Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie Zamówić Gt5?

Rekomendowane odpowiedzi

pwi7aaf

Wczoraj zamówiłem z gram.pl, ciekawi mnie czy dostanę swoją kopię w dniu premiery, czy może później....

Teraz tylko żałuję, że kupując TV w tamtym miesiącu nie kupiłem jeszcze większego...:)

To się ciesz, ja mam starego kineskopowego Sony jakieś 29 cali :(

Marzy mi się plazma, ale 40 calowych niema, więc pewnie jak będe już kupował to LED-a bo większego nie ma sensu do mojego pokoju wkładać.

Ale może dopiero w przyszłym roku taka przyjemność. Szkoda bo teraz nie wykorzystam tej całej szaty graficznej w GT5 Pologue czy nowym GT5.

pzdr.

Mam 47 cali LCD, ale przydałby się jakiś większy od 60 cali... ale to może na przyszły rok...

Edit: Nie wiecie może czegoś więcej o gram.pl ? czy zawala terminy czy raczej wszystko na czas?

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie Katowice gra będzie 22.11 ;) Info sprawdzone. Mam tam znajomego. Bez problemu powinni wydać :)

Na półkach ma być już następnego dnia przed zamknięciem :)

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a edycja kolekcjonerska będzie ? nigdy nie widziałem żeby w takich sklepach jak mm./saturn były one w dniu premiery :(

Może ktoś z was wie gdzie we Wrocławiu moge szukać Edycji Kolekcjonerskiej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce kupić Signature Edition to dosyć tanio mają w Empiku o dziwo - 629zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w shopto.net napisane juz jest ze gra jest w stocku... realizuja (wysylaja) pierwsze egzemplarze juz dzis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem kolekcjonerke na Allegro. Tutaj: http://allegro.pl/gran-turismo-5-kolekcjonerska-komputek-i1309390239.html

Według tego co mówił mi sprzedawca, to gra będzie rozsyłana w przeddzień premiery kurierem, czyli teoretycznie gra powinna dotrzeć w premiere - 24 listopada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gram.pl to nie za ciekawa sprawa.. mam zamówioną edycję kolekcjonerską, na stronie podają datę 25.11, natomiast przy numerze zamówienia data wysyłki - 29.11 .. jeśli tak zawalą sprawę to też raczej udam się do Saturna/MM i kupię od ręki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 kilka maili i przeszukany net = książeczka apex będzie po polsku  dry.gif...ale spodziewałem się lepszej oprawy książki...wielkość jak pudełko z gry i miękka okładka...taka troche gazetka

Pewna ta informacja?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swojej ręki nie dam, ale 2 dostawców potwierdziło na 100% że apex jest w języku polskim...podobno mają na magazynie więc pewnie któryś ciekawski pewnie ciupie w swoją kopię...

też mi dalej w to ciężko uwierzyć dlatego jade dziś na 'noc zakupów' do silesi i wypytam dokładnie ludzi z saturna i sony. do czasu jak sam nie zobacze wstrzymuje się z zamawianiem kolekcjonerki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak sytuacja w Media, jutro będe dzwonił może czegoś się dowiem, może da rade zakupić już w pon-wt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak sytuacja w Media, jutro będe dzwonił może czegoś się dowiem, może da rade zakupić już w pon-wt

Daj znac jak cos bardzo chetnie kupie ja w pon ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj byłem w Media Markt w Łodzi na Brzezińskiej... Zapytałem kiedy będzie GT5, to powiedział że chyba 24, pytam a po ile bedzie ? A on: nie wiem, ale ta najbogatsza wersja będzie kosztować ponad 1200 zł. Więc musiałem go wyśmiać, i podziękowałem za "informacje". A zwykła wersja powiedział że będzie ponad 2 stówy... Pewnie wie tyle ile zje. ŻAL !!!

Edytowane przez rivel88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym problem właśnie że media lubi wyskoczyć z dziwnymi cenami, niedawno pytałem o heavy rain to było po 199 :D, ale fife 11 kupiłem za 169, problem jest taki że w sumie nie wiadomo po ile będzie. Ja będe dzwonił jutro jak nic się nie dowiem to w poniedziałek a jak w poniedziałek nic nie będą wiedzieć albo będzie powyżej 200 to sram na nic h i biorę z allegro, Najwyżej poczekam dzień dłużej (1200 !!! Koleś chyba coś pali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro zadzwonie do Saturna, może będą mieli 22, bo ktoś tak dzisiaj na forum pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie napisz jak wygląda temat, Łukasz bardzo dobra opcja z euro rtv, w razie czego jak w media będzie kiszka to bym wziął bo też mam blisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie wstrzymam się do 24, skoro tyle już sie czekało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z  silesi w katowicach i sprawa wygląda tak:

moje pytania były następujące:kiedy?po ile zwykła i kolekcjonerki?i cz apex po polsku

salon sony: tak mi odpowiedział fachowiec: "...będzie wtedy co premiera, cena to trudno powiedzieć, a czy książka będzie po polsku to nie wiadomo, trzeba poczekać do premiery i zobaczyć.."

saturn: ...cena 199zł- gra będzie wystawiona ok 16  23listopada chyba że sony nie pozwoli to będzie 24 na pułkach. kolekcjonerek nie spodziewają się w dzień premiery

empik: 199zł zwykła, 249zł kolekcjonerka, 649zł signature...wszystkie po polsku ale jeśli chodzi o apex to też nie wiedzą (ceny są przy zamówieniu przez neta, na miejscu trzeba dodać 20zł)..na pytanie czy będzie 24 to odpowiedzieli że raczej tak ale to zależy kiedy kurier zrobi dostawe może być nawet 2 dni później

aha..sony skierowało mnei do firmy LEM - oni są odpowedzialni za dystrybucje polskiej gry więc na pewno będą wiedzieć czy jest po polsku apex. wysłałem maila i czekam zobaczymy jutro.

ale jak kontaktowałem się ze sprzedawcami z allegro odnośnie czy apex jest po polsku to zapewniali że na pewno jest..myśle że też się dowiadywali u źródeł stąd ta pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że ta oferta z RTV Euro mnie skusiła...hmm...pomyślę, nie mam też daleko, a Sferę mam obok domu w sumie.

240zł za kolekcjonerkę + ramka na tablicę.

Ktoś wie czy to trzeba specjalnie zamawiać, czy można sobie tak podjechać jak do MM i po prostu kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze z ciekawszych cen w saturnie:

heavy rain pl- 119zł

god of war 3 pl- 109zł

god of war 1,2,3- 199zł (w sumie to samo co aukcje ale jak sie ma saturna pod nosem;))

i fajny zestawik ps3 pod choinke;)- ps3 320gb, uncharted 2, god of war 1, god of war 2, need for speed hot pursuit- 1490zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to ja jutro przedzwonię może to RTV Euro i zapytam jak tam sprawa z tym wygląda. Chociaż szkoda, że podali jeden telefon do centrali, a nie ma do oddziałów osobno.

Jak ktoś będzie miał więcej info na ten temat to niech da znać, bo oferta bardzo kusząca wg mnie.

No chyba, że w MM też będzie taka cena + ramka na tablicę to wtedy nie ma się co zastanawiać.

W sumie miałem tej kolekcjonerki nie kupować, bo g***o tam ma w środku, ale sama ramka jest bardzo interesująca, a tylko 40zł więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos moze jak to bedzie z ps3site??

Z reguly takie sklepy wysylaja dzien przed ze w dniu premiery gra jest juz u wlasciciela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciągle myślę, czy nie wziąć w tym RTVEuroAGD, oferta bardzo atrakcyjna, z odbiorem w sklepie tylko 243zł.

Cały problem polega na tym, że nie wiem czy się wyrobią...

Brał już ktoś tam gry u nich w sklepie? Wyrabiają się na premiery czy jednak pozostawiają wiele do życzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×