Skocz do zawartości
ONE

Worms 2: Armageddon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest ktoś chętny na trofea online to zapraszam. PSN ID: gryf91j2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to platyna wpadła :pardon:

Zdecydowanie najtrudniejszym trofeum jak dla mnie, było zdetonowanie jednocześnie 5min, co ja się nakombinowałem...:teehee:

Czasochłonne jest też Ranked Master- wygrać po 17 meczy w każdym z trybów (Standart, Pro, Fort i Crazy Crates), nie wszystkie mecze wygrałem sprawiedliwie ale zdecydowaną ich większość TAK ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pucharek z minami jest dziecinnie prosty, trzeba jednak odrobinę pomyśleć i zastosować się do jednej zasady; używaj do niego tylko własnych min (olej te już znajdujące się na planszy), poniżej ciut więcej szczegółów co do tego i innych trudniejszych pucharków;

Mini poradnik do Worms Armageddon;

Armageddon Good At This! - wygraj mecz rankingowy ostatnim robakiem, który przeżył po uruchomieniu Armageddonu.

Odpaliłem Armageddon i ubiłem wszystkich przeciwników, w moim teamie przeżyły 3 robale a pomimo to trofek wpadł. Można więc dla bezpieczeństwa zakopać w ziemi więcej glizd

Donkey Dodger - przetrwaj atak bronią Concrete Donkey wykonany przez wroga w grze rankingowej i wygraj mecz.

Można wbić w grze z kimś znajomym, wystarczy że wrzuci osiołka gdziekolwiek, nawet do wody i wywiesi białą flagę lub ubije swoje robale. Może nawet osiołkiem zabić swoje glizdy, a mimo to trofeum zostanie zaliczone stronie przeciwnej

Ranked Master - wyrgaj po 17 meczów w każdym z tych trybów: Standard, Pro, Crazy Crates, Fort.

Można wbić szybko ze znajomych, najlepiej w godzinach porannych gdzie nie ma tłoku na serwerach, wpada się na siebie raz za razem. Można zdobyć poprzez Surrender (biała flaga) strony przeciwnej. Rundy gdzie przeciwnik ucieka z serwera nie zaliczają wygranej.

Mine All Mine! - zdetonuj co najmniej pięć min w jednej turze gry rankingowej.

"Oba trofea dotyczące min są zglitchowane" BULLSHIT !!! Trofea nie są zglitchowane, ważne jest aby wszystkie 5 min się zaświeciły, miny pułapki które wybuchają od razu nie są zaliczane. Bardzo prosto zrobić to trofeum w trybie crates. Po zebraniu odpowiedniej ilości min, zrzucamy 5 sztuk w jedno miejsce, np: z jetpacka lub z liny. Potem robakiem odpalamy wszystkie naraz, robak może nawet zginąć - to nie ma znaczenia. Ważne aby wszystkie 5 detonowanych min "odpikało i odmrugało" swoje. Przy użyciu swoich min mamy to zagwarantowane ! Pomagałem w ten sposób kilku znajomym i każdemu trofek wpadł za 1szym razem. NIE MA ŻADNEGO GLITCHA !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z promocji kupiłem gierkę. Stare dobre Wormsy thumbsup.gif Nawet głosy są po polsku wub.gif

Mało kupuję gier z ps store, ale sentyment jest większy niż zdrowy rozsądek (takie gry na PC są za free)

Podbijam pytanie dotyczące dodatków, póki jeszcze są w promocji.

Nawet filmików na youtube i screenów jest na lekarstwo dotyczących tych DLC , nie mówiąc już o jakiejkolwiek recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy i prawdę mówiąc jestem kompletnym laikiem :happy: Od wczoraj posiadam PS3 i jeszcze nie obczaiłem wszystkiego jak należy. Chciałbym dowiedzieć się od was jak zdobyć grę Worms Armageddon i w jaki sposób dokonuje się zapłaty.

Czy w tej grze jest możliwość grania np. z czwórką znajomych przed TV z dwoma padami na zmianę? Byłbym wdzięczny za info.

Edytowane przez Milan_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę możesz nabyć w PS Store (wchodzisz z poziomu konsoli)

Przy czym najpierw musisz załadować konto pieniędzmi kupując kartę zdrapkę lub przy pomocy karty kredytowej.

A co liczby graczy grałem jedynie 1 vs 1 lub 1 vs CPU. Nawet nie sprawdzałem czy można w więcej osób.

Edit: Chyba jednak można bo na wikipedii napisane:

"Local Match that supports 4 player offline players."

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było, jakby ktoś potwierdził czy da się grać w kilka osób offline, bo przy zakupie konsoli wziąłem też NFS The Run i się zawiodłem. Chciałem jakąś wyścigówkę z możliwością gry na dzielonym ekranie. Myślałem, że "gra wielosobowa" w menu to właśnie to i niestety tylko zmarnowałem przepustkę sieciową. A gra mi całkiem nie pasuje :/ Ehhhhh, takie to moje początki... wstyd :laugh: Mam nadzieję, że w robaki da się grać w parę osób, bo z tego co pamiętam to gra jest genialna. Do wspólnej zabawy ze znajomymi byłaby w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pady i powiedzmy 1 pad przypada na dwóch graczy, którzy w zależności od tego czyja kolej, to się wymieniają.

Jeśli oczywiście jest możliwość gry więcej niż 1 gracz. Na stronie PS Network przy Worms 2 Armageddon jest napisane:

Gracze:

1 - 4

Ale nie jestem pewien czy nie tyczy się to rozgrywki sieciowej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wydaje mi się aby była taka opcja że jest 4 graczy a 2 pady. Z tego co mi się przypomina funkcja "podaj mikrofon" jest tylko w Singstar.

Po prosty wybierzesz grę na 2 osoby i będziecie się wymieniać we własnym zakresie.

Te 4 osoby mogą grać nie przez sieć ale musisz mieć 4 pady.

Gra w tej chwili kosztuje 55zł , nie jest to mało (jak kupiłem kilka tygodni temu w promocji za 29)

Wszystko mogę na 100% posprawdzać , ale po 16:00 jak wrócę z pracy.

To jak masz jakieś jeszcze pytania dot. tej gry to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzeba 4 padów do gry w 4 osoby to jeszcze nie koniec świata. Głównie chodziło mi o to czy w ogóle da się grać z kimś offline. Jeśli tak to nie jest źle, zawsze można zagrać w 4 osoby "drużynowo" :thumbsup:

EDIT: Cena nie jest aż tak odstraszająca, po prostu szukam czegoś czym można by zaciekawić rodzinkę w święta a jeszcze nie inwestuje w Move. Dzięki za pomoc :blush:

Edytowane przez Milan_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dwoma padami w 4 osoby każdy na każdego? ;) Pewnie nie, bo Sony "zachęca" ludzi do zakupu padów :P

Zainstalowałem demówkę. Bardzo fajnie się prezentuje. Czy po ewentualnym zakupie będzie ona w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma funkcji przekazywania padów, można jedynie się wymieniać we własnym zakresie i 1 vs 1 grać jako 2 vs 2.Gra jest po angielsku, ale tekstu nie ma zbyt dużo więc to nie problem.

Ale głosy robaków można ustawić na polskie thumbsup.gif

To są te same co w starszych wersjach na PC, wszystkie teksty zna się na pamięć smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale głosy robaków można ustawić na polskie thumbsup.gif

Jak można je ustawić ? W opcjach audio mam tylko możliwość ustawienia regulacji głośności :verymad: Myślałem, że po zakupie będę miał możliwość zmiany głosu na polski. A podczas instalacji dema pytał o język i wybrałem polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, znalazłem. Dzięki.

Szkoda, że sama gra nie jest po polsku. Dlatego dziwię się, po co pytał o język podczas pierwszego uruchamiania dema.

Nie mam teraz okazji długo pograć w robale... czemu nie mogę w stworzonym przeze mnie schemacie gry ustawić tych najfajniejszych broni: bananów, alleluja itp. Są one zablokowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nie mam zbyt często wolnej chwili, żeby włączyć robale. Jeśli już dochodzę do konsoli to gram w GT5 bo mnie wciągnęło. Wormsy zostawiam na święta do pogrania z narzeczoną, bo ona bardzo lubi ;) A wie ktoś w końcu jak ustawić banany, alleluja i inne fajne bronie żeby w ustawieniach własnego schematu gry były dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram Worms Crazy Golf. Wciąga jak bagno! Kosztuje 26 zł na PSS. Polecam! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym tak wogóle polega gra Worms Crazy Golf? A dokładnie kampania? Trzeba wbić piłeczkę do dołka za pierwszym razem czy najpierw zabić wszystkie robale przeciwnika? Ja robiłem tak, że zbierałem wszystkie monety, skrzynkę z zasobnikiem, zabijałem piłeczką robale a następnie umieszczałem piłkę w dołku i nadal nie odblokowuje mi się drugi poziom. Więc o co kaman?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 zł za pełną wersje na psn. nie wiem do kiedy ta promocja ,, Festival Sale" trwa, więc ludzie kupujcie bo naprawdę warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

26 zł za pełną wersje na psn. nie wiem do kiedy ta promocja ,, Festival Sale" trwa, więc ludzie kupujcie bo naprawdę warto

do 11.01 (zreszta jak sie wchodzi na opis gry, to powinno byc napisane od kiedy i ile bedzie kosztowac po wyprzedazy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma funkcji przekazywania padów

A ja ostatnio sprawdziłem i spokojnie można grać w 4 osoby (każdy ma swoją drużynę) mając dwa pady. Przed grą wystarczy wskazać tylko, który pad przypada, której drużynie. Da się grać również jednym padem na dwie osoby i podejrzewam, że jakby się uparł to i na 4 by poszło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×