Skocz do zawartości
ilikegroove

Ea Sports Mma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem grę z 3 miesiące temu tylko po to aby grać w fight now z kumplami. Wreszcie zacząłem grać karierę. Pograłem z 2 dni i mam pas mistrzowski strikeforce. Broniłem go chyba z 15 razy i gra dalej sie nie kończy. Nie wiem co mam zrobić aby ukończyć grę, bo to ciągłe bronienie pasa robi się nudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem grę z 3 miesiące temu tylko po to aby grać w fight now z kumplami. Wreszcie zacząłem grać karierę. Pograłem z 2 dni i mam pas mistrzowski strikeforce. Broniłem go chyba z 15 razy i gra dalej sie nie kończy. Nie wiem co mam zrobić aby ukończyć grę, bo to ciągłe bronienie pasa robi się nudne.

Mi się gra zakończyła gdzieś przy 40 walce , wiec po broń jeszcze trochę ten pas a na pewno będzie koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie... Wpisuję online pass (nie używany!) i nic... Nie chce wchodzić ;/ Wpisuję wszystko dobrze, mieliście podobny problem? Jak można skontaktować się z EA w tej sprawie? Patrzyłem na ich stronie, ale nie ma żadnego maila tylko formularz, w którym EA Sports MMA jeszcze nie jest wprowadzone... ;/ Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest jeszcze jakis ruch online ? gra ktos w to jeszcze wogole ? bo zastanawiam sie nad kupnem :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jest jeszcze jakis ruch online ? gra ktos w to jeszcze wogole ? bo zastanawiam sie nad kupnem :)

pozdro

Jest jest zawsze kogoś znajdziesz do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja nie moge sie polaczyc w trybie online... jest loading i oczekiwanie na przeciwnika i ostatnio trwalo z 20 min to wylaczylem bo mi sie czekac nie chcialem... Online pass i wszystko juz wpisane. Moze jakas przerwa na serwerach? Tez macie ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie... Wpisuję online pass (nie używany!) i nic... Nie chce wchodzić ;/ Wpisuję wszystko dobrze, mieliście podobny problem? Jak można skontaktować się z EA w tej sprawie? Patrzyłem na ich stronie, ale nie ma żadnego maila tylko formularz, w którym EA Sports MMA jeszcze nie jest wprowadzone... ;/ Proszę o pomoc.

mam ten sam problem pomoże ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D . Posiada może ktoś jeszcze ta gierkę i ma ochotę się trochę poobijać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów:

Nie mam obecnie dostępu do PSN, a chciałbym skorzystać z opcji Photo Game Face. Czy wystarczy że wrzucę na pendrive zdjęcia zawodnika przodem i z profilu podłączę do konsoli i bd. ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie ta gra jest lesza od ufc wed mnie bardziej naturalne ruchy choc jest moze miej ciosow to ogolnie jest lesze szkoda ze nie nazywa sie ufc hehe bo z ta nazwa to tegoroczne undisputed by nie istnialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GOLDEN_BOY

Nie ośmieszaj się swoją wypowiedzią.. ;)

UP

Da się grać na 2 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście kwestia animacji kilku ciosów jest sprawą decydującą, rozbudowanie, możliwości, gameplay itd to kwestia drugorzędna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście kwestia animacji kilku ciosów jest sprawą decydującą, rozbudowanie, możliwości, gameplay itd to kwestia drugorzędna

Jakby nie patrzec UFC to juz 3 odslona MMA tylko jedna i to w dodatku ostatnia(tak przypuszczam). UFC jest sztywne i choc poszlo do przodu dalej ma lekkie zabarwienie mashera. Gameplay mimo, iz uwazem, ze w MMA powinien zostac rozbudowany(zwlaszcza walka w parterze) byl bardzo dobra podstawa do kolejnych gier. A w stojce zdecydowanie wygrywal w moej opinii. Otoczka co prawda nie ma podjazdu do tej z UFC, ale sprawa oczywista tutaj duza role gra licencja, ktora sprawia, ze przez wiekszosc ludzi MMA jest kojazone tylko z UFC(nie bede wspominal o KSW...). Ale nie sama animacja wplywa na to, ze MMA na sporo zalet: jak system wyciagania ciosow do przeciwnika w ruchu(tak, aby cios doszedl, ale slabszy), czy wiekszy wplyw na obrazenia(jak obicie nog, czy zeber) oraz wytrzymalosc na ciosy(zle blokowanie lub rzucanie sie na przeciwnika w bardziej worygodny, jak dla mnie, sposob oddaje "wytrzymalosc glowy".

Kazda gra ma zalety i wady, raczej zarzucanie jednej wielkiego rozbudowania, a drugiej nie jest troche pochopne.

Edytowane przez SmaleC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że walki w EA MMA są o tyle proste, że trwają nie dłużej niż minutę, Sposób na wygraną to napieprzanie gałką i zadawanie tylu ciosów ile się tylko uda. W UFC trzeba mieć trochę techniki i wprawy, w mma wygrywa się głównie przez farta. EA MMA jest przyjemne, daje trochę zabawy ale na krótko. Po tygodniu wymiatamy i się nam nudzi, UFC 2010 mam od roku i gram w nie do teraz (oczywiście nie dzień w dzień). UFC jest po prostu lepsze, a trójka już w ogóle miażdży każdą inna bijatykę tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie z tym nie zgodze pograj sobie na multi w ea mma to zobaczysz czy w minute widocznie nie grales mnie od ufc odrzuca niedbalosc o grafike i kolizje zawodnikow te lapania i chwyty wygladaja nienaturalnie jak juz pisalem roboty nie ma odpowiedniej fizyki no i postacie wygladaja srednio dodac wiecej ciosow do ea mma i licencje i ufc by nie istnialo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupoty gadasz. No chyba, ze mowa tylko trybie offline. Duzo techniki(oraz rytmu za sprawa wykonywania ciosow galka - przyciski to dla mnie nie porozumienie) w MMA wymaga walka w stojce, gdzie sa realniej odwzorowane zachowanie zawodników po ciosach(to UFC jak dotad mialo problem z przypadkowymi KO i nieodwzorowaniem obrazen(solidne lanie przeciwnika cala runde, a ten wychodzi z flash KO jakby najadl sie szpinaku), jak i detekcja ciosow). Wystarczy dac sie obic przez chwile i masz ogluszenie. Rucasz kilka ciosow w powietrze jestes wypompowany i latwo wylapiesz kontre. Do tego obijanie nog, zeber, a takze ogluszenia przez obicie tlowia jest to lepiej odwzorowane w MMA niz w UFC, dlatego trzeba zwracac duzo uwagi na oslanianie tych rejonow, co tez wymaga wprawy i techniki. Mowa tu oczywiscie o onlinie, gdzie walki wcale nie trwaja minute(choc moga i zdarzaja sie tez blyskawiczne knockout'u). Do tego jak dla mnie dobra rzecza w MMA jest ruch zawodnika podczas wykonywania ciosow, a to za sprawa nie powiazania lewej galki z zadawaniem ciosow(w UFC trzeba do tylu wychylic lewa galke, zeby udezyc uppercut'em), to tez sie przeklada na technike jaka stosujesz. Dla przykladu przesz do przodu i rzucasz ciosy, przeciwnik sie cofa, tobie konczy sie stamina, ale dalej idziesz do przodu i machasz rekoma, a przeciwnik w tym czasie cofajac sie robi podbrodkowy, oglusza cie i potem dobija w parterze. Masz szybki knockout, ale to nie znaczy, ze byl przypadkowy, albo nie wymagajacy techniki lub wprawy. Wszystko tak na prawde odbylo sie w psychice graczy. Sam mialem walki online z roznymi zawodnikami, z roznymi podejsciami, taktykami i konczyly sie decyzjami sedziow lub w ostanich rundach.

UFC moze sobie miazdzyc, skoro nie ma tak na prwade konkurencji. Prownywanie gry w 3 odslonie z pierwsza to raczej nie najlepszy pomysl. Sam lubie UFC, ale nie porzucam MMA, gry sa dobre jedna lepsza od drugiej w wybranych aspektach, wiec krotkow mowiac "co kto lubi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócił bo w EA MMA grałem kilka godzin i po tych kilku godzinach taki wniosek wysunąłem. Ja te gry widzę tak

EA Sports MMA - łatwiejsza, daje dużo fanu na początku, szybko ją można opanować przez co prędko się nudzi

UFC - Trzeba się nauczyć w nie grać, starcza na dłużej.

Ja liczę na to że kiedyś wyjdzie następna część bo jeśli poprawią wszystko to co zrobili źle/niedbale i rozszerzą o nowe aspekty to ma szanse stać się lepszą od UFC, póki co nie jest (dla mnie ofc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z MMA2 wygląda tak, że niby kto miałby występować w tej grze. Zuffa zakupiła strikforce, prawie wszyscy najlepsi przeszli do UFC więc odpada, zostaje tylko Bellator, jakieś mniejsze europejskie organizacje i Fedor.

To tak jakby zrobić Fifę bez ligi Angielskiej, Hiszpańskiej, Francuskiej, Niemieckiej i Włoskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można dodać Pudziana i zainteresowanie w Polsce gwarantowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z MMA2 wygląda tak, że niby kto miałby występować w tej grze. Zuffa zakupiła strikforce, prawie wszyscy najlepsi przeszli do UFC więc odpada, zostaje tylko Bellator, jakieś mniejsze europejskie organizacje i Fedor.

To tak jakby zrobić Fifę bez ligi Angielskiej, Hiszpańskiej, Francuskiej, Niemieckiej i Włoskiej.

Dobra sprawa bylo by stowrzenie licencji jak w FIFIE. Dzieki licencji FIFpro mamy zawodnikow z prawdziwymi nazwiskami, a fikcyjne druzyny i lige. Tak moglo by byc z MMA zawodnicy prawdziwi, federacja tylko wzorowana na UFC, do tego kilka mniejszych prawdziwych. Albo czekac az THQ padnie lub staci licencje na UFC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tutaj wyglada gra online? czy sa lagi ? i czy np zdobywa sie jakies ligi jak w fife czy jak? na czym polega tutejsze online, z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to online jest o wiele bardziej grywalne niz w UFC. Sam niestety nie grałem, zniechęciły mnie filmiki z gameplayu. Sądzę, jednak że gdyby EA dostało w swoje rączki licencje na ufc, gra zyskała by o wiele więcej odbiorców, online byłby ciekawszy co wiąże się z lepszym community, jeżeli kogoś interesują potyczki online :)).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś wie: W trybie kariery, jakimi ćwiczeniami zwiększa się wytrzymałość części ciała jak głowa, tors? Jedyne co znalazłem to Leg Healt, to nogi. A cała reszta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×