŁOTKA JAK NIE BYŁO TAK NIEMA, DLA PEWNOŚĆI ZAWALCZYŁEM JESZCZE 3 RAZY ALE I TAK DUPA.

CO DO JASNEJ CHOLERY SIE DZIEJE.... PATRZE W NECIE, NIEKTÓRZY TEŻ MAJA TAKI PROBLEM, ALE NIKT NIEZNA ODPOWIEDZI...... :fool:

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×