Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Moi ukochani "wyścigowcy"...mam do Was takie pytanko.

Czy ktoś z Was korzystał w poprzednich sezonach z internetu komórkowego i grał w lidze?

Bo mam teraz neta z PLAY i mam prędkości dosłownie 5mb/s w downloadzie i 0.5mb/s w uploadzie.

O dziwo łącze jest w miarę stabilne, nie rozłącza się, itd.

Zastanawia mnie tylko czy parametry podołają...ktoś ma może podobne parametry.

Mati, Ty chyba grałeś na neostradzie 2mb/s i działało Ci bez problemów, prawda?

Szukam jakiegoś pocieszenia, że na organizowaniu ligi się nie skończy zabawa dla mnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi ukochani "wyścigowcy"...mam do Was takie pytanko.

Czy ktoś z Was korzystał w poprzednich sezonach z internetu komórkowego i grał w lidze?

Bo mam teraz neta z PLAY i mam prędkości dosłownie 5mb/s w downloadzie i 0.5mb/s w uploadzie.

O dziwo łącze jest w miarę stabilne, nie rozłącza się, itd.

Zastanawia mnie tylko czy parametry podołają...ktoś ma może podobne parametry.

Mati, Ty chyba grałeś na neostradzie 2mb/s i działało Ci bez problemów, prawda?

Szukam jakiegoś pocieszenia, że na organizowaniu ligi się nie skończy zabawa dla mnie :(

tak Patricko 1 sezon na 1 mb a drugi na 2 mb z neti także dasz rade

Edytowane przez matijad
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To super :) Miód dla moich uszu :P

Jak ktoś jeszcze chce mi pomóc to proszę się nie krępować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy wysłać sms o treści pomagam? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a nie masz tam limitów w tym komórkowym necie?

Pamiętam mój kumpel likwidował net z orange czy skądś tam, by założyć zwykły net z kabla, bo w orange miał limity, a granie szybko powodowało dojście do limitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam limit 20GB na miesiąc. Będę sobie musiał po prostu sprawdzić ile bierze gra.

Ale i tak mało wykorzystuje także spokojnie w limicie się zmieszcze. Dla ligi odpuszczę nawet redtuba :P ...chociaż nie XD

Trzeba będzie gdzie indziej się oszczędzać :)

Ale spoko, o limit się nie martwie.

Ja i tak nie mam możliwości kabla, komórkowy to po prostu jedyny wybór był dla mnie.

Zresztą mam to tak spięte, anetna na parapecie kablem do modemu playa, który jest w routerze, a kablem od routera do konsoli.

No nie ma bata, żeby coś szwankowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20gb to ja bym się nie martwił. Kumpel miał chyba tylko 2gb/miesiąc.

To i na redtube starczy, a może i jeszcze zostanie na youjizz.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................Dla ligi odpuszczę nawet redtuba :P ...chociaż nie XD

Dla mnie byłby to mega ciężki wybór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na muve dodali f1 2012 za 169 zl - taniej chyba nie bedzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko - ja zeszły sezon przejechałem na PLAYU 4 mb/s, tak więc nie pękaj. Możesz mieć jedynie problemy z komunikacją - u mnie komunikat "you may talk only to the nearest driver on the track" czy coś w ten deseń był normą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam o kosztach wysyłki i o kosztach odbioru osobistego w Muve, to wychodzi na jedno, gdybym miał zamawiać gdzie indziej. Najśmieszniejszy jest ten odbiór osobisty, który kosztuje 5zł.

Wolę skoczyć do najbliższgo sklepu (Robson) i kupić od ręki za 174zł :)

(przepraszam oczywiście tych, którzy nie mają sklepów z grami "pod ręką" z powodu miejsca zamieszkania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś za jaką cenę w empiku będzie?

Obiło mi się o uszy że 199 ,-

Ja zamówiłem jakiś czas temu za 179,- (nie w empiku) teraz w tym samym miejscu już 199,-

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy że 199 ,-

Ja zamówiłem jakiś czas temu za 179,- (nie w empiku) teraz w tym samym miejscu już 199,-

F1 2010 i F1 2011 była w empiku za 179 zł więc nie sądze by coś się zmieniło w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis znalazlem super oferte dla tych co chca gre kupic z uk lub mieszkaja w uk, tylko 25 funtow - oferta trwa tylko przez weekend, strona jest super wolna, zapewne przez przeciazenie, jako forme zaplaty uzylem paypal i poszlo gladko zajelo mi to okolo 8 min:) to narazie najtanszy pre order jaki znalazlem i juz nie czekalem dluzej:)

oto link

http://www.graingergames.co.uk/f1-2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tylko 130zł za sztukę... To może zamówię od razu 20 sztuk i sprzedam je w Polsce z marżą? ;)

Oczywiście nie zamierzam tego robić, bo w internecie nic nie wiadomo. Widziałem już podobne historie w internecie i wiem jak się kończyły.

Życzę Underactowi oraz gratuluję dobrego zakupu, ale nawołuję do innych o rozwagę.

Możliwe też, że wszystko jest ok, i to sam dystrybutor sprzedaje grę, bo 25 funtów to chyba okolice ceny dystrybucyjnej, która później jest wzbogacana w sklepach o około 10 funtów marży.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój egzemplarz zamówiłem za 176.90 zł (darmowa przesyłka-odbiór w paczkomacie). Jak na kupno w Polsce, to myślę że atrakcyjna cena.

Edytowane przez McLaren Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MilczaR- spokojnie firma jest sprawdzona :) chociaz wiem ze w necie sa firmy ktora moga nas wykrecic na kase.Cena jest promocyjna az za bardzo ale to tylko na weekend pozniej pojdzie na normalna i tak calkiem dobra bo mieli gre po 34 funty, sprawdzalem juz ja i wysylaja zawsze wczesniej gre zeby dostac na dzien premiery lub dzien przed - tu oczywiscie to dotyczy ludzi ktorzy mieszkaja w uk:) Co do mieszkajacych w Polsce trzeba dodac wysylke za 2 funty podajze do UE ale tutaj moga byc problemy z dostarczeniem na czas i sam chyba balbym sie z wysylka za granice. Tak czy owak za 176zl Mclaren fan to rowniez dobry deal

Edytowane przez underact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka 2 funty, to chyba jakaś ekonomiczna paczka. Bezpieczniejsze wysyłki są droższe (sięgające na nasze do około 30zł).

Ale gdyby zamówić 20 sztuk, to taki koszt wysyłki i tak byłby opłacalny.

Niby tylko promocja weekendowa, ale chyba aż, bo od 12:00 godziny (a więc 6,5h) zniknęło już ze 170 sztuk i tych na PS3 i tych na XBOXa :biggrin: Było około 430 na ps3, a już jest 268, a także około 400 na xboxa, a jest 230. Zerknę przed północą i coś mi się wydaje, że zniknie jeszcze ze 100 na każdą platformę.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pre-orderów ekonomicznych do Polski nie radzę nikomu robić.

Ile razy takowe robiłem to nigdy mi paczka nie doszła i musiałem się dopominać o zwrot kasy, albo ponowną wysyłkę.

Zamówiłem z amazona, bo to akurat pewniacy i z nimi nigdy problemu nie było. Czasami nawet DHL'em wysyłają, także paczka jest na 2/3 dzień.

Co prawda przesyłka wychodzi mnie równe 200zł, ale wolę dać tyle za ang wersje, taki już ze mnie porąbaniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×