Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w Lidze PES 2011 zapraszam do wstępnych zapisów.

Po skompletowaniu odpowiedniej liczby osób przegłosujemy regulamin oraz terminarz, które będą obowiązywały przez cały czas trwania rozgrywek.

Edytowane przez agPHANTOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega w poprzednim temacie wspominal cos o obowiązkach. Ok, dla przykladu, ja pracuje, studiuje, mam dziewczyne i jakos nie mam problemu z czasem. Albo ktos chce grac, albo nie, sprawa dla mnie jest prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się

Up: dokładnie jak ktoś chce grać w lidze to te 30 minut na 2-3 dni powinien znaleźć

Ja proponuje jak już bedą chętni itd żeby w terminarzu były 2-3 kolejki podane kto z kim ma grac i czas na rozegranie meczy np 7dni. Przez ten tydzień chyba kazdy ta chwile czasu znajdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak, grę najprawdopodobniej kupię w dniu premiery, ale domyślam się, że liga ruszy z lekkim poślizgiem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisuje się :) oczywiście po warunkiem, że liga ruszy kilka dni po premierze, bo pesa bede mieć około 10-11.10 . I czy będzie miała ta liga miejsce w nowym trybie master league on-line czy tak jak w poprzednich wersjach? Szczerze mówiąc nie za wiele wiem na temat organizacji przeniesienia "kariery" do trybu online. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zapisz, z tym że podobnie jak niektórzy grę będę miał dopiero kilka dni po premierze .

BTW. Witam wszystkich jako forumowy świeżaczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zapisz, grę kupie w dniu premiery , więc w razie czego to piszcie co i jak ( Psid Radex001 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej po 10 pazdziernika zostane nowym uzytkownikem ps3:) kupuje od razu pesa 11 :) od razu podlaczam konsole pod internet :) tylko musicie mi powiedziec czy nie bedzie zadnych problmow z nawiazaniem polaczenia zeby rozegrac mecz? ja tez bede chetny do gry w lidze:) jesli komus sie chce wytlumaczyc mi jak liga mniej wiecej odbywa sie czy sa jakies problemy z laczenie itdd z gory thx!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mnie też można by było dodać, zapisać :)

moje psn id: Scalpel911

a gierkę pewnie kupie kilka dni po premierze, pozdrawiam. PS. a jak by też ktoś chciał popykać online w PES 2010. to też smiało mnie dodawać do znajomych. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też proszę dopisać, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×