Skocz do zawartości
cwir

[Online] Fifa 11

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy podadzą swoje numery więc będzie można sobie ich dodać do gg ale jeżeli widzisz taką potrzebę to będę w nawiasach koło linków każdej kolejki wrzucał gg graczy. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick Ziaja_snk

Psn : ziaja_snk

Mam na imię Andrzej , interesuję się piłką nożną od 10 lat i od 6 lest jestem wiernym fanem Liverpool F.C

Mój nr GG 3066281

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie potwierdzam to , ze bede gral lige

mam na imie Mirek obecnie mieszkam w Grays w Wielkiej Brytanii w Polsce mieszkalem w Gdansku. Interesuje sie pilka nozna i zuzlem.

jesli chodzi o gg nie posiadam z racji tego , ze moje pokolenie nie jest przyzwyczajone do uzywania komunikatorow :) natomiast z powodzeniem uzywam poczty mailowej :) mam nadzieje ze zrozumiecie starszego pana :) oczywiscie jesli mail i forum nie wystarcza to zaloze w imie wyzszego celu gg :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również potwierdzam moje uczestnictwo.

Jestem Szymon, wierny kibic The Gunners, w fifkę pocinam już z 5 lat ;) GG:2233449, zazwyczaj siedzę na niewidoku ;)

Pozdro,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Paweł , piłka nożna to mój styl życia. Fanatyk Warszawskiej Legii i fanatyk gier piłkarskich począwszy od czasów starego psx'a gdzie obciachem było grać w FIFE ( był jeden król - International Superstar Soccer Pro!) skończywszy na czasach dzisiejszych gdzie FIFA jest "piłkarską perfekcją" 

28017599 nr gadu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: GibbsonAFC

GG: 24757929

Maciej, w fifę gram od wersji 2003, fan londyńskiego Arsenalu. 100% czasu na niewidocznym.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: GibbsonAFC

GG: 24757929

Maciej, w fifę gram od wersji 2003, fan londyńskiego Arsenalu. 100% czasu na niewidocznym.

pozdrawiam

Przecież Ty się nie zapisywałeś do turnieju? 

Na razie jesteś na liście rezerwowej!  :thumbsup:

Jeżeli uzbiera się odpowiednia liczba osób na drugą ligę to wtedy będziesz do niej dopisany.

Kolejne osoby, które będą się jeszcze chciały dopisać do Ligi proszę, aby pisały do mnie wiadomości na PW, aby nie zaśmiecać tego tematu!!!

Zgłoszenie powinno zawierać PSNid oraz gg!!! Po tym jak napiszenie do mnie PW dostaniecie już odpowiedź z dalszymi instrukcjami!!! :thumbsup:

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN   FANKIS

GG     9954715  (na niewidocznym non stop kolor)

Witam wszystkich.W pierwszej kolejności podziekowania dla Kielczana i wszystkich,którzy poświęcają czas na tworzeniu Ligi..DZIĘKI..

Mam na Imię Jacek.Obecnie mieszkam w Thatcham w UK,urodziłem sie w Bielsku-Białej..dołaczam sie do wypowiedzi  pezlwh..:)Historie mamy bardzo podobną,z tym że ja zaczynałem na fifie 96 do Road to world cup 98,potem iss pro na psx i noce nie przespane..och ta stara piękna grywalnośc konami..było tych nocek troszke!!Oczywiście kibicuje Naszym Orłom,i wszystkim Polskim klubom,jestem tez wiernym fanem Argentyny..Pierwszy mecz jaki obejzałem to finał 90 ARGENTYNA-niemcy..i tak zostało..AFA!!:)..

Pozdrawiam wszystkich FIFOWCÓW..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek, 25, Opole, Fifa od 09 (z racji wiadomych), członek oficjalnej Penyi FCB (tak gram blaugraną jkbc), zainteresowania: film, muzyka elektroniczna, science, IT itd., GG: 5085629.

Edytowane przez Sammy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mam na imię Marcin,34, jestem z warszawy z fifą od 08 od dziecka kibic "czarnych koszul" zainteresowania to oczywiscie piłka nożna w kazdym wydaniu nr gg.9547439

87313173.jpg

Edytowane przez pasior1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

psn : chivu82

mam na imie Adrian,mieszkam w Londynie,od małego fanatyk (L),Atletico i Christiana Panucciego i jezeli bedzie mozna grac Atletico to zaklepuje hehe

gg(choc zalozylem tylko do tej ligi a normalnie nie uzywam):28110133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile znajomych;) planujecie kluby? rycerz - polish destroyers 2 czy jednak zagrasz u kogos?? wbijajcie do nas do klubu, mamy 4 dowolnych i jedziemy z tematem w piatek od 10 rano na żywca z zerowymi gwiazdami ;D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ile znajomych;) planujecie kluby? rycerz - polish destroyers 2 czy jednak zagrasz u kogos?? wbijajcie do nas do klubu, mamy 4 dowolnych i jedziemy z tematem w piatek od 10 rano na żywca z zerowymi gwiazdami ;D pozdro

To nie klub tylko Liga. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie polowa uczestnikow potwierdzila swoj udzial to nie jest zle.

W jaki sposob bedziemy dokonywac wyboru klubow? Macie na to jakis pomysl ? Widzialem , ze dwoch uczestnikow delikatnie wskazalo jakimi druzynami chcieliby grac :) osobiscie nie mam nic przeciwko abyscie w lidze mieli te druzyny :)

Moze dobrym rozwiazaniem bedzie wyznaczenie jakiegos dnia np soboty lub niedzieli na podawanie swoich druzyn , do czego zmierzam otoz zamieszczamy info na forum , ze np w sobote podajemy jakimi druzynami chcemy grac , liczy sie kolejnosc zgloszen .

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jeśli wybierzemy po 3 drużyny , lub po 2 bo będzie możliwość uniknięcia meczy z tymi samymi drużynami , a przecież wiemy ile jak popularna jest barca , arsenal , manu , chelsea ,real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobrym rozwiązaniem było by,wybrac 20 najlepszych druzyn na fifie i rozlosowac je pomiedzy uczestników do ligi,zeby nie było tak,ze druzyna bedzie sie powtrarzac..kazdy powinien podac do kielczana druzyne..te co sie powtarzaja rozlosowac,a te co nie przydzielic do zawodników..takie moje zdanie..:)..osobiscie licze na Mancheste City..:)Caaaarlos  Teeeevezzzz!!!!  ):)Pozdro

 ach ci co wybiorą te same druzyny,przy losowaniu podają 2 kolejne,rezerwowe w przypadku nie wylosowania swojego faworyta,zostanie im przydzielona jedna z rezerwowych..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogadamy to jakoś , zobaczymy co zaproponuje kielczan ale rozwiązania kolegów wyżej nie są złe:) czekamy na dalsze potw. osób biorących udział w lidze 

p.s widzieliście już gdzieś w sklepach fife 11? w Warszawskim Mad Gamesie ma dziś być na 90% , tyle że jej cena to podobno 219 zł ! od piątku ma być po 179 zł z tego co się dowiedziałem telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogadamy to jakoś , zobaczymy co zaproponuje kielczan ale rozwiązania kolegów wyżej nie są złe:) czekamy na dalsze potw. osób biorących udział w lidze

p.s widzieliście już gdzieś w sklepach fife 11? w Warszawskim Mad Gamesie ma dziś być na 90% , tyle że jej cena to podobno 219 zł ! od piątku ma być po 179 zł z tego co się dowiedziałem telefonicznie

od wczoraj juz jest przeciez w swiat gier w centrum...

Proponuje grać kim się chce żeby nie było później że ktoś miał lepszą drużynę bo w tej fife naprawdę czuć różnicę miedzy druzynami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku fify nie kupuje bo jest f1, ale widze ze robicie lige. Osobiscie uwazam ze powinniscie zerknac jak wyglada nasza liga f1 bo to moze byc dobry przyklad dla was. Poza oczywistymi roznicami schemat jest podobny. Jesli macie pytania to prosze na pw to z checia pomoge jak cos... pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem zdania,zeby jednak nie grac druzynami typu Barca,Real,itp,poniewaz kto umie grac,ten da sobie spokojnie rade slabszymi druzynami

no ale to tylko moje zdanie

ja wykluczylbym wszystkie 5-cio gwiazdkowe druzyny,ponewaz z takimi to moge grac online zwykle mecze rankingowe,a tu myslalem ze nie spotkam takich druzyn

a czy bedzie mozna grac kadrami???????bo jak tak to zakleuje turcje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy bedzie mozna grac kadrami???????bo jak tak to zakleuje turcje ;)

lepiej pozostanmy przy klubach , jak dolozymy druzyny narodowe to bedzie niezly bajzel :)

Ja nie widze nic zlego w tym , ze ktos wybierze druzyne pieciogwiazdkowa , bardziej przesladuje mnie mysl , ze bedzie na 20 graczy 12 Barcelon , 4 Reale , 4 Chelsea :)

Musimy znalezc takie rozwiazanie aby jak najwieksza ilosc graczy byla zadowolona , nie wiem jak Wy ale ja zamierzam dobrze bawic sie grajac te lige nawet jesli mialbym grac Huraganem Pcim Dolny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej pozostanmy przy klubach , jak dolozymy druzyny narodowe to bedzie niezly bajzel :)

Ja nie widze nic zlego w tym , ze ktos wybierze druzyne pieciogwiazdkowa , bardziej przesladuje mnie mysl , ze bedzie na 20 graczy 12 Barcelon , 4 Reale , 4 Chelsea :)

Musimy znalezc takie rozwiazanie aby jak najwieksza ilosc graczy byla zadowolona , nie wiem jak Wy ale ja zamierzam dobrze bawic sie grajac te lige nawet jesli mialbym grac Huraganem Pcim Dolny :)

ok,tylko trzeba tez ustalic czy gramy przez cala lige jednym lub dwoma zespolami,zeby nie bylo tak,ze wiekszosc bedzie chciala barcelone i np ja co kolejke bede gral przeciwko barcelonie czy realowi bo to bedzie bez sensu

najlepiej niech kazdy wybierze 2 zespoly na cala lige i miedzy tymi druzynami bedzie mogl wybierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił tak ,by kielczan wybrał 20 zespołów 5 gwiazdek i 4,5,zwołał konferencje na gg i losował u siebie w domu w czapeczce np.Oczywiście ktoś się może nie zgodzić mówiąc ,że kielczan kogoś faworyzował ,ale ja mam taką nadzieję po rozmowie z kielczanem na gg ,że jest uczciwym człowiekiem ;) :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momencik panowie. Nie ma żadnego zaklepywania...:rolleyes:

Spokojnie nikt nie będzie pokrzywdzony! Padło parę ciekawych pomysłów w tych waszych postach i możemy spokojnie teraz wybrać ten najwłaściwszy.

Zamieszczę tutaj kilka propozycji i każdy biorący udział w lidze będzie oddawał głos na to co jemu się najbardziej podoba. Jednak najpierw chciałem coś powiedzieć od siebie.

Moim zdaniem drużyną pięciogwiazdkowym powinniśmy powiedzieć NIE! Pewnie połowa pomyśli, że zwariowałem ale jak już ktoś wyżej napisał jak chcesz grać mecze typu: Real-Barca; Chelsea-Man Utd; Inter-Milan to zagrasz z powodzeniem sobie mecz rankignowy bo tam większość wybiera te zespoły! Jest to tylko moje zdanie, a że mamy demokrację to wybieramy przez głosowanie. Jeżeli będą jakieś awantury to zakończymy głosowanie przed czasem wybiorę opcję najwłaściwszą i koniec. Dlatego apeluję o kulturalne wypowiedzi i utrzymanie poziomu jaki panuje tutaj do tego momentu. :thumbsup:

Myślę, że atmosfera jest w porządku i taka też powinna pozostać.  :smile:

POMYSŁY :

1.  Organizator podaje listę 20 drużyn z gry Fifa 11 (mniej więcej na taki samym poziomie) i losuje pomiędzy wszystkich uczestników ligi. Wtedy każdy będzie miał inną drużynę i będzie w miarę wyrównana rywalizacja.

2.  Ogłaszamy, że w taki i taki dzień odbędzie się wybieranie drużyn i wtedy każdy wybiera sobie jedną drużynę, której już nikt nie może wziąść. Warunkiem wyboru drużyny jest liczba gwiazdek (np. 4). 

3. Każdy gracz wybiera dwie drużyny o określonej liczbie gwiazdek i dzięki temu nie będzie meczy pomiędzy tymi samymi drużynami. Jeżeli spotkają się dwaj gracze, którzy mają takie same drużyny prawo do wyboru jako pierwszy drużyny ma gospodarz meczu, a gość musi się podporządkować i wybrać drugą swoją drużynę tj. inną niż gospodarz.

4.  Każdy wybiera sobie drużynę poza największymi potęgami futbolu tj.: Barca, Real, Chelsea, Man Utd, Arsenal, Bayern, Inter. Myślę, że jakbyśmy zagrali drużynami o liczbie gwiazdek od 3,5 do 4 było by najciekawiej. Każdy by miał możliwie jak najbardziej wyrównany skład.

Każdy ma tylko jeden głos więc się zastanówcie przed dokonaniem decyzji żeby nikt nie żałował.

Głosowanie zaczynamy od jutra! Dziś każdy niech przeczyta i zgłosi do mnie ewentualne poprawki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×