Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na razie nie pasuje trochę ociężałe poruszanie się. Wiadomo, że z ekwipunkiem ciężko się biega, ale w becie ten ciężar sprawia dziwne wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się zdaje czy różnic między konsolami a Pc to z lupą szukac...:whistling:

Edytowane przez Vader122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest lepiej niż się spodziewałem. Jeszcze jeden bug jest w becie. Jak przeciwnik mi wylatuje zza przeszkody i próbuję go zastrzelić, to mnie cofa i blokuje strzelanie :o

Jeżeli natomiast chodzi o pochwały, to boję się pomyśleć, co będzie się działo przy składzie grającym na HSach. Możliwości ubezpieczania się i penetrowania korytarzy technicznych metra są po prostu genialne. Na taką grę czekałem.

Edytowane przez BubuPN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawuje sie ten BFowy serwis battlelog? oferuje cos ciekawego, przydatnego itd? czego dotąd na innych serwerach z statsami bc2 nie było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O.O Co ty za internet masz :D U mnie.... chyba pół wsi ładnie poproszę o nie korzystanie z neta , byle dla mnie.....

Jeszcze nie obejrzałem żadnego filmiku....ALE CZY BF3 TO NIE BOSKA GRA?

Człowieku ogarnij się bo piszesz bez sensu :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawuje sie ten BFowy serwis battlelog? oferuje cos ciekawego, przydatnego itd? czego dotąd na innych serwerach z statsami bc2 nie było?

Nawet nie zwracałem na niego uwagi :D

P.S. właśnie w metrze zabił mnie koleś będący w pomieszczeniu obok....

Edytowane przez BubuPN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to bylo juz, nie chce mi sie sprawdzac te 3 dni wstecz bo w tym temacie nie zagladniesz 2 godziny i juz 3 strony w plecy jestes, wiec wklejam tak czy siak bo dobre porownanie :)

Mam pytanie do tych ktorym sie powyzszy filmik nie podoba: czy on wedlug was nie jest zabawny czy moze jest to dla was jakis atak na wersje gry na PS3? :) Bo jak pierwsza opcja to rozumiem ze sa rozne poczucia humoru, ale jak druga to brak mi slow... :)

repyu.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten filmik jest zabawny.Nie wiem kto go zrobił i jakie ma przesłanie i nie obchodzi mnie to bo jak gra wygląda na PS3 każdy widzi i nie tylko ja jestem zadowolony z grafiki.A jak to zrobił jakiś Fan boy Shitboxa to jeszcze bardziej bo Dice potwierdziło,że wersja na Playstation 3 będzie lepsza graficznie od X-Boxa ;)

Edytowane przez RossoNero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra chodzi o wiele plynniej.niz BC2 i to jest zaleta,w dupie mam te rozwalanie domow,lepsza grafike,jak czasami na bc2 zamula do 15 fpsow,nie ma sie za czym schowac.,w sumie,dziwne jest to,ze beta ma 1.2GB niektore tekstury poprawia i bedzie git. Znacie kogos,kto podczas multiplayera patrzy na jakos teksturbiggrin.gif.Najwazniejsze ,ze jest Fun wbijania kosbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem minusa bo po pierwsze, napisałeś że to dobre porównanie, liczyłem na coś konkretnego. Po drugie, było dosyć niedawno, w dodatku przewijało się w kilku miejscach. Po trzecie, cała wypowiedź była w stylu komentarzy na stronie głównej serwisu, gdzie wszystko krąży w okolicach analno-genitalnych, a po których odechciewa się przeglądać newsy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto chciałby "podzielić" się grą żebym tez mógł grać w bete nie mając klucza tego z moh? Wtajemniczeni wiedzą jak itp, :P

słowo udostępnić jest bardzo pomocne ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem minusa bo po pierwsze, napisałeś że to dobre porównanie, liczyłem na coś konkretnego. Po drugie, było dosyć niedawno, w dodatku przewijało się w kilku miejscach. Po trzecie, cała wypowiedź była w stylu komentarzy na stronie głównej serwisu, gdzie wszystko krąży w okolicach analno-genitalnych, a po których odechciewa się przeglądać newsy.

No to sie przeliczyles i ironii nie zrozumiales. Odnosnie tego czy bylo wczesniej uzasadnilem. A twojego skojarzenia mojego postu z okolicami analno-genitalnymi nie rozumiem wiec nie wnikam skad Ci sie wzielo.. Tez masz minusa :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już było i czy wiecie ale jak medyk nas podnosi to możemy akceptować bądź nie. Jeszcze nie sprawdziłem jak wygląda sytuacja jakbym wcisnął bym kółko czyli Cancel Reviev. Pewnie bym zdechł. W każdym razie w momencie jak podejmujemy decyzje jest coś w rodzaju last stand z CoD'a. Trzymamy w łapie pistolet itd. Tylko chyba nie można się w takim stanie poruszać, nie wiem dokładnie bo mnie koleś "podniósł" w wagonie metra w drzwiach i nie mogłem się poruszać :P

No i nie wiem jeszcze ile mamy czasu na podjęcie decyzji ale to wszystko do sprawdzenia.

Co do spawnowania, to można spawnować się na każdym członku teamu (4 osobowego), snajper zostawia też takie radyjko na którym mogą się spawnować klienci z naszego teamu, z tym że nie wiem czy cała drużyna czy tylko nasz 4 osobowy team.

Co jeszcze rzuciło mi się w oczy... jak grałem snajperem to bez przykładania lunety znikała jedna ściana, była dość oddalona, i mogłem zobaczyć przeciwnika. Z kolei jak przymierzyłem to ta ściana się pojawiła. Ale coś takiego zauważyłem tylko grając snajperem, na innej klasie tak nie było.

Btw był ktoś już Squad Leaderem? Bo z tego co widzę to jest chyba nim gracz, który ma przy swoim nicku gwiazdkę w naszym squadzie ale kolesie nie dają żadnych poleceń a'la Battlefield 2, że coś tam zaznaczy nam na mapce etc. Bo ja w sumie już się z tym Squad Leaderem pogubiłem o co z nim chodzi, jakie pełni funkcje :P Jakiś czas temu myślałem, że tylko na nim będzie można się respawnować ale chyba coś wtedy źle zrozumiałem.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie napalajcie tak bo jak wygram dzisiaj 50 baniek to wykupie cale DICE i nie bedzie grania :scare:

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też żołnierz raz biega jak kenijski sprinter, a raz jak zawodnik sumo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też żołnierz raz biega jak kenijski sprinter, a raz jak zawodnik sumo?

A masz na czymś tego 1 perka (nie wiem jak to nazwać ale to chyba perk :P), a na innej klasie nie masz go? W sumie ja tam nie wiem co te perki dają w ogóle ale pierwszy odblokowany nazywa się jakoś spnt czy coś takiego. Skojarzyło mi się ze sprintem. Może stąd ta różnica...

Ja ogólnie czegoś takiego nie zauważyłem ale też nie zwracałem na to specjalnie uwagi. Może zależy od rodzaju broni jaki nosisz?

Aha jakby ktoś liczył na pojazdy w becie to nie ma żadnego pojazdu.

Aaa no i co mi się jeszcze baaardzo podoba, to to że dodatki odblokowują się do konkretnej broni, a nie do klasy. Tzn po jednej stronie możemy mieć karabin z acogiem a po 2 jeszcze nie, gdyż trzeba go odblokować odpowiednią ilością zabójstw daną bronią i za to +

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie nie napalajcie tak bo jak wygram dzisiaj 50 baniek to wykupie cale DICE i nie bedzie grania :scare:

Watpie że ci starczy,taki wycinek z wikipedi:

Nowa odsłona Battlefield będzie bezpośrednio konkurować z Call of Duty: Modern Warfare 3. W związku z tym EA planuje przeznaczyć 100 milionów dolarów na kampanię reklamową Battlefielda 3.

A teraz jeszcze inna strona

Bez wątpienia produkcje takie jak Battlefield 3 i Modern Warfare 3 zostaną wsparte odpowiednio przez EA i Activision ogromnymi budżetami na działania marketingowe. W przypadku produkcji EA DICE ma to być kwota wynosząca od 45 do 50 milionów dolarów.

Za sam marketing,aż się boje pomyśleć ile kosztuje wyprodukowanie bfa :P

A tak na poważnie - wiem że było to ironicznie ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort wie, na razie się wkurzyłem i wyłączyłem, bo to, że nie mam żadnego pola manewru jak ktoś odda do mnie chociażby jeden strzał trochę mnie zniechęca.No i przeszkody raz są, raz nie ma.... :D

Edytowane przez BubuPN
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czort wie, na razie się wkurzyłem i wyłączyłem, bo to, że nie mam żadnego pola manewru jak ktoś odda do mnie chociażby jeden strzał trochę mnie zniechęca.No i przeszkody raz są, raz nie ma.... :D

Co masz na myśli z polem manewru? W trakcie jak obrywasz możesz się wycofać etc. Ja polecam blind fire w kierunku przeciwnika, w momencie kiedy i my jesteśmy pod ogniem bo taki blind fire go oślepia, a poza tym możemy dostać asystę za to że trzymamy kogoś pod ogniem a nasz team mate gościa sieknie. A więc nareszcie covering fire jest nagradzany punktami ;)

A te perki to oczywiście specjalizacje. Mając 10 lvl mam 3 do wyboru jest to : SPRNT, AMMO, FLAK.

Oprócz ammo to nie wiem co te 2 pozostałe dają, ten 1 może szybsze bieganie? W sumie w grze nie ma do tego chyba opisu, albo ja nie znalazłem. Gdyby ktoś znalazł wyjaśnienia do tych specjalizacji to byłbym wdzięczny.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pojazdy?

Byle do czwartku i od razu godzina 00:01 odpalam PS3 i pobieram. Oby Sony odblokowało wcześnie bete dla wszystkich.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pojazdy?

Byle do czwartku i od razu godzina 00:01 odpalam PS3 i pobieram. Oby Sony odblokowało wcześnie bete dla wszystkich.

4 posty przed Twoim pisałem, że nie ma pojazdów ;) nie ma nawet tego który był w wersji Alpha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą betą dla wszystkich (czyt. czwartek) ? Pojawi się ona rano w czwartek czy w nocy ze środy na czwartek po godzinie 00:00 ? oglądałem livesteam z gry szlachcica i tak się napaliłem, że szok. Niby 48h, a wydaję się jakby to była wieczność... Ja pierdole gadam jak no-life ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są pojazdy?

Byle do czwartku i od razu godzina 00:01 odpalam PS3 i pobieram. Oby Sony odblokowało wcześnie bete dla wszystkich.

to odpal i czekaj jeszcze 14 godzin :biggrin: Ktroche lipa ze niema tego LAVa .a mam takie pytanie bo na alpha w tabelce z pkt bylo pokazane ilosc kill i death i pkt tu tez tak jest ?OK JEST PRZECZYTALEM 3strony dalej :thumbsup: a te wyjasnienie perkow to by sie przydalo heh.A jak jest z tym SPOT dziala tak jak mial czy tak jak w bc2, a czy koles pada po 3 4 strzalach czy po pol magazynka z metra ?naszczescie bedzie HC

Edytowane przez piotrek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w ogóle tutaj w temacie jakaś osoba,która będzie miała pierwszy kontakt z multiplayerem w Battlefield? Nie chce być sam...:D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×