Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecej ludzi ma ps3

chyba na tym forum.

OK skonczmy OT.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem i muszę przyznać, graficznie może szału nie ma, ale jako całokształt to cudo, czekam na pełną wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się grafa mnie zaskoczyła negatywnie :/ Ale reszta Super Gut :D Gameplay mioooodziooo. Jesienne wieczory mam zajęte :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie porażka!!! Czuje sie oszukany przez DICE dostajemy niby nowe BF na nowym silniku poczym odpalam a tam BF BC2 z tą samo oprawa graficzna itd... liscie drzew, trawa daleje wyglada jak dykta... porażka... jestem głeboko zaskoczony negatywnie oprawą graficznie w BF game play spoko, ale po co tyle szumu było wokuł grafiki? Skoro nawet nie wielu właścicieli pc będzie mogło w 70% wykorzystać BF3

A i jeszcze jedno niech DICE nie pier***i że wyciągneli 100% z ps3 i x360 bo Crysis 2 bije na głowe BF3...

Już wiem w co przegram więcej godz... zdecydowanie MW3 robione znowu przez IW

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi dzień bety i moje wrażenia są coraz gorsze, grafika na pewno nie jest taka jaka miała być, nie ma się co oszukiwać jest słabo. Przy Killzone 3 i Crysis 2 ta gra wygląda blado w multi i biorąc pod uwagę to, że do premiery miesiąc nie liczyłbym na zmiany w tym aspekcie. Czy w single będzie lepiej? zobaczymy. Nie siejmy też zamętu na x-ie wcale nie jest jakoś mega super jak niektórzy sugerują. Za to na pc to już inna para kaloszy. Na dzień obecny grę i tak mam zamiar kupić, ale dla singla. W multi raczej mw3 - tam jest dynamiczniej i płynniej.

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie siejmy też zamętu na x-ie wcale nie jest jakoś mega super jak niektórzy sugerują.

grales? czy tak sobie wnioskujesz po filmikach na YT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie se siana! To na 100% jest stary kod gry. Podejrzewam że sprawdzają tylko wytrzymałość serwerów. Zachowujecie się jak dzieci. "Oooo kulde jaka ta gla jest bzytka, nie kupie (znaczy mama mi nie kupi) jej" itp. Dla mnie może być grafa jak w BC2 i nie będę miał problemów z tym. Oby nie skopali rozgrywki (już wiem że tego nie zrobili):). Zawiodłem się na KZ3 mimo że 2 katowałem z 8 miechów, tak samo i Crysis 2. Grafika tym grą nie pomogła bo rozgrywka była do bani (jak dla mnie). Ja wierze w DICE i czekam na fulla:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checie lepszej grafiki ?

Poszukajcie na otwartej przestrzeni palacego sie auta i podejdzcie do niego i wuala. Grafa jak z bajki ! (sam to odkrylem :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grales? czy tak sobie wnioskujesz po filmikach na YT?

po filmikach w 720p, na pewno nie jest tak, że filmik swoje a w realu swoje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po filmikach w 720p, na pewno nie jest tak, że filmik swoje a w realu swoje....

to najpierw zagraj, a potem oceniaj.

Ja gralem na obu, i moim zdaniem sytuacja jest podobna z tej w Crysis2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze jedno niech DICE nie pier***i że wyciągneli 100% z ps3 i x360 bo Crysis 2 bije na głowe BF3...

Super!

Już wiem w co przegram więcej godz... zdecydowanie MW3 robione znowu przez IW

Życzę powodzenia. Bo to w końcu nie stary dobry COD robiony na nowym silniku więc zapewne nie poczujesz się oszukany.

Wracając do tematu.

Po przegraniu prawie czterech godzin - 3.55 - i dojściu do 12 rangi gra zaczyna mi się coraz bardziej podobać.

Karabiny szturmana maja naprawdę kopa i na większe odległości tylko krotki burst albo dwójnóg i leżenie :D

Okazuje się że bardziej od leżenia wk...ą mnie latarki i brak komunikacji. I dlaczego do jasnej cholery rozwala składy. Wrrrrrrrrrrrrrrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze kamperstwo na potęgę, ehhh połowa składu siedzi w krzorach i kampi;)

Edytowane przez silenthill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się na xboxie jest lepsza grafa, w ogóle grało mi się przyjemniej niz na pleju. Pre-ordera mam na ps3 ale teraz zastanawiam się czy nie zamienić na x'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie grafika może nie jest bardzo dobra ale samo multi jest bardzo fajne. Gra się dobrze pomimo kilku błędów. Dla samego multi warto kupić gre :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie grafika może nie jest bardzo dobra ale samo multi jest bardzo fajne. Gra się dobrze pomimo kilku błędów. Dla samego multi warto kupić gre :thumbsup:

Oczywiscie ze warto, i kazdy to zrobi. To nie ulega watpliwosci. Ale nie rozumiem czemu ludzie nie chca przyznac ze to co zostalo wydane na PS3 jest poprostu slabe. Jesli nie bardzo slabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szybkie pytanie wymaga szybkiej odpowiedzi - Jak się szybko biega? Grałem koło trzech godzin i nie doszedłem do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, szybkie pytanie wymaga szybkiej odpowiedzi - Jak się szybko biega? Grałem koło trzech godzin i nie doszedłem do tego.

L3 (lewą gałkę wduś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze warto, i kazdy to zrobi. To nie ulega watpliwosci. Ale nie rozumiem czemu ludzie nie chca przyznac ze to co zostalo wydane na PS3 jest poprostu slabe. Jesli nie bardzo slabe.

Może dlatego że niektórzy, tak jak ja przykładowo, czują blusa :D

Co z tego że Killzone czy Cryzys wyglada lepiej - jak sobie przypomnę błędy na starcie w KZ3 to jeszcze mnie trzęsie.

Czy w KZ3 lub C2 są czołgi, helikoptery i samoloty? napisałem że "metro" nie nadaje sie na bete bo mapa jest mała, kamperska i bez "maszyn".

Wybaczcie ale ja poczekam na pełną wersję i zobaczę jak sprawuje się ta gra na Granicy Kaspijskiej czy innych podobnych mapach.

Odstrzeliwanie śmigieł z Tunguski czy Stingera, robienie dziur w pancerzach czołgów z RPG7, dziurawienie ścian z granatnika czy w końcu ostrzał z "własnego" moździerza - to jest to.

I mam w d...e to że grafa w KZ3 czy C2 wygląda lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze warto, i kazdy to zrobi. To nie ulega watpliwosci. Ale nie rozumiem czemu ludzie nie chca przyznac ze to co zostalo wydane na PS3 jest poprostu slabe. Jesli nie bardzo slabe.

No niestety jest słabe to nie ulega wątpliwości bo grając nawet w Black Ops na PS3 to grafika tak nie razi jak tu :pardon: Jak zainstalowałem i włączyłem to pierwsze co to O Boże było bo naprawde nie myślałem że na ''dworze'' jest tak słabo, bo później w tunelach tak nie widać . Mam tylko nadzieje że podciągną to w pełnym wydaniu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że niby na xie jest ładniejszy BF.. Miało być ładniejsze na PS3. BC 2 było ładniejsze na konsoli od Sony. Na filmikach w 720p z kolei nie widać jakiś znaczących różnic, a właściwie to na + jeśli chodzi o cienie/światła. Weird !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem mniej więcej dwie godziny, natknąłem się na dwa bugi, czyli apteczka kontra murek, a jako drugi to brak możliwości rozbrojenia ładunku. Przy tym drugim dopiero po jakiejś chwili ogarnąłem się i zrozumiałem, że to ja jestem atakujący lol.

Co do grafiki, to połaziłem po metrze, z bliska krzesełka, kosze, gaśnice itp rzeczywiście wyglądają słabo, tyle że po kilku pierwszych akcjach naprawdę wisiało mi jak to wygląda. Ogólnie pod względem wyglądu jest to czego się spodziewałem, co więcej podoba mi się.

Jeśli chodzi o porównanie do BC2 czy starego BF2 to oprócz klas mam wrażenie, że to zupełnie inne gry i nie widzę sensu odnosić się do nich. Gameplayowo bardzo mi przypasowało, trochę błądzenia ale i tak fajnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie już posty zagrałem dwa mecze jest źle to i to......... bla bla

Jestem po 4 godzinach grania.

PLUSY

-nie wiem jak na innych ale na ustawieniu dźwięku na home video i odpaleniu kina domowa masakra wszystko lata,fruwa,wybucha i pieści moje uszy

-odblaski kampiących ludzi coś pięknego lekkie przycelowanie i ściągam ich z daleka albo spotuje niech się ktoś nimi zajmie

-odrzut broni

Sorry ale jak ktoś z daleka lub o zgrozo z bliska nie odróżnia przeciwnika od swoich bądź kosza na śmieci to polecam się zgłosić do lekarza specjalisty(okulisty). Może za dużo osób oglądam trawę i drzewa i nie skupia się na grze (sic!)

Grafika nie jest rewolucją ale nie ma tragedii,weźmy pod uwagę,że tu są one ogromne i ciężko je porównywać bo map z MW czy KZ3.

Co do kampienia. W każdej grze można kampić bez względu czy można się kłaść czy fruwać czy schować w śmietniku a odblask lunety jest właśnie idealnym rozwiązaniem.

MINUSY

-oczywiście sporo mniej lub więcej irytujących błędów na które nie zwracam jakiejś większej uwagi bo wiadomo, że je poprawią np. chat głosowy

-ktoś już o tym pisał, łapie granat z myślą, że pobiegnę z nim trochę a on nim rzuca

-radiobecon czy jak to się tam nazywa.Można ustawić spawn prawie na samym mcomie czy za linią wroga

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ktoś jest ślepy albo głupi jak mówi ze grafika jest zła bbc2 zamiata po stół tak samo jak bo moh hf błędów jest od huja najgorsze dziury nie można wyjść masakra dopiero będzie jak dostaniemy krążki pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×