Skocz do zawartości
ilikegroove

Ea Sports Mma

Rekomendowane odpowiedzi

a najlepsze jest to że wy wszyscy haterzy porównujecie demo mma do pełnej wersji ufc i jest to po prostu śmieszne, myślę że finalna wersja rozgniecie ufc jednym strzałem.

Dobra, dosyć herezji. Do czego niby mam porównywać tę grę niż do UFC 2010? Może mam porównywać trailery, zapowiedzi, recenzje? Nie ma innych gier o tej tematyce. UFC jest na rynku od 5 miesięcy i każdy mógł w tym czasie zagrać i wyrobić sobie opinię. Jedynym sposobem aby wyrobić opinię o MMA jest zagranie w jej demo. I po nim stwierdziłem, że ta gra z tym sportem ma niewiele wspólnego. Ot wstrzela się w kanon bijatyki pod budki z piwem, jak większość Polaków o mma sądzi. 

Gra może i będzie miała duuuużo trybów online, megaaaaśne kariery offline ale co z tego jak gameplay jest gówniany a grę kupi w porywach 500 tys. osób, gdzie po miesiącu nikt nie będzie grał po sieci. Gra w której rządzi chaos i bezład jest szybko zapominana. 

Nie zaśmiecajcie tego wątku dyskusją, która kopanka jest lepsza. To temat o grze MMA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem żadnym "haterem" i porównuję jedynie dema obu gier. :P

Uderz w stół a nożyce się odezwą:]

Dobra, dosyć herezji. Do czego niby mam porównywać tę grę niż do UFC 2010?

Demo porównujesz z demem to chyba proste

Gra może i będzie miała duuuużo trybów online, megaaaaśne kariery offline

Właśnie dlatego ją kupuje

gameplay jest gówniany

Dlaczego tak napisałeś? uzasadnij proszę czy może po prostu Ci nie wychodzi?

grę kupi w porywach 500 tys. osób, gdzie po miesiącu nikt nie będzie grał po sieci

Jasnowidz?, medium? god only knows

Gra w której rządzi chaos i bezład jest szybko zapominana.

Jaki chaos? jaki bezład? tu już przesadziłeś, chaos to jest w UFC gdzie w parterze jednocześnie musisz kręcić gałą i nawalać w przyciski a najlepiej jak wszystko robisz naraz do tego dochodzą "random knockouts" dla mnie nie pojęte że zawsze jak dochodziłem do drugiej rundy dostawałem z palca w oko i padałem jak długi.

Nie zaśmiecajcie tego wątku dyskusją, która kopanka jest lepsza. To temat o grze MMA.

To chyba najmądrzejsze zdanie z całego twojego postu, chętnie podyskutuje dalej tylko na poziomie proszę

Pozdrawiam

Edytowane przez BrzCKM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może będzie dobra za 2 wersje :D obecnie nie warto kupować

Edytowane przez UjoDrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i gameplay jest gówniany, może gra jest za wolna, może zawodnicy wyglądają jakby ślizgali się po lodzie i może ta gra ma niewiele wspólnego z prawdziwym MMA ale mi się ona bardzo podoba. Mam nadzieję że szybko stanieje i kupię grę jak najtaniej możliwe. Moja historia z MMA od EA będzie pewnie wyglądała podobnie jak FNR4. Wpierw kupiłem Fight Nighta, na początku było super, potem robiło się nudno i słabo, sprzedałem, kupiłem UFC 2009 i bawiłem się znakomicie. Mam nadzieję że kariera będzie bardzo rozbudowana.

PS. W gazecie NEO+ wystawili ocenę coś między 7 a 8 tylko nie pamiętam ile dokładnie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się już nie mogę doczekać naprawdę pre order już zrobiony i teraz nie pozostaje mi nic innego jak szkolić technikę w demo, całe szczęście że mam znakomitego sparing partnera w postaci mojego 9 letniego brata bo z kompem to nie ma żadnej przyjemności nawet na legendzie wystarczy dojść do full mount i najebać go pięściami nic nie potrafi zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzCKM 

Przeczytaj 3 post w tym temacie. Nie będę pisał znów tego samego. Tam opisałem wszystko praktycznie co mi nie leży, świeżo po zagraniu w demo. 

Co do jasnowidza to taa, pobawiłem się trochę. Niech będzie i milion czy dwa sprzedanych kopii. Nie zmienia to faktu, że uproszczona walka w klinczu i parterze nie przysporzy grze sukcesów, lecz na dłuższą metę ją zabije. Wiesz czemu? Podam ci prosty przykład. W UFC na sieci spotyka się dwóch graczy. Jeden opanował do perfekcji klincz oraz grappling, a drugi jest genialny w parterze i świetnie zakłada dźwignie. Każdy z nich może zdominować drugiego, ponieważ złożony, tak ZŁOŻONY system walki pozwala im na to. Mogą walczyć w klinczu jak i w parterze całe 5 min i to od doświadczenia jednego oraz drugiego zależy kto wygra. W MMA tak się nie stanie, bo system: kamień, papier, nożyce sprawi, że ani jeden ani drugi nie powalczy tak jak lubi, bo byle random spamująć  :x: oraz  :triangle: zrzuci ich w 30 sek. 

W UFC 2010 "random knockouts" nie występują, a przynajmniej nie w tej postaci co w 2009. Pierwszym z dupy kopniakiem, nie powalisz i nie wygrasz. Pamiętajmy, że to gra a za duża dawka realizmu, może się obrócić w drugą stronę, dając więcej frustracji niż funu. 

Co do porównań to pozostawię to bez komentarza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzCKM

1. Nie ma znaczenia czy porównujesz demo EA MMA z demem UFC czy z pełną wersją, bo oczywiście każdy tu mówi o systemie walki a ten się praktycznie od dema nie zmienił.

2. Jeśli chodzi o gameplay może nie jest "gówniany" za to bardzo "specyficzny". O co chodzi? Nazwij mnie jasnowidzem, ale ja już wiem jak będzie wyglądała walka online - wszyscy będą spamowali X i komu pierwszemu sie uda zejść do parteru - wygra. W UFC nie jest to takie proste, system obrony obaleń jest bardzo dobrze zrobiony, mając dobry timing jesteś w stanie utrzymać walkę w stójce. "Automatyczne" sprowadzenie do parteru jednym guzikiem (X) to chyba jakiś żart. Poza tym walka w parterze w UFC dzięki reversalom jest świetna. Liczy się "skill" (doświadczenie, timing) a nie szczęście. Nie jest to gra do jednej bramki tak, jak w demie EA MMA). Bez obrazy, ale parter w UFC zwykle krytykują ludzie, którzy poprostu właśnie, tak jak napisałeś, spamują guziki albo prawego analoga i potem mówią, że system jest gówniany bo tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi (wnioskuję, że jesteś jednym z nich? bez obrazy oczywiście). Oczywiście też są pewne niedoskonałości tego systemu (na wysokim poziomie umiejętności przeciwników słynne lay&pray), ale i tak jest o NIEBO lepszy niż w tym co zaserwowało nam EA.

3. Random knockouts. Po pierwsze wcale nie jest to częste zjawisko i nie wiem czy można nazwać to "random" bo one wychodzą praktycznie tylko jak uda ci się idealnie skontrować rywala (tj. on wyprowadza cios ty go uprzedasz - KO). Jak już napisałem jest to bardzo rzadkie zjawisko, które ma nieco przybliżyć grę do rzeczywistości i to robi, oczywiście może to być irytujące - taki sport.

pozdrawiam i zapraszam do merytorycznej dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyłeś ale w ea mma tez mając dobry timing nie dasz się od tak sprowadzic do parteru   wymasterowaliscie ufc a mma zagraliscie 5 min i wylonczyliscie przynajmniej tak to odczytuje z waszych komentarzy 

w nowym neo plus jest juz recenzja gra dostala ocene 7,8 w sumie glownie odjete punkty za malo skomplikowany parter  ale jesli szukacie gry zeby z kumplami przy jednej konsoli sobie pociupać to to jest plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy zauważyłeś ale w ea mma tez mając dobry timing nie dasz się od tak sprowadzic do parteru   wymasterowaliscie ufc a mma zagraliscie 5 min i wylonczyliscie przynajmniej tak to odczytuje z waszych komentarzy 

w nowym neo plus jest juz recenzja gra dostala ocene 7,8 w sumie glownie odjete punkty za malo skomplikowany parter  ale jesli szukacie gry zeby z kumplami przy jednej konsoli sobie pociupać to to jest plus.

Tylko, że w cały system obrony przed obaleniami w EA MMA (tak jak obalenia) sprowadza się do jednego guzika. I zauważ, że grając w EA MMA można spamować non stop X i w końcu jak przeciwnik "zaśpi" sprowadzimy walke do parteru. W UFC natomiast bezsensowne spamowanie obaleń nic nam nie da, bo po "rozpoczęciu" obalania przez przeciwnika jest jeszcze szansa, aby je zatrzymać. W UFC zeby obalic musimy skontrowac uderzenie przeciwnika, natomiast w EA MMA naciskamy "X" z obojetnie jakiej pozycji i jezeli przeciwnik praktycznie w tym samym momencie nie nacisnie "O" jestesmy na ziemi. To uproszczenie moim zdaniem wypacza rozgrywke.

Co do masterowania to raczej oczywiste jest, ze np. ja wiecej gralem w UFC, ale co dalej mam robic w EA MMA jak na legend sprowadzam walke do parteru i jest koniec, a jak ja nie sprowadze to przeciwnik to zrobi i tez jest koniec. Mimo tego staram sie zachowac obiektywizm, nie jestem fanboyem, jesli EA MMA albo jakakolwiek inna gra o MMA bylaby wg. mnie lepsza to bym tak napisal!

Co do ostatniego twojego zdania to sie zdecydowanie zgadzam! Gra jest prosta, przez co jest przeznaczona dla szerszego grona i jak wpadaja do ciebie koledzy to oczywiscie lepszym wyborem bedzie EA MMA bo do nauki gry w UFC potrzeba godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musze wam powiedziec ze nie wiem jak wam ale mnie EA MMA sie lepiej podoba niz UFC. Grafika wedlug mnie lepsza, wszystko jakos tak ladniej i przyjemniej wyglada. No i dynamika co mnie wkurzalo w UFC ze bylo takie mulowate. Tutaj wydaje mi sie jest to wszystko bardziej takie zywsze. W sumie na minus to tylko mozna powiedziec te obalania. Ale przynajmniej na medium to udawalo mi sie z nich w miare szybko wychodzic takze jakas wielka tragedia sie nie dziala. Fajnie postacie zachowuja sie podobnie jak w realu te nie ktore ciosy czy sposoby poruszania. Gralem Fiodorem. Alistarem i Bobem Sapa. Mozna wybrac sobie na jakich zasadach gramy i w jakim miejscu ringu,octagonie itp. np. Strickeforce albo Vale Tudo rulez. Nie no fajnie sie gra, chociaz jeszcze prawie niczego nie mam opanowane ale dwa trophy juz wpadlo heh ;) Raz juz prawie zalozylem submissiona ale jeszcze nie kumam co z tym okregiem co sie pokazuje robic heh. Dla mnie lepsze od UFC takze pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak jest z robieniem wlasnych postaci  czy jest ten motyw co w fight night 4 że mozemy swoje zdjecie dać i generuje nam w grze czy nie ma??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest w opcjach taka możliwość gdzie można ustawić żeby zawodnicy szybciej odnosili rany? Jeżeli tak to czy jest jakaś znacząca różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi jak jest z robieniem wlasnych postaci  czy jest ten motyw co w fight night 4 że mozemy swoje zdjecie dać i generuje nam w grze czy nie ma??

Tak, jest ta opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie postacie zachowuja sie podobnie jak w realu te nie ktore ciosy czy sposoby poruszania.

Proszę was zacznijcie oglądać gale a potem mówcie o realizmie w grach

Vale Tudo rulez

Widać, że o MMA pojęcie masz nikłe jak mówisz o zasadach Vale Tudo. To nie są zasady Vale Tudo tylko Pride-stompy, soccer kicki i kolana na głowę w parterze, bez łokcia na głowę. Vale Tudo nie ma zasad-jedynie czasami zakazuje się atakowania krocza i oczu, a do tego walczy się bez rękawic i o ile dobrze wiem to też bez ochraniaczy. Vale Tudo jest oddzielnym "sportem", a o ile się nie mylę ta imitacja gry jest o MMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cygan moze i mam nikle. Ale napisalem tak jak to jest napisane w grze. gdy wejdziesz na opcje RULES (ZASADY) na jakich chcesz grac... i sa do wyboru STRIKEFORCE, JAPANES, VALE TUDO i UNIFED. A u gory jest oznaczone co wolno a co nie w danych zasadach .Wiec i tworcy gry sie h... znaja wedlug ciebie.

A co do realizmu to napisalem tak bo grajac Fiodorem albo Alistarem to jak schodzilem postacia do parteru zeby oklepywac goscia to wedlug mnie postacie wykonywaly bardzo podobne charakterystyczne ruchy tak jak ich realne odpowiedniki. Przynajmniej mi sie odrazu ich realne walki przypomnialy.... Tak, widzialem juz jakas walke MMA moze cie to dziwic. A dla wiekszego zdziwienia dodam ze MOJE RIPy calych gal jak i osobnych fightow mozesz znalesc na portalach mmarocks or mmavideos i na torrentach.

Pozdr

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykowalem i kupilem. Przekonal(a razej zachecil) mnie znajomy, z ktorym ogrywalem UFC, stwierdzeniem, ze mu sie bardziej podoba od UFC.

Opinii o grze jeszcze nie mam, ale pozniej dam sprawozdanie.

Na chwile obecna bylo dla mnie jedno WOW! CPU inaczej zachowuje sie niz w demie(wie co robic i wyciaga wnioski z tego w jakiej sytuacji sie znajduje) i mozna powalczyc, a nie pierszymi 5 ciosami powalalem przeciwnika na najwyzszym poziomie.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pytania do szczęśliwych posiadaczy EA Sports MMA to jeszcze ja pozwolę sobie dorzucić swoje trzy grosze. :smile: Najbardziej chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w tej grze tryb kariery. Czy jest rozbudowany, w jakiej formie jest zrobiony i chyba najważniejsze, czy nie nudzi? Prosiłbym także o jakieś ciekawostki i szczególiki dotyczące konkretnie tego trybu rozgrywki. :wink: Jak wygląda walka w parterze(czy jest podobna to tego czego mogliśmy doświadczyć w demie)? I ostatnie, czy pojawiają się jakieś obrażenia na ciałach(oprócz twarzy) zawodników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktos pelna wejsje?

Szukam chetnych na gre online.

Dodam jeszcze, ze demo gry to totalna antyreklama, a online dopiero pokazuje jej potencjal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając w demo tej gry stwierdziłem ze gra nie jest warta kupienia. Bardziej niz MMA firmy Ea polecam grę UFC 2010.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche to moge cos napisac o grze.

Pierwsza rzecz jaka zauwazamy w grze to grafika, ta jest na prwade ladna. Otoczenie wyglada jak powinno, a modele postaci sa szczegolowe, czasami cienie sa poszarpane, ale w ogolnym orzrachunku gra wyglada bardzo ladnie. Gra wykozystuje muscule flex z FN4 i zawodnicy, w ruchu nie wygladaja jak kukly, a faceci z krwi i kosci, grubsi faluja, wyrzezbieni sie napinaja i nie jest to tylko zmina tekstury na ciele, miesnie faktycznie sie spinaja i podnasza. Obrazenia tez wygladaja ladnie, krew sie rozciera po ciele i wsiaka w spodenki, nawet nogi, gdy zostana okopane beda posiniaczone o twarzy juz nie musze nawet wspominac.

System walki jest dobry, kazdy kto gral w FN bedzie sobie radzil z TCS(total control system) czyli sterowaniem galkami, dla tych ktorzy nie dadza rady sa controlsy oparte na przypisanych do ciosow przyciskach. Gra na poczatek wydaje sie prosta w parterze, nawet zbyt prosta i tak jest, ale tylko w przypadku gry przeciwko CPU, ten niestety nie jest zbyt blyskotliwy. Czasami stwrzarza jakies wyzwanie innymi razy jest idiota. Wracajac do gry w parterze, okazuje sie, ze to wszystko nie jest takie latwe i proste, gdy gramy przeciwko zywej osobie. Online tak na prawde dopiero pozwala grze pokazac najlepsza strone. Walki nie polegaja na mashowaniu przyciskow, nie ma mlocki z przeciwnikiem w stojce i oczekiwaniu na to, kto pierwszy padnie, wskoczysz w kogos, kto ma pelen pasek staminy, a ty jestes zmeczony i po tobie, taktyka jest na prawde wazna, mozna kogos zapedzic w kat i obic bez litosci, ale latanie za kims po rinku i rzucanie przypadkowych ciosow skonczy sie pewnie KO lub ogluszeniem(nastepnie padnieciem jak kloda na glebe i obiciem gemby) i przerwaniem walki przez sedziego(TKO). Pasek HEAD, TORSO, LEGS, STAMINA to nie tylko glupie statystyki, a bardzo wazne informacje na temat staniu naszego zawodnika. Nie mozna pozwolic obic sobie glowy inaczej zostaniemy ogluszeni, tak samo tors i nogi obicie ich wplywa na zachowanie zawodnika w ringu. Otworzy sie na uderzenie w tors, albo nogi twoj zawodnik bedzie spowolniony, mozna tez np. "ogluszyc" zawodnika ciosem w noge, tzn. gdy trafilmy go w odpowiednim momencie, udezenie bedzie bolesne i zawodnik straci rownowane. Ogolnie zawodnicy bardzo dobrze reaguja na ciosy i kazde dobre trafienie ma jakis wplyw. Kolejna rzecz to mini gra przy duszeniach i dzwigniach: nie polegaja one na naparzaniu lub kreceniu galka kto szybciej, potrzebne jest odpowiednie rozplanowanie staminy w przypadku dzwigni, i szukanie tego odpowiedniego punktu na okregu w przypadku duszenia, tutaj przy tym bezmyslne krecenie nic nie da trzeba znalez to odpowiednie miejce i za nim podarzac, jesli krecisz galka, a nie trafiasz w punkt meczysz sie, a przeciwnikowi jest latwiej znalezc jego wlasny. Trzeba odpuscic na chwile i dac sie zregenerowac staminie i ponorwnie przystapic do obrony. Jest to genialne w stwojej prostocie(i nie niszczy pada jak to bywa u konkurencji). A o co do staminy to jeszcze trzeba podkreslic, ze jest praktycznie wazna w kazdym aspekcie gry, jesli jest niska, trudniej jest blokawac przejscia w parterze(ostrzezenie wibracja na padzie jest krotsze - tu jeszcze dodam, ze kazdy cios wywoluje wibracje, po kilku ciosach mozna zdezorietowac przeciwnika i ten nie zdarzy sie zorietowac, gdy poczuje silniejsze wibracje oznajmiajace probe zmiany pozycji), wolniej sie poruszamy itp. Wydawalo by sie, ze obalenia beda problemem w grze online, ale okazalo sie, ze nie kto sie rzuca pod nogi, latwo moze zostac sprowadzony na ziemie, a skoro przy tym jestem niestety tu jest jeden blad gry, gdy wchodzi sie w nogi postac przeciwnika(badz nasza) zatrzymuje sie i nie mozemy sie ruszyc, a od czasu naszej reakcji zalezy co sie stanie. Mozna dac sie obalic, zblokowac i pozostac w stojce, skatrowac uderzeniem... jednak, gdy podanujemy obrone nie stanowi to problemu. Ogolnie system gry jest znaczniej glebszy niz by sie wydawalo, jednak gra offline nie jest w stanie tego pokazac co jest minusem. Na koniec dodam, ze dla mnie zaleta jest to, ze nie ma tu tak glupich przypadkowych KOsow jak w UFC, nie to, ze wogole nie ma, ale trzeba wykozystac odpowiedni moment na to rzeby poslac dobry cios, u konkurencji mozna bylo obijac zawodnika przez 2 rundy, a ten w 3 z byle czego trafia nas i mamy KO(gdy ten powinien powinen slaniac sie na nogach), nie to, ze tak sie nie moze zdarzyc, ale tutaj dasz sie obic to stajesz sie slabszy, przeciwnik ma przewage, KO nie padaja od tak, czesciej, za to mamy ogluszenia, badz silne ciosy wytracajace z rownowagi, ktore mozemy wykozystac, do pokonania przeciwnika i to dla mnie jest duzy plus.

Audio w grze jest dobre, nie wybitne a dobre. Zdarzaja sie bledy w lip syncu, albo slyszymy mowe, gdy zawodnik juz przestal ruszac ustami. Komentarz jest w porzadku i oprocz kilku wpadek jest jak najbardziej pozytywny.

Tryb kariery - jest prosty poznjemy Basa cwiczymy u niego, dostejemy agenata... Treningi sa proste i nie stanowia jakiegos wiekszego wyzwania. Bardzo dobrze, ze po ukonczeniu treningu mozemy go symulowac, bez koniecznosci ponownego wykonywania zadania. Fajna strawa jest podrozowanie po swiecie i uczenie sie w roznych szkolach specjalizujacych sie w innych stylach walki. Organizowanie walki jednak jest troche z byt proste. Walki mamy ustawione nie mozemy wybierac przeciwnika. Kariera jest prosta, ale spelnia oczekiwania: tworzymy zawodnika, cwiczymy, uczymy sie nowych umiejetnosci i walczymy, dobywamy pas idziemy do innej organizacji.

Online - tak na prwade to gra chyba byla zrobiona pod taka zabawe, tak jak wczesniej mowilem/pisalem system gry pozwala na dobra zabawe dopiero tutaj. Mamy szybkie mecze rankingowe(zdobywanie pasow(poziom umiejetnosci zawodnika) i tytulow). Fight Card - cos na wzor gali laczymy sie z 8 innymi zawodnikami w pokoju, zalozyciel ustawia walki kto z kim, i walczymy, gdy jest nasza kolej i ogladamy walki innych, mozemy w trakcie nichh rozmawiac przez HS i fajna sprawa, gdy slyszysz jak inni komentuja na bierzaco twoja walke. Kolejna fajna sprawa to, ze mozemy nagrac swoje promo(hype video) i wrzucic na serwery EA jasli przekonamy ludzi, ze jestesmy warci wystapienia w walce wieczoru do takowej sie dostaniemy, a walke ta inni beda mogli obejzec na zywo, z komentarzem(nie tym growym rzecz jasna). Gra takze zapamietuje nasze ostanie walki i mozemy potem je ogladac w calosci, co jest bardzo fajne i pozwala na zgrywanie wlasnych walk nie tylko w czasie trawania walki.

Jedyne czego grze brakuje to otoczka jaka posiad UFC, tutaj tego poprostu nie ma(tzn nie w takim naterzeniu jak tam) i tu mma nie ma z czym startowac, mamy zwykle wejscie na walke z muzyka, zapowiedz, sedzia rozpoczyna pojedynek i ogloszenie wyniku, niby wszystko czego potrzeba, ale nie do konca. Jednak jest to solidna podstawa gameplayowa do kolejnych gier. Wyeliminowac kilka bledow i dodac wiecej otoczki gali i bedzie to na prawde wysokiej jakosci gra traktujaca o MMA. Juz jest dobra systemowo, dajaca wiele radosci i satysfakcji w online, teraz tylko czekac na usprawnienia i rozszezanie gry.

Mocne 8/10 - za sam gameplay i online dalbym 9.5, ale brak tego feelingu gali zaniza ocene, bo czuje sie jakby gra offline byla zrobiona jako trening przed gra w sieci, a nie gra wlasciwa. Ja jednak gre kupilem z mysla o onlinie wiec nie zaluje zakupu.

EDIT: Zapomnialem dodac o funkcji fighter share czyli zawodnicy ktorych stworzymy moga byc udostepniani innym, co dajne nam mnowstwo dodatkowych zawodnikow jak na przyklad ten pan:

771A0001_4_THUMB_PEH.jpg

Edytowane przez SmaleC
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz mam duży dylemat. :confused: Bo ja przeciwieństwie do Ciebie(SmaleC) chciałbym zakupić grę szczególnie dla trybu offline i tu pojawia się moje pytanie. Czy nadal w takim wypadku opłaca się kupić MMA od EA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwieksza bolaczka gry offlinie jest CPU czasami walczy jak w demie, innym razem bylem w stanie pokonac go dopiero na 10 sec przed koncem rundy(w formule brazylijskiej - 1 runda - 20 min) zdarzaly sie tez przegrane. Gralem jak dotad na hard moze na wyzszym poziomie bedzie lepiej. Pierwsze co mnie udezylo na poczatku gry to to, ze AI jest lepsze, potem okazalo sie, ze potrafi tez byc tak samo glupie przy walkach z generowanymi, slabymi przeciwnikami.

Gre offlinie jest mi ciezko polecic, bo nie do konca wiem czego od niej oczekujesz. Sa na forum EA ludzie co sie nia zachwycaja. Dla mnie ona jest taka jak byc powinna i pograc mozna, jednak tak jak mowilem dla mnie gra byla zakupem dla online'u. Proponuje obejzec filmik na http://tvgry.pl/ , ktory ktos wczesniej polecal, jest tam przedstawione jak to wyglada i mozna zadecydowac czy sie oplaca czy nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznałem się już z tym filmikiem i zbytnio mi w podjęciu decyzji nie pomógł. :confused: Czego oczekuję? Oczekuje gry, która będzie w dobry sposób odzwierciedlać prawdziwe gale(Twoim zdaniem lepsze jest w tym aspekcie UFC), emocjonujących walk i kariery(tryb), logicznego czasu rozgrywki(że nie znudzi mi się po tygodniu, że będzie mnie jeszcze czymś zaskakiwać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC ma gale lepiej odwzorowana, wyjscia zapowiedzi itp. Sam gameplay dla mnie MMA ma lepszy, walki online sa emocjonujace, te z CPU tez potrafia byc, ale przy grze z zywym przeciwnikiem wypadaja blado(ale to chyba normalne i odnosi sie do kazdej gry). To czy Ci sie znudzi czy nie to zalezy od ciebie, ja gry nawet nie mam tak dlugo, zeby okreslic to czy w pewnym momencie mnie znudzi i ja porzuce(narazie sie na to nie zanosi)

Nie chce cie namowic na zakup, bo szkoda by bylo zeby sie potem okazalo, ze gra ci sie nie spodoba. Musisz sam podjac ta decyzje, ja ewentualnie odpowiem ci na twoje pytania dotyczace gry.

Tu masz moje 2 gameplaye online moze to cos pomoze:

Kara dla chama, ktory nie dotkna rekawicy

http://www.youtube.com/watch?v=14JfDEjW2Hw

I to czego sie obawialem czyli spamowanie takedownow w praktyce i pokonanie spamera jego wlasna bronia :P Takich smieci czasami mozna spotkac, ze wstyd ten tutaj co walczy nawet nie ustawil wygladu zawodnika ani imienia i nazwiska...

http://www.youtube.com/watch?v=GPvRECH8vAQ

To tez jeszcze dowod na to, ze bezmyslne klepanie przyciskow nic w tej grze nie da.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×