Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez wam troche pojade ;]

A wiec, skoro to jest strona o Playstation 3, to ja sie pytam - czemu praktycznie nie da sie uzywac tej strony na przegladarce w PS3? Ciagle wywala, ze "za malo pamieci, zawartosc strony zostala zastapiona przez pusta karte". Co ciekawe, takie cos pojawia mi sie TYLKO na waszej stronie... Co ciekawe, forum dziala DOSYC sprawnie. Na PSP o dziwo da sie czytac newsy, ale nie ma obrazkow i komentarzy.

Swoja droga, jakis czas temu, nim zaczeliscie sie bawic w zmiane wygladu ps3site to strona na ps3 dziala nawet dobrze, jedynie nie dalo sie ogladac filmikow..

Tak wiec blagam (?) was, naprawcie i ogarnijcie strone glowna, bo zeby cokolwiek poczytac to musze dorwac laptopa, do ktorego mam dostep raz na tydzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wchodzę w jakiś temat to zamiast przechodzić do postu który ostatnio czytałem, zawsze wczytuje mi 1 stronę. Da się to jakoś ustawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klikniesz na zieloną ikonę koło nazwy tematu przeniesie cię do pierwszego posta, którego nie czytałeś.

Jest jeszcze druga opcja. Jeżeli wybierzesz "Wyświetl nową zawartość" i wybierzesz dowolny temat też ustawi ci temat na nowym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wchodzę w jakiś temat to zamiast przechodzić do postu który ostatnio czytałem, zawsze wczytuje mi 1 stronę. Da się to jakoś ustawić?

Przy temacie powinien być taki zielony prostokąt(new_post.png) kliknij go a odeśle cie do pierwszego nieprzeczytanego postu.

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie o portal ,czy ktoś wie czemu co niektórzy widza ciemność? przesadza to bo niewidac newsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Ja tez wam troche pojade ;] <br />A wiec, skoro to jest strona o Playstation 3, to ja sie pytam - czemu praktycznie nie da sie uzywac tej strony na przegladarce w PS3? Ciagle wywala, ze "za malo pamieci, zawartosc strony zostala zastapiona przez pusta karte". Co ciekawe, takie cos pojawia mi sie TYLKO na waszej stronie... Co ciekawe, forum dziala DOSYC sprawnie.  Na PSP o dziwo da sie czytac newsy, ale nie ma obrazkow i komentarzy.<br />Swoja droga, jakis czas temu, nim zaczeliscie sie bawic w zmiane wygladu ps3site to strona na ps3 dziala nawet dobrze, jedynie nie dalo sie ogladac filmikow.. <br />Tak wiec blagam (?) was, naprawcie i ogarnijcie strone glowna, bo zeby cokolwiek poczytac to musze dorwac laptopa, do ktorego mam dostep raz na tydzien...<br />
<br /><br /><br />|

podpisuje sie pod tym postem, jak juz wczesniej pisalem w tym temacie na poczatku na przeglądarce ps3 wszystko bylo ok, teraz gdy portal rozpoznaje ps3 jako urzadzenie mobilne nie da sie czytac newsow,ale jest na to sposob, na ps3site trzeba wejsc przez online proxy (np antycenzor.pl) ktore ukrywa to ze weszlismy na strone przez ps3 i wyglad jest juz normalny tak jak na pc . jako ze portal jest o tematyce ps3 to powinniscie zrobic specjalna wersje na ps3, a przynajmniej przywroccie normalny wyglad zeby nie trzebabylosie bawic w proxy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Nie wiem co się stało ale od jakiegoś czasu nie mogę otworzyć portalu ps3site.pl :( Mogę tylko wejść na forum, ale nie na portal! Próbowałem we wszystkich znanych mi przeglądarkach i nic nie przynosi rezultatu :( Może muszę coś zaktualizować? Strona się ładuje i nie ma problemu z połączeniem, ale jest cała czarna! Tak jakby wyświetlało się samo tło! Mam nawet "suwak" po prawej stronie ekranu i to tyle :(

Używana przeglądarka to Mozilla Firefox, system to Win 7.

Proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Edytowane przez szymeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz wszystkie blokery spamu, blokery skryptów o spróbuj ponownie

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz wszystkie blokery spamu, blokery skryptów o spróbuj ponownie

dzięki pomogło , po wyłaczeniu ad Munchera wyświetla portal - oj administracja nie postaraliście sie skoro nieodpowiadaliscie i nie wiedzieliście o tym minus dla was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki pomogło , po wyłaczeniu ad Munchera wyświetla portal - oj administracja nie postaraliście sie skoro nieodpowiadaliscie i nie wiedzieliście o tym minus dla was

a dla mnie plus hehe ? :sweat: :ninja:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie plus hehe ? :sweat: :ninja:

a ja wyłączyłęm ad munchera spyware doctor itd i nic, dalej czarność :( nie wiecie co jeszcze może powodować takie objawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wyłączyłęm ad munchera spyware doctor itd i nic, dalej czarność :( nie wiecie co jeszcze może powodować takie objawy?

a wyślij screena jak to u Ciebie wygląda.

A ja sobie popatrzę do kodu źródłowego strony ps3site hehe. Bardziej z ciekawości niż z potrzeby

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa :) Program Xp-Anti Spy który zainstalował mi kolega "haker" :P na oryginalnej 7-emce, nie wiem jakim cudem blokował mi stronę :)

Pozdrawiam

Edytowane przez szymeqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już działa :) Program Xp-Anti Spy który zainstalował mi kolega "haker" :P na oryginalnej 7-emce, nie wiem jakim cudem blokował mi stronę :)

Pozdrawiam

no widzisz. mówiłem żeby wyłączyć blokery. Prawdopodobnie blokował skrypty i dlatego nic się nie wyświetlało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzisz. mówiłem żeby wyłączyć blokery. Prawdopodobnie blokował skrypty i dlatego nic się nie wyświetlało.

Juz plusik do Ciebie poleciał :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz plusik do Ciebie poleciał :)

Pozdrawiam

Dziękuję - mój kot avatar będzie miał dzięki temu mniejszy katar.

A tak ogólnie to cieszę się, że pomogłem :ninja: :ninja:

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka dziala tylko tego znales nieumiem niema takiej zakladki schievements .

Forum ma prawie 28 tys. użytkowników chociaż pewnie ponad połowa jest nieaktywnych więc załóżmy 7-8 tyś. udzielających się. Wiem, że to duża liczba i trudno wszystko ogarnąć ale mnie takie pisanie razi bardzo.

Znam jedno forum gdzie poprawność pisowni przez modów jest bardzo respektowana i nawet nie wiecie jak dobrze się czyta takie forum.

Zwróciłem koledze uwagę, że to zdanie raczej poprawne nie jest po czym dwie osoby odpowiedziały mu bez zastanowienia. Jeżeli będzie przyzwolenie na takie rzeczy przede wszystkim samych użytkowników to za jakiś czas doczytać się nie będzie można. Tym bardziej mnie to dziwi, że na forum jest dosyć dużo osób zaawansowanych wiekowo.

W regulaminie jest punkt mówiący o przestrzeganiu zasad interpunkcji i ortografii, a żaden z adminów go nie respektuję. Dlaczego?

Lepiej iść w jakość, a nie ilość, a te 28 tyś. kont można sobie w d..e wsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och sorry, że nie zauważyliśmy jednego z setek postów jakie codziennie się ukazują. Wybacz. A teraz z innej strony:

Raportować umie?

Najwyraźniej NIE.

Więc lepiej napisać o o wsadzaniu w dupę, zamiast samemu przysłużyć się do budowania Forum i edukowania Społeczności.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam czarny ekran i nie zamierzam wyłączać żadnych blokerów reklam po prostu szukam innego portalu o tej samej tematyce a ps3site do kasacji, to oni są dla nas nie my dla nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, gdzie napisać więc daję tutaj bo "dział jest moderowany". Chciałbym zgłosić błędy forum, które zauważyłem.

Tak wygląda forum, gdy otwieram dowolną jego podstronę:

910513.jpeg

Tak wygląda pisanie tematu:

910514.jpeg

Mój system operacyjny: Linux Ubuntu 10.04

Przeglądarka: Mozilla Firefox 3.6.3

Wchodząc w Konsolę Błędów odczytuję nastęþujące błędy:

Błąd: Arkusz stylów http://www.ps3site.pl/forum/public/min/index.php?ipbv=31007&amp;f=public/style_css/css_11/ipb_common.css,public/style_css/css_11/ipb_editor.css,public/style_css/css_11/ipb_styles.css,public/style_css/css_11/calendar_select.css nie został wczytany, ponieważ zawarta deklaracja typu MIME tego arkusza: "text/html" nie jest zgodna z typem "text/css".
Plik źródłowy: http://www.ps3site.pl/forum/index.php?app=forums&amp;module=extras&amp;section=stats&amp;do=leaders
Wiersz: 0

Błąd: Arkusz stylów http://www.ps3site.pl/forum/public/min/index.php?ipbv=31007&amp;f=public/style_css/css_11/ipb_common.css,public/style_css/css_11/ipb_editor.css,public/style_css/css_11/ipb_styles.css,public/style_css/css_11/calendar_select.css nie został wczytany, ponieważ zawarta deklaracja typu MIME tego arkusza: "text/html" nie jest zgodna z typem "text/css".
Plik źródłowy: http://www.ps3site.pl/forum/forum/14-pytajnik/
Wiersz: 0

Błąd: Arkusz stylów http://www.ps3site.pl/forum/public/min/index.php?ipbv=31007&amp;f=public/style_css/css_11/ipb_common.css,public/style_css/css_11/ipb_editor.css,public/style_css/css_11/ipb_styles.css,public/style_css/css_11/calendar_select.css nie został wczytany, ponieważ zawarta deklaracja typu MIME tego arkusza: "text/html" nie jest zgodna z typem "text/css".
Plik źródłowy: http://www.ps3site.pl/forum/index.php?app=forums&amp;module=post&amp;section=post&amp;do=new_post&amp;f=14
Wiersz: 0

Błąd: Arkusz stylów http://www.ps3site.pl/forum/public/min/index.php?ipbv=31007&amp;f=public/style_css/css_11/ipb_common.css,public/style_css/css_11/ipb_editor.css,public/style_css/css_11/ipb_styles.css,public/style_css/css_11/calendar_select.css nie został wczytany, ponieważ zawarta deklaracja typu MIME tego arkusza: "text/html" nie jest zgodna z typem "text/css".
Plik źródłowy: http://www.ps3site.pl/forum/forum/14-pytajnik/
Wiersz: 0

Błąd: Witrynie &lt;http://googleads.g.doubleclick.net&gt; nie udzielono uprawnien do wywolania metody Location.toString na &lt;http://bankfotek.pl&gt;.

Błąd: Witrynie &lt;http://googleads.g.doubleclick.net&gt; nie udzielono uprawnien do wywolania metody Location.toString na &lt;http://bankfotek.pl&gt;.

Czyli można z tego odczytać, że głównymi błędami są arkusze styli CSS. Mają one niewłaściwą deklarację kodu, właściwą dla dokumentów html a nie arkuszy styli kaskadowych, i moja przeglądarka (nie tylko moja) to blokuje. Jest to poważny błąd semantyczny i proszę to niezwłocznie poprawić, dosłownie minuta pracy więc mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać na reakcję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie strona tak wygladala jak mialem nieaktualnego flasha (albo jego brak, nie pamietam dokladnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszego flasha. Z błędów wynika jednoznacznie, że arkusz stylów jest źle zadeklarowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro arkusz jest zle zdeklarowany to u wszystkich powinny wystepowac takie bledy (a nie wystepuja). cos jest nie tak, ale po twojej stronie.

sprawdzales inna przegladarka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×