Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem zgłębić tajniki Pyromancy podbiłem statystyki żeby mieć sloty ulepszyłem łapkę do +4 u gościa w firelink. Jak wróciłem z duszami go już nie było, czy zrobiłem coś nie tak, spotkam go gdzieś jeszcze? Nie poddałem się przeczytałem że przeoczyłem babkę pająka za ukrytą ścianą w Quelang pogadałem z czołgającym się gościem na pytanie odpowiedziałem Yes i mnie przepuścił, przystąpiłem do conventu u babki za nim ale ona nie chce ze mną gadać ani nic mi sprzedać a z tego co wyczytałem sprzedaje ona great combushion. Co mam zrobić bym mógł kupować u niej czary?

Offer humanity - musisz "awansowac" w jej covenancie poprzez darowanie humanity - tyle, ze ona "daje" great chaos fireball i chaos firestorm na +2. ten czar co chcesz (i inne oraz podniesienie "lapki") sprzedaje Queelana - siedzi sobie toto pod filarem - stojac plecami do wejscia, gdzie miales walke z Quellag, po lewej stronie mijajac tych kolesi ciskajacych glazami, na skos jest filar i pod nim wlasnie ona. Za pierwszym razem tez ja przeoczylem..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offer humanity - musisz "awansowac" w jej covenancie poprzez darowanie humanity - tyle, ze ona "daje" great chaos fireball i chaos firestorm na +2. ten czar co chcesz (i inne oraz podniesienie "lapki") sprzedaje Queelana - siedzi sobie toto pod filarem - stojac plecami do wejscia, gdzie miales walke z Quellag, po lewej stronie mijajac tych kolesi ciskajacych glazami, na skos jest filar i pod nim wlasnie ona. Za pierwszym razem tez ja przeoczylem..

Nie przeoczyłeś jej,tylko poprostu jej tam nie było.Pokazuje się dopiero po jakimś czasie w grze ale dokładnie nie wiem po którym etapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

• It has been reported that she has shown up without any previous pyromancy training, after both defeating Quelaag, and discovering the Chaos Servant covenant (regardless of joining).

• It was originally thought that she would only appear after having your Pyromancy Flame upgraded to at least +10, but player experience has disproved this as a constant. (You still want to try it at +10 if she's not there.)

• It seems that she will permanently leave after the player has slain the Lost Izalith boss, the Bed of Chaos; or rather having defeated the boss prior to meeting her will prevent her appearance.

• It is scarcely believed that Hollow Laurentius' existence in the area prevents her from spawning; or rather that after Laurentius is slain, she will appear.

• Her spawning conditions are therefore still under dispute

"

Chodzilo mi o to, ze ciezko ja zauwazyc, siedziala tam jak przebiegalem, gdyz zaraz wracalem spowrotem i wtedy na nia doslownie "wpadlem" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie powiedzieć mi jak z powrotem rozpalić ognisko w Firelink Shrine? Bo gdzieś przeczytałem, że ten złoty rycerz podobno zabił tą niemą babkę.

W Anor Londo w głównym holu dostaniesz wiadomość że możesz użyć tego przedmiotu który zabrałeś po śmierci kobiety obok krat gdzie urzędowała.Wbijasz się jako fantom do świata mordercy i rozwalasz trzech gostków.Zostawiają dusze Fire keepera.Tylko pamiętaj że możesz mieć w plecaku tylko tą jedną dusze firee keeper i żadnej więcej.Jeżeli masz jeszcze jakąś to ulepsz estus flaski,i wtedy dopiero zabij trzech gości.Z duszą fire keepera idż do fire shrink i połóż duszę przy kracie,ja o tym nie wiedziałem i straciłem ognisko na zawsze bo użyłem jej duszy do estus flaska

"

• It has been reported that she has shown up without any previous pyromancy training, after both defeating Quelaag, and discovering the Chaos Servant covenant (regardless of joining).

• It was originally thought that she would only appear after having your Pyromancy Flame upgraded to at least +10, but player experience has disproved this as a constant. (You still want to try it at +10 if she's not there.)

• It seems that she will permanently leave after the player has slain the Lost Izalith boss, the Bed of Chaos; or rather having defeated the boss prior to meeting her will prevent her appearance.

• It is scarcely believed that Hollow Laurentius' existence in the area prevents her from spawning; or rather that after Laurentius is slain, she will appear.

• Her spawning conditions are therefore still under dispute

"

Chodzilo mi o to, ze ciezko ja zauwazyc, siedziala tam jak przebiegalem, gdyz zaraz wracalem spowrotem i wtedy na nia doslownie "wpadlem" :D

z tego co zrozumiałem to pojawia się jak masz ulepszoną rękawice do +10,ja niestety nie mogę jej ulepszyć bo gościu który ją ulepszał wyparował gdzieś z fire shrink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Anor Londo w głównym holu dostaniesz wiadomość że możesz użyć tego przedmiotu który zabrałeś po śmierci kobiety obok krat gdzie urzędowała.Wbijasz się jako fantom do świata mordercy i rozwalasz trzech gostków.Zostawiają dusze Fire keepera.Tylko pamiętaj że możesz mieć w plecaku tylko tą jedną dusze firee keeper i żadnej więcej.Jeżeli masz jeszcze jakąś to ulepsz estus flaski,i wtedy dopiero zabij trzech gości.Z duszą fire keepera idż do fire shrink i połóż duszę przy kracie,ja o tym nie wiedziałem i straciłem ognisko na zawsze bo użyłem jej duszy do estus flaska

z tego co zrozumiałem to pojawia się jak masz ulepszoną rękawice do +10,ja niestety nie mogę jej ulepszyć bo gościu który ją ulepszał wyparował gdzieś z fire shrink

Możesz ulepszyc pyromancy flame do + 15 u Eingyi.To taki jajo głowy facet w Quelaag's Domain po tym jak pokonasz bosa tego pajaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ulepszoną rękawice do +10 zabiłem już Bed of Chaos, szefów w Anor Londo więc myślę że jestem już w dalszym etapie gry, a jej jak nie było tak nie ma, nie przypominam sobie bym zabijał w tych okolicach jakiegoś NPC. Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić by się pojawiła:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz ulepszyc pyromancy flame do + 15 u Eingyi.To taki jajo głowy facet w Quelaag's Domain po tym jak pokonasz bosa tego pajaka.

Jego akurat zabiłem niechcący i lipa z tym ulepszeniem.Innej możliwości już nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ulepszoną rękawice do +10 zabiłem już Bed of Chaos, szefów w Anor Londo więc myślę że jestem już w dalszym etapie gry, a jej jak nie było tak nie ma, nie przypominam sobie bym zabijał w tych okolicach jakiegoś NPC. Nie mam pojęcia co mogę jeszcze zrobić by się pojawiła:/

Z tego co wyczytałem w poradniku pojawia sie jeśli nie zabijesz Bed of Chaos i masz pyromancy flame na +10.

Edytowane przez maro1973

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego akurat zabiłem niechcący i lipa z tym ulepszeniem.Innej możliwości już nie ma?

Nie jestem w 100% pewny, ale chyba sama Quelaag's sister (ta od Chaos covenantu) będzie Ci ulepszać pyro flame. Musisz zdobyć Sunlight Maggot i go wymienić u Snuggly (ptak w Northern Asylum u którego wymieniasz przedmioty) na Old witch's ring, założyć go i wtedy będziesz w stanie z nią gadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w 100% pewny, ale chyba sama Quelaag's sister (ta od Chaos covenantu) będzie Ci ulepszać pyro flame. Musisz zdobyć Sunlight Maggot i go wymienić u Snuggly (ptak w Northern Asylum u którego wymieniasz przedmioty) na Old witch's ring, założyć go i wtedy będziesz w stanie z nią gadać.

Gdzie mogę dostać ten Sunlight Maggot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Wypada on z gościa który zaatakuje cię w Lost izalith, za długim mostem

Czy jeśli straciłem szanse na dorwanie Quelany a gość z firelink mi zniknął to nie mam już szans na dostanie great combushion lub jakiś innych czarów pyro przed NG+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Pierścień old witch można wymienić u traderki za sunlight magot ale nie wymieniajcie go to jest zródło własnego światła potrzebne niebywale w Tomb of giants, Skull lantern jest do bani. Pierścień pozwala rozmawiać z Quelagg sister ale ten pierścień to pic bo nic wielkiego się nie dowiadujemy i nic on nie zmienia. Ona nie uczy ani nie ulepsza rękawiczki do pyromanices.

I kłania się nauka angielskiego bo jak porozmawiasz z gościem od pyromanices to powie ci że będzie niedługo wyruszał.

Edytowane przez Loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos z was mial podobny problem? Chodzi dokladnie o 2 czary - jeden od Griggsa a drugi od Logana.

1. Fall Control - kupilem od kolesia wszystko co mial, tyle, ze Fall control nie mial na liscie.. Zaczalem ng+ i znow to samo, mam wszystko wiec jedyne co to wita mnie, zyczy nam zebysmy nie stali sie hollow i tyle.. Nawet opcji zakupu nie mam..

2. Dragons breath (czy jakos tak) dostajemy po ubiciu Logana - tyle, ze winda, ktora jedzie do miejsca pierwszego spotkania z Sethem pozostala na gorze.. Nie mam (albo nie znalazlem) zadnej "wajchy" zeby sciagnac paskudztwo z gory.. tak wiec swinia Logan biega sobie po tej pieczarze, czeka na mnie, a ja nic nie moge zrobic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

1. Fall control powinieneś móc kupić spokojnie od gościa ew. wtedy kiedy uwolnisz logana z sen's fortress i kiedy opuści on je na nowo.

2. Czar ten możesz dostać w taki sposób jak ja. Ratując logana (Kung Lao) w Bibliotekach i kiedy sobie siedzi przy książkach zabijącac go spokojnych grzmotnieciem siekierką ;) (Wajcha jest po prawej stronie windy)

Edytowane przez Loczardo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierścień old witch można wymienić u traderki za sunlight magot ale nie wymieniajcie go to jest zródło własnego światła potrzebne niebywale w Tomb of giants, Skull lantern jest do bani. Pierścień pozwala rozmawiać z Quelagg sister ale ten pierścień to pic bo nic wielkiego się nie dowiadujemy i nic on nie zmienia. Ona nie uczy ani nie ulepsza rękawiczki do pyromanices.

I kłania się nauka angielskiego bo jak porozmawiasz z gościem od pyromanices to powie ci że będzie niedługo wyruszał.

Nie każdy jest małolatem tak jak ty i nie potrzebuje angielskiego w pewnym wieku,więc zachowaj swoje uwagi dla siebie.A jeżeli płacę kupe kasy za gre to powinna być po Polsku!!To moja taka mała uwaga.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Fall control powinieneś móc kupić spokojnie od gościa ew. wtedy kiedy uwolnisz logana z sen's fortress i kiedy opuści on je na nowo.

2. Czar ten możesz dostać w taki sposób jak ja. Ratując logana (Kung Lao) w Bibliotekach i kiedy sobie siedzi przy książkach zabijącac go spokojnych grzmotnieciem siekierką ;) (Wajcha jest po prawej stronie windy)

1. No wlasnie przez cale ng latalem sprawdzac, czy wreszcie mi go pchnie.. w koncu kiedy zostal mi tylko koncowy boss - uwalilem gada.. czaru jak nie ma tak nie ma..

2. :rofl: a ja milosiernie go oszczedzilem - teraz dostanie w ryj zaraz jak sie spotkamy lol

@ognik - troche pojechales :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwignia do tej windy jest jak się pójdzie schodami na prawo (jak się idzie od anor londo). Od razu pierwsze schody.

Co do Quelany, czy jak jej tam, ja właśnie w ng+ zlazłem do blightown omijając całe kanały i capra demona,cały ten bajzel, i babki nie ma. Zobaczę po pokonaniu Spider-woman czy się pojawi. Jeśli nie, będzie to znaczyć, że podstawowego trenera z kanałów też trzeba uratować.

Oto i moje pytanie. Mam 96 level, jestem tuż przed mgłą do pajączka, i bardzo, BARDZO chcę komuś pomóc. Nawet nie z tym bossem, późniejsze też mogą być.... Chcę przejść z ciemnej strony mocy na jasną i zostać złotym fantomem ;) :P ale do tego potrzebuje pomóc z bossami całkiem sporej grupie ludzi, gdyż 50 punktów w Faith za cholerę nie zamierzam inwestować. Także, interesują mnie wasze levele i bossowie z którymi jeszcze nie walczyliście. To będzie mój tak jakby odnośnik do graczy z reszty świata.

Dlaczego odchodzę z darkwraithsów? :P kupiłem 198 cracked eye orbów, w razie czego mogę robić inwazję aż do ng +10. Jak patch wyjdzie, to już w ogóle.

Zastanawiam się, na jakim levelu się zatrzymać... ostatnią postacią na levelu na 120 były cholerne pustki. Na 200 też nuda

Aha. Avelyn i Dragon Bow dają zajebisty fun. Spróbujcie kiedyś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

480SL no tu pustki są niesamowite, a to głównie przez to, że gracze kończą DKS i odkładają pada bo myślą, że są kozakami, ponieważ ukończyli grę :? What? :sweat:

a tak BTW to Endar czy po patchu przyłączasz się do czteroosobowego przemknięcia przez grę w koopie?

Seth w sumie szybciej przyjdzie ci zdobycie tych 50 faith niżeli zbicie tego w multi. Uwierz mi 3h prób i pląsów i ani jednej gry w party. :/ Multi jest spieprzone po całości.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno - jak walczę z Iron Golemem to czemu te 2 olbrzymy strzelają tymi ognistymi kulami? Za pierwszym moim podejściem nie strzelały tylko ten golem mnie zwalił w przepaść. Też je trzeba wykończyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak da radę się połączyć to czemu nie?

Problem jest z tym, że jak się wkurzę na to czekanie jak debil po 10-15-20 minut aż mnie ktoś wezwie, używam red eye'a i w ciągu minuty robię komuś wjazd na chatę :/ Czyli musi być "ludziem", cholera jasna. Czemu mnie nie wezwał? Teraz muszę go za to zabić.......hell yeah :D

Do faith nie chcę dawać, bo nie wiem, na jakim levelu się większość graczy zatrzyma,a jestem już w sumie dość wysoko. Community pvp'kowe wciąż nad tym myśli...no i wszyscy czekamy na patcha.

Z tego co wiem, a wiem dosyć sporo, to w sen fortress jest tylko jeden golem który rzuca mołotowami, i jak się go pozbędziesz, to już się nie odrodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno - jak walczę z Iron Golemem to czemu te 2 olbrzymy strzelają tymi ognistymi kulami? Za pierwszym moim podejściem nie strzelały tylko ten golem mnie zwalił w przepaść. Też je trzeba wykończyć?

Ja tam zawsze je ubijalem. Latwiej pokonac bossa potem:)

Pytanko. Uratowalem Big Hat Logan w Sen's Fortress i pojawil sie przy glownym ognisku ale nic nie moge u niego kupic:/ co mam zrobic by mi w koncu cos sprzedal? Probuje zrobic trofika za wszystkie czary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze je ubijalem. Latwiej pokonac bossa potem:)

Pytanko. Uratowalem Big Hat Logan w Sen's Fortress i pojawil sie przy glownym ognisku ale nic nie moge u niego kupic:/ co mam zrobic by mi w koncu cos sprzedal? Probuje zrobic trofika za wszystkie czary.

INT na 12 o ile dobrze pamietam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po pokonaniu danego bossa nadal mogę pomóc innym w załatwieniu go? Bo ubiłem parkę w Anor Londo, chciałem teraz pomóc innym, ale nikt mnie nie przywołuje. Slvl 51.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×