Skocz do zawartości
rivel88

Medal Of Honor - Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie na temat trofeum Quartermaster/Kwatermistrz.

O co dokładnie w nim chodzi? Cytując grę: "Zdobądź 1000 punktów wsparcia".

Nie ma dopisku jak w przypadku innych trofeów typu "przyznawane na koniec rundy", więc liczy się za całokształt?

Co dokładnie mamy zrobić? 1000 punktów wsparcia w ogóle? Wbiłem już spokojnie kilka tysięcy. A może tylko punkty z akcji defensywnych?

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie uzbiera scoreshein to wciskaj prawy guzik krzyzyka zeby dac wsparcie defensywne. Mozesz sobie sprawdzic na stronce ktora podalem wyzej ile juz masz. Punkty sumuja sie z wszystkich rund.

PS Pozwolilem sobie sprawdzic, masz 380 z 1000-ca

Edytowane przez gany1979
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema mam taki problem, że zrobiłem każdą misję z tier 1 w czasie, otrzymałem 10 medal ale nie dostałem za to trofeum. miał ktoś podobny przypadek? proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie na temat trofeum "High Achiever".

Jest ono zliczane za każdy tryb multiplayer? Wygrałem dzisiaj kilka "Ataków na Cel" i byłem w pierwszej trójce. Moja drużyna oczywiście wygrała.

Staty sprawdzam na stronie mohstats.com i wydaje się, że jest ona dobrze aktualizowana. Wbiłem dzisiaj jeden poziom i jego stan został zmieniony na stronie. Postęp w pucharze High Achiever niestety nie.

Mamy być w Top3 swojej drużyny, czy może wszystkich 24 graczy?

Jakieś pomysły?

PS. misiek9000, nie chciałbym Cię martwić, ale chyba zbugowało Ci się trofeum. Wczoraj ukończyłem ostatnią misję Tier 1 i Conspicuous Gallantry wpadło od razu po otrzymaniu ostatniego medalu.

EDIT. Sam sobie pomogłem, tj. wpadło mi trofeum, ale sam nie wiem jakimi dokładnie rządzi się prawami.

Wydaje mi się, że musimy być w pierwszej trójce wszystkich graczy danej rundy, ale nie musimy znajdować się w drużynie która akurat wygrała. Nieraz zdarzyło mi się być pierwszym z wszystkich 24 osób i najwidoczniej zaliczało, bo po takiej właśnie rundzie wpadł mi puchar.

Powodzenia.

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dowódcy ogniowego.. Czy jeśli gram np. snajperem i za jednego killa dostaję 120pkt, przeskakując jedną akcję ofensywną (od razu mam tą za 100pkt, nie mam za 50pkt) to czy w takim przypadku, po uzbieraniu 600pkt wpadnie trophy?

nieaktualne.. wpadło ;)

Edytowane przez lukaszasada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje pomocy w zdobyciu trofeum wsparcie ogniowe ze trzeba tam wszystkich uzyc akcji ofensywnych nie moge tego wykonac a to trofeum stoi mi na przeszkodzie za pomoc odwdziecze sie tym samym :)

moj nik psn id pietrzu1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos pomoze moze liczyc na doladowanie do telefonu za 5 do 10 zl wiec za 10 15 minutowa udana !!! pomoc w zdobyciu trofeum oplaca sie pozdro psn id pietrzu1910 ... Zazwyczaj jestem po godzinie 16 iz wracam z pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła - jak by ktoś chciał pograć oNLINE i zna fajne BUGI albo chiał poznać te które odkryłem zapraszam - PSN : PL-HANDBALL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×