Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich do nowo powstalego klubu , klub jest bardziej 4fun ale zapewne powalczymy rowniez o punkty ; )

Poszukuje zawodnikow na wszystkie pozycje z wyjatkiem GK, kontakt psn Jakov3k lub gg 8375488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chetnie pogram z kims 1v1. Dopiero zaczynam swoja przygode z Fifa bo praktycznie cale zycie gralem w Pesa wiec wymiataczem nie jestem. To co sie dzieje przy rozgrywce online to jakas masakra, wygrywam wiecej niz 2:0 i ludzie uciekaja.. Wiec jesli Masz ochote pograc to zapraszam, moj psn id: MajkiszonPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Klub wirtualny FIFA 11 Super Team PL poszukuje graczy na pozycję : BR, ŚO, LO,PŚO,LŚO,ŚPD,LPD,PPD,ŚPO,LPO. Zapraszam na stronę Super Team PL . Kontakt GG : 8806363, oraz PSNid: ScH0Ck3R1243 , C0rter12_PL . Zapraszam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłbym prosić o PSNid tych, którzy grają na manualu?

Bardzo ciężko trafić na kogoś kto gra na ręcznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko dawno mnie tu nie bylo. Wiec Serdecznie zapraszam jak sie chce ktos sprawdzic i pograc dolaczyc do PL klubu. Robimy juz ekipe z mysla o fifie 12. Wiec jezeli juz teraz planujesz grac w nowa wersje gry i chcesz grac w dobrym klubie z mila atmosfera zapraszam na testy do nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nowo powstały klub Fifa 11 Super Team PL poszukuje graczy na wszystkie pozycje oprócz PPO,ŚPO, N, LN,PN . proszę składać transfery do klubu. Oraz zapraszam na stronkę :)

Edytowane przez ScH0ck3R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub FC Poland Devil poszukuje graczy do zespołu, zaczeliśmy późno lecz klub jest stworzyony na przedsmak Fify 12. Chętnych zapraszam do pisania na PSN bądź gg: 4855173

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zapraszam do nowo powstalego wirtualnego klubu.Jak chcesz dolaczyc pisz na gg 2880909 albo na psn : dolat97

Czekamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Za niedługo pojawi się nowa odsłona Fify. Dlatego też poszukujemy utalentowanych, najlepiej doświadczonych graczy dysponujących wolnym czasem w godzinach wieczorno-nocnych (od około 18 do około 24), którzy umieją grać w klubach. My jesteśmy doświadczoną kadrą, która już zasłynęła w Fifie 11 (bez ściemy), ale szukamy nowych ludzi, którzy chcą zasilić nasze grono. Potrzebujemy obrońców, pomocników, bramkarzy, napastników, po prostu każdego. Wymogi? GRA ZESPOŁOWA i OGARNIANIE sytuacji na boisku. Gramy zazwyczaj po 6-8 w podstawowej 11, i tak też chcemy zagrać w 12stce.

Jeśli chodzi o jakiś kontakt w tej sprawie, proszę pisać albo na:

GG: 6921387

albo

PSNid: QRooQ_PL

Pozdrawiam i nie zawiedźcie nas!

Edytowane przez QRooQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

fifa jedenastka:pogram full manual, raczej nie inaczej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany grą w wirtualnym klubie i nabiciu tych wszystkich trofeów zapraszam do "plplpl2" albo wysyłać mi wiadomość w konsoli, mój nick: gruby_kks

Gramy codziennie a na najbliższy weekend planowane jest zrobienie pucharku za 10osób w składzie, ostatnio było nas 9 i się nie udało, dlatego tym bardziej zapraszam.

Zrobienie 50 meczy w jednym klubie to również nie problem bo jak mówiłem, gramy codziennie więc zawsze ktoś jest z kim można meczyk rozegrać.

Im będzie nas więcej tym lepiej, zapraszajcie znajomych, mobilizujcie się a wszystko się uda i platyny powpadają ;)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zagram w klubie :) Buzinho7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zapraszam do rozgrywki :)

Kramar_PL

1v1 , 2v2 .. itp itp

Edytowane przez kramar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Potrzebuje pomocy w zdobyciu trofeum w Fifie 11 - Club Glory. Nalezy tutaj wygrac puchar w pro clubs. Jesli dobrze wyczytalem to dla malo doswiadczonych klubow potrzeba do tego 4 druzyn. Zatem mam plan uzbierac 7 osob, zalozyc te kluby i potem kolejno bedziemy zdobywac puchar. Oczywiscie nie musimy grac calego spotkania. W trakcie meczu jeden klub zakonczy spotkanie co bedzie skutkowalo walkowerem. Takim oto sposobem w krotkim czasie trofeum moga zdobyc wszyscy gracze ktorzy sie zapisza.

Na razie razem ze mna sa 3 osoby zatem prosze o pomoc - wpisanie sie tutaj na forum i wyslanie mi zaproszenia na PSN (id: loki_siemce). po uzbieraniu kompletu ugadamy sie na konkretna date i godzine.

1. loki_siemce

2. ssroberto-pl

3. luke150pl

4. oskipelikan

5. nadziej

6. ArasPL

7. dolat97

8.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

loki_siemce

Edytowane przez loki_siemce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś działa jeszcze jakaś liga fifa 11, czy wszyscy już przerzucili się na 12 ?? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Potrzebuje pomocy w zdobyciu trofeum w Fifie 11 - Club Glory. Nalezy tutaj wygrac puchar w pro clubs. Jesli dobrze wyczytalem to dla malo doswiadczonych klubow potrzeba do tego 4 druzyn. Zatem mam plan uzbierac 7 osob, zalozyc te kluby i potem kolejno bedziemy zdobywac puchar. Oczywiscie nie musimy grac calego spotkania. W trakcie meczu jeden klub zakonczy spotkanie co bedzie skutkowalo walkowerem. Takim oto sposobem w krotkim czasie trofeum moga zdobyc wszyscy gracze ktorzy sie zapisza.

Na razie razem ze mna sa 3 osoby zatem prosze o pomoc - wpisanie sie tutaj na forum i wyslanie mi zaproszenia na PSN (id: loki_siemce). po uzbieraniu kompletu ugadamy sie na konkretna date i godzine.

1. loki_siemce

2. ssroberto-pl

3. luke150pl

4. oskipelikan

5. nadziej

6. ArasPL

7. dolat97

8.

Z gory dzieki za pomoc.

Pozdrawiam,

loki_siemce

Macie już komplet ludzi, czy można się dopisać? Jeśli tak to proszę dopisać mnie :) Jeszcze dziś postaram się wysłać zapro na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pogra wieczorami jakieś sparingi. Czy już wszyscy napierniczają w 12

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pogra wieczorami jakieś sparingi. Czy już wszyscy napierniczają w 12

w okolicach srody dotrze do mnie FIFA 11 to ja z checia ;)jakby co pisz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×