Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Centiped i Demon pokonany co dalej? :)

Idziesz po tej lawie do końca po ścieżce zi tych jakby drzew. Tam masz też w jednej z tych budowli ukryty Bonfire. Potem wychodzisz do góry i masz do pokonania te jadący ziejące ogniem stworki. Jak wyjdziesz po takich schodach będzie taki wielki aczkolwiek słaby potwór do pokonania kojarzący się z rośliną. Na samej górze będzie siostra Queleeny wyglądająca jak ona. Łatwa do pokonania no i rycerz Thorn. Potem zamiast iść w lewo i przechodząc przez mgłę schodzisz na dół po drzewku i idziesz w prawo. Będziesz szedł prosto przez taką jakby długa kładkę gdzie będzie już czekał Titanite Demon. Potem dalej za nim będzie syn Soilare'a. Musisz go zabić i wtedy kawałek za nim otworzysz te wielkie wrota i tam będą skakać te małe stworki z których będziesz miał Sunlight Maggot i można tam też uzbierać Sunlight Medal. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po powrocie z Blighttown do Firelink Shrine, zauważyłem, że ktoś zlikwidował mi kobietę, która ulepsza Estusk Flask.

Dlaczego tak się stało?

Czy miałem na to jakiś wpływ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolniłeś z celi typa w złotej zbroi i ją zarżnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ognniska w Firelink też już nie zapalę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że ognniska w Firelink też już nie zapalę ?

Ja dotrzesz do Anor Londo i zabijesz Lautrec'a to jak wrócisz do Firelink to przywrócisz ją do życia i ognisko znowu będzie "czynne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po turnieju;) po szczegoly zapraszam na forum dks lub do grupy dks na Facebooku:D za tydzien kolejny. Nieobecni maja szanse sie wykazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej jestem 200 levelu tym więcej się dzieje. Jak dotąd mam 160....któryś.Jest większy ruch po dobiciu do 200?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im bliżej jestem 200 levelu tym więcej się dzieje. Jak dotąd mam 160....któryś.Jest większy ruch po dobiciu do 200?
jest dosc sporo ludzi. Sam mam dwie postacie na sl200:) teraz jedna z nich pociagne na 712. Chce zobaczyc co tam sie dzieje:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile trzeba by grać by dobić do ostatniego levelu. Poza tym bez buga i głowy smoka to chyba niemożliwe. No bo komu by się chciało tyle grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...buga i głowy smoka...

Można rozwinąć myśl ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w Covenancie "Path Of The Dragon" to dostajesz głowę smoka dzięki której możesz ziać ogniem. Używając tej głowy, przełączając itemy i tą głowę wykonując jednocześnie obrót o 180' nabija ci duszę. Tylko tam chyba nie można instalować patcha.

Odsyłam do filmiku -->

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można rozwinąć myśl ? :)

Można, kiedyś za pomocą head stone nabijałeś tyle dusz ile tylko się dało - na szczęście już tego nie da się robić po patchu 1.5. Też planuję takie przedsięwzięcie coby podbić jakąś postać do max lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Sunlight Spear da się zdobyć tylko w NG+? Mam duszę Gwyna, chociaż go nie zabiłem, bo jakiś gracz mnie napadł i wyrzucił kilka itemów. Zastanawiam się czy jest sens w ogóle podczas przechodzenia gry po raz pierwszy dawać w faith, aby dołączać się do Warrior of Sunlight Covenant, skoro nie mam pewności, czy będę mógł dostać Sunlight Spear. Jak to jest?

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można rozwinąć myśl ? :)

Musiałbyś po prostu usunąć wszystkie dane z Dark Souls i po kolejnej instalacji nie instalować tego patcha, który wyłączał ten glitch.

Czy Sunlight Spear da się zdobyć tylko w NG+? Mam duszę Gwyna, chociaż go nie zabiłem, bo jakiś gracz mnie napadł i zamiast zabić wyrzucił kilka itemów i zastanawiam się czy jest sens w ogóle podczas przechodzenia gry po raz pierwszy dawać w faith, aby dołączać się do Warrior of Sunlight Covenant, skoro nie mam pewności, czy będę mógł dostać Sunlight Spear. Jak to jest?

Żeby dołączyć do tego covenantu musisz mieć Faith na poziomie 25 lub kilka razy pomóc innym w pokonaniu jakichś bossów. Wtedy każda taka pomoc obniża ten limit o 5 pkt. Czyli pomożesz 3 razy i zamiast 25 faith wystarczy 10, a co do tych cudów z tego covenantu to niestety...żeby używać Sunlight Spear to musisz mieć faith na poziomie 50 i nic z tym nie zrobisz. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Mnie chodzi o to, czy można zdobyć Sunlight Spear podczas pierwszego przejścia gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Mnie chodzi o to, czy można zdobyć Sunlight Spear podczas pierwszego przejścia gry.

Nie. Musisz grać drugi raz żeby ofiarować w tym covenancie duszę Gwyn'a. Bez tego nie dostaniesz tego cudu,a co za tym idzie musisz grać drugi raz. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym. Mnie chodzi o to, czy można zdobyć Sunlight Spear podczas pierwszego przejścia gry.

Można jeśli wysępisz od kogoś dusze potrzebną od wymiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No duszę właśnie mam, ale z tego co widzę to podzielone opinie na ten temat są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz grać drugi raz żeby ofiarować w tym covenancie duszę Gwyn'a. Bez tego nie dostaniesz tego cudu,a co za tym idzie musisz grać drugi raz.

Jednak bym się upierał, że można. Co nie jest łatwe ale można

No duszę właśnie mam, ale z tego co widzę to podzielone opinie na ten temat są ;)

To masz dusze i nie można wymienić?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeśli wysępisz od kogoś dusze potrzebną od wymiany :)

Faktycznie chociaż skoro przechodzi dopiero drugi raz to levelu za wielkiego nie ma, a na jego poziomie raczej tej duszy gracze nie rozdają na prawo i lewo. Ma jego duszę to musi ją nosić aż osiągnie poziom by w ogóle wstąpić do tego covenantu, a wcześniej musi się jeszcze pomęczyć nad Sunlight Medals żeby awansować. Edytowane przez Castiel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w takim razie pomogę paru leszczom i się okaże. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie chociaż skoro przechodzi dopiero drugi raz to levelu za wielkiego nie ma, a na jego poziomie raczej tej duszy gracze nie rozdają na prawo i lewo.

Wiem wiem ale można ;) E tam, ja mam na 40, 60 i 120

Edytowane przez yaro555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam dusze gwyna 60/70 lvl, jak coś to moge oddać =)

Dzięki, nie trzeba :) Nawet jakbym chciał, to nie da rady, bo 128 sl mam :/

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×