Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest z tym forum , ale nie działa ono najlepiej. Nie czepiał bym sie , gdyby był yo pojedyńczy problem , ale zdarza się to zdecydowanie zbyt często...

Niemożliwe jest edytowanie postów , opcja "zapamiętaj mnie" przy logowaniu nie działa. Niemozliwe jest też korzystanie z forum za pomocą mobilnych urządzeń , a mianowicie chodzi mi o przeglądarkę Opera Mini 5 - pole tekstowe jest niewidoczne dla przeglądarki.

Dobrze by było , gdyby administracja zajeła się sprawami technicznymi i zrobiła forum przyjaźniejszym dla użytkownika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się co do edycji postów, która rzeczywiście nie zawsze działa tak jak powinna. Raz jest ok, a za którymś razem okienko kwitnie rozmaitymi znaczkami kodów html i zedytowanie posta w tym momencie graniczy z cudem. Pragnę tu również zaznaczyć, że to nie wina przglądarki - jak mi kiedyś podpowiedziano - bo i na MF i na IE zdarza się identyczna sytuacja. To nieco irytujące jest... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak są same kody HTML , to jest jeszcze dobrze. Źle się robi , gdy żaden przycisk w okienku edycji tekstu nie działa , nie moge dodać obrazka , nie mogę dodać linka , nie mogę uzyć pełnej edycji , nie mogę zatwierdzić edycji , mogę tylko anulować edycję i nic więcej... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak są same kody HTML , to jest jeszcze dobrze. Źle się robi , gdy żaden przycisk w okienku edycji tekstu nie działa , nie moge dodać obrazka , nie mogę dodać linka , nie mogę uzyć pełnej edycji , nie mogę zatwierdzić edycji , mogę tylko anulować edycję i nic więcej... :|

Mi właśnie przy tych wszystkich kodach działa tylko przycisk anulowania edycji. Jeszcze nie miałam takiej sytuacji, że mimo porypanego okienka wszystko inne działało jak powinno. Tak więc albo jest ok, albo świecą mi z monitora te dorodne kody i nic zrobić nie mogę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka najnowsza , a Java nie jestem pewien. Zaraz sprawdzę i jeśli dam radę posłużyć się edycją to znaczy , że wszystko gra...

Najnowsza java zainstalowana i dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo, jak już wcześniej mówiłam wina przeglądarki to nie jest, bo na obu (IE i MF) przy najnowszych wersjach jest ten problem (java zainstalowana). Gdyby coś z przeglądarką i w ogóle systemem było nie tak, to edycja nie działałaby przecież wcale, a nie tylko czasami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie trochę błędne koło bym powiedziała. Ale ok, jak nie uda się zedytować posta za pierwszym razem, to w któryś dzień w końcu załapie - jak to zwykło bywać :)

W każdym razie ja zbyt często tej opcji nie używam, przeżyję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to konflikt z jakimś programem do blokowania okienek, albo zbyt inwazyjnym antywirusem. Z tego co mi się wydaje, edycja posta tak właśnie przebiega, na zasadzie skryptu javy, który może być rozpoznawany jako zagrożenie. Ale to czysta spekulacja z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych z wymienionych problemów. Mam inny może mniejszy bardzo, bardzo często jak chcę coś napisać w shoutboxie to mam error nopermission, pomaga Ctrl+R

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u was, ale mi nie działa opcja "Wyszukaj"...

Edytowane przez Traitor23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze wsparciem dla urządzeń mobilnych? Nie da się jakoś poprawić działania na małych przeglądarkach? Inne fora działają poprawnie , tylko na tym mam problemy z pisaniem i edytowaniem postów...

Może to wina zabezpieczeń forum , bo czasami jestem zalogowany i nie mogę pisać postów , dopiero po ponownym logowaniu forum zaczyna trybić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych z wymienionych problemów. Mam inny może mniejszy bardzo, bardzo często jak chcę coś napisać w shoutboxie to mam error nopermission

Ja tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ale błąd występuje zazwyczaj z shoutboxa na głównej stronie forum albo po mojej długiej nie obecności okienko shoutboxa zapełnia się nieskończoną ilością nopermission

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd widać, że powszechny.. Również mam problem z edycją postów, pisaniem na shoutboxie i auto-logowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić format wyświetlanej godziny przy postach? Bo jak widzę wczoraj, 07:25 to nie mam pojęcia czy chodzi o 7 z rana czy po południ. Jeśli już nie da sie zmienić na format 24h - to czy przynajmniej da się w jakiś sposób dodać am pm?

dobra nieważne - już się naprawiło - temat do wykasowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ze wsparciem dla urządzeń mobilnych? (...)

Korzystam czasem z forum na telefonie Nokia N958Gb - nie mam problemów z pisaniem/edycją etc - działa autologowanie,

W pracy korzystam na IE (tak starym że YT na nim nie chodzi) - nie mam problemów wogóle,

W domu IE w WinVista64 - nie mam problemów wogóle z korzystaniem z forum,

Pojawia się czasen nopermission na SB - pomagało przelogowanie - sprawdzę pomysł od LethalDoze ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo czeka się w praktyce na gry z tej stronki? faktycznie 24h?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Administracjo , dlaczego edycja postów nie działa tylko na najnowszym firefox?

Proszę naprawcie to... :D

(żeby nie było, specjalnie wyedytowałem, żeby pokazać, że działa).

Edytowane przez arab
(bo tak) /arab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz odpowiedź:

Wina leży tylko i wyłącznie po stronie firefoxa na co niestety nie mamy wpływu. Dzieje się tak w momencie, gdy firefox niepoprawnie odczyta tagi odnośnie typu zawartości jaką dostał z serwera. Krzaczki + html to objaw tego, że przeglądarka niepoprawnie rozpakowała stronę - którą od serwera dostała w formie spakowanej. Niestety nie mamy na to żadego wpływu - jedyne co możecie robić, to zgłaszać błąd do twórców przeglądarki, lub wyłączyć w firefoxie wysyłanie informacji o tym, że przeglądarka przyjmuje zawartość stron html w spakowanej formie.

instrukcja dla zaawansowanych użytkowników:

w pasku adresu wpisujemy: about:config

w polu wyszukiwania wartości wpisujemy: network.http.accept-encoding

wartość pola zmieniamy na: none

/instrukcja

Wierzcie mi, że lepiej by było, gdybyście tego brzydkiego hacka nie używali, i zgłaszali problem do twórców przeglądarki.

Co do shoutboxa: tak niestety ma. Jeżeli chcecie na nim pisać, najlepiej wejść w zakładkę z shoutboxem, już po zalogowaniu na forum.

Co do autologowania: wyczyśćcie _WSZYSTKIE_ ciasteczka dla domeny ps3site.pl!!! Sesja autologowania sprawdza czy zapisany adres IP zgadza się z obecnym adresem IP, jeżeli macie dynamiczny, lub przemieszczacie się dom<->praca - to sorry - no bonus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sensowną odpowiedź. ;)

Też tak wczoraj pomyślałem , ze skoro tylko firefox nie działa , to pewnie wina przeglądarki.

Raport również wysłałem , mam nadzieję , że to coś da i twórcy zwrócą na to uwagę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×