Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie pisze na lige tutaj badz na turniej czy tam co wykombinujecie tutaj ;p niech mi tylko tworcy powiedza na czym polegac beda te turnieje czy tam ligii bo jak w lidze bedzie 11 barc to bez sensu lol ;D wedlug mnie lige czy turniej powinno sie robic dla zespolow do 3,5 gwiazdek zeby kazdy mial szanse ;D to tyle odemnie ;p

PSNID : pilchoworycerz

moge grac codziennie wieczorami ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie pisze na lige tutaj badz na turniej czy tam co wykombinujecie tutaj ;p niech mi tylko tworcy powiedza na czym polegac beda te turnieje czy tam ligii bo jak w lidze bedzie 11 barc to bez sensu lol ;D wedlug mnie lige czy turniej powinno sie robic dla zespolow do 3,5 gwiazdek zeby kazdy mial szanse ;D to tyle odemnie ;p

PSNID : pilchoworycerz

moge grac codziennie wieczorami ;D

Na drugi raz czytaj dokładnie:

"Wszystkie pytania na PW do mnie!!!"

Warunki turnieju zostaną "dogadane" jak już będę wiedział, że mamy naprawdę dla kogo to organizować. Więcej szczegółów za kilka dni!!! :thumbsup:

Na razie czekam na zgłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie pisze na lige tutaj badz na turniej czy tam co wykombinujecie tutaj ;p niech mi tylko tworcy powiedza na czym polegac beda te turnieje czy tam ligii bo jak w lidze bedzie 11 barc to bez sensu lol ;D wedlug mnie lige czy turniej powinno sie robic dla zespolow do 3,5 gwiazdek zeby kazdy mial szanse ;D to tyle odemnie ;p

Tez uwazam ze zespoly do 3.5 gwiazdki sa ok.

Kolczan to jest temat o fifie 11 online a nie o TWOJEJ LIDZE wiedz nie cisnieniuj sie , temat służy do dyskusjii.

Niech CWIR założy temat liga i tam sie dogadujcie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chętny na lige 

psn id: PezLW ( tyle że on line jestem dostępny dopiero od 1 października)

od 22:00 wieczorem spokojnie moge grać , co nie znaczy że inne godziny odpadają , kwestia dogadania z graczem który wypadnie w terminarzu bo wiadomo jak jest praca, melanże, szkoła 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psnID: MarcinYahoo

moge grac rowniez kolo 22:00

w soboty i niedziele juz praktycznie caly czas. Kwestia dogadania sie bo czasami moge byc zajety a czasami miec sporo wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid Fankis

wtorki i czwartki odpadają..pozostałe dni napewno wieczorami miedzy 20-22..weekendy od 18-i ile sie da..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNid: szymuR

Godziny do dogadania z przeciwnikiem

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze zespoly do 3.5 gwiazdki sa ok.

Kolczan to jest temat o fifie 11 online a nie o TWOJEJ  LIDZE wiedz nie cisnieniuj sie , temat służy do dyskusjii.

Niech CWIR założy temat liga i tam sie dogadujcie.  

Pozdrawiam

Ćwir powiedział żebym tutaj to ogłosił więc grzeczniej trochę. Nie interesuje Cię to nie musisz zabierać głosu.  :whistling:

I jak już to Kielczan, a liga nie jest niczyją własnością i ani razu nie napisałem, że to Moja liga. :thumbsup:

Na przyszłość wyluzuj się.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zebyscie najpierw dogadali sie co do zasad, druzyn, terminow itp - zebrali to w kupe i zaczeli rekrutowac ekipe. Jak bedzie zainteresowanie to zalozymy odpowiedni temat.

I robcie to spokojnie, bez wyklocania sie. Kielczan podjal inicjatywe ale wcale to nie oznacza ze ma to robic sam. I dopoki nic nie jest ustalone to moze dyskutujcie w temacie a nie na PW, zeby kazdy wiedzial o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się na to piszę .

PSN id : marcin_pp

pon-czw po 17 ; weekend - do ustalenia

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgloszenie do ligi Fifa

psnid saintgb1972

moge grac w kazdy dzien tygodnia pomiedzy 20-22

soboty do ustalenia , wiadomo ze nie koniecznie mysli sie o graniu w tym dniu :)

oczywiscie podajemy czas polski.

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja w 100% będę grał :)

Oczywiście jestem zielony w fifach na ps3 :)

Ale jeśli będzie jakaś liga czy klub (nie wiem co tam jest) naszego forum to jestem gotów grać po premierze :)

PSN-ID laqum_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym chętny na ligę :) Praktycznie każdy dzień tygodnia (oprócz niedzieli, zarezerwowane na ligę F1 :) ) po 20-21 ;)

PSN: voximdo

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyboru drużyn to można to lepiej organizować niżeli miały by być 3-4 takie same zespoły. Powiedzmy, że o danej godzinie będą zapisy i wybieranie zespołu bedzie na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, czyli będziemy sie wpisywać w temacie i jedna drużyna będzie mogła zostać tylko raz wybrana. Jeżeli jedna drużyna zostanie wybrana dwa razy, bierze ją ten który wcześniej napisał posta, proste jak je***ie i sprawiedliwe :) Przecież w fifce jest wystarczająco 4-5 gwiazdkowych ekip.

Edytowane przez gandihigh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram kolege wyzej. Co do terminarza , zasad , rekrutacji wszystko się omówi na spokojnie. Jestem chętny do pomocy jbc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni podam co i jak. Wszystkie zasady jak i regulamin zostaną tak ustalone, aby zadowolić jak najwięcej osób (nigdy się wszystkim nie dogodzi).

Najpierw czekamy na chętnych jak narazie jest 12 osób.  :wink:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za parę dni podam co i jak. Wszystkie zasady jak i regulamin zostaną tak ustalone, aby zadowolić jak najwięcej osób (nigdy się wszystkim nie dogodzi).

Najpierw czekamy na chętnych jak narazie jest 12 osób. :wink:

No i dolicz mnie ;) Jak bedzie potrzebna pomoc w organizacji to wal do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na pewno bede szukal klubu dla mojego ''pro'' takze, ktos kto chce druzynowo grajacego prawego/srodkowego pomocnika/napastnika moze smialo mnie dodac do znajomych.

alle_p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też można zapisać;)

PSNID: budyn_gohan

Godziny:wszelakie po 16 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze mnie uwzglednic w zapisach :)

psn: DeLO1996

moge grac w tygdoniu wieczorem a sobota i niedziela prawie o kazdej porze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mnie również dopisać :)

PreOrder już jest :)

w Fifkę 10 miałem grubo ponad 100meczy rozegranych On-Line

Dużo meczy 10vs10 lecz właśnie grając z "debilami" którzy tyko kiwali i w ogole nie podawali... (chodzi o regulamin)

właśnie szukam osób które mają pojęcie jak grać w takim systemie.

Fifka to jedyna gra jaką mam obecnie na PS3 więc poświęcam jej naprawde dużo czasu :)

i myślę że się nadam :)

proszę o zaproszenie

psn: Warson1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×