Skocz do zawartości
Traitor23

Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda sprawa importowania kawałków z poprzednich gier? Jeśli pozycze od kumpla gre np, z metalica i zaimportuje to bede nadal potrzebowal plyty z metalica? Podobno trzeba wpisać kod z instrukcji. czy to oznacza ze taki import jest jednorazowy? jak kolega tez bedzie chcial zaimportowac to nie bedzie mogl drugi raz? z gory thx za odpowiedz, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja gitara z tej edycji niestety znowu po kilku h użytkowania nabawiła się awarii, dokładnie chodzi o strun bar. Znowu muszę odsyłać i ponownie zostanie wymieniona na nową. Grało się super, jednak ponowna awaria zniechęca mnie bardzo do tej części gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu Red Octan zawiało w sprawie instrumentów.... słyszałem, że gitary z World Tour mają właśnie spory problem ze strum barem... podobnie jak perkusje gdzie najczęściej pada żółty talerz, który niestety jest chyba najczęściej używany. Bass pedal również nie wytrzymuje zbyt długo. Osobiście mam gitarkę z Guitar Hero 5 czyli poprawioną wersję z World Tour i... póki co działa a szarpałem na niej w parę części GH i Rock Band. Swoją stroną gitarki do Warriors of Rock jakoś tak średnio mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam do Was pytanie.

do tej pory nie miałem okazji bawić się GH, ale silnie zastanawiam się nad kupnem GH 5:)

czy według Was dla kogoś kto nie planuje dużych zakupów DLC czy utworów jest sens kupować grę ? czy zabawa z grą jest na dłużej czy raczej na pare h i idzie w odstawkę ?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

@boooh

Chcąc importować Metallice potrzebny jest klucz z tejże gry ( ja kupiłem używaną metallice, a i tak klucz spasował, ale nie wiem czy był lub nie wcześniej używany ) no i dodatkowo zapłacić za import disc 4,99 euro ( tego też nie skumałem dlaczego musiałem ściągać skoro mogło pobrać zawartość z płyty ). W każdym bądź razie po imporcie tej lub innej części płyta już nie jest ci potrzebna, aczkolwiek nie wszystkie utwory są importowane, ale to jeszcze dokładnie sprawdzę. Wszystkie wcześniej zakupione dlc przechodzą automatycznie do WoR bez dodatkowych opłat. Nie pamiętam dokładnie jak było z importem WT ponieważ raz już importowałem tą część do 5 i nie pamiętam ile wtedy płaciłem, ale na pewno nie płaciłem za ponowny import do WoR. Jak czegoś się jeszcze dowiem to dam znać.

@Daigoro

Co do designu najnowszej gitarki mam podobne zdanie co ty, troszkę przekombinowali. Moją pierwszą gitarą która gram do dzisiaj jest z Legend of Rock którą zakupiłem osobno ale śmiga do dzisiaj , trochę wkurza mnie to stukanie przy strumowaniu ale słuchawki rozwiązują ten problem. A ta gitara z 5 ma może ten ponoć nieszczęsny slider, oraz głośny strum bar?

@Zdzisiek

Grając wcześniej w World Tour,Metallica, 5, Band Rock, oraz obecnie w 6 to biorąc pod uwagę quickplay oraz tryb kariery wg mnie najlepiej wypada 6 ( zwłaszcza quickplay gdzie do każdego utworu mamy kilka różnych wyzwań ( gitara, bass to jest już sporo a do tego perkusja, wokal oraz band ) . Nie wiem jakiej muzy głownie słuchasz a to jest też bardzo ważne przy wyborze,dlatego przejrzyj sobie tracklisty z gier gh. Trofea jeśli cię obchodzą to są tylko w BR,5,6 oraz Metallica.

Edytowane przez Rathgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Próbował już ktoś możne podłączyć perkusje i gitarę i grac np. w WT na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam GH WoR na PS3 i GH3 na PC tylko ze bez gitary. Chcialem podlaczyc Gitare z PS3 niestety nie dziala ona na PC :(( Szkoda.

Moze ktos inny probowal takiej opcji i jemu/jej wyszlo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zdzisiek Jeśli chodzi o ilość utworów prym wiedzie zapewne Guitar Hero: Warriors of Rock oraz Guitar Hero 5... co do długości gry zapewniam, że zmasterowanie wszystkich kawałków to wyzwanie na dość długie godziny dotego doliczając wszystkie wyzwania oraz trofea fiuuu jest co robic :D Co do wyboru która gra hmmm jeśli chodzi o klimat wciąż jednak wolę GH5 czyli klasyka od zera do gwiazdy Rock'a. Po prostu lubię grać własnym avatarem w karierze a Warriors of Rock na to nie pozwala... zresztą w ogóle granie Mumią, Pumpkinheadem, Sukubusem czy innymi "wojownikami rock'a" w ogóle mi się nie podobało. GH: WoR przyjmuje również inną formułę... nie liczą się tu punkty lecz ilość zdobytych gwiazdek a tych jest do zdobycia.... 40 na każdym utworze. Jeśli wolisz klasyczną formułę zabawy... kup GH5.... Kwestia również soundtracku.. cóż co by nie mówić ten z GH: WoR jest zdecydowanie lepszy niż pop/rock maraton z paroma wyjątkami z GH5... no ale tu już kwestia gustu ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie doprowadzać do szału fakt, że warriors są tylko supportowani na x-kloca. Już druga akcja promocyjna z nowymi kawałkami tylko dla tej gównianej konsoli. grrr już nigdy nie kupię coli jak są tacy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rozważam bardzo poważnie zakup całego bundle pack`a z gitarą, perką i mikrofonem wraz z Band Hero (tracklista bardziej mi pasuje i instrumenty jakoś tak lepiej zbudowane w porównaniu do tych co dodane są do World Tour) i tutaj mam pare pytań:

1. Czy rozgrywka w Band Hero różni się czymś konkretnym od GH prócz tracklisty?

2. W paru tematach przeczytałem, że instrumenty (przede wszystkim gitara) z World Tour są bardziej awaryjne i moje pytanie brzmi czy rzeczywiście tak jest?

3. Na koniec prosiłbym o jakąś krótką recenzję użytkownika Band Hero, który miał do czynienia z GH i ewentualne porównanie, gdyż nie znalazłem żadnego tematu poświęconego BH.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Secartor

Band Hero jest najmniej grywaną częścią prze zemnie ,z kilku gh które posiadam. Nie pozbyłem się jej tylko dlatego że może kiedyś zmotywuje się do zdobycia kilku trofeów, lub przyda się na jakąś imprezę. Tracklista poza paroma utworami nie siada mi za bardzo a obecnie jeśli miałbym zagrać to tylko z innymi ludźmi.

Sama rozgrywka jest taka sama jak w WT z tym że dodatkowo do każdego utworu mamy dodatkowe ''medale'' do zdobycia tylko dla danego instrumentu lub dla całego bandu. Oprawa graficzna i ogólny klimat jest za kolorowy, taki cukierkowy i też mi nie spasował, no ale to wszystko jest kwestią gustu. Nie wiem jakie są ceny aktualne, ale przejrzałbym na Twoim miejscu jeszcze 5 część GH, zwłaszcza że jeśli myślisz o grze online z ludźmi, w band hero zawsze miałem wielkie problemy by znaleźć jakiegokolwiek gracza, nie wiem jak jest z 5 na dzień dzisiejszy, ale na pewno lepiej niż z band hero. Sprawdź sobie też serie RockBand grałem kiedyś, w jedynkę pożyczoną i dość dobrze ją wspominam, a na święta chyba 2 część kupie, z tym że to już nie jest seria GH i nie wszystkie instrumenty spasują do GH i odwrotnie.

Co do gitary z WT nie wypowiem się bo nie grałem, lecz czytałem tylko o awaryjnych, a może raczej zbyt czułych przyciskach do solówek. Sorki za trochę pogmatwaną wypowiedź, ale właśnie się przebudziłem i dopiero kawe piję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość włączenia linii tekstu w GH:WoR nie mają mikrofonu? Miałem nadzieję, że PartyPlay nie będzie go wymagało lecz jednak... może da się to jakoś obejść? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości bez mikrofonu, co prawda pad jest wykrywany jako mikrofon ale nadaje sie tylko do nawigacji.

Ja natomiast zastanawiam się czy jest możliwe i w jaki grze by nasz głos był słyszalny w grze, zamiast oryginalnego wykonawcy. Pytam dlatego że widziałem na Youtubie filmik z Rock Banda gdzie zamiast oryginalnego artysty słychać śpiew gracza ale nie wiem czy to nie montaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rathgar

Dzięki za odpowiedź.

Swoją drogą zamierzamy z kumplami właśnie siąść do GH całym bandem tzn 2 gitary mikrofon i perka :) więc jeśli chodzi o gre online to raczej nie będzie takiej potrzeby :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zaimportować muzykę z poprzednich części Guitar Hero do mojego Warriors of Rock. Czy istnieje możliwość, aby ktoś odstąpił mi specjalny kod, znajdujący się w każdej z części? Oczywiście proszę o to osoby które na pewno już nie kupią części WR i na pewno im się ten kod już nie przyda.

Ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tomq

Cześć. Mogę ci podesłać kody do WT,BR i 5 ( jak kumpel odda ) ale nie mam pewności czy będą działać, bo sam już ich używałem, lecz z drugiej strony sam kupiłem je używane więc możliwe że przede mną też ktoś tych kodów używał, a tym samym i Tobie zadziałają. O ile dobrze pamiętam to oprócz kodu będziesz musiał coś dopłacić, ale nie wiem ile i za którą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Tomq

Cześć. Mogę ci podesłać kody do WT,BR i 5 ( jak kumpel odda ) ale nie mam pewności czy będą działać, bo sam już ich używałem, lecz z drugiej strony sam kupiłem je używane więc możliwe że przede mną też ktoś tych kodów używał, a tym samym i Tobie zadziałają. O ile dobrze pamiętam to oprócz kodu będziesz musiał coś dopłacić, ale nie wiem ile i za którą część.

Witaj! Piszę w sprawie kodu do Guitar Hero umożliwiającego import nowych soundtracków. Jeśli nie sprawi to kłopotu to wyślij mi go proszę. Wprawdzie czytałem, że te kody są jednorazowe jednak mam nadzieję, że zadziałają one wedle Twojej teorii.

Ze zniecierpliwieniem czekam - Tomek :)

edit:

chciałem wysłać to na PM ale jakoś źle kliknąłem... a teraz nie mogę znaleźć przycisku "usuń" :P

Edytowane przez Tomq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co prawda mam pytanie odnośnie perkusji z Guitar Hero World Tour, ale myślę, że się nie obrazicie, mianowicie.

Posiadam perke, wersja gh wt, grałem sporo czasu i wszystko było w porządku. Pewnego razu, kolega grając na niej, wcisnął do środka to "trzymadło" do pałek. Rozkręciłem, przykleiłem taśmą izolacyjną i się trzyma, problem jest taki, że od tego czasu mam bardzo czuły, zielony bęben, gdy pyknę pomarańczowy talerz lub inny, łapie mi również zielonego. Bez tego trzymadła jest to samo i nie wiem co mam robić. Chodzi mi o to, że może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić, lub nie miał takiego problemu, ale ma przypuszczenia, co może być nie tak.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziale "kupię" zamieściłem ogłoszenie co do kodu umożliwiającego import. Na razie nie sprecyzowałem, którą wersję chce bo tego jeszcze sam nie wiem - dlatego piszę:

Która z części Guitar Hero zawiera najwięcej punkrocka, rock&rolla, dance'a? Warriors of Rock bardzo przypadło mi do gustu jednak już mi się te utwory zaczęły nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie udostępnie kod do gh 5tki, w zamian kod do innej części, ( oprócz Band Hero ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytania dotyczące importu tracklisty z wcześniejszych Guitar Hero do WoR

1) czy aby na pewno kod potrzebny do importu jest jednorazowy? Proszę o potwierdzenie

2) których utworów nie można importować?

3) ile kosztuje import?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

1. Kod jest tylko do jednorazowego użycia.

2. Można importować WT, 5, Band Hero, Metallica, co do reszty to nie wiem. Trójki się nie da, nawet pojedynczych utworków. Z każdej części importowana jest tylko część utworów.

3.Za Metallice dałem 5 euro, a WT i 5 chyba też coś koło tego, ale nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn jaka część utworów? mniejsza, większa? jak mam to rozumieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×