Skocz do zawartości
ONE

Team Ico Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Wiele się nasłuchałem o tych grach (nie grałem bo po przygodzie z psx, ps2 mnie ominęło) i czekam z niecierpliwością. Bankowo kupię zaraz po premierze, cena za dwupak bardzo przystępna.

Jeszcze tylko mgs collection i popadnę w stan błogiego zachwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na to strasznie napalony. Mam nadzieję, ze wyjdzie to wcześniej niż TLG (grudzień 2011). BTW Ueada zapowiedział, że obie gry mają obsługiwać 3D, mają mieć podbita rozdzielczość, stałe 30 fps i poprawione tekstury.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 100% te gry zawitają do mojej małej kolekcji. Po tylu opiniach znajomych i innych graczy, które wskazują, że ICO to produkcja z głębią, klimatem i przesłaniem oraz trochę myślenia B). Ja takie uwielbiam, do tego grafika się bardzo nie zestarzała, screeny prezentują się bardzo dobrze jak na remake :biggrin:.

O SotC słyszałem trochę mniej, ale też sporo, również pochlebne opinie. Pozostaje tylko czekać ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gry z całego serca, obie mam w kolekcji ale kupię jeszcze raz. Więcej takich reedycji i będę zły, bo po co tyle lat uzupełniam kolekcję jak teraz wszystko zaczną odświeżać. :tongue: No może by tak Silent Hill zremasterować :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gry z całego serca, obie mam w kolekcji ale kupię jeszcze raz. Więcej takich reedycji i będę zły, bo po co tyle lat uzupełniam kolekcję jak teraz wszystko zaczną odświeżać. :tongue:

Mam dokladnie to samo! Identycznie bylo z GoW Collection, gry ktore zmasterowalem na PS2 (tak jak i ICO oraz SotC), a i tak kupilem na PS3. Po prostu targa nami sentyment, trudno odmowic sobie takich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w żadną grę od Team ICO, więc teraz muszę kupić nowe wydanie tych dwóch hitów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych gier grałem tylko w SotC ale czas spędzony przed tą grą to coś pięknego. Pamiętam jak grałem w nią a dwóch ziomków siedziało obok i wczuci w klimat obserwowali jak toczą się losy bohatera. Gra wymiatała, było to coś nowego jak na PS2 więc na PS3 pozycja konieczna do pobrnia i polecenia dla tych co nie grali !!!

Ech a jak przed ostatnim kolosem Argo ukochany koń bohatera spadał w przepaść to normalnie ja jak i koledzy siedzieliśmy zawieszeni ze łzami w oczach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team ICO Collection wyjdzie w naszej rodzimej wersji jezykowej? Byloby milo, ale gry tak czy siak kupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team ICO Collection wyjdzie w naszej rodzimej wersji jezykowej? Byloby milo, ale gry tak czy siak kupie :)

GoW: Collection nie wyszło w naszym języku, także na ICO collection nie licz. Dobrze, że gre dostaniemy równo z Japonią :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co z team ico collection zapadła głucha cisza a miało wyjśc bodajże w marcu lub 1 kwietnia, ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nowego nie wiadomo, ale nie widzę powodu, dla którego miałoby coś stanąć na przeszkodzie wydania tej składanki.

EDIT: Ueda zapytany o SotC w HD, odpowiedział, że gra prezentuje się świetnie w 3D. ;) Źródło pod tym linkiem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej ciekawi czy wraz z tym Collection bedzie demo TLG oraz w ktorym miejscu w serii ta gra zajmie swoje miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś fanem ICO i SotC, a mimo to potrzebujesz dema TLG, żeby stwierdzić, że trzeba go kupić? :P

Nie grałem w żadną z tych gier (nie miałem możliwości zakupienia tych tytułów), a i tak wiem, że się na nich nie zawiodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne ne ne, zle zrozumiales. Potrzebuje dema by moc w ta gre zagrac jak najpredzej :P Tak samo jak sie zastanawiam nad zgarnieciem w magiczny sposob Borderlands GOTY dla samego demka DNF, pomimo tego ze mam Bordersy wraz ze wszystkimi DLC. Ja to na TLG czekam jak na zbawienie, najlepsza edycje biore niezaleznie od ceny. Do szczescia pozostalo mi jeszcze ujrzenie Okami HD albo (olaboga matko boska swiebodzeiro) Okami 2 na PS3 wraz z obsluga Move :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem, jeno Cię podpuszczałem. ;P

Doczekasz się, spokojnie.

No i pupa. LINK

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pupa. LINK

I znowu lipa :P A już myślałem, że zakupie sobie ten zestaw na urodziny. Szkoda zważywszy na fakt, że SOtC (w wer. PS2) odsprzedałem w zeszłym tygodniu właśnie z myślą, iż niedługo kupię podrasowaną wersję na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze jest jednak to, że gry na 100% wyjdą w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Ueda rozważa możliwość dodania dema Last Guardian do tej składanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zavvi.com data premiery to 14.04.2011 ale chyba nie będzie tak pięknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazon.com 31.12.2011 - to straszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, dajcie sobie spokój. po kiego się nakręcacie. Gry wyjdą i to jest najważniejsze. Czekam już tyle lat, to i te kilka miesięcy przetrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz tyle czekasz to trzeba bylo sciagnac sobie SotC oraz ICO do emulatora PS2 na PC ;) Ja bym nie wytrzymal szczerze mowiac, bo to niesamowite gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na amazon.com 31.12.2011 - to straszne

Taką datę amazon zawsze podaje jak nie wie kiedy gra zostanie wydana. Przecież w sylwestra nikt nie robi premier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×