Skocz do zawartości
Patricko

Paddock

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z gościem z ultimy. Oto rozmowa:

Ja: "Witam. Zakupiłem grę F1 2010. Mam pytanie, wiadomo kiedy najwcześniej

gra może się u Was pojawić?"

Opdowiedź

Witam,

Niestety nie mamy jeszcze podanej konkretnej informacji od dystrybutora

kiedy dostarczy nam tytuł.

Pozdrawiam,

Nie zadowala mnie to. Bo w ultimie za grę zapłacę 195zł wliczając w to kuriera. Wydaje mi się, że powinno być już info kiedy będą mieli gre.. nie wiem czy nie wycofać pre-orderu i pójść w piątek do Media Markt..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem z ultimy. Oto rozmowa:

Ja: "Witam. Zakupiłem grę F1 2010. Mam pytanie, wiadomo kiedy najwcześniej

gra może się u Was pojawić?"

Opdowiedź

Nie zadowala mnie to. Bo w ultimie za grę zapłacę 195zł wliczając w to kuriera. Wydaje mi się, że powinno być już info kiedy będą mieli gre.. nie wiem czy nie wycofać pre-orderu i pójść w piątek do Media Markt..

Nie panikuj, bedzie dobrze, już tyle preorderów skladalem w ultimie i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem, zawsze gra docierała do mnie najpóźniej w dniu premiery. A przeważnie dzień przed, mam do nich zaufanie. A nawet jeśli dostawa się opóźni to chyba świat Ci się na głowę nie zawali z tego powodu. Co najwyżej spędzisz jeden weekend więcej na forum anie przed konsolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima dostarcza swoje przesyłki na czas. Albo dzień przed premierą albo w dniu premiery jeszcze przed południem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj, bedzie dobrze, już tyle preorderów skladalem w ultimie i jeszcze nigdy sie nie zawiodłem, zawsze gra docierała do mnie najpóźniej w dniu premiery. A przeważnie dzień przed, mam do nich zaufanie. A nawet jeśli dostawa się opóźni to chyba świat Ci się na głowę nie zawali z tego powodu. Co najwyżej spędzisz jeden weekend więcej na forum anie przed konsolą.

Panikuję trochę bo bardzo zależy mi na tym, żeby mieć grę przed weekendem ( pierwsza wolna sobota więc jest czas na pogranie ), pre order to pre order :D Złożyłem zamówienie w ultimie aby mieć grę właśnie wcześniej a nie dostać ją 3 dni po premierze ( przez weekend ) :>.

Nie krytykuję ultimy bo nie mam powodów jak na razie, tylko się po prostu obawiam bo to mój pierwszy pre-order :). Skoro mówisz, że zamawiałeś u nich kilka gier i doszły najpóźniej w dniu premiery to super :).

pozdro

Edytowane przez Jacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to u mnie bedzie wyglądało kupiłem f1 2010 10 sierpnia na alegro od game over miał ktoś z was z nimi styczność-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kamerkę preferujecie? Wg mnie fajne wrażenie robi ta całkiem ze środka, ale chyba zupełnie nie nadaje się do jazdy (moja opinia), bo kąt widzenia jest tragicznie mały (nie widać samochodu, który jest obok) i trochę za nisko umieszczona (nawet jak na rzeczywiste warunki). Wg mnie najlepsza jest ta kamerka z nad kasku.

Ja z powodu zamiłowania do jak najbardziej realnych doznań (nie zawsze najwygodniejszych) chciałem jeździć z kokpitu ale chyba padnie na T-cam. Przy tym widoku jest dużo lepsza widoczność na tor. Ale jeszcze ostatecznie zadecyduję jak wreszcie sam zasiądę w kokpicie.

Pozdrawiam

PS. Czy ktoś z Łodzi zdobył info ze sklepów stacjonarnych (duże sieciowe i małe prywatne) kiedy będą miały grę i w jakiej cenie/wersji?

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny, niezla reklame robisz.... a ja kiedys czytalem gdzies opinie ze jest to jeden z gorszych sklepow :] ze czesto gadaja ze maja a pozniej sie czeka niewiadomo ile :] jak kupowalem dirta 2 i szukalem by od razu rano wziac z poleczki :]

Ja nie robię żadnej reklamy. W dupie mam, to jeśli ktoś chce wydać na grę 220,- jego sprawa. Po prostu dałem dobrą radę, tym bardziej, że ktoś mieszka w Warszawie. Ja nawet w Warszawie nie mieszkam a ktoś jak mieszka to pójść i zobaczyć nie problem. A może akurat będą grę mieli i kupi ktoś taniej. A propos reklamy to inni nie robią reklamy jak ciągle piszą "kup w ULTIMIE"???

Edytowane przez idziko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl ciągle twierdzą, że wysyłka towaru będzie 23.09. Ale wystarczy mi byle by była przed weekendem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te duże markety jak Saturn i MM powinny mieć w dniu premiery. Ale znając ich to pewnie będą mieli cenę 240zł...

Nie powiedziałbym, ceny są prównywalne z Ultimą, najwyżej 10-20 zł więcej. Jednak jak doliczysz koszt przesyłki to różnice robią się naprawdę małe.

Odnośnie gier to często już dzień wcześniej można je dostać.

Edytowane przez marek1234itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl ciągle twierdzą, że wysyłka towaru będzie 23.09. Ale wystarczy mi byle by była przed weekendem :)

sry za 2 posty, stronka sie sciela i jakos 2 wyskoczyly ;/...

Edytowane przez Sir Daro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tyskim baronie na 99% będzie 22, jest aukcja na allegro :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem jak to Austrii mają, szczególnie wersje PC...only deutschland sprache ja!!!

Często tam bywam i nawet większość wersji na PS3 jest po ichniejszemu bez możliwości zmiany języka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam głupie pytanie, jak dodajecie filmiki z YT na forum?

U mnie po wklejeniu linka z YT wyświetla się tylko adres w html zamiast ładnego ekraniku z filmem;)

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dopiero po dodaniu posta pokazuje się ekranik.

W polu pisania będziesz miał tylko adres.

O to Ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli biorąc podgląd postu też będę miał tylko adres?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest zajebiście będę miał grę wiec teraz pytanie za sto punktów czy all game z Katowic jest pewnym sklepem i będzie u nich gra w środę do odbioru?? ma ktoś jakiś przeciek może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej zamowilem F1  w all game ,zawsze u nich zamawialem i gry przychodzily szybko, mysle ze teraz tez sie popisza i gra dojdzie do mnie w srode.

 

Edytowane przez cichy85c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po raz enty Wam mówię, żeby wszystkie rozmowy na temat zamawiania, miejsca kupna gry, itd. kierować do Paddocku!

Przeniosłem posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! ja również mam f1 zamówione w all game a że jestem z Katowic to mam odbiór osobisty, więc jak dostane cynk że moge odbrać to podziele sie z wami informacją wiadomo bedzie że firma zaczyna wysyłke itd :)

a co do samej firmy to sam tam pare gier kupiłem i firma jest solidna i godna polecenia !

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie te kretyny z Shopto.net wkurzaja... Napisali w mailu ze poinformuja mnie jak paczka zostanie wyslana.. a na stronie stoi ze jest wyslana 1 klasa.... Czyli jak to jest...?? ona ta gra (2 sztuki) juz do mnie leca czy maja leciec...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak to u mnie bedzie wyglądało kupiłem f1 2010 10 sierpnia na alegro od game over miał ktoś z was z nimi styczność-*

Większość gier kupuję w Game Over, tylko, że ja odbieram je osobiście.

Z tego co wiem, gry wysyłają na czas, a jak mają jakieś opóźnienia, to informują o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×