Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że premiera coraz bliżej, to wszyscy zaczynają szukać jakiś konkretnych ofert po internecie.

Prosiłbym o pisanie wszelkich postów związanych z zakupem (czyli gdzie, za ile, jaka wersja, itd.) kierować tylko i wyłącznie w tym temacie.

Póki co udało mi się znaleźć:

langx4.gifPOLSKA:langx4.gif

ULTIMA:

3 KROPKI:

GRYMEL:

ROBSON:

GAME OVER:

Wszystkie ceny wysyłki to "za pobraniem".

To ceny z tych popularniejszych sklepików, allegro nie podawałem, bo każdy sobie tam może znaleźć bez problemu.

langx1.gifUK:langx1.gif

ZAVVI:

THE HUT:

SHOPTO:

AMAZON:

W miarę rozwoju sytuacji będę się starał aktualizować temat na bieżąco.

Jak macie jakieś namiary czy pytania to piszcie.

Edytowane przez Patricko
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też szukam i na PS3 SITE mają w ofercie:

Gran Turismo 5 PL (Preorder) 199.00PLN

Gran Turismo 5 PL Edycja Kolekcjonerska (Preorder) 259.00PLN

Pisałem czy gra już u klienta w dniu premiery czy dopiero będą wysyłać, ale na razie jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje US zapewne nie będą mieć polskiej lokalizacji? Inaczej bankowo bym brał kolekcjonerkę ze Stanów - 99$ + przesyłka za to co u nas kosztuje ponad 600zł (minus pendrive, portfel i konkurs, oraz inny model).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje US zapewne nie będą mieć polskiej lokalizacji? Inaczej bankowo bym brał kolekcjonerkę ze Stanów - 99$ + przesyłka za to co u nas kosztuje ponad 600zł (minus pendrive, portfel i konkurs, oraz inny model).

99$ :rolleyes: W jakim sklepie US za tyle znalazłeś podaj link...

Mi to nie przeszkadza że nie będzie Polskiej lokalizacji.

edit. O jakiej wersji GT5 piszesz!?

Edytowane przez TomXsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby tutaj - http://www.bestbuy.com/site/Gran+Turismo+5+Collector's+Edition+-+PlayStation+3/1144567.p?id=1218224797685&skuId=1144567&st=gran turismo&lp=2&cp=1

Amerykańce mają z tego co wiem tylko zwykłą i Collector's która plasuje się gdzieś po środku jeśli chodzi o zawartość pomiędzy EU Collector's a Signature ed, cenowo jak widać bliżej do naszej Collector's..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to pewnie wezmę kolekcjonerkę na allegro bo już po 239zł chodzą i to mogę odebrac osobiście. Chociaż jeszcze zerknę bo dawno nie patrzyłem i może ktoś da jeszcze taniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem sam tam na początku sprawdzałem. Ale tak czytając w pierwszej chwili twego posta zrozumiałem że chodzi Ci o wersję GT5 signature edition z 99$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 mam pytanie czy gdzieś w polsce można zamówić pre-order "zwykłej" edycji kolekcjonerskiej z bonusowymi autami z pre-orderów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gram.pl można składać preordery na edycję zwykłą 199,90 lub kolekcjonerską 249,90

na allegro znalazłem najtaniej zwykłą za 179zł a kolekcjonerską za 235zł

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nikt nie wie gdzie dostanę tą tańszą kolekcjonerską we Wrocławiu ? Liczyłem na Empik swoją drogą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w środe zamówiłem Gran Turismo 5 PL Edycja Kolekcjonerska na PS3 site :) skoro już nie długo premiera hehe. Wole już mieć zaklepane aniżeli czekać na ostatnią chwile, gdzie ceny mogą być wyższe jeśli okaże się że mało na Polske dali egzemplarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę sobie to sklepiki jeszcze nie zaktualizowały daty premiery. Poczekam do poniedziałku wtorku i wezmę chyba w 3kropkach normalną wersję.

Mam kilka kroków, także odpada koszt wysyłki i co najważniejsze czekania, a to jest chyba największy plus.

Mam tylko nadzieję, że dadzą ciała z premierą, dlatego jak zaktualizują to zarzucę ich falą pytań czy na pewno się wyrobią, itd.

A Wy jak? Gdzie zamówiliście/zamówicie swoje kopie? Bo fajnie jest się rozeznać które sklepiki/aukcje cieszą się braniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze ostatnio bronilem 3kropki strasznie to po ostatnich 2ch zakupach jakie tam robilem nie bylem zadowolony ;) F1 2010 to mieli dopiero na 2 godziny przed zamknieciem w dniu premiery a na WRC to 4-5 dni czekania bylo mimo ze to bylo kilka dni po premierze ;)

Ja zakupilem w sklepie gram.pl z opcja odbioru w salonie Sferis niedaleko mnie. Oni akurat jeszcze nie zawiedli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno zamawiam na allegro ( preorder ) jest tam troszke tego i napewno coś ciekawego wybiore. Zwykła wersja 190 z przesyłką, limitka za 245 z przesyłką. ;).

Raczej biorę tą zwykłą bo krucho z kasą.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też zwykła bo ta kolekcjonerka nie oferuje nic ciekawego, a styl XMB jak będzie fajny to sobie go po prostu kupię za te 7zł.

Na pewno nie będzie od razu dostępny, ale z czasem go rzucą dla wszystkich, tak jak wszystkie inne.

BoryZ, właśnie 3kropki mnie obawiają, bo zawsze dają ciała jeśli chodzi o premiery :/ A przy Gran Turismo 5 nie mogę sobie na to pozwolić, a przepłacać w Media Markecie też nie mam zamiaru.

Jak nic nie będzie konkretnego to zamówię w Ultimie i niech już stracę te 20zł za przesyłkę, ale przynajmniej dostanę na czas.

PS.

Sferis jest w starej sferze o ile dobrze kojarzę, nie? Robiłeś już tak zakupy? Płacisz za koszt przesyłki, no i jak Ci dają znać, że możesz sobie podskoczyć odebrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem juz tak Dragon Age, The Saboteur i PES 2010, wyglada to w taki sposob ze gram.pl Cie informuje ze paczka zostala wyslana a potem zaraz jak w sklepie sie zjawi to Cie informuja mailowo ze Sferis, teraz doszla jeszcze opcja ze przez telefon wiec pewnie smsem. Koszt przesylki licza sobie 4zl a paczka idzie pewnie z innymi gratami do Sferis bo takiego Dragon Age to mialem po zamowieniu ok 15 do odbioru dzien pozniej przed 13 a PES'a jak zamowilem w piatek w nocy to poniedzialek tez odbieralem o podobnej godzinie. Wiec licze ze teraz z gt5 tez bedzie tak sprawnie i szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba też się zdecyduje na ten sferis, bardzo zależy mi aby mieć grę w dniu premiery ;) może jeszcze się wstrzymać do poniedziałku aby info o premierze dotarło do wszystkich sklepów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak standardowo Ultima...czy zapłacę 205 czy 215 to bez znaczenia, a jeszcze mnie nie zawiedli. Kiedy było już blisko to wywiązywali się zawsze.

Także u nich na pewno grę będę miał w dniu premiery, albo nawet dzień przed.

Ale poczekam jeszcze aż sklepiki zaktualizują daty, itd. Nie ma się co śpieszyć niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowałem się na gram.pl/odbiór w sferis w BB. Kupowałem u nich już m.in StarterPack Move i jak dotąd nie zawiedli. Oby tak było również z GT.

Tylko nie wiem dlaczego nie zmienili jeszcze daty premiery... Wciąż 29.11.2010....

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w media czy saturnie będą duzo większe ceny ??

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam myślę, że cena będzie około 220zł, albo nawet 240zł. Oczywiście za wersję normalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee.... no to nie opłacalne.... za tą cene to mam wersje kolekcjonerską... musze poszukac jakiegos sklepu z allegro co w kato działa tam bedzie pewnie normalna cena.

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób z okolic Bielska na tym forum gości :) Bielsko - moje rodzinne miasto i choć teraz mieszkam niedaleko bo w Czechowicach to zawsze tam z chęcią zaglądam.

Też się właśnie zastanawiam gdzie zamówić GT5. Wpierw myślałem, że czekać do premiery i podjechać do MM, ale rzeczywiście cena może być dużo wyższa...

Zamawiałem jakiś miesiąc temu Driving Force GT w 3kropkach, ale trochę wkurzało mnie, że musiałem co chwilę pytać o to kiedy będę mógł kierownicę odebrać... dobrze, że w końcu się udało, ale i tak miała być kilka dni wcześniej. Obawiam się, że podobnie może być z GT5.

Gram.pl wydaje się być konkretną firmą a skoro ktoś z Was był już z ich usług zadowolony więc chyba się również na odbiór w Sferis zdecyduję. Myślicie, że dokładnie 24.11 będzie można gierkę odebrać? Jeszcze nigdy preordera nie zamawiałem... ;) a te 4zł za przesyłkę mogli już sobie darować ;)

Poczekam jednak jeszcze na aktualizację bo w sklep.gram.pl na razie jest:

"Dostępność: pre-order, planowana wysyłka: 29.11.2010" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×