Skocz do zawartości
ONE

DmC Devil May Cry

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Nie chciałbym Cię obrazić, ale pierdolisz bzdury. Nie chodzi o to, że i tak będą na "nie" -> chodzi o to, że nie potrafisz zrozumieć, że ktoś woli japoński styl, a nie amerykańskiego zbuntowanego twardziela.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu moja wersja wydawała mi się całkiem prawdopodobna. No, ale skoro twierdzisz, że jest inaczej, to pozostaje mi wierzyć na słowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie chciałbym Cię obrazić, ale pierdolisz bzdury. Nie chodzi o to, że i tak będą na "nie" -> chodzi o to, że nie potrafisz zrozumieć, że ktoś woli japoński styl, a nie amerykańskiego zbuntowanego twardziela.

Amen bracie!

Tyle ze ten pedal nie wydaje sie twardzielem, wyglada jak solidna pusia ktora tylko robi grozne miny. Swoja droga Say, jestes pierwsza osoba w internecie ktorej nowy design postaci sie podoba jaka widze, a wedruje po gametrailers i neogafie, wiec stary, respekt, cos jest totalnie nie tak z twoim gustem :laugh:

PS. Co do twojego pseudo porownania, dante tylko w 3 byl taki mlodziutki, w 1, 2 tez byl "starym prykiem" jak to zgrabnie okresliles odnoszac sie do desingu z 4ki, taki znawca ktory nie tylko przelecial serie, a tego nie wie ? Bo zaufaj mi, tak to brzmi, jakby tylko w 4ce byl "stary" a w poprzednich czesciach mlodziutki.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Co do twojego pseudo porownania, dante tylko w 3 byl taki mlodziutki, w 1, 2 tez byl "starym prykiem" jak to zgrabnie okresliles odnoszac sie do desingu z 4ki, taki znawca ktory nie tylko przelecial serie, a tego nie wie ? Bo zaufaj mi, tak to brzmi, jakby tylko w 4ce byl "stary" a w poprzednich czeasciach mlodziutki.

Jeżeli chcesz ze mną dyskutować, to lepiej zacznij uważnie czytać moje posty.

Gdyby nowy Dante prezentował się starzej, to wtedy można by zestawiać go z modelem z DMC 1/2/4 (w zamyśle właśnie "starym prykiem" - dop.), ale skoro obie części (5 i 3) przedstawiają wczesne lata narwanego pogromcy demonów, to właśnie dlatego właśnie porównuję ich wersje z takiej epoki.

Tyle ze ten pedal nie wydaje sie twardzielem, wyglada jak solidna pusia ktora tylko robi grozne miny

To teraz pokaż mi jakiegoś naprawdę twardego nastolatka ;] Dante w DMC3 też wyglądał jak pipa, dopiero z wiekiem nabrał charyzmy i fajnego wyglądu.

Edytowane przez Say

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zestawić z modelem z 1/2/4 -> a część 1,2,4 to już nie DMC? Nie potrafisz zrozumieć, że DMC to całość tak samo jak np. Star Wars. Metamorfoza Dante to jakby nakręcili część Star Wars, która dzieje się przed epizodem I i Yoda miałby kolor np. fioletowy. Tak po prostu się nie robi, nie wypada. Rozumiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tutaj w odniesieniu do nowego Devila cyferki "5", ale tak naprawdę każdy zdaje sobie sprawę (... chyba, mam taką nadzieję, bo to oczywiste już od dawna), że nie jest to kolejna pełnoprawna część sagi, a kompletnie nowa, alternatywna historia. To nie jest ten sam świat i również nie jest ten sam Dante. To po prostu całkowity restart serii, więc jakiekolwiek zmiany w scenariuszu by się nie pojawiły, są one usprawiedliwione, co również tyczy się designu postaci. Podobny motyw spotkał ostatnio Castlevanię (twórcy otwarcie przyznali, że Lords of Shadow nie jest kanoniczne z podstawową serią) i dotknie też nowego Tomb Raidera. Tym samym kompletnie nie rozumiem Twojego zarzutu co do metamorfozy Dantego. Bo nie dość, że to wypada, to jeszcze w tym przypadku jest jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pokaż mi jakiegoś naprawdę twardego nastolatka ;] Dante w DMC3 też wyglądał jak pipa, dopiero z wiekiem nabrał charyzmy i fajnego wyglądu.

Ten pedal wyglada na wiele rzeczy, ale na nastolatka na pewno nie. Do reszty odnosic sie nie bede bo w sumie hanibal mnie wyreczyl.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej, niech sobie nawet ma te trochę ponad 20 lat, to i tak jeszcze młodzik, a tacy z reguły nie prezentują się na twardzieli... no chyba, że mają łysą pałę, dresowe spodnie i ciężki kastet na łapie - chciałbyś, żeby tak wyglądał Dante? Jak dla mnie z tą obitą mordą, przekrwionymi oczami i spojrzeniem w stylu "zaraz urwę ci łeb i nasikam do szyi" wygląda znacznie groźniej niż ten klaunowaty wypierdek z Dante's Awakening. Oczywiście najlepiej byłoby gdyby twórcy od razu zdecydowali się pokazać go w dorosłej wersji, ale skoro już postanowili skupić się na jego pierwszych przygodach, to i tak spisali się świetnie z designem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dobra więc chłopcze posłuchaj. Ja chodzę po ulicach w dresie i z krótko ostrzyżonymi włosami -> nie wiem czy wyglądam groźnie czy nie, ale mam to w dupie. Tak mi wygodnie i tyle. Za to Ty jesteś strasznie "ostry", używasz "ostrych" wyrazów - uber kozacko, nasikałem -> tak mówi mój 2 letni synek cytuję: tato nasikałem do nocnika, c*uj. Pewnie koledzy z klatki obok chodzą w dresach i siedzą na ławce a Ty wysiadasz przystanek dalej żeby ich nie spotkać w drodze do domu. Człowieku nie trafia do Ciebie nic co się do Ciebie pisze. Seria DMC kojarzy się wszystkim z bohaterem z białymi włosami, ogoloną klatą i tym wszystkim co krytykujesz. Piszesz reset serii -> to nie żaden reset serii a zarabianie pieniędzy. Wykorzystują nazwę DMC żeby zarobić jeszcze trochę kasy. Boheter gry szykowany jest dla młodych, zbuntowanych nastolatków, zapatrzonych na amerykańskie trendy mody i zachowania. Nakręcą film i jeszcze trochę kasy zbiją -> ale muszą mieć współczenego dobrze sprzedającego się balasa w stylu nie wiem czy lubię bardziej chłopaków czy dziewczyny. Drażni Twój upór i chęć przekonania innych do swojego zdania. Napisałem zakończmy dyskusję bo do niczego nie prowadzi, ale Ty dalej akatujesz swoimi wypowiedziami. Jak chcesz sobie nabijać posty udaj się do tematu - lubię kanapki z kiełbasą i pisz tam, że wolisz kanapki z zółtym serem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej więc dziadku, posłuchaj. Nikt Ci nie każe wchodzić do tego tematu i czytać moich postów, a już tym bardziej nikt Cię nie zmusza do odpowiadania na nie - to raz. Gdybyś rzeczywiście planował zakończyć tą dyskusję, to byś to zrobił dawno temu, bo niby jest EoT, ale zaraz znowu się nakręcasz i prowokujesz mnie do dalszych odpowiedzi i jeszcze masz do mnie pretensje o to (przypominam, że w pewnym momencie z Tobą skończyłem i zacząłem pisać do AlucardMZ, a ty znowu...) - to dwa. Krytykujesz mnie w kwestii "ostrego" słownictwa, chociaż sam takowego używasz - to trzy. Dorabiasz sobie do całości jakieś dziwne ideologie i traktujesz je jako jedyne słuszne - nie ważne co Ty tam sobie myślisz, ale nowy DMC TO JEST reset serii (nie dlatego, że ja sobie tak napisałem, to jest fakt) - masz i cztery. Nie wiem też czy zdążyłeś zauważyć, ale seria DMC w momencie powstania czwórki zabrnęła w martwy punkt - Capcom celowo oddało ją w ręce innego studia, aby goście tchnęli w nią trochę świeżości, bo sami już nic najwyraźniej nie potrafili zdziałać. A że zabieg ten miał na celu przy okazji zbicie kapuchy? Huh, naprawdę jestem w szoku, że ktoś wpadł na tak "nikczemny" pomysł. Pomysł, żeby zrobić fajną grę, od razu odświeżyć nieco wizerunek serii (że ten nowy wizerunek Ci się nie podoba, to już swoją drogą) i przy tym zarobić, no naprawdę :)

Pozdrawiam syna i niech dalej Ci się chodzi wygodnie w tym dresie ;)

Edytowane przez Say
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boheter gry szykowany jest dla młodych, zbuntowanych nastolatków, zapatrzonych na amerykańskie trendy mody i zachowania.

dantedmc5.jpgk,NDM4NTE4MzUsNjc3NDc1,f,twilight-2_large.jpg

Jedno slowo. Profanacja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Say muszę to zakończyć, nauczyłem się że czasami pewne rzeczy nie mają sensu.

Jesteś inteligentnym młodym człowiekiem, przeleciałeś serię i wszystko wiesz co i jak. Ja się myliłem a Ty masz racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dantedmc5.jpgk,NDM4NTE4MzUsNjc3NDc1,f,twilight-2_large.jpg

Jedno slowo. Profanacja

dmc_ninja-theory-producer.png

Nie ma to jak umiescic siebie w roli glownego bohatera ;]

Dla nie znajacych tego typa to Alex Jones (czy jakos tak) producent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

No to sie facet pewnie nabawil multum kompleksow po tym jak przeczytal komentarze na forach zagranicznych po ujawnieniu zmiany design'a Dantego [tego jedynego i prawdziwego :sweat:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edward_Cullen.jpg >>> Femaleguy.jpg

Mimo wszystko ;)

Edytowane przez Say

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja podobienstwa nie widze, o ile to w ogole miala na celu twoja wypowiedz.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=6SpNvE3HSaE&feature=player_embedded


(słaba jakość)


Już widzę ten lament :) Jak dla mnie jest naprawdę ok - wygląd młokosa został mocno zmieniony od ostatniego czasu (obejrzyjcie sobie poprzednie trailery), walka prezentuje się bardzo dynamicznie i efekciarsko, no i lokacje mają klimat (chociaż jednak szkoda, że twórcy odeszli od gotyku). Czekam. Edytowane przez Kazuo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie zalogowałem się na YT żeby kliknąć "nie podoba mi się". Tonący brzytwy się chwyta meh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie. Chociaż to nie stary Dante, to jestem w stanie obecny wygląd zaakceptować. Wcześniejsze zapowiedzi wyglądały gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



O tym zwiastunie nikt się nie wypowiada? Wygląd Vergila też zmienili, ale gameplay wygląda coraz fajniej. :"D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia jednym słowem. Nie wiem co Capcom odwaliło, żeby powierzyć tak popularną serię studiu, które nigdy tak na dobrą sprawę nie stworzyło porządnej gry. Przecież mieli Clover Studio (Okami), które rozwiązali, a z którego zrodziło się później Platinium Games (świetne i wysoko oceniane Vanquish, MadWorld i Bayonetta). Mam nadzieję, że Capcom przejedzie się mocno na tym ,,Devilu", seria wróci we właściwe ręce i nie będziemy musieli oglądać już więcej postaci rodem z filmów dla amerykańskiej młodzieży, obdarzonych w charyzmę wyciśniętego mopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×