Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Genialna gra... Zastanawiam się nad kupnem Demon's Soul ale nie jestem do końca przekonany. Polecacie tą gierke???:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kupował ..., zreszta 2 tez sobie odpuść, poczekaj na 3 na ps4 tam to dopiero bedzie grafikaaaaaa :P

Oglądam te gameplaye i z podziwu wyjść nie mogę jak ta gra genialnie śmiga .

Jest wyraźnie szybsza ładniejsza i nie ma denerwujących spadków klatek w animacji - normalnie żyleta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaj?

Ewidentnie nie grales w czesc pierwsza ...

Widać, że czary będą na sztuki. Ciekawe jak to się sprawdzi w praniu.

Stad brak paska many, nie rozumiem tej decyzji, glupota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie nie zaglądasz do tematu Demons Souls ;)

Póki co nie natknąłem się na jakąś informację, że będzie ng+. Fakt, wydaje się być pewne po Demons, ale świat gry będzie przebudowany, otwarty to i ng+ mogą zastąpić post-game, tak jak w RDR czy FFXIII. Na co po cichu licze zresztą.

A co do czarów to może nie będzie tak źle, w sumie zamiast pełnego paska many i kilku spice'ow w kielni będzie trzeba znalęźć/wyfarmić/kupić kilka czarów. Nie będzie easy mode jak w Demons Royalem, chyba, że czary będą tak samo przepakowane i w co drugiej beczce.

@harry, a może czym dalej w las tym bydlaki twardsze?

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What the f..k? Co im do tych zółtych baniaków strzeliło? Czary na sztuki, to może jeszcze ekwipunek na kartki?

NG+ na pewno będzie bo jestem pewny, że gra nie skończy się na 100lv i będzie potrzeba z 20 przejść grę by maks ujrzeć. (Dowodem na to może być fakt, że poziom jest jaki jest( czyli słaby) i jako, że niema wyboru poziomu to musi się on zwiększać przy kolejnych NG)

0

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie nie zaglądasz do tematu Demons Souls ;)

Taaa, przeczytaj kto jako jeden z pierwszych na forum mial gre i spamowal tam ciagle :thumbsup:

Czary na sztuki pod zadnym pozorem nie wydaje sie sensownym rozwiazaniem, tymbardziej jesli ciezko je bedzie zdobyc, ja nigdy magiem grac nia lubialem ale znam ludzi ktorzy lubili/lubia wiec pewnie nie beda zbyt happy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Final Fantasy VIII czary były na sztuki i dało się ten system ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrabia ma rację sam magiem grzałem od początku i nie wyobrażam sobie tego:/ W DS's to rozumiałem, kupowałeś 99 old spice i 99 fresh spice i do końca gry miałeś dostatek many, a tu to się bardzo źle zapowiada:/

Możliwe, że Bandai wzięło sobie do serca lamenty graczy którzy byli rżnięci przez magów.

PS. Racja Aluc.. był jednym z pierwszych slayerów w DS's i moim mentorem:D Pozdr. i dzięks za pomoc z pierwszym ogarnięciem tej gry:D

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czary były przepakowane w DS .

Tak jak piszecie wystarczyło kupić 99 old spice i tłuc jednym czarem przez całą grę .

Tak samo w PvP firestorm to była jakas masakra .

Wole żeby gra skupiała się bardziej na broni białej a magia była raczej wspomagająca .

Oczywiście to tylko moje zdanie ci co graja Magiem na pewno się ze mną nie zgodzą :P

Musza dobrze zbalansowac klasy postaci bo inaczej PvP bedzie niegrywalne (to z 1 mi sie nie podobało własnie przez źle zbalansowane klasy postaci )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hrabia ma rację sam magiem grzałem od początku i nie wyobrażam sobie tego:/ W DS's to rozumiałem, kupowałeś 99 old spice i 99 fresh spice i do końca gry miałeś dostatek many, a tu to się bardzo źle zapowiada:/

Możliwe, że Bandai wzięło sobie do serca lamenty graczy którzy byli rżnięci przez magów.

PS. Racja Aluc.. był jednym z pierwszych slayerów w DS's i moim mentorem:D Pozdr. i dzięks za pomoc z pierwszym ogarnięciem tej gry:D

Juz nie przesadzaj, obaj bylismy jednymi z pierwszych i obaj sobie pomagalismy :biggrin:. Licze na powtorke tym razem oby z headsetem (mowili juz cos na temat voice chata?), bo czatowanie klawiatura juz mi bokiem wyszlo :teehee: Zreszta w ogole mam nadzieje ze stara gwardia prawdziwych wyjadaczy sie zleci ponownie na ten zajebisty tytul :happy:

Moim zdaniem czary były przepakowane w DS .

Tak jak piszecie wystarczyło kupić 99 old spice i tłuc jednym czarem przez całą grę .

Tak samo w PvP firestorm to była jakas masakra .

Wole żeby gra skupiała się bardziej na broni białej a magia była raczej wspomagająca .

Oczywiście to tylko moje zdanie ci co graja Magiem na pewno się ze mną nie zgodzą :P

Musza dobrze zbalansowac klasy postaci bo inaczej PvP bedzie niegrywalne (to z 1 mi sie nie podobało własnie przez źle zbalansowane klasy postaci )

Ja gralem takim "samurajem" czarne szmaty a la ninja i 2 katany (bossow to na 1 serie bralem przed NG+++), zaden mag mi nie byl straszny bo mialem czar ktory neutralizowal cala magie w danym obrebie, wystarczylo uciekac przed firestormem do zamknietego pomieszczenia, genialny mag mysli ze mnie ma bo to najlepsze miejsce na FS a tu jeb, na caly room puszczam blokade i nawet nie zdazy uciec bo w szmatach jestem tak szybki jak on ^_^.

Piekne czasy.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP;

Nad Pvp Maga i każdej innej profesji dyskutowaliśmy tyle razy ale to zawsze były, są i będą tylko spekulacje, nigdy nie wiadomo jak zachowa się mag czy woj, a każdy szanujący się Potter?? na brak many czy wyłączoną magię nosi ze sobą north regalię.

Hmm... No także mam nadzieję, że ty, ja i Endarseth znów spotkamy się przy jednym text/voice chatcie :D

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ja też sceptycznie podchodzę do nowego pomysłu na czarowanie w DS, ale widzę też pewne pozytywy. Teraz może będzie trzeba podejść trochę bardziej strategicznie do walk, pomyśleć ile "sztuk" czarów każdego rodzaju będzie nam potrzebne. Wierzę w geniusz From Software, więc nie obawiam się, że popsuje to rozgrywkę. Z resztą trochę w to wbijam, bo nie sądzę, żebym grał magiem. W jedynce PvP przeciwko czarującym była śmiesznie łatwe (imho), dwie katany anti-magic shield i trochę wyczucia dawało skutek w postaci martwego "Harry'ego Pottera",

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wywiadu w kwietniowym Edge wynika, że voice-chata nie będzie

In a eight page interview featured in the April issue of Edge Magazine, Dark Souls producer/director/game  designer Hidetaka Miyazaki shared new information about the game’s story, multiple endings and the “Third World” that is Dark Souls.   

“The character that you play as used to exist in the human world but somehow they were cursed and made undead and transported to a different dimension, the third world, the world of Dark Souls.   

In this dimension characters have their own individuals goals that they are pursuing be it to find their way back to the human world or something else.”Even if you survive the harsh world of Dark Souls physically your character’s mental state will be challenged as you proceed through the game.   

“If the mind becomes to far gone then the character will become a zombie or monster. That is what you are fighting against in the game; this curse of not being able to face death.

”And as gratifying as it may be to finish Dark Souls ( which may end up being one of the hardest game ever ), Miyazaki-san hopes that you do just the opposite.

  There will be several ways to end the game similar to how it was in Demon’s Souls. But the endgame is not really the focus at all. In a sense I dare not require a player to complete the game. There is a completion point but it’s a game where the user can choose not to complete it, just live in this world for eternity.

Like it’s predecessor, Dark Souls will feature at least 10 character classes but no voice chat. With the omission of voice chat Miyazaki-san wants players to immerse themselves into the role of their chosen character as he/she journeys through the game as a “soldier or vampire.” Hold up. Vampire? New class confirmed?

No i ng+ chyba też nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP;

Nad Pvp Maga i każdej innej profesji dyskutowaliśmy tyle razy ale to zawsze były, są i będą tylko spekulacje, nigdy nie wiadomo jak zachowa się mag czy woj, a każdy szanujący się Potter?? na brak many czy wyłączoną magię nosi ze sobą north regalię.

Hmm... No także mam nadzieję, że ty, ja i Endarseth znów spotkamy się przy jednym text/voice chatcie :D

Harry prosze cie, north regalia vs 2 katany :D ? Zanim sie machnie to juz power slasha w plecy mu robie :laugh:.

Raz i tylko raz mialem sytuacje ze zostalem z NR trafiony, kiedy BP wbil do mojego swiata, niestety wtedy kiedy robilem unik na jego plecy i ... lag. Skonczylo sie przykro, ale tak to jest jak ktos sie teleportuje niczym jumper :scare:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Double Up: Z tym voice chatem to dali d..y. Na X-boxie i tak jest cross chat więc im to zwisa ale my stojący po czarnej stronie zawsze dostajemy po dupie. :/ Nie ma voice bo co, bo deweloperzy uważają, że mamy czuć dreszcz emocji? LoL

Vampire class hmm.. ciekawe, bardzo ciekawe.

Up: Ok kagan niech ci będzie koniec tematu> :D, albo nie zagramy w DS, obczaimy co nieco i wtedy se pvp pykniemy.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak voice chata to zla nowina, oj bardzo zla, juz mnie powoli zaczynac kusic aby kupic DS'a na Xboxa. Na prawde tak ciezko taka pierdołę ogarnac ? Rece opadaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak voice chata to zla nowina, oj bardzo zla ........................ Rece opadaja.

Brak V CH k....a, brak mi słów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czary były przepakowane w DS .

Tak jak piszecie wystarczyło kupić 99 old spice i tłuc jednym czarem przez całą grę .

Tak samo w PvP firestorm to była jakas masakra .

Wole żeby gra skupiała się bardziej na broni białej a magia była raczej wspomagająca .

Oczywiście to tylko moje zdanie ci co graja Magiem na pewno się ze mną nie zgodzą :P

Musza dobrze zbalansowac klasy postaci bo inaczej PvP bedzie niegrywalne (to z 1 mi sie nie podobało własnie przez źle zbalansowane klasy postaci )

Może i jednym czarem można było przejść całą grę, ale pvp to była już zupełnie inna sprawa. Zawsze z chęcią patrzyłem, jak gracze wrzucali mi firestorma - wystarczyło w porę odskoczyć i nie było problemu. Dopadałem takiego i wykańczałem z mieczyka. Szczerze chyba mi się nie zdarzyło, aby mag mnie pokonał w pvp (a najczęściej jeszcze czaili się gdzieś w krzakach, żeby puścić firestroma z ukrycia). Czasami jeszcze zdarzali się ci puszczający plagę, to już trochę gorsze było, ale też można było dać radę. Dlatego uważam, że postaci były zbalansowane, z wyjątkiem magów, którzy generalnie byli słabsi.

Co do filmiku, to powala na nogi, chociaż znowu widzę grawitację zdaje się 'havoca', gdyż znowu zwłoki fruwają na lewo i prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się z powyższym komentarzem nie zgodzę. Mag był bardzo silny tylko jak ktoś umiał nim grać. Machanie mieczykiem na prawo i lewo dawało słabe efekty gdy mag używał moving soul arrow( za każdym razem zabija nawet przy włączonym one time revival). Osobiście nigdy nie używałem firestorma bo jest słaby, niecelny, żre w ch... many, zabiera 3 sloty i jest powolny. Nigdy nie zdarzyło mi się paść na żadnym woju czy innym koksie ale może nie trafiłem na takich wymiataczy jak wy. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem battlemagiem, tarcza + moon winged spear i nikt nawet nie próbował użyć anti-magic bo nie widać było, że moge przypiec du.psko jakimś czarem. Wykałaczka kroiła ponad 300 i to zwykle wystarczało a jak chciałem szybko zakończyć walkę to szybka zmiana na talizman i sru. Zabawne było jak po zmianie taktyki czasami ludki uciekali na bezpieczną odległość żeby ustawić a-m field.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się z powyższym komentarzem nie zgodzę. Mag był bardzo silny tylko jak ktoś umiał nim grać. Machanie mieczykiem na prawo i lewo dawało słabe efekty gdy mag używał moving soul arrow( za każdym razem zabija nawet przy włączonym one time revival). Osobiście nigdy nie używałem firestorma bo jest słaby, niecelny, żre w ch... many, zabiera 3 sloty i jest powolny. Nigdy nie zdarzyło mi się paść na żadnym woju czy innym koksie ale może nie trafiłem na takich wymiataczy jak wy. :/

W sumie moving soul arrow zawsze traktowałem jako ułatwienie dla poczatkujących magów. To fakt, że zjadał sporo życia, z pewnością jednak nie zabijał. A doturlać się do maga nie było wcale tak trudno. Może też miałem pecha w pvp (a raczej szczęście), bo generalnie nie trafiałem ciekawych magów, zwykle była naprawdę krótka piłka (no chyba że było dwóch lub więcej na mnie jednego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a poczytaj sobie na temat tego w jakim stopniu możesz ulepszyć czary dla maga(mina ci zblednie). Zakładając pierścionek, hełm monka, miecz krissa i mając 99 magii w statach to moving soul arrow zamiast zabierać 300HP 5 kulami, zabierał 1,5k-2k(jest różnica :/ ) Po premierze Dark Souls daj mi 1-2 dni by obczaić ten tytuł, a potem zaproś na pvp. :D

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gra ktos moze jeszcze w Demon's Souls? :) bo ostatnio zlapala mnie straszna ochota na ta gre i dzisiaj juz bede mogl sobie pograc :) moze ktos na jakiegos co-opa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gra ktos moze jeszcze w Demon's Souls? :) bo ostatnio zlapala mnie straszna ochota na ta gre i dzisiaj juz bede mogl sobie pograc :) moze ktos na jakiegos co-opa? :P

Mnie tez naszla ochota na te pozycje, hm, moze dzisiaj ja kupie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×