Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot, od kilku dni szukam drogi do ostatniego bossa ale bez skutku, czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie się udać aby do niego dojść ?

Albo idź/warp do tej uszatej jaszczurki w New lodno ruins (w ciemnościach) i poproś o transport.

Na marginesie jestem na ng+++++ level 70. Jest bardzo wesoło, generalnie niektóre bossy niszczą z jednego strzała. Niedługo będę na bg ++++++, mam problem z Gwyn'em;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dwa sposoby. Pierwszy to użycie kamienia Purging Stone. Można go zdobyć na małżach lub kupić u sklepikarza kobiety undead'a przy skrócie pomiędzy Undead Burg a Firelink Shrine. Lub też można go kupić u Oswalda, tego przy pierwszym dzwonie. Klątwe też zdejmuje npc w Londo Ruins ten na dachu takiego kościółka jakby. Koleś nazywa się Ingward i ma taki czerwony kubraczek :).

Powodzonka.

Można też ewentualnie zacząć grę od nowa. Nowa postać nie będzie miała klątwy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo idź/warp do tej uszatej jaszczurki w New lodno ruins (w ciemnościach) i poproś o transport.

Na marginesie jestem na ng+++++ level 70. Jest bardzo wesoło, generalnie niektóre bossy niszczą z jednego strzała. Niedługo będę na bg ++++++, mam problem z Gwyn'em;)

Chyba nie ma ng ++++++ (6) bo z tego co mi się zdaje kończy się na ng+++++ (5) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi , co trzeba miec i gdzie to mozna zdobyc aby w anor londo wejsc w ten obraz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi , co trzeba miec i gdzie to mozna zdobyc aby w anor londo wejsc w ten obraz? :)

W Firelink Shrine jest wina i jak jedziesz do góry to zaraz na początku zeskakujesz na taki mały daszek i przeskakujesz na taką jakby zniszczoną okrągłą wierzę. Wychodzisz do miejsca gdzie jest ptasie gniazdo ( tego ptaka co cie przeniósł ) i zwijasz się w kulkę, a on cie zabiera do miejsca w którym zaczynała się twoja przygoda. Musisz wrócić do samego początku do swojej celi i tam będzie leżeć taka szmaciana lalka dzięki której będziesz w stanie wejść do krainy namalowanej na obrazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym dorzucić coś do tematu NG+++++... Z tego co czytałem to przez 7 kolejnych NG podnosi się poziom przeciwników, ale najbardziej podnosi się w NG+, dalej już wolniej się podnosi. Gier NG+++++++++++++ można sobie grać ile się chce, ale tylko 7 razy podnosi się poziom trudności. Wynika z tego że ósma czy dziewiąta i dalej gry już są na tym samym poziomie i co najważniejsze już nie wzrasta też ilość dusz za moby. A można tych gier grac w nieskończoność, żeby legalnie nabić maksymalny siedemset któryś tam lvl.

Tyle wiem na ten temat. Oczywiście moge się mylić :)

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma ng ++++++ (6) bo z tego co mi się zdaje kończy się na ng+++++ (5) ?

Właśnie już tam jestem;). Czyli to jest najwyższy poziom gry i już teraz nie będzie bardziej hardcorowo? Jak można sprawdzić poziom, na którym się aktualnie jest poza liczeniem z pamięci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przypomnieć gdzie można zdobyć zbroję Havel'a?

Robię nową postać typowego tanka, zabiłem Havela w piwnicach jednak wypadł tylko pierścień, a byłem pewny, że pada też z niego zbroja.

Druga sprawa jak wygląda sprawa z przyzywaniem ludzi do pomocy przy bossach.

Jest jakaś dolna/górna granica SL ludzi których mogę przyzwać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś przypomnieć gdzie można zdobyć zbroję Havel'a?

Robię nową postać typowego tanka, zabiłem Havela w piwnicach jednak wypadł tylko pierścień, a byłem pewny, że pada też z niego zbroja.

Druga sprawa jak wygląda sprawa z przyzywaniem ludzi do pomocy przy bossach.

Jest jakaś dolna/górna granica SL ludzi których mogę przyzwać?

Zbroja jest w Anorr Londo, w piwnicy pomieszczenia, w którym jest kominek...trzeba uderzyć w ścianę, aby pojawiło się przejście.

Ludzi jest sporo, można przyzwać 2 ziomków, najwięcej do 120 lv się ludzi plącze...granica to jakieś 10 lv...jeśli coś się zmieniło to proszę, aby ktoś mnie poprawił.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie w pomieszczeniu z kominkiem w pokoju przy drugim bonfire na trasie do bossa. Panuje tam ciemność i są skrzynki pułapki.

Grając ostatnio zauważyłem dwie ciekawe rzeczy 1. będąc w covenancie sunbros w Tomb of Giants pojawiają się dodatkowo czerwone wielkie szkielety i szkieletopieski, które są praktycznie nie do pokonania. 2 w Kiljn of the first flame na kładce zaatakował mnie mały krab (strzelając czymś w stylu homing soul arrow), po pokonaniu wypadło z niego humanity. Myślę, że ten stwór generalnie nie powinien istnieć, stąd też opcje są trzy - albo został zesłany przez twórców w ramach niespodzianki, albo AI gry wyprodukowało coś takiego, albo był to jakiś niesamowity bug. Zdarzyło mi się to tylko raz i od razu zaznaczam, że nic tego dnia ani dzień wcześniej nie brałem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarz z ciebie, ja gram ponad 400 h i jeszcze się z krabem nie spotkałem, ani też z czerwonymi fantomami mobów, choć to częstrze powinno być bo to oznacza ni mniej ni więcej tylko fakt, że jakiś kolo z cowenantu nito skaził, przeklął twój świat. Teraz wystarczy że znajdziesz znak na ziemi by włamać się do jego świata, zabijesz go, a klątwa zniknie. A ty zyskasz dead eye. Oczywiście jak wyjdziesz z gry to klątwa też zniknie. Jak ja bym chciał to przeżyć... To niesprawiedliwe że na xbox jest mniej graczy i generalnie jest do d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatni czasy mam zalew gravelordów. Co chwila ktoś mnie przeklina :)

A kraba, ani pająka (bo są DWA!) nie widziałem ani jednego, a przegrałem już ponad...no tak z grubsza 500 godzin.

Fighter, raz jeszcze dzięki za sparring wczoraj, było fajnie (i prawie bez lagów).

Drugi raz w ciągu mojego obcowania z tym tytułem zabiłem Gwynewrę, i mogę powiedzieć, że Dark Anor Londo jest piękne (nocą :) Blademoon'si cały czas mnie nawiedzają, w ciągu 20 minut natłukłem jakieś 600.000 duszyczek. Fantastycznie! Zbliżam się coraz bardziej do 120 levela, na którym najprawdopodobniej przestanę. Tylko jeszcze nie zdecydowałem, czy dawać dexterity do 40-44 (pomaga w czarach, jak też i broniach niektórych które mam) i zatrzymaćsię na 30 vit i 35 end...może być trochę słabo.

Nie lubię mieć mało życia :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poruszyłeś temat który mnie zastanawia. Że niby dex pomaga w czarach. Czy to jest potwierdzona informacja? Ja nie zauważyłem różnicy mając postać z 50 int gdy dobiłem z 14 do 40 dex. Moim zdaniem nic sięw czarach nie zmieniło. Domyślam się że chodzi o szybkość rzucania, ale... Za to rapier wzmocniony crystal weapon zaczął tłuc niesamowicie mocno jak dostał dodatkowo kopa od zręczności. Ale tak poza tym to nie wiem. Mógłbyś zrobić jakiś większy wywód na ten temat EndarSeth?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatni czasy mam zalew gravelordów. Co chwila ktoś mnie przeklina

A kraba, ani pająka (bo są DWA!) nie widziałem ani jednego, a przegrałem już ponad...no tak z grubsza 500 godzin.

Fighter, raz jeszcze dzięki za sparring wczoraj, było fajnie (i prawie bez lagów).

Drugi raz w ciągu mojego obcowania z tym tytułem zabiłem Gwynewrę, i mogę powiedzieć, że Dark Anor Londo jest piękne (nocą Blademoon'si cały czas mnie nawiedzają, w ciągu 20 minut natłukłem jakieś 600.000 duszyczek. Fantastycznie! Zbliżam się coraz bardziej do 120 levela, na którym najprawdopodobniej przestanę. Tylko jeszcze nie zdecydowałem, czy dawać dexterity do 40-44 (pomaga w czarach, jak też i broniach niektórych które mam) i zatrzymaćsię na 30 vit i 35 end...może być trochę słabo.

Nie lubię mieć mało życia :/

nie ma sprawy. Rowniez dzieki:) co to byla za bron z buffem, ze pol zycia mi zabieralo?

Co do przeklinania gravelordow- o co z tym chodzi dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to najprawdopodobniej był Claymorek z Darkmoon Blade +2. Chyba nie używałem nic innego prócz tego i Divine claymore'a +10

Bałem się wyciągać moje nowe ulubione zabawki tzn dragon greataxe i greatsword :) Muszę zmieniać całkowicie styl gdy ich używam.

Gravelording jest wtedy, jak w Twoim świecie pojawia się od cholery czerwonych przeciwników, cięższych do ubicia niż zwykłe moby i dające więcej dusz. Trzeba wtedy znaleźć znak gravelorda (taki biały kościany) , najechać go i zabić.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób i gdzie można dusze monnlighta, quellage itp zmiksować z bronmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×