Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce ale nie znalazlem tematu o sugestiach na forum. Widze ostatnimi czasy zmienily sie dzialy. Nie ma juz Linux, Peryferia i inne. Bardzo dobrze ! Bo byl to nie do konca udany podzial. Ale mysle ze teraz DYSKUSJE OGOLNE to troszku za malo. Podzial PYTANIA tez taki nie do konca trafiony bo zdecydowana wiekszosc tematow w dziale ogolnym to jakies pytania w celu uzyskania jakiegos tam info. Mysle ze dobrym pomyslem bylo by zrobic w forum ogolnym dzialy HARDWARE I SOFTWARE i odpowiednio powrzucac tam istniejace tematy z Dyskuji ogolnych. Taki podzial widzialem sprawdzil sie juz na kilku forach bardzo dobrze. A dzial pytania mysle mozna by bylo zmienic na POMOC. Taka moja sugestia...

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce ale nie znalazlem tematu o sugestiach na forum. Widze ostatnimi czasy zmienily sie dzialy. Nie ma juz Linux, Peryferia i inne. Bardzo dobrze ! Bo byl to nie do konca udany podzial. Ale mysle ze teraz DYSKUSJE OGOLNE to troszku za malo. Podzial PYTANIA tez taki nie do konca trafiony bo zdecydowana wiekszosc tematow w dziale ogolnym to jakies pytania w celu uzyskania jakiegos tam info. Mysle ze dobrym pomyslem bylo by zrobic w forum ogolnym dzialy HARDWARE I SOFTWARE i odpowiednio powrzucac tam istniejace tematy z Dyskuji ogolnych. Taki podzial widzialem sprawdzil sie juz na kilku forach bardzo dobrze. A dzial pytania mysle mozna by bylo zmienic na POMOC. Taka moja sugestia...

Tylko z drugiej strony po takiej zmianie znowu będzie pełno pytań, na które są odpowiedzi w przyklejonych tematach. A już szczególnie gdy zmienimy nazwę z pytania na pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką wersje Firefoxa macie, ale na moim 3.6.3 nie ma absolutnie żadnych problemów.

Przed chwilą zaktualizowałem firefox'a i też już działa , tyle , że mam już wersję 3.6.4. Na poprzedniej za chiny nie chciało działać :D Czyzby nie zignorowali mojego raportu? :D :D

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy to dobre miejsce ale nie znalazlem tematu o sugestiach na forum. Widze ostatnimi czasy zmienily sie dzialy. Nie ma juz Linux, Peryferia i inne. Bardzo dobrze ! Bo byl to nie do konca udany podzial. Ale mysle ze teraz DYSKUSJE OGOLNE to troszku za malo. Podzial PYTANIA tez taki nie do konca trafiony bo zdecydowana wiekszosc tematow w dziale ogolnym to jakies pytania w celu uzyskania jakiegos tam info. Mysle ze dobrym pomyslem bylo by zrobic w forum ogolnym dzialy HARDWARE I SOFTWARE i odpowiednio powrzucac tam istniejace tematy z Dyskuji ogolnych. Taki podzial widzialem sprawdzil sie juz na kilku forach bardzo dobrze. A dzial pytania mysle mozna by bylo zmienic na POMOC. Taka moja sugestia...

Od kiedy dział pomoc zmienił sie w dział pytnia, znacznie mniej pytań ląduje w dziale ogólnym, także nie zgodzę się z twoją tezą. Podział na Hard i Soft również był i nie zdawał egzaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Zmieniam stary avatar:

av-18826.png

Na nowy:

av-18826.png?_time=1282390879

I wszystko było by fajnie, bo zmiana pomyślna, w ustawieniach wyświetla mi nowy avatar.

Ale przy moich postach nadal widnieje mój stary avatar :(

Administratorze, pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Zmieniam stary avatar:

av-18826.png

Na nowy:

av-18826.png?_time=1282390879

I wszystko było by fajnie, bo zmiana pomyślna, w ustawieniach wyświetla mi nowy avatar.

Ale przy moich postach nadal widnieje mój stary avatar :(

Administratorze, pomocy.

Nie wiem, czy wiesz ale przedstawiłeś 2 takie same avatary. Oba z MM Sackboyem i takowy też widnieje przy Twoim profilu.

Jeśli dobrze pamiętam miałeś wcześniej inny avik, więc chyba zmiana przebiegła pomyślnie.

Dodam jednak, że podczas zmiany awatarów, w niektórych przypadkach różnice są widoczne dopiero po paru godzinach (ja miałem taki sam problem), ale koniec końców następuje update i możesz cieszyć się nowym 'wyglądem'. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiesz ale przedstawiłeś 2 takie same avatary. Oba z MM Sackboyem i takowy też widnieje przy Twoim profilu.

Jeśli dobrze pamiętam miałeś wcześniej inny avik, więc chyba zmiana przebiegła pomyślnie.

Dodam jednak, że podczas zmiany awatarów, w niektórych przypadkach różnice są widoczne dopiero po paru godzinach (ja miałem taki sam problem), ale koniec końców następuje update i możesz cieszyć się nowym 'wyglądem'. ;)

O, faktycznie.

Zapdejtowalo się.

Wcześniej zmieniałem to odrazu się wszystko pojawialo, teraz pojawilo się po jakiejś chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wiesz ale przedstawiłeś 2 takie same avatary.

Ten na dole ma biala obrobke. :laugh:

Edytowane przez SouL
Nie wiedziałem, że chodzi mu o zabawę w 'Zauważ różnicę'. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim w995 a konkretnie na operze mini nie da się pisać postów nie ma gdzie wpisać tekstu , to coś z forum czy z operą mini ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisząc z telefonu nie mam żadnych problemów. Raczej wina Opery mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim w995 a konkretnie na operze mini nie da się pisać postów nie ma gdzie wpisać tekstu , to coś z forum czy z operą mini ?

Potwierdzam, na operze nie ma możliwości wpisywania tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim P1i pisałem jakiś czas temu i działało .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś wie w jaki sposób skontaktować się telefonicznie ze sklepem ps3site? Mailowa droga nie przynosi oczekiwanego efektu a zamówienie miało być prezentem, Czas leci a ja nie wiem co się z tym dzieje. Za informacje z góry dziękuję i pzdr

bulin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tych numerów (co prawda numery te są podane na stronie sklepu psx extreme, ale obsługuje je ta sama firma):

032-20-41-098

032-25-66-184

0-501-219-700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tych numerów (co prawda numery te są podane na stronie sklepu psx extreme, ale obsługuje je ta sama firma):

032-20-41-098

032-25-66-184

0-501-219-700

Dzięki za info. Dzwoniłem. Jutro sprawa powinna mieć zakończenie. Zobaczymy. Jeszcze raz dzięki za namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, loguję się na forum w domu i w pracy. Po przelogowaniu np. w pracy klikam na "Wyświetl nową zawartość" i wyskakuje mi komunikat "Brak nowej zawartości", mimo, że taka zawartość jest. Czy można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, loguję się na forum w domu i w pracy. Po przelogowaniu np. w pracy klikam na "Wyświetl nową zawartość" i wyskakuje mi komunikat "Brak nowej zawartości", mimo, że taka zawartość jest. Czy można coś z tym zrobić?

taki problem zauważyłem na operze w sytuacji, gdy jesteś na portalu (forum pamięta Twoje dane - czyli nie wszedłeś na forum, ale jesteś "zalogowany") i przegladasz newsy, po dłużeszj chwili po wejściu na forum i wyświetleniu nowej zawartości mamy "brak nowej zawartości" hmmm może spróbuj po prostu równolegle po wejściu na site od razu wejść na forum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, loguję się na forum w domu i w pracy. Po przelogowaniu np. w pracy klikam na "Wyświetl nową zawartość" i wyskakuje mi komunikat "Brak nowej zawartości", mimo, że taka zawartość jest. Czy można coś z tym zrobić?

Zawsze tak będzie po wylogowaniu. To tak jakbyś ręcznie oznaczał forum jako przeczytane. Możesz w domu korzystać w takiej sytuacji z Menu na dole strony Przegląd Codzienny. Posty nieprzeczytane będą miały wyraźniej kolorowe ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze tak będzie po wylogowaniu. To tak jakbyś ręcznie oznaczał forum jako przeczytane. Możesz w domu korzystać w takiej sytuacji z Menu na dole strony Przegląd Codzienny. Posty nieprzeczytane będą miały wyraźniej kolorowe ikonki.

Na innych forum IPB nie mam takich problemów. Bardzo utrudnia to czytanie postów, czy nie można z tym nic zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem na ps3sklep move z gra 4 pazdziernika i wplacilem im pieniadze na konto tego samego dnia. Do tej pory 20.X nie dostalem ani towaru ani maila z zadna informacja. Eskalowalem problem przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie sklepu - bez efektu.

Ten sklep to porazka. Jak ktos planuje skorzystac z ich uslug niech sie dwa razy zastanowi lepiej.

Edytowane przez yauokim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ja sie faktycznie zastanowie ... nie fajnie oj nie fajnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem wchodzę sobie w jakiegoś newsa na stronie głównej i chce sobie obejrzeć filmik z recenzji gameplay-a - nieważne ale tam gdzie są filmiki to mam po prostu dziurę (nie ma nic żadnego play pauza stop, po prostu jest białe tło jak pod napisami :) może ktoś wie czemu tak mam

mam najnowsza jave i używam FF :)

PS. proszę admina o nie usuwanie tematu :) z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 04.10.2010 zamówiłem o to taki zestaw: "Medal of Honor PL + beta BF3 + MOH Frontline + nieśmiertelnik (Preorder)". W dniu 14.10.2010 przesyłka została dostarczona. Wracam zadowolony z pracy, że MoH już dotarł, otwieram paczkę i.... w środku zwykła wersja gry. Delikatnie wkurwiony napisałem maila do Ps3sklep no i póki co zero odzewu.

Podsumowując: PS3sklep = OSZUŚCI. NIE POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawialem sie nad zamowieniem w ww sklepie...

Teraz wielka zagadka czy doczekamy sie jakiegos sprostowania tu na miejscu czy publicznego harakiri w postaci ban i zamkniecie topicu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×