Skocz do zawartości
Sir Siekier

F1 2010 - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

1.Klacza908

2.Milczar_

3.cwir

4. MaaaziuPL

5.Kasper ( Deeny_PL )

6.J.P ( Scalpel911 )

Też się piszę. Jak na 21 to wporzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na 21:00 to też się pisze.... Jak coś to słać zaproszenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też będę ready

1.Klacza908

2.Milczar_

3.cwir

4. MaaaziuPL

5.Kasper ( Deeny_PL )

6.J.P ( Scalpel911 )

7.NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos chetny ponabijac troche exp? Najlepiej w tym momencie jak ktos chce  :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

1.Klacza908

2.Milczar_

3.cwir

4. MaaaziuPL

5.Kasper ( Deeny_PL )

6.J.P ( Scalpel911 )

7.NERVUS_PL

8. marwit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był chyba najgorszy wyścig jaki mogłem sobie wyobrazić.

1. Jak dla mnie jeden z najgorszych torów w kalendarzu.

2. Na starcie zamieszanie. Kilka strzałów dostałem, kilka zadałem ( sory )

3. Jechałem na całkiem przyzwoitym 4 miejscu, kiedy na prostej start/meta złapałem punchera.

4. Zaraz po wyjeździe z boxów wywaliło mnie z PSN.

Do tego dochodzi kilka moich błędów i mam najgorszy wyścig w moim wykonaniu.

F1 odstawiam do niedzieli, odjadę wyścig na tym nędznym torze i wtedy wznowie jazdę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasper no nie wiem... zaczynam z pola nr 11 juz na starcie kolega na miejscu 10 przysnal (zlagowal) i nie wystartowal ale udalo mi sie go ominąć. Zbliżam sie do pierwszego zakrętu i widze wylatujace bolidy z toru a jeden w poprzek tuż przede mną. Musiałem się ratować ucieczką na pobocze a tu nagle dyskwalifikacja z illegal overtaking... i tyle bylo z jazdy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo całkiem fajny trening. Pierwszy, Q w deszczu i walka o pozycję. Na ostatnim mierzonym okrążeniu udało się mi wskoczyć na PP. Wyścig na sucho i trochę zła strategia zaowocowała P2. Natomiast w drugim już był gorzej. Losowa pozycja blisko końca i dodatkowo mega strzał w tył (przyznać się, kto to) na końcu serpentyny pierwszego kółka posłał mnie na żwir i potem było już tylko nabijanie kilometrów. Jak coś, to zapraszajcie mnie dzisiaj jak będę online. Treningu nigdy zbyt wiele ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witam, dzis jakby co to moge pohostowac. Czekam na zgloszenia tutaj ale i na psnie. Jak zwykle o 21.00 pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym potestował ale nie wiem czy będę, jak coś to Error daj inva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jakieś sciganie koło 21.00 to jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje wyscigu lm dzis nie ma... zatem zapraszam na trening. sesja bedzie otwarta za 3 min. pozdro.

===

sesja otwarta. zapraszam.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę brudu dzisiaj było na testach, a szczególnie na drugich :)

Nie wiem czy to te osoby, których nigdy nie widziałem, czy po prostu ludzie byli zdesperowani.

Pamiętajcie chociaż, by w wyścigu po wyjechaniu poza tor nie wracać na niego na chama, gdy jadą inni.

Na zakręcie przed ślimakiem widziałem wypadek z udziałem 3 bolidów - na pewno było tam Renault i Force India. Ten drugi będąc w poprzek toru powinien jechać do przodu, w stronę krawężnika i wyrównać, ale postanowił się cofać na czystą linię toru, którą to właśnie chciałem przejechać. I tak cud, że wyhamowałem, bo byśmy się rozsypali ;) Niestety uderzenie w bok bolidu Force Indii spowodowało, że musiałem przejechać przez aleję serwisową :P

Używajcie głowy.

Renault też brudziło no i po raz kolejny Klacza :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No testy mowiac szczerze srednie, katar mi przeszkadza ale gdy sie na qwali skupilem to nawet dobry czas wykrecilem. Niestety jutrzejsze 50% jesli nie bede sie czul lepiej widze dosyc slabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi testy siadły i to fajnie. Działo się więcej niż przez te wszystkie wyścigi co jeździliśmy w F1 w Lidze :)

Pierwszy wyścig, zjazd do boksu...zakładają mi opony WET! Było sucho, potwierdzałem jeszcze PRIME'y kilka razy dla pewności, nie wiem co się stało szczerze mówiąc.

Potem zjechałem po twarde i jechałem już do końca na nich. Na kilka okrążeń do końca dogoniłem pierwszego matijada i wyprzedziłem go bo zaliczył pół spina :)

Drugi wyścig bardzo fajna walka z errorem na początku, ale jak zwykle nie wytrzymał mojego napięcia XD hehe :P

Kamaczo mnie chyba gonił, ale potem już uciekłem konkretnie i nie było żadnych problemów.

Trzeci wyścig...tutaj była masakra. Podczas kwalifikacji na zakręcie, na którym w ogóle się nie hamuje tylko lekko zwalnia TW-Damian dał po hamulcach, a ja mu na pełnej piź..ie w zad.

Oczywiście dostałem karę -5 pozycji.

Start z 5 pozycji był bardzo ciekawy. Chciałem od wewnętrznej, ale dostałem i wyleciałem poza tor. Potem ostrożnie wracając niestety zahaczyłem o united'a i straciłem skrzydło.

Doczłapałem się do boksów, zmieniłem od razu opony na twarde i cisnąłem już do samego końca na nich.

Co najlepsze, że przegoniłem wszystkich, a na samym końcu jechaliśmy równo z Kamaczem :) Było bardzo fajnie.

Pierwszy i drugi wyścig - Chyba

Trzeci - Hiszpania (Catalunya)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę brudu dzisiaj było na testach, a szczególnie na drugich :)

Nie wiem czy to te osoby, których nigdy nie widziałem, czy po prostu ludzie byli zdesperowani.

Pamiętajcie chociaż, by w wyścigu po wyjechaniu poza tor nie wracać na niego na chama, gdy jadą inni.

Na zakręcie przed ślimakiem widziałem wypadek z udziałem 3 bolidów - na pewno było tam Renault i Force India. Ten drugi będąc w poprzek toru powinien jechać do przodu, w stronę krawężnika i wyrównać, ale postanowił się cofać na czystą linię toru, którą to właśnie chciałem przejechać. I tak cud, że wyhamowałem, bo byśmy się rozsypali ;) Niestety uderzenie w bok bolidu Force Indii spowodowało, że musiałem przejechać przez aleję serwisową :P

Używajcie głowy.

Renault też brudziło no i po raz kolejny Klacza :confused:

Sorry kolego tak jakoś wyszło. Na wejściu w zakręt "ślimak" dostałem ostro w bok od renówki, i postawiło mnie bokiem, na środku toru. wszyscy wyprzedzli mnie z przodu i dlatego postanowiłem cofać. Moja wina jeszcze raz przepraszam, staram sie jeździć jak najbardziej fair ale czasem wychodzi fail. Mi bardzo nie podobało się zachowanie Bolo_2010. Podczas Q. skutecznie pozbawił mnie szans na uzyskanie lepszego czasu, zajeżdżał mi drogę podczas swojego okrążenia wyjazdowego już na pierwszej spirali, nie pozwalając sie wyprzedzić.

Ogólnie rzecz ujmując nie było źle, poza kilkoma incydentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie będzie grał ktoś teraz może? albo tak za godzinkę, dwie? Bo bym sobie chętnie pojeździł jeszcze przed wyścigiem. A w TT jakoś mi się nie chce.. A Online z jakimiś ******* też nie. Ktoś by reflektował może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktos teraz pojezdzic?? jak tak to napiszcie na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×