Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie mozna zdobyc Sunlight maggot ? :)

Jak jesteś w Demon Ruins musisz zrobić jedno wielkie koło. Walczyłeś z siostrą Queleeny? Bed of Chaos? Pokonałeś Centipede Demon? Tak jak na tym filmiku wyżej wypada z tych małych stworków tylko tam nie widać, ale są wielkie kamienne drzwi, a otwiera się je od drugiej strony. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...po tym jak padł demon z lawy i jej poziom się obniżył była tam na dole pomarańczowa mgła, jak umieściłeś Lordvassel to mogłeś przejść i wtedy był tam taki sam demon jak w Undead Asylum tylko taki ognisty. Pokonujesz go i idziesz najpierw na górę i aktywujesz skrót do ogniska Doughter of Chaos, potem idziesz na dół i jest do pokonania Centipede Demon. Jak to już zrobisz to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna nie wytrzymuje już powoli :D Pozbyłem się tydzień temu Dark Souls na rzecz Mass Effect 3 i już mam nocne koszmary przez tą grę. Kończę szybko ME3 i kupuje znowu DS bo ciągle obmyślam nowe buildy hehe nawet jak już gry nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie juz mnie ten ognisty pogodzil niedługo drugie podejscie.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ból ja jak straciłem wszystkie dane jakieś 3 miechy i musiałem zakupić nowe ps3 to obiecałem sobie że już tylko jedną postać zostawię do pvp. A teraz znowu rozkminiam buildy nowe i kolejne postacie robię.

Mam pytanie czy Aux efekty broni Divine albo Occult mają zastosowanie w pvp? Chodzi mi o ten współczynnik przy Bleeding np Astora's Straight Sword ma 120. jak to działa jak jakieś dodatkowe obrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurna nie wytrzymuje już powoli Pozbyłem się tydzień temu Dark Souls na rzecz Mass Effect 3 i już mam nocne koszmary przez tą grę. Kończę szybko ME3 i kupuje znowu DS bo ciągle obmyślam nowe buildy hehe nawet jak już gry nie mam.
ja mam w domu mass effecta3, syndicate, mgs hd collection i soul calibur 5. A i tak gram tylko w Dark Soulsa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domu mass effecta3, syndicate, mgs hd collection i soul calibur 5. A i tak gram tylko w Dark Soulsa;)

No tak ale ja musiałem się pozbyć chwilowo DS bo kasy brak na nowe ale sprzedam ME3 to kupuje znowu DS bo żyć bez tego nie mogę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak bym trafił na taką ekipe to bym się obsrał na miętowo chyba :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote 24/3/12 o godz. 21 odbedzie sie turniej w Dark Souls. Gramy na PS3, max lvl 125. Sa chetni to kopiowac post i dopisywac swoj PSN id:D

Ja mam dwa konta:

Fighter___PL

DarkFighter_PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote 24/3/12 o godz. 21 odbedzie sie turniej w Dark Souls. Gramy na PS3, max lvl 125. Sa chetni to kopiowac post i dopisywac swoj PSN id:D

Ja mam dwa konta:

Fighter___PL

DarkFighter_PL

A jak taki turniej się odbywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, ja tak podejrzewałem, że tak skończysz. 1000 h gry, to się nie da tak po prostu sprzedać i nie wracać. HEHEHE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak taki turniej się odbywa?

prawdopodobnie w unded bug. Host zaprasza dwa czerwone i bialy i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już od około dwuch tygodni planuje kupić sobie kilka tytułów aby się oderwać od dark souls. Tylko, że jak tak się zaczynam zastanawiać w co mam ochotę pograć (w celu zakupienia czegoś), to szybko przychodzi mi do głowy odpowiedź, że w DARK SOULS hehehehehehehe (szydercze). No i stwierdzam, że ze wszystkich gier jakie mam i jakich nie mam mam największą ochotę pograć w dark souls, to po cholere mam kupować jakąś nową grę, poleżą sobie trochę, stanieją, a może w końcu pojawi się pomysł, że mam ochote bardziej pograć w coś innego niż w dark souls to wtedy to kupie. Pojawia się pomału wiedźmin 2 w głowie, ale narazie jak przez mgłę, tak słabiutko, jak pamięć po Lechu K. Pozdrawiam.

Yaro, do turnieju koniecznie musisz zakupić nowego DS'a :)

Edytowane przez edri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie już szukam Dark Souls powoli bo zostały mi 2 trofea w ME3 do platyny więc niebawem wracam do gry :biggrin:

Już mam w głowie nowy mega uber build :)

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z halabard i włócznie które warto upowac?

Jak przechodzisz pierwszy raz to Halabard z kryształu jest całkiem niezła. Tym pierwszy raz zabiłem Gwyn'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobote 24/3/12 o godz. 21 odbedzie sie turniej w Dark Souls. Gramy na PS3, max lvl 125. Sa chetni to kopiowac post i dopisywac swoj PSN id:D

Ja mam dwa konta:

Fighter___PL

DarkFighter_PL

Ja jestem chętny na turniej:-)

Mój PSN ID-bullet25pl

Edytowane przez bullet25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem chętny na turniej:-)

Mój PSN ID-bullet25pl

dodalem cie do listy. Wyslij mi zap na psn id na oba konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

133 lvl raczej się nie kwalifikuje

Edytowane przez Levy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak bym trafił na taką ekipe to bym się obsrał na miętowo chyba :biggrin:

Rozwalił mnie ten filmik :biggrin: Ciekawe co myśleli ci co najeżdżali :) Ja bym chyba stanął i sie pompował albo tańcował z nimi :D

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×