Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś ma Tapatalk i śmiga już??

Ja nie mogę się z poziomu tapa zalogować, wywala błąd...

Ktoś coś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie dziala, cierpliwosci. Ta wersja mobilna jest calkiem przyzwoita tak btw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.05.2016 o 11:14, DigitalMan_PL napisał:

Ktoś ma Tapatalk i śmiga już??

Ja nie mogę się z poziomu tapa zalogować, wywala błąd...

Ktoś coś??

U mnie to samo, dalej nie działa.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie dwie uwagi:

1) to o czym już mówiłem, czyli na czarnej wersji forum są problemy z funkcjonowaniem "nieprzeczytanej zawartości". Poza tym, że nie działa przełącznik trybu rozszerzony/kompaktowy to nie działają też te wszystkie opcje filtrowania z belki - mam na myśli opcję przełączania między pokazywanie całej i nieprzeczytanej zawartości itd. Na białej jest wszystko ok, ale biała jest paskudna. :p

2) w momencie kiedy przechodzimy do nieczytanej odpowiedzi z danego tematu to ruchome, górne menu z czarnej wersji strony nachodzi na górny pasek posta, czyli nie widać autora i daty dodania. Nie wiem na ile macie możliwości i chęci to skorygować, ale w imię dobra forum zgłaszam. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jestem ślepy, czy nie ma opcji zacytowania kogoś podczas edycji posta? Nie jest to na pewno niezbędne, ale byłoby miłe :)

Edit: nie, po prostu jestem głupi :P można skopiować ramkę z cytatem do edytowanego posta.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezauwazylem tego wczesniej - rzeczywiscie jest problem z zaladowaniem dodatkowej 'nieprzeczytanej zawartości'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest problem. Ale da się to obejść. Po kliknięciu trzeba odświeżyć stronę i pojawiają się kolejne nieprzeczytane posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie ten sposób nie dziala, uzywam przegladarki chrome i ciemnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Niestety u mnie ten sposób nie dziala, uzywam przegladarki chrome i ciemnego tematu.

robisz pokaz  starsze zmienia sie URL

zmieniasz ostania cyfre na o jeden mniejsza np. 7 ->6 . Jesli mamy doczynienia z zerem na koncu zmieniasz  ostania liczbe 2 cyfrowa na o jeden mniejsza (60 ->59), enter i bedziesz mial starsze wiadomosci.

chrome, ciemny temat.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zostanie rozwiązany problem z logowaniem się na Tapatalk?

Bo nie wiem czy brać telefon do kibla za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekamy aż support tapatalka raczy się zainteresować naszą sprawą, wszystko jest dobrze skonfigurowane a mimo tego nie loguje się poprawnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy kciuki, gdyż brak możliwości przeglądania forum na klopie jest stresująca :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jesteście ograniczeni na dobre jeśli nie działa Tapatalk. Wcześniej na fonie jak uruchamiałem forum przez przeglądarke to ciężko było napisać post bo trzeba było zwiększać zmniejszać obraz, ale teraz wygląda jak mobilna aplikacja na telefon i wygląda bardzo dobrze. Może ciutke mniej wygodnie jak na Tapatalku, ale nie widzę problemu, żeby korzystać z forum przez przeglądarkę na tel. Nie rozumiem zatem dlaczego niektórzy piszą, że jak tapatalk nie działa to są odcięci od forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest nieporównywalnie wygodniejsza oraz szybsza obsługa forum niż przez przeglądarkę. Poza tym dochodzi zwykle przyzwyczajenie, gdyż z tapatalka korzystam od kilku lat.

Przeglądarka w fonie nie działa tak błyskawicznie jaj ta aplikacja. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja nie neguje tego, że Tapatalk jest wygodniejszy, bo sam o tym napisałem i sam z niego korzystam. Post kierowałem do tych osób którzy piszą, że przez niedziałający Tapatalk są na dobre odcięci od forum, bo przykładowo z PC korzystają sporadycznie. Nie ma problemu wejść przez przeglądarkę i być na bieżąco z forum, dopóki Tapatalk nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Tapatalku mam kilka for dyskusyjnych.

PSsite, PPE, GoPro itd...

Wszystko odruchowo kciukiem przeglądam. Z każdego dostaję powiadomienia w interesujących mnie tematach.

Szybko (błyskawicznie) działająca aplikacja umożliwiająca w kilka sekund rzuceniem okiem na to, co nas interesuje na każdym z forum.

Oby to zaczęło jak najszybciej funkcjonować.

 

Co do obecnego przeglądarkowego to mam wrażenie, że odstęp między wierszami jest zbyt duży, poważnie :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zalogowalem na TT więc hula :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :) miliony Wam dziękują :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie się zalogowalem na TT więc hula :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nie za bardzo ok... BO się zalogowałem, ale jakoś tapa nie pokazuje powiadomień o nowych wpisach w subskrybowanych wątkach...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie działa, zobaczymy czy będą powiadomienia. tak czy inaczej guys, good job ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dziekuje:) wkoncu jest wygodnie:)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logowanie na Tapatalk działa, ale powiadomienia nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam klopot. Na taplaku nie wyswietlaja mi sie filmiki na yt. W dziale kacik wyscigowy w temacie mala liga project cars

... kolega pionu wrzucil link do yt. Na forum desktopowo smiga.... na taplaku nic nie widac.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×