Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukujemy w dalszym ciągu GK jak i obroncow. Serdecznie zapraszam

jak stworze sobie obrońce to się odezwę !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarza Wam sie wybierajac GRA W SIECI, jak dochodzi juz do wyboru zespołów że nie możecie wybrać zespołu tylko przeciwnik wybiera i jedyne co można zrobić to wyjść.

oraz nie moge wpisac kodu z gry wyskakuje jakis blad i caly czas gram na 7 dniowym...

Moze ktos polecic jakas fajna lige gdzie mozna pograc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

www.fifapro.xaa.pl zapisy do 1 ligi bo extraklasa ruszyła wiec zapraszam (zapisy na forum )

chce na fife 12 juz miec full ligi i sponorowane turnieje ale to zalezy od ludzi

gg 3028011

a to ze mecze blokuja sie to norma wiec nic sie nie dzieje

Edytowane przez modor pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wirtualnego klubu w , którym mógł bym grać na pozycji obrońcy lub skrzydłowego (mam 55 % wyzwań, 44/50 obrona )

Psn id :Tomsho13

GGl:7512732

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję wirtualnego klubu w , którym mógł bym grać na pozycji obrońcy lub skrzydłowego (mam 55 % wyzwań, 44/50 obrona )

Psn id :Tomsho13

GGl:7512732

odezwij sie do mnie na ps3 bede kolo godziny 13 -13:30 na czarnuli

Szukamy obroncow i GK serdecznie zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do stronki to zaparszam na www.fifapro.xaa.pl w

10 dni zrobilismy 3 ligi :) chetnych jest coraz wiecej ..Zapraszam

gg 3028011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam obecnie klubu. Gram już dosyć długo, lecz w zasadzie poszukuje polskiego klubu, bo z Angolami mi się już gra znudziła. Mogę zmienić oczywiście pozycji, lecz na Prawym Pomocniku pokazuje najlepszą swoją grę.

Moje gadu-gadu:9461294

PSNID: CETNER

OVR: 83

Pozycja: Prawy Pomocnik

LVL: 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam obecnie klubu. Gram już dosyć długo, lecz w zasadzie poszukuje polskiego klubu, bo z Angolami mi się już gra znudziła. Mogę zmienić oczywiście pozycji, lecz na Prawym Pomocniku pokazuje najlepszą swoją grę.

Moje gadu-gadu:9461294

PSNID: CETNER

OVR: 83

Pozycja: Prawy Pomocnik

LVL: 16

Zapraszam do klubu Polska Szlachta Odezwij się do któregoś z MK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam klubu gram na poz spo 89 i lp 90 prosze odp na psn pejo007 jestem codziennie od 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na granie ligi to zapraszam na stronę www.ligafifa.pl

Szukamy konkretnych osób lubiących grać w fife ale przestrzegających zasad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZukam klubu w fifie...

pozycja moze byc Bramkarz lub Napastnik ewentualnie pomocnik srodkowy :thumbsup:

moj nick to :realdawid1997 lub pisac na gg

POZDRO!!:teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga gracze na PS3!!!!!

Jeżeli myśleliście, że w wakacje o was zapomnieliśmy to się grubo mylicie.

Już w wakacje rusza turniej sponsorowany, do wygrania będzie oryginalny pad do PS3.

Będziemy grać reprezentacjami 4* i 3,5* tzw. Turniej narodów

Już jutro o 20.00 na forum zaczną się zapisy do turnieju.

Lista drużyn dostępna będzie na forum. max 26 osob

P.S: Gracze, którzy mają w planach wyjazdy w najbliższym czasie prosimy o nie zapisywanie się do turnieju.

do zagrania bedzie 50 meczy :) wiec jesli sie zapiszesz trzeba zagrac all bo fife 12 beda inne turnieje sponsorowane

Fifapro.xaa.pl zapraszam

Edytowane przez modor pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam aktywnego klubu, który gra co dzień. Jestem skrzydłowym pomocnikiem/napastnikiem. Mam 75% zrobionych wyzwań. Umiem grać nie to co inni, że biorą gałe i myślą, że umieją się kiwać a nawet nie robią zwodów. Będę grał minimum 10h dziennie. Co dziennie zaliczam nocki. ( Do 5 w nocy średnio zostaje).

Nie musi być to dobry klub, chce tylko aby grał co dzienne.

@EDIT

Edytowane przez faltyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam. Klub FC Gladiadores rozpoczyna nabor do klubu. Zapraszamy zawodnikow majacych min 85 W.G. na danej pozycji. Szukamy obroncow i bramkarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do gry zapraszam o każdej porze dnia i nocy jeżeli tylko jestem on-line . PSN: Miras79 smialo wysylac zaproszenia i gramy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję wirtualnego klubu. Najlepiej czuję się na skrzydle lub w pomocy. Moja postać ma 84 LP, PP/ 85 LS, PS (58% ukończonych wyzwań). Ewentualnie mogę grać jako boczny obrońca podłączający się do akcji ofensywnych. Nie kiwam się bez potrzeby ;p, team play też jest, (dużo czasu na grę). PSID; kamilinho18, pozdrawiam :)

Edytowane przez kamilinho18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa 11 PS3 Liga "On-line"

1. Regulamin

* Każdy musi przestrzegać regulaminu za nieprzestrzeganie grozi wyrzucenie z ligi lub punkty karne

* Liga składa się z 10-16 drużyn (zależne od zgłaszających się). W każdej rundzie będą rozgrywane mecze od 9-15 w zależności ile drużyn się zgłosi. Punktacja meczów to : Zwycięstwo - 3 , Remis - 1 , Przegrana - 0 .

2. Terminarz i Rozgrywki

* Liga wystartuje 8 lipca. Do 7 lipca będą przyjmowane zgłoszenia. Maximum drużyn w lidze 16. W jednej rundzie maximum meczy będzie wynosiło 15.

Punktacja : Zwycięstwo - 3 p. , Remis - 1 p. , Przegrana - 0 p. .

* Terminarz będzie przewidywał dwa dni na rozegranie meczu. Jeżeli w tym czasie nie będzie mogła jedna ze stron rozegrać meczu proszę zgłaszać to dzień przed zbliżającą się kolejką do stolar17 ( PSNID : stolar17 GG : 780524 pisać nawet jak niedostępny ) i wtedy mecz będzie przesunięty o max. 7 dni po dogadaniu się przeciwników.

* Wszystkie mecze powinny być rozegrane w określonych dniach. Jeżeli jeden z graczy nie będzie odpisywał drugiemu wtedy proszę pisać do stolar17 ( na PSN lub GG obojętnie ) wiadomość o treści : Gracz o nazwie (podajemy nazwe PSNID) nie odpisuje na wiadomości. Wtedy wysyłam wiadomość do takiej osoby jeżeli nie uzyskam odpowiedzi zostaje uznany walkower. Proszę przed zbliżającą się kolejką dogadywać w sprawie meczy.

* Po rozegranym meczu obaj gracze zobowiązani są wysyłać wiadomość do stolar17 ( PSN lub GG) o meczu. Przykład : ( PSNID Gospodarza ) 3 : 1 (PSNID Gościa) Mecz przebiegł do końca lub Mecz został rozłączony ale dokończony . W wypadku kiedy mecz zostanie rozłączony do minuty 65 mecz zostaje rozegrany ponownie z takim samym stosunkiem bramek. Przykład : Gra rozłączyła się w 15 minucie przy wyniku (gospodarz) 1:0 (gość) . Mecz zostaje wznowiony tylko że "gość" musi dać sobie strzelić jedną bramkę ! Jeżeli gra rozłączy się po 65 minucie mecz jest dogrywany z takim samym stosunkiem bramek tylko że czas meczu ma wynosić 90 - (minuta w której rozłączył się mecz).

* Graczowi któremu "przypadkiem" będzie się rozłączała gra (max. 2 razy) zostanie on usunięty z ligi !

3. Kluby itp.

* Gramy tylko klubami nie reprezentacjami !

* Taktyki, ustawienia i składy dowolne !

4. Kartki

* Graczom którym mecz się rozłączy a ich zawodnik będzie miał czerwoną kartkę (żółta kartka też) oczywiście musi ją ponownie dostać (ten sam zawodnik) . Mecz który został rozłączony przy rzucie karnym musi być wznowiony też rzutem karnym. Czyli jednym słowem to co było przed rozłączeniem meczu musi być po jego wznowieniu .

Zapisy trwają do 7 lipca 2011 roku. Zapisy na: (se wyedytuj)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×