Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam ten wyścig, jak wszyscy lecieli na pierwszym zakręcie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze:

33s po prostu :shok:

Nie działa już link :(

Edit: już działa :)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne - korzysta ktoś z internetu w UPC ? Mam możliwość zamiany z Neostrady 6Mbit na UPC 50Mbit w dobrej promocji ( mam już u nich TV więc pójdzie po tym sammym kablu ). Pytanie czy te 50Mbit to rzeczywisty transfer, czy może coś przycinają albo tyle osiągnę przez godzinę dziennie ? I czy można dowolnie obciążać łącze streamowaniem filmów full HD i torrentami ? I najważniejsze czy nie ma problemów z podłączeniem do tego ustrojstwa PS3 i stabilnym graniem on-line. Na Neo nie narzekam, ale nie są mi w stanie podnieść prędkości łącza ( w centrum dużego miasta ku$%! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne - korzysta ktoś z internetu w UPC ? Mam możliwość zamiany z Neostrady 6Mbit na UPC 50Mbit w dobrej promocji ( mam już u nich TV więc pójdzie po tym sammym kablu ). Pytanie czy te 50Mbit to rzeczywisty transfer, czy może coś przycinają albo tyle osiągnę przez godzinę dziennie ? I czy można dowolnie obciążać łącze streamowaniem filmów full HD i torrentami ? I najważniejsze czy nie ma problemów z podłączeniem do tego ustrojstwa PS3 i stabilnym graniem on-line. Na Neo nie narzekam, ale nie są mi w stanie podnieść prędkości łącza ( w centrum dużego miasta ku$%! )

Wszystko jest lepsze od tp :pardon:

Ja mam 25MB/s i 1080p z yt daje rade i jeszcze coś w tle da się robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w temacie "F1 2010" ale nikt mi nie odpisywał, więc zapytam tutaj ;)

Mam kilka pytań odnośnie F1 2010! Jestem w trybie kariery, ale nie wiem czy:

-w każdym wyścigu trzeba zjeżdżać do pit stopu? bo często jestem pierwszy, ale nie chcę ryzykować dyskwalifikacji i zjeżdżam na wymianę kół

-czy koła trzeba zmieniać zgodnie z obowiązującymi zasadami: miękkie/twarde i odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kiender

Ja mam 50Mbit w UPC i chyba nie ma mowy o żadnych wadach, a na pewno nie o przeciążeniach. Choć szczerze mówiąc nie wiem jak z tym streamowaniem, bo nie miałem okazji z tego korzystać.

"Przycinać", to "przytną" wszędzie, bo wiadomo, że np. u mnie w bloku, gdzie jest 100 mieszkań, a kij wie ile mieszkań ma net w UPC, to sygnał może być słabszy. Robiąc test prędkości może wykazać, że masz 32Mbit, ale i tak mimo tego prędkość transferu podczas pobierania pliku może osiągnąć 6MB/s.

Szczerze powiem, że 50Mbit to i tak już przegięcie. Takie 25Mbit, które ma NewNickPL to już dużo. Do hulania wystarczy internet 10Mbit :)

Torrenty to chyba żaden problem, choć powiem szczerze, że tego nie używam, bo mając internet 50Mbit to torrent jest przeżytkiem. Na tym łączu ściąga się z prędkością 6MB/s (np. film 2GB ściąga się w niecałe 6 minut), więc lepiej przerzucić się na coś typu RS, FS itd, itp, zamiast męczyć torrent.

Internet śmiga ciągle z super jakością mając podłączone do modemu 4 sprzęty po kablu + 1 bezprzewodowo i korzystając z nich jednocześnie.

PS3 - bez zarzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20% musisz zmieniać, AI często nie zmienia wiec się nie martw. Jak masz krótszy dystans to nie musisz zjeżdżać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w temacie "F1 2010" ale nikt mi nie odpisywał, więc zapytam tutaj ;)

Mam kilka pytań odnośnie F1 2010! Jestem w trybie kariery, ale nie wiem czy:

-w każdym wyścigu trzeba zjeżdżać do pit stopu? bo często jestem pierwszy, ale nie chcę ryzykować dyskwalifikacji i zjeżdżam na wymianę kół

-czy koła trzeba zmieniać zgodnie z obowiązującymi zasadami: miękkie/twarde i odwrotnie?

Przecież nie da się przejechać całego wyścigu na tych samych oponach, bo się zużyją, więc nie rozumiem jak możesz o to pytać :) No chyba, że jeździsz do do 10% dystansu, ale co to za frajda ścigania.

A co do zasad zmiany kół.... no takie są zasady.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne - korzysta ktoś z internetu w UPC ? Mam możliwość zamiany z Neostrady 6Mbit na UPC 50Mbit w dobrej promocji ( mam już u nich TV więc pójdzie po tym sammym kablu ). Pytanie czy te 50Mbit to rzeczywisty transfer, czy może coś przycinają albo tyle osiągnę przez godzinę dziennie ? I czy można dowolnie obciążać łącze streamowaniem filmów full HD i torrentami ? I najważniejsze czy nie ma problemów z podłączeniem do tego ustrojstwa PS3 i stabilnym graniem on-line. Na Neo nie narzekam, ale nie są mi w stanie podnieść prędkości łącza ( w centrum dużego miasta ku$%! )

Tylko za żadne skarby nie bierz od nich routera, lepiej zakupić porządny router bo to co oni dają to ostre ścierwo. Nie daj się też oszukać jak przyjdzie technik, że nie mają zwykłych modemów bo to jest po prostu ściema. Przy routerze od nich po wifi nie jestem w stanie w GT5 zagrać bo ładuje się po 15-20 minut, podłączenie kablem dopiero pomogło. Łącze trzyma parametry więc na spokojnie można polecić. Torrenty śmigają pełnym łączem, przy czym na spokojnie można śmigać po necie, nawet filmy na youtubie można normalnie oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy opony trzeba zmieniać? Zużywają się, ale jak o nie dbałem a wyścig był bardzo deszczowy to byłem w stanie dojechać na nich do końca.. ale na ostatnim okrążeniu zwątpiłem że mogę zostać zdyskwalifikowany za brak zmiany opon więc zjechałem.. także, czy jest obowiązek zmiany kół w F1 2010?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pada deszcz to nie musisz zjeżdżać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę w sensie braku zużycia opon czy z racji przepisów? Co w kwestii suchego wyścigu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojedziesz na jednych oponach to nie ma problemu. Przepisy jasno mówią, że obowiązek użycia dwóch mieszanek masz tylko podczas suchego wyścigu. W przypadku deszczu to nie obowiązuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie konkretna odpowiedź, dzięki :) A powiedz mi jeszcze.. z tego co widzę (a gram od niedawna) to nie da się rozbić zbytnio bolidu? Można tylko urwać przednie skrzydło? Bo ani nie widzę przegrzewających się opon, czasami silnik czerwienieje! Poza tym nie ma w tej wersji KERS, DRS i poziomu paliwa? Jest to dopiero od 2011?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko za żadne skarby nie bierz od nich routera, lepiej zakupić porządny router bo to co oni dają to ostre ścierwo.

Ale oni przecież dają modem z wifi. No chyba że kiedyś, albo teraz dają dodatkowo router do tego, to nie będę się wypowiadał. W każdym razie ja mam tego Thomsona, model TWG870U i śmiga ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o to mi chodziło :P Gówno jakich mało, ale jak się człowiek uprze to przyniosą zwykły modem. Mi nie udało się ustawić dobrze tego syfu i z zasięgiem też nie jest za specjalnie. Jak jest opcja żeby z tego nie korzystać to odradzam używanie tego sprzętu. Tylko trzeba przy montażu, jak się zaznaczy opcje tylko modemu, uważać żeby był to rzeczywiście tylko modem bo wciskają tego thomsona tylko z wyłączonym wifi, a do tego nie da się podłączyć routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWI, wiesz może jak to jest z tym F1 2010? Porównałem oczywiście do F1 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskają tego thomsona tylko z wyłączonym wifi, a do tego nie da się podłączyć routera.

Hehehe. Bo żeby było włączone wifi, to trzeba im to zgłosić. Ja także byłem zdziwiony podczas próby zrobienia internetu bezprzewodowo. W zestawie są te dwie antenki do przykręcenia, więc przykręciłem... wciskałem ten guzik wifi, próbowałem bawić się w opcjach modemu/routera, ale nie mogłem znaleźć nic z ustawień wifi. Pierdzieliłem się z tym godzinę. Odpaliłem nawet dołączoną płytę po dłuższym czasie, by sprawdzić jaka jest instrukcja uruchomienia wifi. Screeny w PDF pokazywały nieco inne zakładki, niż ja miałem, no i na screenach była zakładka wifi, której u mnie brakowało.

Okazało się, że trzeba zgłosić UPC, że chcesz mieć włączone wifi.

Nie wiem czemu nie jest od razu włączone, skoro w umowie jest napisane, że masz cały full wypas wraz z wifi.

edit:

Ale co do wifi, to i tak z tego nie korzystam. Wolę śmigać po kablach. PS3 także mam na kablu.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chyba znowu się zakręciłem :P Chodziło mi o to, że nawet jak ktoś nie chce mieć tego modemu z wifi, bo np. ma już router i by sobie go podłączył, to potrafią wciskać ten modem jako jedyny dostępny co nie jest oczywiście prawdą.

Ja od początku korzystam z tego wifi od nich ale nie jestem zadowolony, jak tylko mi się umowa skończy wymieniam na zwykły modem i kupuje sobie dobry router.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie konkretna odpowiedź, dzięki :) A powiedz mi jeszcze.. z tego co widzę (a gram od niedawna) to nie da się rozbić zbytnio bolidu? Można tylko urwać przednie skrzydło? Bo ani nie widzę przegrzewających się opon, czasami silnik czerwienieje! Poza tym nie ma w tej wersji KERS, DRS i poziomu paliwa? Jest to dopiero od 2011?

A jakim cudem nowinki sezonu 2011 mają być w grze z sezonu 2010? :pardon:

Bolidu nadal nie da się rozbić ładnie, tylko co najwyżej spoiler odpadnie albo koło i tyle. Włącz zużywanie się opon i paliwa, to będziesz miał zużywanie się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto krótki filmik mojego autorstwa, potwierdzający, dlaczego niewskazane jest trenowanie w GP Mode do wyścigu...

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×