Skocz do zawartości
ONE

DmC Devil May Cry

Rekomendowane odpowiedzi

CZEKAM :)

. . .

Pierwsza gra z serii DMC ktora omijam szerokim lukiem.

rupuue.jpg

Dante May Cry :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postać tesz mi sie nie podoba to nie dante tylko jakis niewypał, piszecie że broń all in one zaraz zaaraz w DMC 1 dante po pokonani NoAngel zdobywa drugoą połówke medalionu i FORCEAGEL przemienia się w miecz spardy ,a ten służył Dantemu jako włócznia ,topór i kosa !!!!! ten też ma te dwie pierwsze formy czemu po nie może być on !!!!! jak pamiętam Dante poznaje w DMC 3 czarno włosom piękność która na niego poluje.Jak se zagrałem jeszcze raz w DMC 3 to nawet z mord.... gościu podobny do tej pany tylko strasznie ma facjatę pokiereszowaną

Edytowane przez TerrorPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję posotoję, nie mam zamiaru grać emo Justinem Biberem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pretendent do największego faila tej generacji

Czy ktoś zmienia takie postacie jak Mario, Sonic.... NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? To jakaś kpina, IMO Dante z poprzednich części miał miał bardzo podpasowany wygląd to co obecnie zaprezentowało CapCom to jakaś kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już 4 trzymała niezawysoki poziom. ta żałosna praca kamery, czy backtracking, nie mówiąc już o tym, że każdego z bossów pokonywalismy gdzieś po 3 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to poczekam z osądem na konkretne info i jakiś gameplay. Widać, że prawdopodobnie będzie to prequel, bo gość jest bardzo młody i nazywa się Dante. Może się dowiemy dlaczego Dante osiwiał itp. Czas pokaże, narazie trzymam kciuki żeby nic nie zepsuli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry panowie ... :laugh: ten główny bohater wygląda jak Harry Potter :sick:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prequel.

To "odrodzenie" serii ;]

Z białowłosym Dante żegnamy się już chyba na zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudes... moze mnie zniszczycie za to ale i tak napisze.

Powiem tak - Uwielbiam DMC (zwlaszcza kapitalna 3 - DMC4 taki sobie byl). Postac Dante byla jedna z moich ulubionych. Gameplay w 3 czesci na DMD byl mistrzostwem. Ok... tyle słowem wstępu.

Trailer bardzo mnie przekonuje , klimat zajebisty , główny bohater widać że totalnie schizowy , swir. Otoczenia , muzyka. Naprawde podoba mi sie. I nie miałbym nic przeciwko nawet temu ze to DMC:Devil May Cry sie nazywa i niech robia sobie taką serię DMC alternatywna ale niech nie usmiercaja starego DMC. Niech pracuja nad 2 seriami. Bo nawet jesli ten nowy DMC bedzie genialny to nie wybacze tego ze usmiercili Dante i Vergila , zaprzestali genialne serii.

A jesli ta seria ma sie jakos wpasowac w fabułe "starego" DMC to wydaje mi się ze ten chłopek (^^) to... Sparda. I tak , wiem ze ma na Imie Dante ale o spardzie nic nie wiemy , poza tym ze sprzeciwil sie jemu podobnym (demonom). Moze to jest Dante Senior a nasz bialowlosy to Dante Jr. Szczerze... jesli taka mialaby byc fabuła i gra miałaby odpowiedni klimat to nie mam zastrzezen. Pokrecona fabuła , gesty , psychodeliczny klimat , uber-combosy , miodny gameplay , ostra muzyka.

Bede miał oko na owa produkcje. Bardzo ciekaw jestem co maja nam do pokazania tworcy.

btw. co to za nuta na trailerze? Gdzies , ktos napisal ze to AFI. Jesli tak to ktory kawalek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emo May Cry :verymad:

Tak oto zabija sie najlepsze serie gier !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie jakieś kompleksy albo cierpicie na syndrom 'za małego'?

Powtarza się sytuacja jak z Infamous 2, bohater zły bo mięśnie za małe, nie taka koszulka, złe włoski.

Tutaj to samo. Jesteście panienkami że wam przeszkadza jak wygląda bohater gry? Jeśli tylko gra będzie super to mogę grać nawet babą z k**asem bez spodni. Bez przesady

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko gra będzie super to mogę grać nawet babą z k**asem bez spodni. Bez przesady

Akurat babą z k.... bez spodni każdy chciałby zagrać :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukłon w stronę nowych potencjalnych klientów jarających się "Zmierzchem".

Z dawnym DMC ta gra ma niewiele wspólnego.

Nawet ojciec serii ubolewa nad tym co się stało z jego dzieckiem:

http://scrawlfx.com/...nd-of-new-dante

Capcom traci twarz, fanów mają w dupie, liczy się tylko kasa.

Dno. Nie wiem jak można było tak zeszmacić wizerunek tej serii.:pinch:

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizajn bohatera nie w moim guście, jedyne co mi się podoba to screen kiedy pali sobie i z trailera jak gasi fajkę na demonie. To ma swój klimacik i pokazuje do jakiego typu postaci będzie się zaliczał. Wygląd to połączenie Harrego i wampira z Zmierzchu (nie trawie tego filmu... :pinch:), słowem totalne zejście pod amerykański rynek i robione pod gusta hamburgerów. Mam nadzieję, że gra nie straci tego klimatu zalatującego lekkim kiczem, dialogów które rozbrajają i typu historii, która brała wiele z mediów japońskich :biggrin:. Oczywiście trza się wstrzymać z oceną i gry nie skreślać, bo liczy się przede wszystkim klimat i gameplay ;). Bądźmy dobrej myśli, że duch serii przetrwa i że to nie jest ,,nasz" Dante B).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast robic takie eksperymenty mogli nam zaserwować remake 1 i 2 (może 3, ale ponoć ma dosyć mało fabuły, nie wiem, nie grałem) części na PS3. W tym czasie mieli by czas przemyśleć dokładnie co i jak,wpaść na inne, lepsze pomysły. Ja chętnie bym zobaczył Wszystkie części na jednym krążku, wraz z 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego uniwersum mają jeszcze dwie postacie, jeśli z Dante nie mogli nic wymyślić : Sparda i Vergil.

Moim zdaniem świetna była by gra ze Spardą w roli głównej.

vergil3cg5.jpg

Przekozacki design, akcja umieszczona w jakimś XVI - XVII wieku, to by było coś...

Gra pozamiatała by wszystko co do tej pory seria pokazała...

No i ta broń, najlepsza w serii :D Rebelion + Yamato (katana Vergil'a) + Force Edge = mieszanka wybuchowa, 10/10 murowane :D

WHY, CAPCOM, WHY!!!!!?

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy macie jakieś kompleksy albo cierpicie na syndrom 'za małego'?

Powtarza się sytuacja jak z Infamous 2, bohater zły bo mięśnie za małe, nie taka koszulka, złe włoski.

Tutaj to samo. Jesteście panienkami że wam przeszkadza jak wygląda bohater gry? Jeśli tylko gra będzie super to mogę grać nawet babą z k**asem bez spodni. Bez przesady

Zadne kompleksy tutaj nie maja znaczenia, niektorym, wroc, 99% osobom przeszkadza jesli bohater wyglada tragicznie (inaczej juz dawno character designerzy byliby bezrobotni). Ciebie moze i beda krecic baby z kutangami jesli gameplay bedzie dobry, ok, niektorzy mimo wszystko (wliczajac w to mnie), maja wieksze wymagania.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnych rzeczy się po prostu nie zmienia tym bardziej IMO wyglądu bohatera który zdobył sobie rzeszę fanów na całym świecie. Już bym wolał jakby ( jak ktoś tu wspomniał ) zrobili epizod z Vergilem, nawet Trish czy Spardą. Ale czekam jak wcześniej napisałem na konkretne info i gameplay. Peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaliczam się do osób, które wolą żeby Dante wyglądał jak Dante a nie jak jakiś pajac. Wygląd bohatera jest bardziej amerykański niż japoński. W ogóle to wolałbym, żeby seria DMC zakończyła się na części 3, bo część 4 to już niezłe gówno - jak dla mnie, gra coś utraciła. Boją się wejść na rynek z nową marką liczą na to, że fani i tak kupią 5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×