Skocz do zawartości
ilikegroove

Ea Sports Mma

Rekomendowane odpowiedzi

A w EA Sports MMA są w ogóle trofea? Bo jakoś żadnych informacji na ich temat nie mogę znaleźć. :mellow:

Dobra już wiem. :turned:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w EA Sports MMA są w ogóle trofea? Bo jakoś żadnych informacji na ich temat nie mogę znaleźć. :mellow:

Dobra już wiem. :turned:

I to dosc latwa platyna jest, oczywiscie trofea online tez sa i tylko one raczej beda tymi trudniejszymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie wykonczyles tego SPAMOWEGO LESZCZA @SMalec. :)

Dawalem mu na poczatku atakowac nogi, przy tym bylem pasywny w sprawl'u i podnosilem sie, tak kilka razy, i bach zaskoczenie, kiedy go zaczynam dusic... A najsmieszniejsze jest to, ze stworzyl postac, ktora miala 100skilla w submission, a i tak nawet sie chwile nie bronil... Smiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jak dla mnie super a pogralem w demo tez glownie chcialbym pograc online zawodnicy wygladaja naturalnie i wcale nie jest to takie latwe z tymi kombinacjami trzeba troche sie pomeczyc zeby dojsc do jakiegos poziomu Smalec jak z lagami w necie i czy duzo ludzi gra?co do you tube i twojej walki to jezeli to w drogim fightcie zamierzone bylo zeby te obalenia przeciwnika przyjmowac to duzo ryzykowales ja bym go odrazu probowal kolano na glowe przy zejsciu hehe 1 walka to nie lepiej bylo go skonczyc w stojce jak byl zamroczony?recenzja super widze ze podobnie postrzegamy gry przynajmniej ta pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jak dla mnie super a pogralem w demo tez glownie chcialbym pograc online zawodnicy wygladaja naturalnie i wcale nie jest to takie latwe z tymi kombinacjami trzeba troche sie pomeczyc zeby dojsc do jakiegos poziomu Smalec jak z lagami w necie i czy duzo ludzi gra?co do you tube i twojej walki to jezeli to w drogim fightcie zamierzone bylo zeby te obalenia przeciwnika przyjmowac to duzo ryzykowales ja bym go odrazu probowal kolano na glowe przy zejsciu hehe 1 walka to nie lepiej bylo go skonczyc w stojce jak byl zamroczony?recenzja super widze ze podobnie postrzegamy gry przynajmniej ta pzdr

Serwery sa w porzadku, sa lagerzy, a sa tacy z ktorymi gra wyglada jak multi offline. W grze jest 8 sekund na zobaczenie polaczenia z zawodnikiem i na szczescie mozna wyjsc nic nie tracac. Jak dotad nie mialem problemu ze znalezieniem przeciwnika czy to rano czy wieczorem.

Za duzo nie ryzykowalem, widzialem statystyki przed walka i moglem sie tego spodziewac, wiec bylem przygotowany na obalenia. A wysoki skill w submission nie znaczy znaczy, ze ktos ma dobra walke w parterze i przechodzenie. Te sie bez namyslu rzucal wiec blokowalem bez wiekszego wysilku, a on sie meczyl. A kolanem nie molem uderzac, bo walka byla za zasadach Strikeforce. A w pierwszej walce koles byl ogluszony, KO nie wpadl(nie sa tak czeste, latwiej wlasnie o takie ogluszenie), ale padl na ziemie, tam sie zdolal otrzasnac, ale troche paniki i duszenie gotowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest super wiec napewno ja zakupie tylko niewiem gdzie mozna dostac w normalnym sklepie bo w empik newidzialem ogladalem na you tube pare walk online i widze ze ta gra bedzie grywalna na100%jedyne co mnie martwi to ze wiele osob walczy tymi samymi zawodnikami czy jest mozliwosc ze walczy sie tylko zrobionymi przez siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna walczyc swoimi zawodnikami, jednak nie ma oddzielnej sekcji tylko dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dam sobie jeszcze czas. Jakieś dwa tygodnie i zdecyduje co kupię. Pooglądam porównania na youtube, poczytam recenzje i tym podobne. Może trafie na jakąś interesującą rzecz, która mnie od razu przekona do zakupu EA Sports MMA lub UFC. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC

1. Dużo się EA:MMA w finalnej pudełkowej wersji różni od dema? Czy w ogóle się różni?

2. Czy zamroczenie przeciwnika = koniec walki tak jak w demie? Czy da się wybronić. Na 1 z Twoich filmików widziałem że gość był zamroczony i wyszedł z tego tylko nie wiem czy to był przypadek, czy tą kwestię poprawili od dema (w demie zamroczenie= kostnica ;) )

3. Czy robiąc coś co opiszę niżej będę w stanie pokonać CPU na (powiedzmy średnim poziomie trudności):

- sprowadzenie do parteru

- przejście do pozycji bocznej

- spamowanie kolanem na korpus

- podniesienie walki i KO

Pytam o to dlatego, że w demie tak właśnie wygrywałem bez najmniejszego wysiłku- a nie chcę tak wygrywać.

4. Czy opanowałeś do perfekcji obronę przed sprowadzeniem do parteru czy tą kwęstię też poprawili od dema? (chodzi mi o czas od zauważenia ataku do podjęcia prób obrony)

5. Czy highkick i middle jest łatwiej wykonać (tak jak w ufc)- bo w demie też czasem mi wyszedł na fejs czasem na podroby.

Sorka, że tyle pytań pomimo takiej wyczerpującej recenzji, ale stoję przed poważnym wyborem. Czy ufc 2010 (wstrzymałem się z zakupem bo czekałem na premierę MMA, a ona nie okazała się ideałem :/ ) czy MMA.

Z góry dzięki za odp.

@krypto - mam dokładnie tak samo jak Ty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC

1. Dużo się EA:MMA w finalnej pudełkowej wersji różni od dema? Czy w ogóle się różni?

2. Czy zamroczenie przeciwnika = koniec walki tak jak w demie? Czy da się wybronić. Na 1 z Twoich filmików widziałem że gość był zamroczony i wyszedł z tego tylko nie wiem czy to był przypadek, czy tą kwestię poprawili od dema (w demie zamroczenie= kostnica ;) )

3. Czy robiąc coś co opiszę niżej będę w stanie pokonać CPU na (powiedzmy średnim poziomie trudności):

- sprowadzenie do parteru

- przejście do pozycji bocznej

- spamowanie kolanem na korpus

- podniesienie walki i KO

Pytam o to dlatego, że w demie tak właśnie wygrywałem bez najmniejszego wysiłku- a nie chcę tak wygrywać.

4. Czy opanowałeś do perfekcji obronę przed sprowadzeniem do parteru czy tą kwęstię też poprawili od dema? (chodzi mi o czas od zauważenia ataku do podjęcia prób obrony)

5. Czy highkick i middle jest łatwiej wykonać (tak jak w ufc)- bo w demie też czasem mi wyszedł na fejs czasem na podroby.

Sorka, że tyle pytań pomimo takiej wyczerpującej recenzji, ale stoję przed poważnym wyborem. Czy ufc 2010 (wstrzymałem się z zakupem bo czekałem na premierę MMA, a ona nie okazała się ideałem :/ ) czy MMA.

Z góry dzięki za odp.

@krypto - mam dokładnie tak samo jak Ty ;)

Jako, że również mam pełną wersję postaram ci się odpowiedzieć:

1.Zmiany są ale nie powiem że jakieś ogromne. Na pewno trudniej jest trafić z flying knee co od razu rzuciło mi się w oczy. W demku z łatwością można było wygrać na poziomie legendarnym a w demku jest troszeczkę trudniej. Zmiana jest kosmetyczna i dalej idzie rozpocząć walkę i naklepać typa na samym wejściu ale czasem potrafi nas zaskoczyć.

2.Nie zauważyłem tego w demku żeby zamroczenie równało się z porażką. Miałem wiele pojedynków online gdzie już byłem zamroczony i padałem na glebę a potrafiłem się wybronić i nawet wygrać.

3.Co do tego sposobu to dalej będziesz tak wygrywał ale nie przyjdzie ci to z taką łatwością jak wcześniej. Komp więcej blokuje i potrafi znaleźć odpowiedni moment na wyrwanie się. Na upartego można tak wygrywać większość walk.

4.Ciężko jest to opanować przynajmniej dla mnie. Potrafię bez problemu naklepać typa bo brzuchu aż spadnie mu stamina do zera a on bez problemu sprowadza mnie do parteru. Uważam że jest to kwestia wyczucia której jeszcze do końca nie opanowałem.

5. Ciężko jest mi odpowiedzieć na te pytanie. Powiem tylko że próbując zrobić trophy polegające na wygraniu walki samymi kopami to trochę się namęczyłem pomimo tego że grając na easy.

Co do wyboru gry to powiem tyle, kupiłem za 169zł i czuję że mogłem się jeszcze troche wstrzymać. Online w grze jest naprawdę kozacki i daje mnóstwo frajdy. Nie jest tak jak niektórzy wróżyli że będą sami spamerzy. Miałem nawet jeden pojedynek który trwał 20 minut i wygrałem na punkty więc rywalizacja jest przednia.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartek-brt

Dzięki wielkie za odpowiedź poszedł plusik. To dużo mi rozświetliło. Plusik poszedł przede wszystkim nie dlatego, że odpowiedziałeś na moje pytania wyczerpująco, ale dlatego, że mimo tego, że masz pełną wersję potrafisz z pełnym obiektywizmem doradzić. Jednak kupię UFC. Na MMA przyjdzie pora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram karierę od wczoraj i jestem na etapie walki o drugi pas w angli kurcze i nie wiem co sie dzieje ale drugi razy wgyrałem walke i jak są powtórki gra się ścina

Zawiesza nie da sie nic zrobić można normalnie wejsc do dashobordu PS ale w grze nic

Ma ktoś tak?

Z góry dzięki za pomoc

BTW Gra nowiutka zero ryski wczoraj przyszła

Aktywowalem sobie kod online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego nie bylo, a tez w karierze walczylem w Anglii.

Jedyne scinki jakie maialem to przy laczeniu zawodnikow w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoczylem tą walke o ten pas 12 moja 5 razy i zawsze na powtorce konca walki sie zacina nawet jak czekam cala badz daje start aby zeskipowac

Wszystkie walki wygrane

Moze trzeba ją przegrać:P

Płytka idealna czyzby wadliwa kopia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy jak kupię używane EA Sports MMA to będę mógł grać w multi? Bo wiem, że EA wypowiedziało "wojne" rynkowi wtórnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jesli kupisz gre, a ktos nie wykozystal Paszportu Online(kod dostepu), jesli wykozystal to bedziesz musial taki kupic na PSN - ile kosztuje nie wiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już złożyłem zamówienie na nówkę. :wink: Mam nadzieje, że nie będę żałował wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już złożyłem zamówienie na nówkę. :wink: Mam nadzieje, że nie będę żałował wydanych pieniędzy.

Jak już będziesz miał to zapraszam na sparing :tongue:

Swoją drogą zdobycie platyny w tej grze nie jest osiągalne dla zwykłego śmiertelnika. Wygranie ok 2000 walk to lekka przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście(nie jestem jakiś uzależniony :tongue: ) nie kupuję gier dla samych trofeów więc nie nastawiałem się w tej grze na platynę. :wink: A co do sparingu, to z przyjemnością. Nie mam dużego doświadczenia w grach tego typu więc chętnie się czegoś od Ciebie nauczę. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań odnośnie tej gry, mam demo i:

1. Jak wykonać "zamroczenie"? Komputer czasem zadaje jeden celny cios i wtedy na chwilę znika kolor itd.

2. Do czego służy :cicle: i :triangle: podczas walki w parterze?

3. Jak wygrać z przeciwnikiem na poziomie wyższym niż medium? Prawie zawsze przeciwnik wygrywa ze mną poprzez duszenie, czasem założenie dźwigni. Ja nawet jeżeli mam okazję najczęściej się nie udaje, do tego wygrać poprzez duszenie jest niesamowicie trudno a także bronić się przed nim.

Teraz pytanie do tych co mieli okazję grać w UFC i EA MMA. Niestety nie można ściągnąć dema UFC a mam zamiar kupić jedną z tych dwóch gier. W EA MMA zauważyłem, że nie ma jakiegoś dużego kombinowania sterowanie jest raczej nieskomplikowane. Do tego mnie uderzyła uboga ilość animacji. Jak walczyłem zawodnikami z heavyweight to podczas jednego pojedynku, gdy walka toczyła się w parterze prawie za każdym razem wyglądało to tak samo. Czy tak też jest w finalnej wersji? Nie chciałbym, żeby gra mi się szybko znudziła. Co do UFC to jestem ciekawy jak wygląda ogólnie sterowanie. Czy ciosy też wyprowadza się analogami? Parter też jest taki nieskomplikowany? I ostatnie pytanie, czy w UFC jest fajne multi i czy gra w nie dużo ludzi? Dzięki z góry za każdą odpowiedź ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do UFC to jestem ciekawy jak wygląda ogólnie sterowanie. Czy ciosy też wyprowadza się analogami? Parter też jest taki nieskomplikowany? I ostatnie pytanie, czy w UFC jest fajne multi i czy gra w nie dużo ludzi? Dzięki z góry za każdą odpowiedź ;].

Stałem przed wyborem: UFC czy EA MMA. Dzięki opiniom, pomocy i postom (recenzjom) kolegów forumowiczów dokonałem wyboru, którego nie żałuję. Kupiłem UFC. W ufc steruje się przyciskami, a prawym analogiem robi się przejścia w klinczu i w parterze, zakłada się dźwignie itd. Jeżeli chodzi o animacje, to w tej kwestii właśnie MMA z tego co mi wiadomo oferuje więcej. Jeżeli chodzi o multi- w ufc gra się przyjemnie, jednak tłumów nie ma niestety. W tej kwestii też mma z tego co się orientuję jest lepsze. Ale to trzeba poczuć ;) MMA moim zdaniem jest bardziej arcadowe a UFC trudniejsze do "ogarnięcia" ale jak już się nauczysz walczyć, przyjemność z obicia komuś twarzy ;) jest nieopisana :) Teraz ktoś, kto wybrał MMA powinien napisać czemu MMA. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też czytałem opinie, że UFC jest trochę trudniejsze. Nie ukrywam, że ważnym aspektem jest cena. Za 80 zł mam UFC a na MMA musiałbym wydać ze dwa razy więcej. Kusi mnie bardzo ten multi, ale jeśli gra ma być monotonna i parter za każdym razem ma wyglądać tak samo to wolę UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MMA tez da sie grac na przyciskach, tylko ustawienia domyslne to TPC czyli granie na galkach. Pod wzgledem sterowania gry wtedy sa dosc podobne.

Ogluszenia nie da sie wykonac ot tak dzieje sie to automatycznie kiedy kogos sie trafi z odpowiednia sila, gdy ten nie trzyma gardy lub garde sie rozbilo. Silny cios na czysto z pewnoscia ogluszy( nie tylko ciosy na glowe potrafia wybic zawodnika z rownowagi, mozna tak samo zaatakowac tulow, lub nogi).

:triangle: - w parterze jest do zmieniania pozycji (np. tyl + :triangle: = proba przeniesienia walki w stojke) gdy sie bronimy w parterze, jest to tez zrzucanie preciwnika, "cofanie" go do gorszej pozycji.

:cicle: - sluzy do blokowania przejsc w parterze, a takrze blokowania prob zakladania dzwigni lub duszen. Jak zalozy nam ktos dziwgnie to bronimy sie tez kolkiem.

Co do samej gry, nie powiedzialbym, ze MMA jest ta latwiejsza gra i arcade. Co do online UFC to sie nie wypowiem, ale w MMA mozesz bic CPU na najwyzszym poziomie, a przegrasz pierwsza walke online. Gra jest glebsza niz sie wydaje, jednak walka z CPU nie jest w stanie tego pokazac. Do dluzszych wywodow na temat gry zapraszam strone wczesniej(jesli dobrze pamietam) tam napisalem pare slow o grze.

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SmaleC napisałeś najlepszą recenzję gry jaką widziałem gdziekolwiek. Widziałem recenzję w CD action. To było śmieszne i nie mówiło o grze nic. A dzięki Twojej ocenie i @bartka-brt wiedziałem co chcę kupić, czemu warto a czemu nie... nie bądźmy już tacy skromni ;)

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×