Skocz do zawartości
ONE

DmC Devil May Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Najtrudniejszy będzie ostatni boss. Dopiero na tym poziomie nauczyłam sie, unikać wszystkie jego ataki ;) Powodzenia! Pewnie to ostatni pucharek do platynki co juza ? ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edit xD Niebo i Piekło w 2:09 h pękło hehe

Marta zostały bodajże 3 :) za Piekło i Piekło, Nef na SSS oraz 50k demonow ;)



 

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mały up  :))

Piekło i Piekło poszło w 3h 15 min xD czy jakoś tak hehe ogolnie spodziewałem sie powaznie jakiegoś większego hardcoru. A tu wychodzi że najwiekszy problem miałem z poziomem Dante Musi Umrzeć.

Zostało mi jeszce jakieś 15 misji do zaliczenia SSS oraz 300 potworów i platynka wpada  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że nie pamiętam na jakim poziomie grałem w wersje PC. DmC chce jeszcze raz ograć bo gra mi się podoba no i wrażenia z tv a monitora są nieporównywalne :P

 

Dość, krótko widzę, że idzie gierkę opykać ale to slasher więc cóż tak musi być. A tą rangę SSS można wbić np na najniższym poziomie trudności czy tam jest jakiś konkretny ustalony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SSS trzeba wbić na Nefilimie, czyli na najtrudniejszym poziomie dostępnym od początku. Samej gry za pierwszym razem raczej nie zrobisz w 3 godziny, bo dochodzą do tego znajdźki, ukryte misje itd. no i nie masz wszystkich combosów. Pierwsze przejście to jakieś 10 h (tyle mi zajęło za pierwszym razem na Nefilimie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi podobnie. Za pierwszym razem 8 h , potem znajdzki itp około 11h, niebo pieklo 2h , piekło piekło trochę ponad 3 h

Czyli po prostu im dalej tym znasz lepiej swoją postać, znasz lepiej siebie tzn. taktyke jaką wybrać, a predewszystkim znasz na pamięć już mapę oraz wrogów ;)

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i platyna wpadła ;))

Jedyne problemy jakie miałem z trofeum Premia tzn wszystkie misje SSS to misja 18 oraz 20.

Z tym że w finałowej walce dopiero za 4 razem zczailem że idzie napisy końcowe wylaczyc przyciskajac X hehe bo tak to ciągle czekałem a tam dup SS hehe i od nowa ;)

Ale w końcu wpadło :)

Gra fajna, dużo akcji ;) ogólnie polecam ;)

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje juza. :thumbsup: Szybko Ci poszło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marta ;) Byłoby o wiele szybciej ale w domu mam takiego małego spowalniacza hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podziwiam cierpliwość i determinację ludzi, którzy platynują trudne gry. Ja, jak coś zaczyna mnie męczyć/przestaje interesować, po prostu wywalam z napędu/twardziela. Nie kończę kupy gier, bo mnie nudzą w połowie. A nawet jak mi się podobają (DMC) to tyle jest tytułów do ogrania, że nie mam czasu na ślęczenie nad jednym. W tym momencie na twardzielu, teraz,  czekają do skończenia/zagrania: Papo&Yo, Colonial Marines, Hot Miami, Call of Juarez, Metro, Guacamele, Orks and Men, Alien Rage, Doom 3, Flashback, Giana Sisters, GTAV (wbić parę trofków), Mars, Zombie Driver, Stealth Inc. Jak tu platynować cokolwiek, jak nie mozna nawet zagrać porządnie?

Edytowane przez Alpaczino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie powiesz ;) jak grać jak tu dziecko, tu pies a tam żona i praca hehe

A co do trudności DmC to hmm najtrudniejsze dla mnie było przejście Dante Musi Umrzec. A tak to spokojną gierka;) bywały trudniejsze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też najtrudniejszą przepraw miałem na DMD, mimo wszystko w porównaniu do poprzednich części ta była najłatwiejsza.

Do dziś pamiętam walkę z Nightmare w pierwszej części na najtrudniejszym poziomie trudności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też ciężko zrobić cios o kombinacji Przód+zwykły atak? Np Żądło. Na PC z xboxowym padem wchodziły bez problemu tutaj na DS3 za chiny nie mogę tego zrobić. No chyba, że przez przypadek Datne zacznie kłuć mieczem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też najtrudniejszą przepraw miałem na DMD, mimo wszystko w porównaniu do poprzednich części ta była najłatwiejsza.

Do dziś pamiętam walkę z Nightmare w pierwszej części na najtrudniejszym poziomie trudności :)

Ah, ta wspaniała praca kamery :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MarcinX dokładnie xD hehe Kolos z Czerwonym brzuszkiem czeka na moj atak Żądło a tu zamiast w niego, Dante leci w drugą stronę hehe

Blik wszystko do opanowania :) Trzeba czasu i pracy a będziesz robił takie kombinacje że hoo hoo :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to trzeba było dać dwa razy do przodu :D 

 

Ah Piekło i Niebo, Bossowie też padają od jednego strzała. Myślę, że nie będzie to takie trudne. Zobaczymy. Zabieram się za niedługo za Syn Spardy i później Dante musi umrzeć no i te dwa głupie tryby dla hardcorów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blik piekło i niebo przeszłem w troszke ponad 2 h hehe   Włączałem Zawieszenie + dwa pistolety i wszyscy po sekundzie padali :P  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb Piekło i Niebo strasznie przereklamowany i niepotrzebny według mnie tryb. Przeciwnicy padają od jednego strzału, chociaż jest masa którym musisz najpierw zbić tarczę. Dante pada od jednego hita chociaż mamy 3 próby na to. Specjalne Żółte kule z tego trybu działają tutaj tak ja powinny działać normalne Żółte Kule ;(. Poziom trudności, który chyba tylko ma przyzwyczaić gracza na tryb Piekło i Piekło... Cóż.

 

@juza_88
Bo grałeś z strojem Super Dante, nieskończone zawieszenie :P. Co mnie akurat nie rajcuje zbytnio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blik tak zgadza sie, grałem w stroju UberProUltra Super Dante o czym napisałem "...włączone zawieszenie..."  Co nie zmienia fakt że najtrudniejszy tryb jak dla mnie to Dante Musi Umrzeć. Tam właśnie dokładnie opanowałem łączenie różnych combosów oraz sposobów jak to "zabijać" różne demony.

Ulubiony wróg - Samuraj :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba się poddaje i Piekło i Piekło opykam z strojem wspomagaczem Super Dante. Ograłem już resztę trybów i to co zauważyłem to, że tryb Dante Musi Umrzeć grało mi się łatwiej, przyjemniej, szybciej niz Syn Spardy, mało tego wbijałem tutaj dużo wyższe rangi niż tam. Jeden poziom chyba to 16 z tymi ogniami, to od razu wbiłem SSS a na Nefilimnie męczyłem się parę razy. Ale to też zależy od przeciwników, w DMU jest ich więcej i mają więcej HP przez co kręci się lepsze kombo.

 

Co do Samuraja to podpatzryłem na YT technike z ładowaniem Eryxa O na maksa (błyska dwa razy) i czekanie aż gostek wskoczy i wyskoczy z portala. Cios Eryxem, przyciągamy go Mocą Diabła i wchodzi dowolne kombo. Gorzej z tym w czerwonej masce bo czasem nie da się po przyciągnięciu go uderzyć kombem.

Co do wrogów to najbardziej denerwowała mnie Wiedźma i Super Koty (w DMU mogą strzelać kolcami co mi w ogóle nie pasuje do tej postaci). A najłatwiejszy jest Piła i Tyrant. Dosłownie pestka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×