Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

jak zamowisz preorder za 190 zl to nie moga ci ceny zmienic juz. obowiazuje cie cena na jaka zlozyles zamowienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm to jak mam rozumieć tę odpowiedź:

ja: jesli zamowie preorder w Waszej cenie, czyli 198.99zl nie ma mozliwosci zmiany ceny po premierze, przy odbiorze?

3kropki: Wczoraj o 10:02:05 - zawsze jest taka możliwośc

Patricko nie wiesz może czy w bielskim Auchanie są gry na PS3? nie pamiętam, a właśnie dostałem bony na Święta na 200zł z rabatem 15% na kupno dowolnej gry w Auchanie :) ciekawe tyl;ko czy 24.11 dostaną GT5... trochę w to wątpię, chyba też będę w środę rano na telefonie siedział ;)

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mogą ale nie muszą. Tak samo w Tesco. Chociaż Gran Turismo 5 to na tyle chodliwy tytuł, że kto wie.

A o 9zł nie będę się szczypał, a kropki na premierę się jeszcze nigdy nie wyrobiły, jakieś partacze tam robią i tyle.

Obecnie kupuje w MM, chyba że coś jeszcze się zmieni do tygodnia, chociaż wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc chyba kropki też sobie odpuszczę, muszę się tylko rano dowiedzieć czy gra jest w Auchanie i MM od Ciebie ;) żona się zadeklarowała, że "przy okazji" zakupów podjedzie mi po GT5 :) więc może też będę już grał po powrocie z pracy :)

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w sprawie MM dam na 100% info. W poniedziałek wtorek tam zajadę pogadać tak konkretniej z gościem, bo na telefon to nigdy Ci nic nie powiedzą szczególnego.

Na pewno będą mieli już na stanie gry, może się uda coś ugadać chociaż bardzo w to wątpię. Ale przynajmniej dowiedzieć, czy w środę na otwarcie można śmiało przyjechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nikt z lubina sie nie napala na zakup gt5 w saturnie 24-ego?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić edycje kolekcjonerską z gram.pl i tak się właśnie zastanawiam i nabieram wątpliwości co do kupna. Nie wiem czy wybrać tą czy może standardową. Czy źlę widzę, że tylko w tej kolekcjonerskiej będzie tylko 5 nowych aut i nic poza tym w związku z funkcjonalnością gry? Jakieś śmieszne pudełka i dodatki papierowe raczej mnie nie interesują. Ma ktoś może jakiś dokładny spis co będzie zawierała edycja kolekcjonerska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co zawiera zwykła kolekcjonerka:

* Ekskluzywną wkładkę graficzną edycji specjalnej (Special Edition)

* Liczący ponad 200 stron magazyn kierowcy "Apex", zawierający wskazówki dotyczące techniki jazdy, tuningu, technologii przyszłości i nie tylko

* Pięć pocztówek edycji kolekcjonerskiej (Collector's Edition) z ekskluzywną grafiką

* Dostępny w grze zestaw samochodów "ChromeLine": pięć tuningowanych aut gotowych do startu

* Ekskluzywny, dynamiczny temat modyfikujący PS3 XMB.

Wg mnie nie warta zakupu. Ja kupuję standard. Jak XMB będzie fajny i wrzucą kiedyś na PSS to sobie go kupię za te 7zł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mnie przekonałeś :D Zamawiamy....

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, mało osób generalnie na forum tutaj czeka na to gt5.

mało ludzi, mało miast.

obyśmy wszyscy mieli tą GIERĘ wcześnie jak tylko się da ! życzę tego WAM I SOBIE !

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Myślicie, że będą w Saturnach. MM itp. jakieś szalone promocje w dniu premiery tak jak np. w przypadku Battlefield BC2 za 169 zeta?

Edytowane przez ThePx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach (czyli blisko Tychów :woot:) sprzedają za 183zł, a wysyłka/odbiór osobisty 23 listopada! http://allegro.pl/gran-turismo-5-ps3-polskie-wydanie-najszybciej-i1324331219.html?item=1324331219&ac=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fgran-turismo-5-ps3-polskie-wydanie-najszybciej-i1324331219.html&ac_sig=816262d7b545e2a&rf=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Flisting.php%2Fsearch%3Fstring%3Dgran%2Bturismo%2B5%26category%3D0%26sg%3D0&rf_sig=297364d28d271d7

Ehh... szkoda tylko, że w grę tak czy siak będę mógł zagrać dopiero w czwartek wieczorem... Głupie studia medyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba we wtorek sie przejade do tego sklepu w kato :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś tu jest najtaniej z allegro :) 

Link:    http://allegro.pl/gran-turismo-5-ps3-wersja-pl-i1324909532.html#gallery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie orientujecie się czy przy polskiej edycji gt5 książka apex również będzie w języku polskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kilka maili i przeszukany net = książeczka apex będzie po polsku  dry.gif...ale spodziewałem się lepszej oprawy książki...wielkość jak pudełko z gry i miękka okładka...taka troche gazetka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL napisane jest że mają grę na magazynie ;) hehe

Fajnie,tylko że na dole jest napisane że wysyłka w dniu premiery :/ ale ważne że już jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Tak sobie przepatrzyłem kilka sklepów (ultima,PPE) i parę innych to widzę że wszyscy wysyłają dopiero GT5 24 albo nawet po... Mam zamówienie na ps3site i jak się okaże że oni też będą wysyłać najwcześniej 24, to chyba zrezygnuję i kupie sobie 24 w MM czy gdzieś indziej.

Edytowane przez Jack3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zostawiają sobie jakiś margines błędu. Żeby nie było, że jak w środę ktoś od nich gry nie dostanie, to leci fala maili, telefonów, itd.

A tak to mogą powiedzieć, że na stronie wyraźnie napisane, że do piątku mają czas i koniec rozmowy. Tym bardziej, że jakieś cyrki z tą polską premierą też są.

Ja właśnie mam zamiar kupić też w MM i znając moje szczęście to zamiast 24 będą mieli MOŻE 26 listopada, a Ci co zamówią z neta dostaną wcześniej.

Ale mam nadzieję, że chociaż raz będzie tak jak ja bym chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

przejrzałem już chyba wszystkie sklepy internetowe i polskie i zagraniczne i wydaje mi sie ze jesli mm nie podniesie jakos dziwnie wysoko ceny to bedzie najlepsze rozwiazanie, na allegro ceny wachaja sie od 180 do 200 zl, zavvi wychodzi kolo 170-180 zl ale przesylka tydzien, chyba jednak strace dyche lub dwie ale kupie GT5 w dniu premiery :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem z gram.pl, ciekawi mnie czy dostanę swoją kopię w dniu premiery, czy może później....

Teraz tylko żałuję, że kupując TV w tamtym miesiącu nie kupiłem jeszcze większego...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłem z gram.pl, ciekawi mnie czy dostanę swoją kopię w dniu premiery, czy może później....

Teraz tylko żałuję, że kupując TV w tamtym miesiącu nie kupiłem jeszcze większego...:)

INFORMACJA DLA CIEBIE: Produkty znajdujące się w Twoim koszyku nie są jeszcze dostępne w sprzedaży. Twoje zamówienie zostanie wysłane, kiedy wszystkie wybrane produkty będą dostępne w naszym sklepie - nie wcześniej niż 25.11.2010.

To cytat z zamówienia gram.pl, właśnie chciałem kupić, ale zrezygnowałem, wolę skoczyć w środę do MM i zabrać egzemplarz z półki od razu;-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pwi7aaf

"Wczoraj zamówiłem z gram.pl, ciekawi mnie czy dostanę swoją kopię w dniu premiery, czy może później....

Teraz tylko żałuję, że kupując TV w tamtym miesiącu nie kupiłem jeszcze większego...:)"

To się ciesz, ja mam starego kineskopowego Sony jakieś 29 cali :(

Marzy mi się plazma, ale 40 calowych niema, więc pewnie jak będe już kupował to LED-a bo większego nie ma sensu do mojego pokoju wkładać.

Ale może dopiero w przyszłym roku taka przyjemność. Szkoda bo teraz nie wykorzystam tej całej szaty graficznej w GT5 Prologue czy nowym GT5.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×