Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Też chciałbym się zapisać do ligi

w f10 miałem ponad 200 zwycięstw w online na 2 profilach ,

PSN ID: ziaja_snk

GG: 3066281

mogę grać w tygodniu o 17.00 - 24.00

w weekend od rana do wieczora z przerwami na premier league

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem chetny na lige

moj psn chivu82

w tygodniu wieczorami a w weekend rano i czasami wieczorem

tylko mam jeden problem; gdy gram online w 90 procentach wybiera mnie jako goscia meczu i rzadko moge zagrac mecz bo nie moge wybrac druzyny i nie wiecie moze co jest przyczyna???????wczesniej wszystko bylo ok..................to samo mam z nba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mnie tez zapiszcie do ligii PSNID laqum_PL

Ty się już przecież wpisałeś.  :rolleyes:

WAŻNA WIADOMOŚĆ!!!

ZOSTAŁO JESZCZE TYLKO JEDNO MIEJSCE WIĘC NIE WARTO CZEKAĆ DO OSTATNIEJ CHWILI!!!  :thumbsup:

P.S. 

Osoby, które się zapisały do Ligi proszone są o przeglądanie tego tematu ponieważ ukazywać się tu będą (przynajmniej narazie) ważne wiadomości związane z Ligą!!!

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szybciutko i ja: gdynia_87 (psn id) :D

Codziennie wieczorami w weekendy też wieczorami.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to śmieszy :) Wy już robicie ligę a nawet nie wiecie czy MP w Fifie 11 będzie działać. Pamiętam, że w Fifie 09 było, że po premierze nie było jeszcze MP (Konta EA były chwilow zablokowane) i po czterech ndiach wszystko działało. To po pierwsze, po drugie. Niech ktoś zrobi tą ligę kto jest obeznany w takie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że jestem już za późno, ale jeśli jakies miejsce się zwolni lub ktoś wypadnie to chętnie wskoczę na jego miejsce.

psn id: rafi49

Moge grać w weekendy, na tygodniu wieczorami (odpada wtorek i piątek)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to śmieszy :) Wy już robicie ligę a nawet nie wiecie czy MP w Fifie 11 będzie działać. Pamiętam, że w Fifie 09 było, że po premierze nie było jeszcze MP (Konta EA były chwilow zablokowane) i po czterech ndiach wszystko działało. To po pierwsze, po drugie. Niech ktoś zrobi tą ligę kto jest obeznany w takie rzeczy.

Kolego nawet jesli nie bedzie dzialal multi przez cztery dni po premierze to i tak nie mamy jeszcze terminarza ani regulaminu naszej ligi , i prawdopodobnie pierwsza kolejka zostanie rozegrana troszke pozniej niz w pierwszy weekend po premierze . Mysle , ze osoba ktora podjela sie organizacji ligi jest "obeznana" , poza tym zglosil sie do pomocy jeden z kolegow , jesli uwazasz , ze oni sobie nie poradza to napisz do nich na priv i zaproponuj swoja kandydature.

Widze, że jestem już za późno, ale jeśli jakies miejsce się zwolni lub ktoś wypadnie to chętnie wskoczę na jego miejsce.

psn id: rafi49

Moge grać w weekendy, na tygodniu wieczorami (odpada wtorek i piątek)

To prawda mamy dwudziestu chcetnych ale mysle , ze nie bedzie problemu ze zwiekszeniem liczby graczy np do 24 jesli bedzie tylu chetnych , poza tym tak jak napisales do startu ligi moze sie ktos rozmyslec :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś Fife będę kupował w dzień premiery więc będę mógł grać.

ID Bomaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to śmieszy :) Wy już robicie ligę a nawet nie wiecie czy MP w Fifie 11 będzie działać. Pamiętam, że w Fifie 09 było, że po premierze nie było jeszcze MP (Konta EA były chwilow zablokowane) i po czterech ndiach wszystko działało. To po pierwsze, po drugie. Niech ktoś zrobi tą ligę kto jest obeznany w takie rzeczy.

Wyluzuj się. Napinasz się tylko przez internet czy w rzeczywistości też jesteś taki "mądry"?

Nikt nie mówi, że 1 października odbędzie się pierwsza kolejka.  :rolleyes:

Pozatym jak nie bierzesz udziału to nie krytykuj, a jak jesteś taki obeznany to sam zrób coś konstruktywnego. Jeżeli wogóle wiesz co to znaczy...  :whistling:

A co do kolejnych chętnych. Jeżeli będzie jeszcze kilku chętnych to rozważymy stworzenie dwóch lig ale musi to być odpowiednio wcześnie wiadome. Oczywiście rafi49  i Bomaw będziecie narazie na tzw. liście rezerwowej.

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wstępnie, jakieś wymagania będą co do tego że trzeba grać bez asysty czy nie ? :P Bo przydałoby się wiedzieć, żeby ew. podszkolić się na manualu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulamin i zasady są na etapie realizacji i myślę, że w przyszłym tygodniu wszystko zostanie ustalone. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na XBoxa juz od 2 dni w sieci jest

jakby ktos zrezygnowal to i ja:

OskarekPL

Edytowane przez EjNoxD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę sobie, że jeżeli znajdzie się jeszcze trochę chętnych to będzie można swtorzyć dwie ligi na takiej zasadzie, że w pierwszym sezonie obie wystartowały by tak jak się wszyscy zapisywali. Pierwsza liga to pierwsze np. 20 osób (to tylko przykład), a w drugiej drugie 20 i po pierwszym sezonie pierwsza połowa tej pierwszej ligi z pierwszą połową drugiej ustanowiły by jedną ligę, a te dwie teoretycznie słabsze połowy drugą i w kolejnych sezonach były by awanse i spadki np. 3 do 5 drużyn by co sezon spadało i awansowywało.

To oczywiście tylko taki pomysł jeżeli było by wielu chętnych i narazie nie jest to nic pewnego. Powiedzcie co myślicie o takim pomyśle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Też coś takiego chciałem zaproponować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to by było fajne rozwiązanie , popieram pomysł spadków awansów itd . oczywiście szczegóły co do ilości druzyn które wchodza i ewentualnie spadają zostaną dogadane przy tworzeniu regulaminu.

Pomysł bardzo fajny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie jestem jak najbardziej za tym aby byly dwie ( a moze nawet wiecej ) ligi , podoba mi sie takze pomysl ze "spadkami" i "awansami" . Jest tylko maly problem narazie z tworzeniem ligi jestesmy daleko w ..... polu , :) Nie wiemy czy uczestnicy , ktorzy zglosili sie do ligi nadal sa zainteresowani , mamy do ustalenia kilka spraw na temat rozgrywki oraz wyboru druzyn . Musimy tez ustalic czy druzyny moga sie powtarzac , a jesli beda dwie ligi to prawdopodobienstwo tego ze kilka osob bedzie chcialo grac druzyna X jest dosyc duze .

Mozemy przyjac jako pewnik , ze podczas sezonu ktos sie wykruszy , jesli beda dwie ligi to na 100% wypadna jakies osoby zarowno z ligi nr 1 jak i z ligi nr 2 , moze sie okazac , ze za dwa miesiace mamy chetnych na jedna lige.

Moim zdaniem pierwsza kolejke powinnismy rozegrac najpozniej w drugi weekend po premierze ( 9-10/09/10 ) a do konca tego tygodnia powinnismy ustalic szczegoly zwiazane z nasza liga czyli terminarz , regulamin , wybor druzyn.

Prosba do kielczana abys umiescil liste uczestnikow wraz z "rezerwowymi" w jednym poscie , aby wszyscy zainteresowani potwierdzili swoj udzial , moglibysmy sie tam takze przedstawic ,z tym ze edycja tego posta zajmowali by sie organizatorzy ligi aby nie bylo zadnego "burdelu"

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zasad i regulaminu to wszystko zostanie jutro wyjaśnione. Podam pewne pomysły i ustalenia żebyśmy mogli o tym podyskutować. Co do tego kiedy rozegramy pierwszą kolejkę to napewno będzie to w drugiej połowie października z tego względu, że nie każdy 1 października będzie mógł sobie kupić Fifę (chodzi chociażby o finanse) i wezmę to pod uwagę podczas tworzenia terminarza, który zostanie opublikowany do piątku tj. 1.10.2010r.

Myślę, że pomysł saintgb1972 co do potwierdzenia dalszej chęci wzięcia udziału w Lidze jest słuszny. Wieczorem sie tym zajmę. :thumbsup:

Wieczorem opublikuję liste graczy ponieważ od wczoraj nie mogę z jednym uczestnikiem Ligi się porozumieć i nie wiem czy on jest nadal zainteresowany braniem udziału w naszej lidze. Dlatego daję mu czas do wieczora, a jak nie to już poinformowałem pierwszą osobę z listy rezerwowej i ta osoba "wskoczy" na miejsce tamtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście potwierdzam chęć udziału w lidze. Gra powinna już jutro być w konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potwierdzam swój udział ;D Jutro wyślą i przyjdzie prawdopodobnie w środę,czwartek ;) Bo na aukcji było napisane "Szybka Dostawa" ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy Ligi PS3SITE Fifa 11 :

PSNID : pilchoworycerz

PSNID : PezLW

PSNID : Sammy_Jankis_25

PSNID : MarcinYahoo

PSNID : Fankis

PSNID : szymuR

PSNID : kielczanCK

PSNID : marcin_pp

PSNID : pasior1976

PSNID : saintgb1972

PSNID : laqum_PL

PSNID : voximdo

PSNID : gandihigh

PSNID : budyn_gohan

PSNID : DeLO1996

PSNID : rafi49

PSNID : ziaja_snk

PSNID : chivu82

PSNID : Kolba665

PSNID : gdynia_87

Każda z tych osób proszona jest o przedstawienie się i podanie swojego numeru GG w tym temacie! Jest to konieczne abym wiedział czy ktoś nie chce się wycofać z udziału w Lidze dlatego kto nie zamieści tutaj postu z wyżej podanymi informacjami zostanie usunięty z rozgrywek, a na jego miejsce "wskoczy" osoba rezerwowa!

Wiem, że może wydawać wam się to wszystko przesadne ale nie chcemy bałaganu, a Liga ma być sprawnie zorganizowana dlatego to wszystko jest konieczne! Ponadto osoby biorące udział w Lidze proszone są o odwiedzanie tego tematu minimum co parę dni!

Jestem Kamil i mieszkam w Kielcach. Interesuje się piłką nożną i motoryzacją. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film i posłuchać muzyki. Moje GG 7530260 jednak nie odbieram wiadomości od nieznajomych więc jak już wszyscy podacie swoje gg to dodam Was do znajomych i wtedy będziemy mogli się sprawnie porozumiewać. :thumbsup:

A tu jeszcze logo naszego forum wykonane przez : ziaja_snk.

87313173.jpg 

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kleimy swoją wypowiedź :thumbsup:

Mam na imię Piotr i mieszkam w Olsztynie(woj. war-maz).Piłką nożną interesuje się prawie od dziecka ,bo już wtedy oglądałem mecze ligi mistrzów :).Mój numer gg:5560229.

Pozdrawiam ;D

PS:Mam pytanie do kielczana . Czy jak będzie podany terminarz to od razu uwzględnicie gg rywala w nawiasie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×