Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

- cichej pracy chlebaka- moja 80 wyje jak szalona, podobnie jak chlebaki moich znajomych, między bajki można sobie włożyć opowieści o błogiej ciszy podczas grania, nawet Xbox 360 chodzi ciszej podczas odpalania gier z dysku ( klocek z płytą główna jasper)

Moja 40 jest idealnie cicha , kilka razy udało mi się nawet zostawić ją przez przypadek włączoną , bo nie słychać jej nawet w środku nocy podczas idealnej ciszy .

Nie wiem czy ktoś już o tym wspomniał , bo nie przejrzałem całego tematu , natomiast osobiście uważam , że jest za mało miejsca na komentarz na Psn , praktycznie nic nie można wpisać i trzeba skróty stosować . I za trophy mogłyby jakieś punkty być , za które można coś sobie wziąć z Pss , tu widzę , że kolega dwa posty wyżej podobny pomysł ma , podobno coś takiego jest i funkcjonuje na żaloboxie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Porzadnego odtwarzacza ktory otwiera takie pliki jak mkv. (to ciagle bawienie sie w konwersje

-party system a'la Xbox Live z cross-chatem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widze ze jest jednak duzo rzeczy ktorych brakuje, ja jeszcze dodam o wstecznej kompatybilnosci z grami PS2 oraz tak jak wyzej koledzy wspomnieli, platyna powinna cos dawac a nie tylko kolejna liczbe np. 10platyn mozna wymienic na jednego Minis-a itp. Ktos tam wspomnial ze konsola chodzi bardzo glosno, ja sie z tym nie zgadzam poniewaz moja "osiemdziesiatka" nawet w upalne dni bardzo cicho chodzi a czasem gram na niej nawet caly dzien. Pozdrawiam i czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to że żeby wyłączyć konsole całkowice muszę wyciągnąć kabel (wersja slim), wiec brakuje mi wyłącznika.

Edytowane przez xbor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, chciałbyś od Sony tego z czym walczą, czyli jailbreaka. Jakby dali taką opcję, to ludzie kupowaliby sobie gierkę, albo załatwiali od znajomych, zgrywali na dysk i puszczali ją dalej w obieg. Liczba sprzedanych kopii by spadła. Na taki strzał w stopę nie pozwoli sobie Sony, a nawet jakby mieli takie plany, to producenci softu wyprostują ich i przypomną o swoich interesach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Katalogowanie ( bardziej zaawansowane niż te co jest)

- niezależny voice chat

- by trophy od razu ładowały się na server i konsola szybciej powiadamiała by o zdobyciu

- screen shoty

- lepsza przeglądarka

- czytanie plików txt. (bym nie musiał bawić się z wgrywaniem napisów do filmu)

To są rzeczy które chciał bym mieć, ale nie przeszkadza mi to że ich nie ma thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, chciałbyś od Sony tego z czym walczą, czyli jailbreaka. Jakby dali taką opcję, to ludzie kupowaliby sobie gierkę, albo załatwiali od znajomych, zgrywali na dysk i puszczali ją dalej w obieg. Liczba sprzedanych kopii by spadła. Na taki strzał w stopę nie pozwoli sobie Sony, a nawet jakby mieli takie plany, to producenci softu wyprostują ich i przypomną o swoich interesach.

Wiedźmin na PC wyszedł właśnie dokładnie w takiej opcji, płyta wymagana była jedynie do instalacji. Teraz pewnie chcesz mi wmówić, że jakiś znaczący odsetek nabywców czym prędzej zainstalował grę a następnie sprzedał na allegro? Litości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- czytanie plików txt. (bym nie musiał bawić się z wgrywaniem napisów do filmu)

To są rzeczy które chciał bym mieć, ale nie przeszkadza mi to że ich nie ma thumbsup.gif

o txt. zapomnij :whistling: Sony mówiło, że walczy z piractwem i dlatego nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka dotycząca wstecznej kompatybilności.

Wiedźmin na PC wyszedł właśnie dokładnie w takiej opcji, płyta wymagana była jedynie do instalacji. Teraz pewnie chcesz mi wmówić, że jakiś znaczący odsetek nabywców czym prędzej zainstalował grę a następnie sprzedał na allegro? Litości...

Nic Ci nie chcę wmówić, ale w kapitaliźmie każdy patrzy na zarobki, więc mogą uznać takie pomysły za niesprzyjające.

A tu jeszcze ciekawostka dla tych, którzy twierdzili, że rynek wtórny jest w 100% legalny: przykro mi, myliliście się. :P

EDIT: Żeby nie offtopować- Nie jest to wina wydawców, a piratów. Jak chcesz, to się śmiej, ale, wiesz, ten gość też się śmiał. Jak się okazało do czasu. ;) Prawo jest prawem, a to jasno mówi, ze kupujemy prawo do użytkowania gry/filmu, a nie faktycznie grę/film. Nie wolno nim handlować. Tak jest napisane, ale do tej pory obrońcy handlu uzywkami twierdzili, że skoro w USA to jest legalne (obecność wielu sklepów prowadzących taki byznes), to wszystko gra. Okazuje się, że jednak nie.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic Ci nie chcę wmówić, ale w kapitaliźmie każdy patrzy na zarobki, więc mogą uznać takie pomysły za niesprzyjające.

Jak dotąd patrzenie na zarobki skutkuje IMO ich zmniejszeniem, bo nie istnieje skuteczny DRM na złamanych platformach. Co za tym idzie jedynym skutkiem stosowania upierdliwych zabezpieczeń jest irytacja legalnych nabywców, w skrajnych przypadkach zmuszająca ich do zastosowania "cracka" by wreszcie zacząć wygodnie grać w grę, za którą zapłacili. Chcesz przyklaskiwać tej polityce - proszę bardzo, ja będę ją zawsze krytykował jako głupią i nieskuteczną.

A tu jeszcze ciekawostka dla tych, którzy twierdzili, że rynek wtórny jest w 100% legalny: przykro mi, myliliście się. :P

Werdykt jakiegoś amerykańskiego sądu ja osobiście mam w głębokim poważaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem, chciałbyś od Sony tego z czym walczą, czyli jailbreaka. Jakby dali taką opcję, to ludzie kupowaliby sobie gierkę, albo załatwiali od znajomych, zgrywali na dysk i puszczali ją dalej w obieg. Liczba sprzedanych kopii by spadła. Na taki strzał w stopę nie pozwoli sobie Sony, a nawet jakby mieli takie plany, to producenci softu wyprostują ich i przypomną o swoich interesach.

pisales to do mnie?

jesli tak, to wyszlo nieporozumienie. mialem na mysli funkcje konsoli, polegajacej na robieniu kopii bezpieczenstwa na pamieci usb. chcialbym miec mozliwosc wyboru z listy, co chce sobie backupowac dla swietego spokoju. nie mialem na mysli piractwa, ktorego nie toleruje na ps3 i kibicuje sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Przeglądarka typu Firefox- Screenshoty- Odtwarzanie plików takich jak .rmvb, .flv itp itd- Synchronizacja plików in/out przez bluetooth- Większa customizacja profilu PSNID, np. własne avatarki uploadowane z dysku i/lub z sieci- Tak jak ktoś już wspomniał, przejście do nowej wiadomości odebranej jednym przyciskiem podczas gry

Nazbierałbym tego jeszcze trochę, ale to wszystko drobiazgi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerkę, Headseta, Keypada, 2x MOVE, 1x Navi, 2 x Dualshocka i czasami Pendrive'a :)

Po przesiadce z 60-tki na Slima jestem w szoku jak bardzo brakuje mi tych dwóch USB. I nie piszcie mi o hubach bo wyglądają idiotycznie. Nie powinni ciąć tych wejść od samego początku. Akcesoriów przybywa a USB ubywa. To nielogiczne.

IMHO ten jest nawet fajny :P.

Dwa dodatkowe porty w slimce w sumie też by się przydały ale umieszczone z tyłu obudowy. W ten sposób przewód do np. Playstation Eye nie ciągną by się z przodu i byłby dużo mniej widoczny (nienawidzę jakiejkolwiek plątaniny przewodów) .

Dodatkowo brakuje mi obsługi Skype.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- odczytywania otrzymanych wiadomości podczas gry jednym przyciskiem (funcja z X'a)

- Cross chatu (znowu coś z Xbox'a)

- Wstecznej kompatybilności (ponownie funkcja z X'a)

- Możliwości zalogowania dwóch osób na raz (jak to jest w X360)

- możliwośc przelogowania się bez wychodzenia z gry (i ponownie funcja z Xbox'a :P)

Edytowane przez Turus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mi brakuje wyswietlacza takiego jak we wzmacniaczach.Chodzi o to ze kiedy slucham muzy z PS3 to musze zalaczyc tv aby widziec utwory.A jak wiadomo Tv to dodatkowy pozeracz energii.

Pozatym brakuje:SKYPE.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie. ;)

Backupować co? Obrazy gry, czy zapisane stany rozgrywki?

wiesz o tym, ze ps3 ma opcje robienia kopi bezpieczenstwa? wiesz o tym, ze nie mozna wybrac, co sie w tym procesie backupuje, tylko leci calosc? wiec chce moc zaznaczac sobie, ze ma robic kopie bezpieczenstwa np sejwow, ustawien, wiadomosci, zakladek, kont a nie ma robic kopii filmow, muzy, instalek. kumasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turus>>> A zatem nabądź X360. :P (żarcik)

Luckybuster>>> Z ciekawości zapytam. Po kiego marnujesz prąd, żeby odtwarzać muzykę na PS3? Nie lepiej z komórki/mp3ki, albo z czegoś tam jeszcze? PS3 pożera barzo dużo energii elektrycznej...

wiesz o tym, ze ps3 ma opcje robienia kopi bezpieczenstwa? wiesz o tym, ze nie mozna wybrac, co sie w tym procesie backupuje, tylko leci calosc? wiec chce moc zaznaczac sobie, ze ma robic kopie bezpieczenstwa np sejwow, ustawien, wiadomosci, zakladek, kont a nie ma robic kopii filmow, muzy, instalek. kumasz?

Kumam. teraz nie mam żadnych wątpliwości. ;) Słuszna uwaga, mogoby to być sensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turus>>> A zatem nabądź X360. :P (żarcik)

Akurat Xbox'a posiadam, problem w tym, że ostatnio na nim tyle gier co nic. Więc póki co kurzy się i czeka na 3 Gearsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×