Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę dodawać odpwiedzi przez tapatalk tylko na tym forum. Coś się znowu zepsulo czy to jakiś błąd u mnie? Inne fora dzialają bez problemu, jakieś pomysły? 

Poniżej zrzuty ekranu z telefonu jak to wygląda:

 

https://imgur.com/pJmrtWg

 

https://imgur.com/OUjbTWg

 

Oczywiście zalogowany jestem.

 

 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm normalnie wsio działa, próbowałeś się przelogować czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem próbowałem, nie wiem co się zwaliło. Napisałem do tapatalka bo widzę że tutaj wszytsko hula. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także Tapatalk nie chodzi od kilku dni. Mogę przeglądać wątki, ale też działa to jakoś dziwnie. Próbowałem się wylogować, i zalogować ponownie, ale nic nie pomogło. Nie mogę komentować wątków, ponieważ wyskakuje błąd, że nie posiadam uprawnień do odpowiedzi.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie. Mam dokładnie to samo, wiadomości prv tez nie działa. Tak jakbym bym niezalogowany a jednak jestem. Lub nie miał jakichś uprawnień. Jaki tel masz  @Oranje tak z ciekawości ? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dokładnie to samo co u Panów wyżej. Odpowiadać się nie da, a zakładka „Watki w których pisałeś” jest pusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno macie odpowiednie forum dodane w Tapatalku? Tam były dwa, jedno jest zepsute.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w taptoku wszystko działa ok. W wyszykiwarce forów faktycznie pokazuje dwa pssite 12_slight_smile.png

 

0b78561d3373a46b521fc3c7817400d4.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Eloszki napisał:

O właśnie. Mam dokładnie to samo, wiadomości prv tez nie działa. Tak jakbym bym niezalogowany a jednak jestem. Lub nie miał jakichś uprawnień. Jaki tel masz  @Oranje tak z ciekawości ? 

 

iPhone 8 więc ciągnę apkę z iOSa.. 
 

1 minutę temu, Patricko napisał:

Na pewno macie odpowiednie forum dodane w Tapatalku? Tam były dwa, jedno jest zepsute.

 

Tak, tylko że problem pojawił się nagle. Na forum w apce  byłem zalogowany od b.dawna i dodawałem normalnie odpowiedzi czy mogłem wysyłać PW. Problem pojawił się nagle jakiś tydzień (około) temu, kiedy to nagle zniknęły mi wszystkie "uprawnienia"

 

Uprzedzam pytanie - nie wystąpiło wylogowanie z forum na apce. Dopiero po tym jak zauważyłem problem postanowiłem wylogować i zalogować się ponownie - 3 razy - jak widać bez efektu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja tez sprawdziłem czy jest dobre forum ale 2 tygodnie temu było Ok. Pamietam ze dużo wcześniej należało zmienić i wtedy tez zmieniłem. Problem również pojawił się nagle i teraz jestem zalogowany a forum tego nie widzi i wszystkie inne objawy jak powyżej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przechodziliście z Tapatalka bezpośrednio na forum w przeglądarce poprzez "Otwórz w przeglądarce"? Tapatalk ma jakiś błąd i jeśli się tak robi to blokuje dostęp do forum na jakiś czas, ponieważ forum w jakiś sposób myśli że dochodzi do kilkunastu błędnych logowań czy coś w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale dopiero od momentu kiedy Tapatalk się „zepsuł”. Wcześniej nie pamietam abym musiał otwierać coś w przeglądarce.

Tylko znowu przed chwila otworzyłem w przeglądarce inne forum ( aby sprawdzic czy tez sie zbuguje ) i nadal mogę z niego korzystać przez tapatalka wić tam mi dostępu nie zablokowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, że osoby piszące o problemie mają iPhone tak jak ja, to problem jest chyba tylko na iOS.

 

Nawet sprawdziłem na starym telefonie z Androidem i tam wszystko działa.

 

Edytowane przez Krosek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca wątek pasuje do pytania, ale lepszego nie znalazłem. Czy jest możliwość w ustawieniach gdzieś w ogóle wyłączyć tego kretyńskiego shoutboxa? Albo wypieprzyć go na dół strony czy cokolwiek, żeby tego nie widzieć i nie dostawać raka i spoilerów na ryj od razu jak tylko się na forum z telefonu wchodzi?

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, xavris napisał:

Może nie do końca wątek pasuje do pytania, ale lepszego nie znalazłem. Czy jest możliwość w ustawieniach gdzieś w ogóle wyłączyć tego kretyńskiego shoutboxa? Albo wypieprzyć go na dół strony czy cokolwiek, żeby tego nie widzieć i nie dostawać raka i spoilerów na ryj od razu jak tylko się na forum z telefonu wchodzi?

Raczej nie ma takiej możliwości. Już o to kiedyś pytałem. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które forum jest prawilnie na tapa? 10ed58f02102c3acad39d961eab4f849.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś pomysł aby rozwiązać problem z korzystania z forum przez Tapatalk na ios ? Dodam od razu ze inne fora działają, Tapatalk nie widzi u siebie żadnego problemu. Cały czas ten sam problem czyli nie masz uprawnień do odpowiedzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno jak wcale. Myślałem, że tego forum nie ma w Tapatalk, dzisiaj wpadłem na to info zupełnie przypadkowo.
IMO administracja powinna wysyłać maile z takim info bo ubijacie to forum nie tylko bezmyślnymi ostrzeżeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamierza wkońcu narawić problem forum na aplikacji Tapatalk dla iOS? Ta sprawa naprawdę jest uciążliwa, a z tego co widzę to administracja (chyba) ma to w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo iOS to badziew zaprojektowany do dojenia z Ciebie kasy :)

 

aż z ciekawości zainstalowałem tapatalk na ipadzie i też tak mam. zbadamy sprawę na ile to będzie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, cwir napisał:

bo iOS to badziew zaprojektowany do dojenia z Ciebie kasy :)

 

aż z ciekawości zainstalowałem tapatalk na ipadzie i też tak mam. zbadamy sprawę na ile to będzie możliwe.

 

No tu każdy ma swoje zdanie jeśli chodzi o iOSa, który ostatnio stracił na jakości, ale wg. mnie jest grubo przed Androidem. 

 

Super by było jakbyście problem rozwiązali. 

 

Miłego wieczoru i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w spowalnianiu starszych urządzeń :)

 

Zobaczymy czy jest jakaś aktualizacja wtyczki tapatalka na forum. Dam znać, ale to raczej jutro.

 

Również pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×