Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie o najlepsze szmaty dla wanderera. Od początku używałem i ulepszałem wanderer's seta, ale jak tylko znalazłem golda, to przeskoczyłem na niego. Z tego co widzę, to chyba nie będę w stanie go ulepszyć i stąd pytanie, czy znajdę coś, co będzie dawało lepszą ochronę przy założeniu, że moja masa nie może przekroczyć 25% equip weight'a - czasami będę chciał nosić trochę cięższą lagę, więc powinienem mieć jeszcze zapas na broń, żeby zostało i tak mniej, niż 25%.

A drugie pytanie dotyczy tego, czy jako wanderer powinienem nauczyć się jakiegoś czaru. Póki co temat zostawiłem odłogiem, ale mam dopiero lev. 50 i mogę się dopasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś kupiłem grę za 160 zł z wysyłka .

Co prawda grę będe miał dopiero za tydzień ale warto poczekać zwłaszcza że wszystko będzie już miód malina ponoć patch wychodzi już na dniach i bardzo poprawia wiele aspektów gry min spadki FPS :)

Jak wprowadzą to napiszcie czy faktycznie jest lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś w tej cenie

A ja dziś kupiłem grę za 160 zł z wysyłka .

Co prawda grę będe miał dopiero za tydzień ale warto poczekać zwłaszcza że wszystko będzie już miód malina ponoć patch wychodzi już na dniach i bardzo poprawia wiele aspektów gry min spadki FPS :)

Jak wprowadzą to napiszcie czy faktycznie jest lepiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Gdzie kupiłeś w tej cenie

pewnie allegro a jak nie to sklepy z używanymi grami na ps3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem DS'a i patcha jak nie było tak nie ma.

Kojarzycie gdzie można kupić strzały do DragonBow, gdzieś spotkałem kupca ale traz nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem DS'a i patcha jak nie było tak nie ma.

Kojarzycie gdzie można kupić strzały do DragonBow, gdzieś spotkałem kupca ale traz nie mogę sobie przypomnieć gdzie.

Kowal w Anor Londo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ten patch już wyjdzie bo mnie szlag trafi :/ Biegam po Deepths na 36 lvlu i nagle wpada mi jakiś typek w zbroi, której nawet nie znam i robi mi one shota :|

I ten scalling broni jest żałosny. Według Dark Souls Wiki żadna broń nie posiada wyższej noty niż B od Faith.

Na koniec dwa pytania:

Jest jakaś broń, która jest najwygodniejsza pod Divine?

Na jakim lvlu powinienem się zatrzymać w NG aby nie popsuć sobie zabawy online? Bo pierwszą postacią zrobiłem 136 lvl i to jest chyba za wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Niech ten patch już wyjdzie bo mnie szlag trafi :/ Biegam po Deepths na 36 lvlu i nagle wpada mi jakiś typek w zbroi, której nawet nie znam i robi mi one shota :|

I ten scalling broni jest żałosny. Według Dark Souls Wiki żadna broń nie posiada wyższej noty niż B od Faith.

Na koniec dwa pytania:

Jest jakaś broń, która jest najwygodniejsza pod Divine?

Na jakim lvlu powinienem się zatrzymać w NG aby nie popsuć sobie zabawy online? Bo pierwszą postacią zrobiłem 136 lvl i to jest chyba za wysoko.

Na typ divine polecam wszelakiego typu cluby mace itp. Jeśli chodzi o pomonc online. Ja osobiście nie spotykałem ludzi do pomocy na NG+ zburzony tym efektem zrobiłem nową postać gdzie najpierw pomagałem na gargurlcu na dachu kościoła a potem na Capra Demonie.

Edytowane przez Loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Loczardo jak dopiero zaczynasz proponuję Gapling Dragona okolice lv. 20-30 tam najczęściej byłem przyzywany na niskich poziomach.

@Anarch1946 - Nie narzekaj tak :) Możesz przejść całą grę mając Twój 36 poziom. A później napadać "nowych" mając wypasiony sprzęt i jak widać niektórzy tak robią. Prawdą jednak jest że broń z dodatkiem błyskawic plus fog ring (nie wspominam o polowaniu na takiego w anor londo nocą) to lekkie przegięcie w pvp co mi się nie podoba ale cóż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty jest ten boss Four King w new londo ruins bo czekam na kogoś do pomocy i echo,może sam dam rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Prosty jest ten boss Four King w new londo ruins bo czekam na kogoś do pomocy i echo,może sam dam rady?

Jesli masz broń na +5 do lightning i iron flesh to jest banalny.

Co do pomocy innym ja już napogamałem się wiecej nie musze już pomagać innym online :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie coś poradzić?

Powiedzmy, że dużo mi się w grze nudziło i tłukłem każdego kogo napotkałem i tak swój żywot skończyli kowal co boksuje, rycerz Katarina i cała reszta. Mam pełno takich rzeczy jak Titanite coś tam...nie grałem nigdy w taką grę, a mój mocno średni angielski mówi mi, że to jakiś ulepszacz. Teraz jestem w Blightown i jest wejście do jakiegoś pająka (nie dokończyłem bo musiałem jechać do roboty) między czasie jeszcze na mojej drodze stoi wilk z mieczem w pysku. Level mam 32.

Pytanie moje...gdzie jest jakaś postać która ulepsza bronie i gdzie jest klucz do drzwi by spuścić wodę tam gdzie są duchy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie coś poradzić?

Powiedzmy, że dużo mi się w grze nudziło i tłukłem każdego kogo napotkałem i tak swój żywot skończyli kowal co boksuje, rycerz Katarina i cała reszta. Mam pełno takich rzeczy jak Titanite coś tam...nie grałem nigdy w taką grę, a mój mocno średni angielski mówi mi, że to jakiś ulepszacz. Teraz jestem w Blightown i jest wejście do jakiegoś pająka (nie dokończyłem bo musiałem jechać do roboty) między czasie jeszcze na mojej drodze stoi wilk z mieczem w pysku. Level mam 32.

Pytanie moje...gdzie jest jakaś postać która ulepsza bronie i gdzie jest klucz do drzwi by spuścić wodę tam gdzie są duchy?

Kazdy napotkany, ktorego zarlukles byl potrzebny( covenanty, czary, ulepszenia) ten kowal ulepszal bronie. Chyba do konca gry juz go nie bedzie. Bedziesz mial szanse na ulepszenie broni/zbroii w Anor Londo i w Catacumbach. Nie zabijaj npc! Klucz do drzwi ma koles na dach w miejscowce z duchami. Jesli ci go nie da w rozmowie to go zabij.

Edytowane przez Fighterzysko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.. kilka ciekawych linków

wideo pokazujace nerfy roznych pyromancy http://www.youtube.com/watch?v=A65nGsUV2Hw

tu mniej zrozumiale wideo pokazujace nerfy czarów http://www.youtube.com/watch?v=lZTbTFYHp0E

najwyrazniej crystal ring shield nie strzela juz w zaleznosci od broni trzymanej w prawej rece http://www.gamespot.com/ps3/rpg/dark-souls/show_msgs.php?topic_id=m-1-60855036&pid=606312&page=1

szeroki opis zmian dostepnych w patchu http://www.egmnow.com/articles/news/dark-souls-patch-1-04-details/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy napotkany, ktorego zarlukles byl potrzebny( covenanty, czary, ulepszenia) ten kowal ulepszal bronie. Chyba do konca gry juz go nie bedzie. Bedziesz mial szanse na ulepszenie broni/zbroii w Anor Londo i w Catacumbach. Nie zabijaj npc! Klucz do drzwi ma koles na dach w miejscowce z duchami. Jesli ci go nie da w rozmowie to go zabij.

Nie zabijaj NPC jak Ci go nie da w rozmowie zdobądź Lordvessel ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... ta gra jest wyśmienita...ale twórcy dali ciała z usuwaniem klątw. Złapałem to badziewie w Depths na 23 lvl - item uzdrawiający kosztuje od 4 do 6k. To już jest tania zagrywka. Od zwykłego gada łyka się status zmniejszający ilość punktów życia o połowę (później do 1/4, 1/8 itd.), a na 20 SL 6k to nie jest mało (jakby nie było za to można kupić półtora SL). Jak na razie największa bzdura - chyba jedyna - na jaką trafiłem w toku gry. Epic fail. Bossowie nie potrafią rzucić nawet w połowie tak uciążliwego efektu. Wiem, że jest jakiś healer w New Londo... tylko nie wiem, czy dam tam radę na SL 20+. Jeśli chodzi o mechanikę gry, to fatalny błąd.

Edit: Nie wiem na ile patch 1.03 to zmienił, ale nie ściągnę go bo konsola uparcie odmawia połączenia z netem (od tygodnia). Beznadziejne, idiotyczne rozwiązanie, które mocno popsuło mi przyjemność z gry.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

A tak a pro po to co z tym patchem 1.04 ?? Jest już ??? Bo nie chce mi się sprawdzać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak a pro po to co z tym patchem 1.04 ?? Jest już ??? Bo nie chce mi się sprawdzać

Nie ma ten patch jest przeznaczony narazie tylko dla Jpn ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomi już kiedy będzie w EU?

Tego nie wiem podobno wszystko zalezy od tego jak zmiany zostana przyjete przez graczy z kraju kwitnacej wisni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie powiedzieć mi jak z powrotem rozpalić ognisko w Firelink Shrine? Bo gdzieś przeczytałem, że ten złoty rycerz podobno zabił tą niemą babkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm... ta gra jest wyśmienita...ale twórcy dali ciała z usuwaniem klątw. Złapałem to badziewie w Depths na 23 lvl - item uzdrawiający kosztuje od 4 do 6k.

Kurcze dopiero wychwycilem - te kamienie ma tez Oswald - koles stojacy we wiezy z pierwszym dzwonem - 3k. Mialem dokladnie to samo, na 20lvlu zlapalem "syfa", nie wiedzialem o tym kolesiu i cisnalem cala droge farmiac na jeden glupi kamien. Uzdrowilem sie, zszedlem do Depths i po 10 min zlapalem znowu :D Teraz nigdzie sie nie ruszam bez zapasu purging stone, homeward bone i tym podobnych. Aczkolwiek, tak jak wtedy psioczylem na to, tak teraz wspominam to z usmiechem - ta cala gra jest tak skonstruowana, ze niewazne ile ch..i wciskamy w du.y panom z From - to satysfakcja z ukonczenia danego etapu pokrywa wszystko inne :biggrin:

@up

Jakys cofnal sie tylko dwie strony w tym watku (TU) to bys wiedzial :)

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zgłębić tajniki Pyromancy podbiłem statystyki żeby mieć sloty ulepszyłem łapkę do +4 u gościa w firelink. Jak wróciłem z duszami go już nie było, czy zrobiłem coś nie tak, spotkam go gdzieś jeszcze? Nie poddałem się przeczytałem że przeoczyłem babkę pająka za ukrytą ścianą w Quelang pogadałem z czołgającym się gościem na pytanie odpowiedziałem Yes i mnie przepuścił, przystąpiłem do conventu u babki za nim ale ona nie chce ze mną gadać ani nic mi sprzedać a z tego co wyczytałem sprzedaje ona great combushion. Co mam zrobić bym mógł kupować u niej czary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×