Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na iPadzie wygląda to bardzo spoko . Minimalizm , brak potrzeby zoomowania , szybko się wszystko wczytuję . Na każdym forum które przeglądam i jest taka opcja "modern" korzystam . Nie mam natomiast pojęcia jak to wygląda na desktopie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra z powiadomieniami. Mam wyłączone powiadomienia mail a co dodany post dostaje istny spam na skrzynkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Danielski_82 napisał:

U mnie na iPadzie wygląda to bardzo spoko . Minimalizm , brak potrzeby zoomowania , szybko się wszystko wczytuję . Na każdym forum które przeglądam i jest taka opcja "modern" korzystam . Nie mam natomiast pojęcia jak to wygląda na desktopie .

Też na ipadzie siedzę przeważnie i tamten mi się bardziej podobał, ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Patrykos napisał:

Masakra z powiadomieniami. Mam wyłączone powiadomienia mail a co dodany post dostaje istny spam na skrzynkę.

 

Ustawienia konta -> Inne ustawienia -> Ustawienia powiadomień. Wszystko działa tak jak ustawisz tylko po zmianach trzeba ustawienia zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można na coś ponarzekać: jak chcę poczytać sobie odpowiedzi w statusach (na głównej stronie), to zamiast je rozwinąć, przenosi do strony z profilem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cwir napisał:

 

Ustawienia konta -> Inne ustawienia -> Ustawienia powiadomień. Wszystko działa tak jak ustawisz tylko po zmianach trzeba ustawienia zapisać.

Dawałem tak ale teraz zauważyłem, że podczas dodawania posta jest ustawione powiadomienie odnośnie odpowiedzi to pewnie dlatego tak miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kloose napisał:

Jak można na coś ponarzekać: jak chcę poczytać sobie odpowiedzi w statusach (na głównej stronie), to zamiast je rozwinąć, przenosi do strony z profilem... 

Z tym trzeba będzie pokombinować bo w tej wersji IPB domyślny widget do statusów tego nie ma. Ale mam pomysł jak można by podobną funkcjonalność uzyskać tylko nie wiem czy się uda :). Zobaczymy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednym moim problemem teraz jest, że cięzko sie przyzwyczaic, reszta zmian na ten moment na plus :).

UPDATE:

-Przydalyby się rozwijane statusy jak poprzednio zamiast wchodzenie w osobna strone "statusu"

-wchodzac w temat przenosi mnie nie do ostatniej odpowiedzi a na sam poczatek - da się to jakoś zmienic czy to tak dziala z zasady?

 

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że coś się zmienia, ale na telefonie mnie irytuje wygląd jakbym miał dostęp tylko do mobilnej wersji.

Nawet nie pomaga opcja żądaj pełnej wersji. Trochę szkoda, bo nie lubię tych wszystkich tapatalków i innych wynalazków.

Do tej pory śmigało tak samo jak w lapku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem, to strona skaluje się w czasie rzeczywistym odpowiednio do wielkości dostępnego obszaru. Jak się zacznie zmniejszać okno przeglądarki w PC, to strona także zacznie się zmieniać, tak jak na smartfonach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa na tapatalku więc musiałem kompa odpalić, a tu nadal ostrzeżenie o niebezpiecznej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że brak możliwości logowania się na Tapatalku, to efekt "przeprowadzki"? Jeśli tak, to czekam na usunięcie tej małej niedogodności ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update jeszcze trochę potrwa, trochę tego jest. Wszystko będziemy dopieszczać jak się skończy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, lipalipski napisał:

Nie działa na tapatalku więc musiałem kompa odpalić, a tu nadal ostrzeżenie o niebezpiecznej stronie.

Na tapatalku faktycznie wczoraj nie działało, na iPhone cały tapatalk sie crashował i po prostu wyłączał, ale juz działa.

A ostrzeżenie to raczej jest przypisane do adresu forum i zmiana silnika nic tu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej Choopy, u mnie taplak sie nie chce zalogowac... wprowadzam prawidlowe dane i dupa...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też na tapatalku nie działa logowanie, a próbowałem przez tapatalk ID oraz normalnie danymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Patricko napisał ze problemy mogą potrwać kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bezproblemowa zmiana - wszystko działa dobrze, wygląda ładnie. Dobra robota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przecież Patricko napisał ze problemy mogą potrwać kilka dni.

Ty misiek... problemy mielismy z forum pisac wiec piszemy... to ze ktos cos napisal nie znaczy ze ja nie mam problemu dalej. Nie siedzimy na forum non stop wiec tu nie strugaj pana ochroniarza.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty misiu kolorowy,ja również nie mogę się zalogować na Tapatalku.Jest napisane że może to potrwać wiec czekam i próbuje się zalogować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tylko tapatalk zostanie ogarnięty damy wam znać. na szczęście wersja mobilna daje radę jako substytut. a brak powiadomień na telefonie dobrze nam wszystkim zrobi ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też zapytam o jedną rzecz: da się/będzie się dało zmienić wygląd zakładki "nieprzeczytana zawartość"? Na starej wersji pojawiała się tylko lista z nazwami tematów, teraz wyświetla się też treść ostatniego postu, co jest moim zdaniem strasznie nieczytelne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest przycisk po prawej u góry do przełączania między wersją kompaktową i rozszerzoną. niestety działa tylko na białej skórce. jak będę dłubał przy stylach to postaram się to naprawić w ciemnej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z czarnej, także cierpliwie czekam, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jak w "nieprzeczytanej zawartości" przejść do kolejnej strony? 

2. Jak chcę napisać nowego posta to za każdym razem pojawia mi się cała zawartość mojego ostatniego posta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×