Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

No to jak sprawa z tymi gwiazdkami przy tematach w ktorych bralo sie udzial? Wystarczy podmienic dwa pliki zeby wyswietlalo poprawnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.12.2018 o 08:32, MagEllan napisał:

z czystej ciekawosci pytam - czemu wiek na forum nie ulega aktualizacji? I czy da sie to jakos naprawic? W sensie od strony uzytkownika.

Ja rozumiem ze jednym z powodow moze byc to iz administracja dba o to bysmy czuli sie wiecznie młodzi. ;) ;)

Już o to pytałem kiedyś, coś jest zwalone i chyba nic się nie da zrobić :) mnie też odmładza o 3 lata, mimo że data urodzenia w profilu właściwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te reklamy musza zaslaniac posty??? Klikniecie w krzyzyk od zamykania reklamy nic nie daje, ten prostokac pozostaje nawet po wylaczeniu reklamy!

 

WRyLXH4_d.jpg

 

No co za geniusz to tak ustawil?!?! :smart:

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie później ale podpinam się pod powyższy post. Też mi zaczęły takie reklamy wyskakiwać i to praktycznie za każdym razem.

Przeciwko reklamom absolutnie nic nie mam, ale takie które zasłaniają treść i których się nie da zwinąć w żaden sposób i pozostają po odświeżeniu no to już gorsza sprawa :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2018 o 20:51, Sithman napisał:

Pewnie się na czymś nie znam, ale dziś kilka już razy reklama zasłaniała mi treść postów niektórych.

 

Przykład:

21lirh3.jpg

 

Wyłączenie i zaznaczenie opcji, ze zasłania treść też nic nie daje. Zostaje białe okno i treść zasłonięta.

Ja tak mam od dawna, mega wkurzające to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca problem, ale niech będzie tu. Da się jakoś na forumku przez telefon sprawdzić nick na psnie? Bo nawet na profilu osoby tego nie widzę :/

jest gdzieś taka opcja ewentualnie @cwir jesteś w stanie to dodać jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×