Skocz do zawartości
ONE

Worms 2: Armageddon

Rekomendowane odpowiedzi

55 zł - po promocji ... Zastanawiałem się czy kupić, i poczytałem opinie na forum w tym posty @Tomo i przekonaliście mnie.

Gierka zajedwabista, przypominają się godziny spędzone przed kompem :)

Na razie jestem na etapie zapoznawania się z gierką ale jak komuś pomóc lub ktoś chętny pograć, piszcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny na granie on-line, zapraszam dodawajcie, interesuje mnie granie dość nazwijmy to hardcorowe (spore ograniczenia broni, super bronie tylko z paczek, żadnych przegięć z jetpakami i ninja ropami), jeśli ktos chętny zapraszam na wspólne granie, z czasem bywa krucho ale zawsze coś sie wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam chętnych do wzajemnego uzupełnienia stanu trofeów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 posty nad Twoim masz podaną cenę <_< Zawsze też zamiast czekać aż Ci ktoś odpowie możesz wejść w Store i sprawdzić :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey na psn jak np. ja kupię grę i skopiuje ją do kumpla to będzie mu chodzic na jego ps3?

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się obniżka wormsów, jak ktoś chce kupić to warto się wstrzymać jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się w promocji. Jak ktoś chętny na trofea, to zapraszam.

PSNid:Piekar67

Edytowane przez Peter667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja nadal aktualna. Nie dawno PSN ruszyło, mimo to nie ma wielkiego tłoku na serwerach w wormsach. Jak ktoś zainteresowany ustawkami dla wzajemnego uzupełnienia stanu trofeów to serdecznie zapraszam - Piekar67. HS mile widziany, zdecydowanie łatwiej będzie omawiać szczegóły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka bedzie cena wormsów gdy zacznie działaś ps store ? albo jak cena była jeśli ktoś posiadał ps plus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jaka bedzie cena wormsów gdy zacznie działaś ps store ? albo jak cena była jeśli ktoś posiadał ps plus ?

Przed awarią była promocja na robaki - kosztowały 29 zł, normalnie kosztują 55.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że się nie załapałem... swoją drogą denerwuje mnie ta grafika, mogliby by zostawić takie el clasico jak się grało 7 lat temu na komputerach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które Wormsy z PSS są lepsze? Worms 2: Armaggedon czy zwykłe Worms?

Moim zdaniem Armaggedon, te klasyczne jednak ciut dziś odstraszają ;) Ale co kto woli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsza różnica; Worms 2: Armageddon ma platynowe trofeum ;) a na poważnie to nowsza cześć to mocno rozbudowana jedynka ... więc odpowiedź jest prawie że oczywista :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania :)

1. Czy jest możliwość ustawienia ilości rund podczas grania online z przyjacielem? Do tej pory niestety nie znalazłem rozwiązania, zawsze po ustawieniu gry w opcjach pokazuje że będzie rozgrywana tylko jedna runda po której zakończeniu trzeba zakładać nową grę! Jest to trochę uciążliwe ;/ W grze lokalnej mam ustawioną swoją rozgrywkę w której opcjach ustawiłem 5 rund i tu wszystko działa, ale po wyborze tej samej gry online jest tylko 1 runda ;/ help....

2. Czy ktoś wie jakie zmiany zostały wprowadzone po niedawnym paczu który zajmował ponad 400mb, zauważyłem że w rozgrywce online nie ma już replayów, a replaye w grze lokalnej są pokazywane w zwolnionym tempie, no i dodali retro mapki. Ktoś wyłapał jeszcze jakieś inne zmiany?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fire Starter - użyj broni palnej 200 razy

Trofea szybko można zdobyć w single training, tryb Firing Range - 1000 lin - zróbcie podkop, najlepiej młotem pneumatycznym i wewnątrz niego celujemy w jedną ze ścian. 2000 razy naciskamy :x: i trofeum zaliczone. Dlaczego 2000 naciśnięć? Jedno naciśnięcie rzucenie liny drugie to jej zwolnienie. Rzucenie 200 butelek z benzyną sposób dowolny :) Nie wiem czy można je rzucać do wody, pewnie znacznie przyśpieszyłoby to wbicie pucharu, brak konieczności oglądania eksplozji itp. Nie sprawdzałem, nie zalecam.

Można, ja sprawdziłem :tongue:

pozdro

EDIT: Powiedzcie mi czy grając ranked match można samemu ustawić ilość i rodzaj broni ?

Edytowane przez grubys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś te dodatki? Warto? Jest coś ciekawego? Czy tylko dodatkowe misje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... EDIT: Powiedzcie mi czy grając ranked match można samemu ustawić ilość i rodzaj broni ?

Nie, jeśli myślisz o robieniu pucharków rankigowych to musisz to zrobić w "crazy crates"

Kupił ktoś te dodatki? Warto? Jest coś ciekawego? Czy tylko dodatkowe misje...

Dołączam się do pytania :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym myślę :tongue: , bo zastanawiam się kiedy uda mi się złapać w jakieś paczce Armagedon albo tego "osła" :biggrin:

Mam jeszcze pytanie odnośnie pucharku : Cheeky Flocker

Deploy 25 Sheep in any ranked games - rozumiem że te owieczki sumują się ze wszystkich Ranked match ?

Problem mam także z detonacją 3 i 5 min, próbowałem już wrzucać je do dziury ale na razie coś nie chce wbić...

pozdro

Edytowane przez grubys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×