Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy dostosowuje kierownice pod siebie. Pozmieniaj ustawienia, popróbuj jak się jeździ na innych i sam ocenisz co jest dla Ciebie lepsze.

Jeden woli jak auto przy najmniejszym ruchu już skręca do oporu, a drugi woli kręcić jak w traktorze, żeby skręcić.

Ja osobiście mam ustawiony FF na 50%, Saturacje na 60% i to coś pod saturacją (nie pamiętam nazwy) na 50%.

Reszty nie ruszałem nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co zrozumiałem to nie można tego zmienić : "przy najmniejszym ruchu już skręca do oporu, a drugi woli kręcić jak w traktorze, żeby skręcić."?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No z tego co zrozumiałem to nie można tego zmienić : "przy najmniejszym ruchu już skręca do oporu, a drugi woli kręcić jak w traktorze, żeby skręcić."?

Czytałem kilka razy twój post kris, I nadal nie wiem o co ci w nim chodzi. :unsure: , Przecież Patricko ładnie wszystko wyjaśnił.

EDIT: A może nie wiesz gdzie znaleźć te różne ustawienia na kierownice, tak?

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak ze chodzi o te stopnie co jest ich 900 ? Gdzie są te ustawienia w f1 ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F1 2010 nie możesz zmienić kąta obrotu na kierownicy. Jedynie czułość. Zresztą skręt o 900 w tak szybkim wyścigu znacznie utrudniałby zabawę. Oczywiście na kierownicy lepiej kontroluje się bolid, ale w niektórych przypadkach jadąc na padzie ma sie szybszą reakcję bo wystarczy odgiąć gałkę w druga stronę, a na kierownicy obrót rękami trwa jednak minimalnie dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem nowiutkiej DFGT :P Teraz moje pytania. Macie jakieś wskazówki jak jeździć w f1 2010 ? z trakcją / bez , manualna, automat, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko off i do przodu! SIŁA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz w tej grze mieć jakieś wyzwania to :

wyłączona kontrola trakcji, wył. ABS, wyłączona linia i jeździć na cockpit view.

Ja właśnie próbuje na cockpit view i jest ciężko bez linii.

Największa przewagą posiadania kierownicy są tak naprawdę pedały, dzięki którym może kontrolować gaz.

Acha i oczywiście manualna skrzynia biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednym z serwisow czytalem taka anegdote o zatrudnieniu heidfelda LRGP:

Naprawdę było tak: ledwo się Robert wybudził ze śpiączki, a przestraszony Eric pyta go od razu "kto cie zastąpi, kto?" Robert, mimo że jeszcze oszołomiony, momentalnie odparł: "nikt, nikt..." Ale Boullier nie dosłyszał, no i Heidfeldowi się udało...

haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jako ze za dwa tygodnie juz zaczyna sie sezon, zapraszam was do zabawy w Grand Prix Managerze :D

http://f1wm.pl/gpm/

Zalozona zostala odpowiednia liga gdzie bedziemy miedzy soba rywalizowac w zarzadzaniu zespolami. Po rejestracji zglosic nalezy sie do pitianina podajac przy tym nazwet zalozonego zespolu. Zapraszam do udzialu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFGT kupiona w niedzielę... Tego samego dnia zamówiony wheelstandpro... :laugh:

A w poniedziałek wypadek przy pracy w ogrodzie i szwy na lewej dłoni... :huh: Na razie nici z zabawy...

Ehhh... życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie i płaczcie...normalnie zaliczyłem zgona XD

img4190187.jpg

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez dam cos na poprawe humoru :D komentarz poprostu mistrz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o steamie w playstation?

Według mnie to będzie kompletny nie wypał, jeśli będzie podobne do tego z pc, to jeszcze dojdzie do tego, że kupione gry (nie mówię o psn) będzie trzeba pobierać z internetu. Wybaczcie ale nie każdy ma neta 10 Mb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady... Podobno jeszcze przyszły tydzień i koniec. Jak będzie dłużej to liczę na DUUUUUŻĄ rekompensatę, obym się nie przeliczył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady... Podobno jeszcze przyszły tydzień i koniec. Jak będzie dłużej to liczę na DUUUUUŻĄ rekompensatę, obym się nie przeliczył :P

Taaa... tylko ciekawe jak nam to zrekompensują ? :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa... tylko ciekawe jak nam to zrekompensują ? :pardon:

Może potwierdzą się ploty i zrobią coś na wzór steam'a.

Nie żebym wolał politykę steamowską, ale szerszy i otwarty kontakt ze społecznością na PSN, a także postać friendsów jak w steamie byłyby mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata? Ale za co? Za to, że poświęcają swój wolny czas i naprawiają dla nas darmową usługę, za którą mogliby bez problemu kroić grube pieniądze (patrz xbl)?

Oni nie muszą nam nic rekompensować i nie oczekiwałbym na cokolwiek, jak zwyczajne "przepraszam" z ich strony i tyle.

Ewentualnie przedłużą okres o te kilka dni ludziom posiadającym plusa.

Jeśli coś nam dadzą to tylko od ich dobrego gestu zależy.

Przy ostatniej awarii, która trwała bodajże dzień, nie dostaliśmy nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekompensata? Ale za co? Za to, że poświęcają swój wolny czas i naprawiają dla nas darmową usługę, za którą mogliby bez problemu kroić grube pieniądze (patrz xbl)?

Hej, ale to, że PSN jest darmowe nie zwalnia Sony od zapewnienia najwyższej jakości usługi. Naprawa jest ich obowiązkiem, a nie poświęcaniem wolnego czasu. Czyż nie?whistling.gif

Osobiście nie liczę na jakieś rekompensaty czy coś w tym stylu, byle zabezpieczyli PSN przed podobnymi przypadkami w przyszłościthumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekompensaty nie będzie na pewno. To nie jest wina Sony. Ataki hackerskie nie są spowodowane przez nich. Na pewno nie zabezpieczą PSN na stałe, bo sposób na ominięcie zabezpieczeń znajdzie się zawsze. Jest to ich obowiązkiem i właśnie go wypełniają. Szkoda, że tak długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony mówi że mamy się uzbroić w cierpliwość bo sami nie wiedzą ile potrwa naprawa... :confused: więc może być jeszcze duuuużo wolnego... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są te aktualizacje na stronie, że brak jakichkolwiek aktualizacji XD

Nawet w komentach się z tego ludzie śmieją :)

Oczywiście cały czas mówię o oficjalnej stronie Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×